cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 30 maja do 5 czerwca 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
30 31 1 2 3 4 5
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 10:15 9:45 10:15 10:15
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 3D 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Godzilla 3D 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Królewna śnieżka
13 13
Listonosz Pat i wielki świat 11:45 9 9 11:45 9:45, 11:45 12:15
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
My Little Pony 11 11
Niebo istnieje… naprawdę 9 16
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 10
Parauszek i przyjaciele 10 10
Powstanie warszawskie 8:45, 14:30 11, 14:30 14:30 14:30 14:30
Rio 2 15:45 15:30 9, 11, 15:45 10, 15:45 15:45 15:45
Rio 2 3D 12:15 12:15 12:15 12:15
Transformers: Prime 12 12
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 18 18 18 18 18 18 18
Violetta. Koncert 14:30 14:30

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
30 maja 15:00 Tajemnica Filomeny
16:50 Tom
19:00 Impreza zamknięta
Gadany seans
21:00 Psy – pokaz specjalny (seans, na którym można rozmawiać)
31 maja 12:00 O!PLA dzieciom CZ.5 – MOTYL ALFRED & PRZYJACIELE
13:30 Ida
15:00 Tom
1 czerwca 13:00 Tajemnica kwiatu paproci – Dzień Dziecka Z O!PLĄ
14:30 Tajemnica Filomeny
16:20 Psy
Xavier Dolan w podwójnej odsłonie
18:15 Tom
20:10 Na zawsze Laurence
2 czerwca 16:30 Ida
18:00 Tajemnica Filomeny
19:40 Tom
21:20 Psy
3 czerwca 16:30 Tajemnica Filomeny
Xavier Dolan w podwójnej odsłonie:
18:20 Tom
20:00 Na zawsze Laurence
5 czerwca 16:00 Tajemnica Filomeny
17:50 Ida
19:40 Tom
Gadany seans
21:10 Psy – pokaz specjalny (seans, na którym można rozmawiać)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
30 31 1 2 3 4 5
Babadook 14:15, 19:50 14:15, 19:50 11:40, 14:15, 19:50 14:15, 19:50 14:15, 19:50 14:15, 19:50 12:40, 19:50
Casanova po przejściach 16, 19:50 14:30, 16:10, 21:35 11 13, 16:10, 19:45, 21:30 16:10, 19:45, 21:30 16:10, 19:45, 21:30 15:15, 16:10, 20:15
Eastern boys 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Gagarin 15 15 21:35 21:35 21:35
Gdy budzą się demony 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Grace księżna Monako 16:20 14:20 16, 17:45 17:50 17:50 17:50 17:50
Mundial. Gra o wszystko 13:35 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20
Obywatel Roku 16 16 16 16 16 16 16
Powiem ci wszystko 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 14:15
Powstanie Warszawskie 12:40, 14:20, 18:10 12:45, 16:15 16:30, 18:10 13, 16:30, 18:10 13, 16:30, 18:10 13:35, 17, 18:35
Szukając Vivian Maier 13 12:50 12:40 14:45 14:45 14:45 14:45, 22
Teoria wszystkiego 21:40 21:25 21:25 14:40, 21:30 14:40, 21:30 14:40, 21:30 21:30
Tom 14:30, 18, 19:45 18, 19:35 14:10, 18, 19:35, 21:35 13, 18, 19:40 13, 18, 19:40 13, 18, 19:40 13, 18, 19:40
Wielkie piękno 17:15 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Pokazy specjalne
30 maja – 1 czerwca

