repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 3 do 9 grudnia 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – napisy 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 10:45, 16 10:45, 16 10:45, 16 16 10:45, 16 16 16
Och, życie 13:45, 19, 21:15 13:45, 19, 21:15 13:45, 19, 21:15 13:45, 19, 21:15 13:45, 19, 21:15 13:45, 19, 21:15 13:45, 19, 21:15
Zaplątani 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
3 4 5 6 7 8 9
Blaszany bębenek – wersja reżyserska 15:40 15:10 20:45 18:30 15:30 20:30 17:15
Iluzjonista 14:45 12, 14:55 13:25, 18:15 13:30, 16:30 13:30, 16:30 13:30, 16:50 18:30
Kobiety bez mężczyzn 14:40 13:15, 15:20 15:40 16:45 18:10 15:35 20
Maczeta 19:45, 21:40 20, 21:50 19:45, 21:35 19:40, 21:40 19:50, 21:35 19:50, 21:40 20, 21:45
Mia i Migusie 14 12:10 12:40 15 13:50 14 15:40
Prosta historia o miłości 13:15, 18:20 11:50, 17, 18:35 12, 14:15, 18:05 13:20, 18:45 13, 20 13:45, 18:35 15:35, 18:15
Social Network 16:15, 18 16:30, 19:35 16, 19:30 16:40, 21:30 14:25, 19:30 16:30, 21:30 13, 19:40
Śniadanie ze Scotem 16:20, 20:10 13:30, 21:35 15, 17:20 14:50, 21:15 16:30, 18:20 15:10, 17:15 15, 21:40
W drodze do domu 18:30, 20:05, 21:45 13:45, 18:30, 20:05 12:45, 16:40, 19:05 13:20, 15:10 14:55, 21:30 14:55, 18:55 14, 16:40
Wyjście przez sklep z pamiątkami 13:10, 21:35 18, 21:40 14:20, 21:40 18:05, 20:10 18, 21:40 18:20, 20 17, 21:50
 
Pokazy specjalne
4 grudnia 18:00 Wystawa fotografii  „Przetworzenia” – Zofia Tuma

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
Artur i Minimki 3 :Dwa światy 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45
Biała i Strzała podbijają kosmos 11 11 11 11 11 11
Dla Niej Wszystko 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – napisy 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – dubbing 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 10, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30
Jackass 3D 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Łatwa dziewczyna 12:15, 16:15, 18:15, 22:30 12:15, 16:15, 18:15, 21:45 12:15, 16:15, 18:15, 21:45 16:15, 18:15, 21:45 12:15, 16:15, 18:15, 21:45 12:15, 16:15, 18:15, 21:45 12:15, 16:15, 18:15, 21:45
Maczeta 14:45, 19, 21:30 14:45, 19, 21:30 14:45, 19, 21:30 14:45, 19, 21:30 14:45, 19, 21:30 14:45, 19, 21:30 14:45, 19, 21:30
Mysi Agenci 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Och, życie 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22
Ostatni egzorcyzm 22:15 22:15 22:15 13, 22:15 22:15 22:15 22:15
Piła VII 3D 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Pogrzebany 15:15, 20:45, 22:45 15:15, 20:45, 22:45 15:15, 20:45, 22:45 15:15, 20:45, 22:45 15:15, 20:45, 22:45 15:15, 20:45, 22:45 15:15, 20:45, 22:45
Skrzydlate Świnie 13:10, 17:20, 19:40, 21:50 13:10, 17:20, 19:40, 21:50 13:10, 17:20, 19:40, 21:50 11, 13:10, 17:20, 19:40, 21:50 13:10, 17:20, 19:40, 21:50 13:10, 17:20, 19:40, 21:50 13:10, 17:20, 19:40, 21:50
Śluby Panieńskie 9
Śniadanie do Łóżka 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30 11, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30
Zakochany Wilczek 3D 10:15, 10:30, 14:15 10:15, 10:30, 14:15 10:15, 10:30, 14:15 9 10:15, 10:30, 14:15 10:15, 10:30, 14:15 10:15, 10:30, 14:15
Zanim odejdą wody 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50
Zaplatani 3D 10:30, 11:45, 12:45, 15, 17:15, 10:30, 11:45, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 11:45, 12:45, 15, 17:15, 19:30 9, 11, 13, 15, 17:15 11:45, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 11:45, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 11:45, 12:45, 15, 17:15, 19:30
Zaplątani 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18
Zemsta futrzaków 10:15 10:15 10:15 9, 11 10:15 10:15 10:15
Żółwik Sammy 10 10 10 10 10 10
Pokazy specjalne
3 grudnia 10:00 Dziadek do Orzechów (Cinemaestro)
10 grudnia 10:00 Dziadek do Orzechów (Cinemaestro)

