cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 3 do 9 kwietnia 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
Bóg nie umarł 15 15 15 15
Disco Polo 20 20 20 20 20 20
Dom 11, 18 11, 18
Dom 3D 13:15 13:15
Doonby. Każdy jest kimś 17:30 17:30 15 15 17:30 17:30
Fru! 13:30 13:30 10:30 10:30 13:30 13:30
Fru! 3D 11:30 11:30 11:30 11:30
Kopciuszek 10, 12:30, 15:30 10, 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 10, 12:30, 15:30 10, 12:30, 15:30
Zbuntowana 18 18 17:30 17:30 18 18
Zbuntowana 3D 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
3 kwietnia 17:00 Violet
18:30 Była sobie dziewczynka
20:30 Lewiatan
6 kwietnia 14:00 O!PLA 2015 – Jacek i Placek (Film zrekonstruowany cyfrowo) (wstęp 10 zł)
15:30 Ida
17:00 Violet
18:30 Była sobie dziewczynka
20:30 Co robimy w ukryciu
7 kwietnia 15:00 Violet
16:30 Była sobie dziewczynka
18:30 20 000 dni na Ziemi
20:15 O!PLA 2015 – OFF & GO! (wstęp 5 zł)
9 kwietnia 16:00 Była sobie dziewczynka
18:00 Violet
19:30 REKLAMOJADA VOL. II (wstęp 10 zł)   

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
3 4 5 6 7 8 9
Body/ciało 14:10, 19:45, 21:20 14:10, 19:45 19:30, 21:20 14:10, 19:45 14:10, 19:45 14:10, 19:45 14:10, 16:10, 19:45
Co robimy w ukryciu 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Doonby. Każdy jest kimś 13:30, 17:20 13:30, 17:20 17:20 13:25, 17:20 13:30, 17:20 13:25, 17:20 13:25, 17:20
Dzikie historie 17 17, 21:20 17 17 17 17 19:45
Fanka 15:10 15:10 15:10 21:20 21:20 21:20 17:50
Gloria 13:30, 15:20, 19:15 13:30, 15:20, 19:15 15:20, 19:15 13:30, 15:20, 19:15 13:30, 15:20, 19:15 13:30, 15:20, 19:15 13:30, 15:20, 19:15
Gunman: Odkupienie 19:15 19:15 19:15 19:15 15, 19:15 15, 19:15 21:30
Kraina burz 17:50, 21:15 17:50, 21:15 17:50, 21:15 17:50, 21:15 17:50, 21:15 17:50, 21:15 17:50, 21:15
Motyl Sill Alice
18 18 17:45 15:10, 18 18 12:15, 18 18
Rozdzieleni 15:25 15:25 15:25 15:25 15:25 15:25 15:25
Samba 15:50 15:50 15:35 15:50 15:50 15:50 15:50
Seks, miłość i terapia 13:35, 21:30 13:35, 21:30 21:15 13:40, 21:30 13:30, 21:30 13:30, 21:30 14:40, 22
Violet 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Pokazy specjalne
5 kwietnia 15:10 Niedziela Seniora
8 kwietnia 12:15 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
50 Twarzy Greya 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Baranek Shaun 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30
Barbie: Super księżniczku 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45
Body/Ciało 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15
Chappie    13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Coś za mną chodzi 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Disco Polo 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30  10:50, 13:10, 15:30 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:40, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:40, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30  10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 21:30
Dom 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17
Dom 3D 12:40 12:40
Ex Machina 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22
Focus 10, 14:45, 18, 20:15, 22:30 10, 14:45 18, 20:15, 22:30 10, 14:45, 18, 20:15, 22:30 10, 14:45, 18, 20:15, 22:30 10, 14:45, 18, 20:15, 22:30 10, 14:45, 18, 20:15, 22:30
Fru! 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Gunman. Odkupienie 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 13, 19:15, 21:45 13, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45
Kopciuszek (dubbing)
10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Loft 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Oculus 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30
Pingwiny z Madagaskaru 10:10, 12:20, 14:30, 16:30 10:10, 12:20, 14:30 16:30 10:10, 12:20, 14:30, 16:30 10:10, 12:20, 14:30, 16:30 10:10, 12:20, 14:30, 16:30 10:10, 12:20, 14:30, 16:30
Seks, miłość, terapia 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30 18:30, 20:30, 22:30 18:30, 20:30, 22:30 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30
Sils Maria 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Snajper 11:45, 15:30, 18:15, 21    11:45, 15:30 15:30, 18:15, 21    15:30, 18:15, 21    15:30, 18:15, 21    11:45, 15:30, 18:15, 21    11:45, 15:30, 18:15, 21   
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:50, 15, 17:10 10:50, 15 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D 13 13 13 13 13 13 13
The DUFF 19:15
To właśnie seks 19 19 19 19 19 19
Zbuntowana 12:30, 17:30, 22:30 12:30 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30
Zbuntowana 3D 10, 15, 20 10, 15 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20
Źródło Nadziei 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
7 kwietnia 18:00 Body / Ciało
19:30 Sąsiady    
8 kwietnia 18:00 O koniach i ludziach
19:30 Body / Ciało
9 kwietnia 18:00 Sąsiady
19:30 Dumni i wściekli    