5. Przeegląd Nowego Kina Francuskiego

31 maja

18:00 Tydzień z Achitekturą: Zurbanizowani

1 czerwca

11:00 Niedziela Seniora
12:00 Bajkowy dzień dziecka w Kinie Charlie

4 czerwca

13:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 31 1 2 3 4 5
Casanova po przejściach 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 11, 15:15, 17:15 11, 15:15, 17:15 11, 15:15, 17:15 11, 15:15, 17:15 11, 15:15, 17:15 11, 15:15, 17:15 11, 15:15, 17:15
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 3D 13 13 13 13 13 13 13
Czarownica (dubbing) 10, 14:30, 16:45, 19 10, 14:30, 16:45, 19 10, 14:30, 16:45, 19 10, 14:30, 16:45, 19 10, 14:30, 16:45, 19 10, 14:30, 16:45, 19 10, 14:30, 16:45, 19
Czarownica 3D (dubbing) 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Czarownica 3D (napisy) 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Dżej Dżej 14:15, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 18:30, 20:30, 22:30
Godzilla 13:20, 18:40 13:20, 18:40 13:20, 18:40 13:20, 18:40 13:20, 18:40 13:20, 18:40 13:20, 18:40
Godzilla 3D 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20
Grace księżna Monaco 15, 19:15, 21:30 15, 19:15, 21:30 15, 19:15, 21:30 15, 19:15, 21:30 15, 19:15, 21:30 15, 19:15, 21:30 15, 19:15, 21:30
Inna kobieta 20:15 20:15 20:15
Karuzela 13:30, 21:45 13:30, 21:45 13:30, 21:45 13:30, 21:45 13:30, 21:45 13:30, 21:45 13:30, 21:45
Listonosz Pat i wielki świat 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Na skaraju jutra 3D 20:15 20:15 20:15
Niebo istnieje… naprawdę 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Pan Peabody i Sherman 11 11 11 11 11 11 11
Powstanie Warszawskie 11:30, 14, 16, 18, 20, 22 11:30, 14, 16, 18, 20, 22 11:30, 14, 16, 18, 20, 22 11:30, 14, 16, 18, 20, 22 11:30, 14, 16, 18, 20, 22 11:30, 14, 16, 18, 20, 22 11:30, 14, 16, 18, 20, 22
Rio 2 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17
Rio 2 3D 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Sarila 10 10 10 10 10 10 10
Sąsiedzi 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20 11:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:20
Transcendencja 11:30, 19:15, 21:45 11:30, 19:15, 21:45 11:30, 19:15, 21:45 11:30, 19:15, 21:45 11:30, 19:15, 21:45 11:30, 19:15, 21:45 11:30, 19:15, 21:45
Uśpieni 19:30, 22:30 19:30, 22:30 19:30, 22:30 19:30, 22:30 19:30, 22:30 19:30, 22:30 19:30, 22:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15
Yves Saint Laurent 12:40, 17:20, 19:40, 22 12:40, 17:20, 19:40, 22 12:40, 17:20, 19:40, 22 12:40, 17:20, 19:40, 22 12:40, 17:20, 19:40, 22 12:40, 17:20, 19:40, 22 12:40, 17:20, 19:40, 22
Violetta. Koncert 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
30 maja 16.30 Godzilla
18.30 Casanova po przejściach
20.15 Godzilla
31 maja 16.30 Godzilla
18.30 Casanova po przejściach
20.15 Godzilla
1 czerwca 12.00 Mały Kinematograf O alfabecie nie tylko na okrągło. Recycling,
Niezapomniany Świat Łodzi Filmowej
15.00 Spotkanie z kompozytorem Andrzejem Korzyńskim + Akademia Pana Kleksa
18.30 Godzilla
2 czerwca Akademia Polskiego Filmu – I semestr
17.00 Wykład dr Anny Zarychty
Pożegnania + Pociąg
3 czerwca 17.00 Godzilla
19.15 Casanova po przejściach
4 czerwca 11.00 Pamiętnik Florki
17.30 Casanova po przejściach
19.15 Godzilla
5 czerwca 16.00 O!PLA Across Borders: Córdoba International
Animation Festival ANIMA (Argentyna)
Przegląd współczesnej animacji argentyńskiej (2006 – 2011)
17.10 O!PLA Across Borders: Animax Skopje Fest (Macedonia)
Przegląd współczesnej animacji macedońskiej (2009 – 2013)
18.15 Otwarcie Wielkiego Finału O!PLA 2014
Ojciec wie najlepiej
Paths of Hate 3D
Mysie figle, Sznur
Cyrk, Kołysanka
Poezja w obrazach
20.00 Maszyna Trurla
Kongres

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
30 31 1 2 3 4 5
Easter Boys 16:45 19 19 18:30 18:30 15:30 15:30
Powiem ci wszystko 19:10 17 17 15 15 20 20
Spotkanie stałych bywalców kina ŁDK 14:30
Turystyczny Klub Filmowy 15:15 (Monako) 17 (Monako) 17 (Monako) 18 (Peru) 18 (Peru)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
30 31 1 2 3 4 5
Głową w mur 18:30
Grace Księżna Monako 14 17:45 17:45 17:45 17:45 19:15 19:15
Lego: Przygoda 10
Transcendencja 16 20 20 20 20 16:45 16:45

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
1 czerwca 10:00 Dzień Dziecka w Se-ma-for Muzeum Animacji

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 31 1 2 3 4 5
Afrykańska przygoda 3D 10 10
Arktyka 3D 10
Czarownica 3D (dubbing) 11, 13:15, 15:30 11, 13:15, 15:30 11, 13:15, 15:30 11, 13:15, 15:30 11, 13:15, 15:30 11, 13:15, 15:30 11, 13:15, 15:30
Czarownica 3D (napisy) 17:45, 20, 22:15 17:45, 20, 22:15 17:45, 20, 22:15 17:45, 20, 22:15 17:45, 20, 22:15 17:45, 20, 22:15 17:45, 20, 22:15
Dzikie z natury 3D 10 9