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
3 4 5 6 7 8 9
Essential Killing 17 19 16:30, 19:20 17:40 21:20 21:20 19:30
Hej, skarbie 20:30 17:40, 22:10 19:40 18, 21:30 18, 21:30 18, 21:30 19:40
Śniadanie ze Scotem 18:40 16 18, 21:40 19:50 19:50 19:50 18, 21:30
Święty Mikołaj 15 16:30
Wyjście przez sklep z pamiątkami 19:20, 21:10 17, 21 17:30, 21:10 19:30, 21:10 19:30 19:30 17:30, 21:20
Wyśnione miłości 17:20 15 15:30 17:30 17:30
Pokazy specjalne
4 grudnia 20:00 Metropolis – Ekran w Mroku

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
3 grudnia 18:00 Anna Karenina
4 grudnia 17:30 Dama z pieskiem
19:00 Szlacheckie gniazdo
5 grudnia 12:00 Rozstrzygnięcie konkursu „Mikołaj XXI wieku”
17:00 Kilka dni z życia Obłomowa
19:30„Kino rosyjskie wczoraj i dziś” – panel dyskusyjny – prowadzenie Ewa Ciszewska i Michał Dondzik
6 grudnia 18:00 Spotkanie z Witoldem, Piotrem Jr, Michałem Sobocińskimi: Zima, Ojciec i Wesele
7 grudnia 18:00 Wujaszek Wania
8 grudnia 18:00 Dramat na polowaniu
9 grudnia 18:00 Milos Forman: Co Cię nie zabije…

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
3 grudnia 15:30 Turystyczny Klub Filmowy: Hawaje
6 grudnia 14:30 Śluby Panieńskie
7 grudnia 15:30 Śluby Panieńskie
18:00 Prawnicza Akademia Filmowa
8 grudnia 14:30 Śluby Panieńskie
17:00 Pedagogiczna Akademia Filmowa: Pogrzeb Świerszcza
9 grudnia 16:00 Śluby Panieńskie

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
3 grudnia 14:30 Prorok
17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku
20:00 Śluby Panieńskie
4 grudnia 16:30 Prorok
19:30 Śluby Panieńskie
5 grudnia 16:30 Prorok
19:30 Śluby Panieńskie
6 grudnia 17:00 Turystyczny Klub Filmowy: Hawaje
19:00 Prorok
7 grudnia 14:30 Turystyczny Klub Filmowy” Kanada Wschodnia
16:30 Turystyczny Klub Filmowy: Kanada Zachodnia
18:30 Klub Filmowy Ferment: Prorok
8 grudnia 19:15 Prorok
9 grudnia 17:00 Prorok
20:00 Śluby Panieńskie

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – dubbing 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 10, 13, 16, 19, 22 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30 10.30, 13.30, 16.30, 19.30, 22.30
Hubble 3D 8
Pod taflą oceanu 3D 9