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
3 4 5 6 7 8 9
Muza 15 13:30 16
Niedokończony film
15:30 14
Nietykalni 18
Seans Turystyczny 13 (Andaluzja), 17 (Liwa, Łotwa, Estonia) 12 (Dubaj), 19 (Wiedeń) 12 (Wiedeń)
Wielcy malarze XX wieku 17:30 (Joan Miro)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
3 4 5 6 7 8 9
Tofifest 18 18
Sex, miłość i terapia 16 16

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
Jupiter. Intronizacja 3D 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Kopciuszek (dubbing) 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
3 kwietnia 19:00 Przeszłość
7 kwietnia 19:00 Gangi Nowego Jorku
8 kwietnia 19:00 Babadook
9 kwietnia 19:00 Rozmowa

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
3 4 5 6 7 8 9
50 twarzy Greya 17:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 21:40
Asteriks i Obeliks: osiedle bogów 10:10, 12:15 10:10, 12:15 14:40 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15
Barbie: Superksiężniczki
10:45 10:45 13:15 10:45 10:45 10:45
Body/ciało 17:15, 19:20 17:15, 19:20 17:15, 19:15 14:15, 19:30 14:15, 19:30 17:15, 19:20 17:15, 19:30
Chappie 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20 16:20, 19 16:50, 20 16:50, 20 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20
Coś za mną chodzi 22 22 22 21:45
Disco Polo
14:45, 19:30 14:45, 19:30 19:30 14:20,     21 14:20,     21 14:45, 19:30 14:45, 20:50
Dom 13, 15:20, 17:40 10:45, 13, 15:20, 17:40
Dom 3D 12, 14:15, 16:30, 18:45 12, 14:15, 16:30, 18:45
Ex Machina 11:30, 16:30, 20:20, 22 16:30, 18:15, 20:45 16:30, 18:30, 21 16:30, 18:15, 20:45 11:45, 16:30, 18:15, 20:45 11:30, 16:30, 18:15, 20:45 11:30, 16:30, 19, 21:30
Focus 14, 19, 21:30 14, 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 14, 19, 21:30 14, 20:20
Fru! 10:20, 12:30, 15:10 10:20, 12:30, 15:10 14:10, 15:10 13, 15:10 13, 15:10 10:20, 12:30, 15:10 10:20, 12:30, 15:10
Gunman: odkupienie 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30
Kopciuszek (dubbing)
10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 14, 15:40, 16:40,  18:15 13, 15:40, 18:15 10:20, 13, 15:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15
Oculus 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:10, 21:30 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40
Paddington 10:40 10:40 14:15 10:40 10:40 10:40
Piąte: nie odchodź 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Pingwiny z Madagaskaru 10:15, 12:30 10:15, 12:30 15 12 12 10:15, 12:30 10:15, 12:30
Seks miłość i terapia 13, 20:50 13, 20:50 20:50 20:50 20:50 13, 20:50 13, 21:20
Snajper 16 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
SpongeBob: Na suchym lądzie 11:30 11:30, 16 16:15 12, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:15, 15:45
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D
13:45 13:45 14 13:45 13:45 13:45 13:30
THE DUFF [#TA BRZYDKA I GRUBA] 19:20
To właśnie seks 21:40 21:40 21:30 21:45 21:45 21:40
Zbuntowana 12:10, 17:30, 20:10 12:10, 17:30, 20:10 17:30, 20:10 12:10, 17:30, 20:10 12:10, 17:30, 20:10 12:10, 17:30, 20:10 12:10, 17:30, 20:10
Zbuntowana 3D 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Pokazy specjalne
3 kwietnia 19:00 Glone On Screen – Makbet
4 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
5 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
9 kwietnia 18:00 Opera HD: Cyrulik Sewilski – Rossini – Paryż 2014

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
3 4 5 6 7 8 9
Asterix i Obelix: Osiedle bogów 11 11, 14:45
Body/Ciało 12:30, 18:45 18:30, 22:30
Chappie 14:30, 20:45 12:30, 20:30
Jupiter: Intronizacja 16:30, 22:45 16:15

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 29 sierpnia – 4 września 2014
cinema111
Repertuar kin – 13-19 maja
Repertuar kin – 19-25 kwietnia 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*