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
30 maja 19:00 Słodkie życie
2 czerwca 19:00 Wszystko może się przytrafić
3 czerwca 19:00 Persona
4 czerwca 19:00 Arjun Talwar i jego filmy
5 czerwca 19:00 Chore ptaki umierają łatwo

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
30 31 1 2 3 4 5
Babadook 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30
Casanova po przejściach 19:40 21:30 21:30 19:40 19:40 19:40 19:40
Co nas kręci 18
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 13:30, 15:45, 17 12:30, 14:45, 17 10:30, 12:30, 14:45, 17 12:30, 14:45, 17 12:30, 14:45, 17 12:30, 14:45, 17 12:30, 14:45, 17
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 3D
10 10 10 10 10 10 10
Czarownica (dubbing) 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40 12, 14:20, 16:40
Czarownica 3D (dubbing) 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40  10:40, 13, 15:20, 17:40  10:40, 13, 15:20, 17:40  10:40, 13, 15:20, 17:40 10:40, 13, 15:20, 17:40
Czarownica 3D (napisy) 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20 19, 20
Godzilla 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Godzilla 3D 20 19:15 19:15 19:15 14, 19:15 14, 19:15 14, 19:15
Grace Księżna Monaco 22 22 21:40 21:40 21:40 21:40
Milion sposobów jak zginac na zachodzie
10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30
Lego: Przygoda 12:15, 17 12:15, 17 12:15, 17 14:40 14:40 14:40 14:40
Listonosz Pat i wielki świat 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50
Mundial. Gra o wszystko 22:10 22:10 22:10 14:30 16:50 16:50 16:50
Muppety: poza prawem 14:10 10, 14:10 10, 14:10 12:10
Na skraju jutra 19:40 19:40
Pan Peabody i Sherman 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 10, 16:50 11:40 11:40 11:40
Powstanie warszawskie 10, 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 9:30, 17, 19:30 10:15, 12:30, 17, 19:30 10:15, 12:30, 17, 19:30 10, 12:30, 17, 19:30
Rio 2 10, 12:20, 14:50 12:20, 14:50, 17:15 12:20, 14:50, 17:15 10:15, 12:20, 14:50, 17:15 10, 12:20, 14:50, 17:15 12:20, 14:50, 17:15 12:20, 14:50, 17:15
Rio 2 3D 17:15 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Sąsiedzi 19:10, 21:30 19:10 19:10 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30
Transcendencja 22 22 22 22
Uśpieni 22:10 22:10 22:10 22:10
Violetta. Koncert 10:15, 14:50 10:15, 14:50 10:15, 14:50
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 10:15 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 17:30, 20:20 20:20 20:20 17:30, 20:20 17:30, 20:20 17:30, 20:20 17:30, 20:20
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 14:40 14:40 14:40 10, 14:40 14:40 14:40 14:40
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 21:50 17:30 17:30 21:50 21:50 21:50 21:50
Yves Saint Laurent 14:40, 17:20, 19:45 14:40, 17:20, 19:45 14:40, 17:20, 19:45 14:50, 17:20, 19:45 12:15, 14:50, 17:20, 19:45 12:15, 14:50, 17:20, 19:45 12:15, 14:50, 17:20, 19:45
Pokazy specjalne
31 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
1 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
4 czerwca 10:00 Blok 6 – Wizyta Parauszek 1-6

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
31 maja 17.00 Ziemia obiecana
20.00 Sugar Man
1 czerwca Tatry na Dzień Dziecka:
14.15 Pokaz dawnych kreskówek
16.15 Melancholia
18.30 Rozstanie

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
30 31 1 2 3 4 5
Gabriel 13:30 21:10 19
Godzilla 3D 19, 21:10 16:50, 20:30 19, 21:10 19 19:20 20:30
Latająca maszyna 3D 16 16 16:20
Powstanie Warszawskie 16, 17:30 13:50, 15:20, 19 17:30 16 17:50 17:30
Pokazy specjalne
1 czerwca Dzień Dziecka w Kinie 3D Wytwórnia
11:00 Zestaw krótkich bajek dla najmłodszych
13:30 Gabriel
16:00 Latająca maszyna 3D

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 21-27 czerwca 2013
cinema111
Repertuar kin – 27 października – 2 listopada
cinema111
Repertuar kin – 4-10 września

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*