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
3 4 5 6 7 8 9
Aż po grób 11:45, 21:40 15:30, 21:30 15:30, 21:30 12:30, 19:20 15:45, 21:20 15:40, 21:15 15:40, 21:15
Chrzest 10:15, 15:10, 20:15 11:15, 16:20, 19:50 11:15, 16:20, 19:50 12:30, 15:50, 21:10 11:15, 16:20, 19:50 11:15, 18:10, 21:20 11:15, 18:10, 21:20
Iluzjonista 13:20, 15, 19:45, 21:30 14:40, 19:30, 21:15 14:40, 19:30, 21:15 18:15 14:30, 19:20, 21 14:40, 19:30, 21:10 14:40, 19:30, 21:10
Jestem twój 13:20, 16:45 12:50, 18 12:50, 18 10:30, 17:30 12:50, 18 12:50, 16:15 12:50, 16:15
Joanna 9:45, 13:40, 15:40, 17:40, 19:40 11:30, 13:30, 17:20, 19:15 11:30, 13:30, 17:20, 19:15 14:20, 16:15, 19:50 11:45, 13:45, 17:40, 19:30 11:50, 13:45, 17:30, 19:20 11:50, 13:45, 17:30, 19:20
Święty Mikołaj 11:50, 16:40 11:40, 13:10, 16:20 11:40, 13:10, 16:20 15 10, 12, 16:10 13:10, 16:20 13:10, 16:20
The Doors – historia nieopowiedziana 11:45, 18:40, 21:45 14:40, 21:30 14:40, 21:30 14:10 14:40, 21:10 14:40, 19:45 14:40, 19:45
W drodze do domu 18:10 17:50 17:50 21:40 17:45 11:30, 17:50 11:30, 17:50
Pokazy specjalne
6 grudnia 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Rysopis + Faraon)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
3 4 5 6 7 8 9
Artur i Minimki 3. Dwa światy
9:30, 11:45, 14, 16:10, 18:20 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:15, 18:30
Dla Niej wszystko 14:15, 20:20 14:15, 20:20 14:15, 20:20 14:15, 20:20 14:15, 20:40 22:10 14:15, 20:20
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – napisy 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15 15:30, 18:30, 21:30 15:15, 20:50 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – dubbing 9:15, 10, 12:15, 13:10, 16:10, 19:10 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:10, 19:10 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:10, 19:10 9, 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:10, 19:10 9, 10:10, 13:10, 16:10, 19:10 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:10, 19:10
Jackass 3D 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:20, 18:45, 21:10
Legenda Sowiego Królestwa 3D 9 9 9 9 9 9 9
Maczeta 11:50, 17, 19:30, 21:50 11:50, 17, 19:30, 21:50 11:50, 17, 19:30, 21:50 11:50, 17, 19:30, 21:50 11:50, 17, 19:30, 21:50 11:50, 14:15, 17, 20:50 11:50, 17, 19:30, 21:50
Mysia Agenci 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Och, życie 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40
Ostatni Egzorcyzm 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Piła VII 3D 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Pogrzebany 15, 17:30, 19:45, 22:10 15, 17:30, 19:45, 22:10 15, 17:30, 19:45, 22:10 15, 17:30, 19:45, 22:10 15, 17:30, 19:45, 22:10 15, 17:30, 19:45 15, 17:30, 19:45, 22:10
Skrzydlate Świenie 10:30, 21:20 10:30, 20:50 10:30, 20:50 10:30, 20:50 10:30 10:30, 21:20 10:30, 20:50
Śniadanie do Łóżka 15:50, 17:50, 20, 22 15:50, 17:50, 20, 22 15:50, 17:50, 20, 22 15:50, 18, 20, 22 15:50, 17:50, 20, 22 15:50, 17:50, 20, 22 15:50, 17:50, 20, 22
Zakochany Wilczek 3D 9:10, 11:20, 13:30 13:30 13:30 10, 12:15 9:10, 11:20, 13:30 9:10, 11:20, 13:30 9:10, 11:20, 13:30
Zanim odejdą wody 22:15 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Zaplątani 10, 11, 12:15, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:20, 15:40, 16:40, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:20, 15:40, 16:40, 18, 19 9:15, 11, 12, 13:20, 14:20, 15:40, 16:40, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:20, 15:40, 16:40, 18, 19 9:40, 10:45, 12, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:20, 15:40, 16:40, 18, 19
Pokazy specjalne
3 grudnia 21:30 Noc Reklamozerców
4 grudnia 10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
5 grudnia 10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
6 grudnia 12:00 Multibabykino: Harry Potter i Insygnia Śmierci (dubbing)
7 grudnia 20:00 Kino na Obcasach – Och, życie
8 grudnia 12:00 Multibabykino: Harry Potter i Insygnia Śmierci (dubbing)
20:00 Era na Wielkim Ekranie – Nelly Furtado
20:30 Liga Mistrzów

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
4 grudnia repertuar wkrótce
5 grudnia

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 27 czerwca – 3 lipca 2014
cinema111
Repertuar kin – 26 grudnia 2014 – 1 stycznia 2015
cinema111
Repertuar kin – 19-25 września 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*