cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 3 do 9 czerwca 2016 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
3 czerwca 13:30 Bang Gang – NOWOŚĆ
15:20 Baby Bump – PREMIERA
4 czerwca 12:00 Parauszek i przyjaciele
13:10 Łowcy miodu
14:40 Opiekun
16:30 Bang Gang
18:20 Baby Bump
20:00 Wieczór portugalski w kinie BODO – Kapitanowie kwietnia (Capitaes de Abril) animacje
5 czerwca 13:30 Zupełnie Nowy Testament
15:40 Już za tobą tęsknię
17:50 Bang Gang
19:40 Baby Bump
21:20 Walser
6 czerwca 15:00 Już za tobą tęsknię
17:10 Zupełnie Nowy Testament
19:20 Baby Bump
21:00 Bang Gang
7 czerwca 16:00 Cały ten cukier
17:40 Walser
19:10 Baby Bump
20:50 Bang Gang
9 czerwca 15:20 Baby Bump
17:00 Już za tobą tęsknię
19:10 Walser
20:40 Bang Gang

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
3 4 5 6 7 8 9
Baby Bump
18:10, 21:30 18:10, 21:30 19:10, 20:40 18:10, 21:30 18:20, 21:35 12:20, 17:30, 19:20, 21:35 18:10, 21:30
Bóg w Krakowie 14:45, 17:10 13:40, 14:40 13:40, 15:30 14:40, 17:30 13:40, 15:30 13:40, 15:15 14:40, 17:10
Dziewczyna, która została Królem 15:30 15:30 13:20 20:50 21 21
Kochaj 13, 16:30, 17:20, 19:50 13, 16:30, 19:50 13:30, 17:20, 19 13, 16:30, 19:50 13, 16:45, 20 14, 17:40, 21 13, 16:30, 19:50
Modelka 13:30 15:10 13:20 14:20 14
Mustang 14:20 14
Nasza młodsza siostra 20:40 15:10 15:10 13:40 15:20 20:50 15:20
Nice Guys. Równi goście 15:20 17 15:15 16:10 16:10 15:40 15:50
Nienasyceni 20:45 20:45 15:10, 20:50 21:35 14:35 16 19:45
Nowe przygody dzieci z Bullerbyn 12
Skarb 19, 21 17:20, 19:10 17:20, 19:10 17:25, 19:20 17:20, 21 17, 19:30 15:30, 21
Szermierz 13:50, 17:20 17:30, 21 17:30 15:50, 19:10 17:40 21 17:40, 22
Szukając Kelly 15:20, 19 19, 20:50 19, 20:50 15:25, 21 13:20, 19 15:30, 19 13:20, 19
Ślepowidzenie 13:40 13:20 20:50 13:40 19:20 13:30 13:40, 19:20
Zakładnik z Wall Street
19 19 17:20 18:15 18:15 18
Pokazy specjalne
5 czerwca 13:20 Niedziela Seniora
6-8 czerwca 2. edycja Festiwalu Filmów Krótkometrażowych
7 czerwca 20:00 Charlie Kocha Kobiety
8 czerwca 12:20 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16
Alicja po drugiej stronie lustra (napisy) 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15
Angry Birds Film 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50
Angry Birds Film 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Były sobie człowieki 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Dzielny kogut Maniek 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Dzień Bastylii 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Dzień Matki 12:20, 18:10, 21:30 12:20, 18:10, 21:30 12:20, 18:10, 21:30 12:20, 18:10, 21:30 12:20, 18:10, 21:30 12:20, 18:10, 21:30 12:20, 18:10, 21:30
Idol z ulicy 19:10 21:20    15, 19:10 21:20 15, 19:10 21:20 15, 19:10 21:20 15, 19:10 21:20 15, 19:10 21:20 15, 19:10 21:20
Jak uratować mamę 10, 12, 14:10, 16:10 10, 12, 14:10, 16:10 10, 12, 14:10, 16:10 10, 12, 14:10, 16:10 10, 12, 14:10, 16:10 10, 12, 14:10, 16:10 10, 12, 14:10, 16:10
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (dubbing) 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 19:30
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (napisy) 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Kochaj!    11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20 11:30, 13:40, 14:50, 15:50, 17, 18, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20
Księga Dżungli (dubbing) 10:10, 15 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Księga Dżungli 3D (dubbing) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Kung Fu Panda 3 10:50, 13 10:50, 13 10:50, 13 10:50, 13 10:50, 13 10:50, 13 10:50, 13
Mój przyjaciel orzeł 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Nice Guys. Równi goście 12:40, 17:10, 19:40 12:40, 17:10, 19:40 12:40, 17:10, 19:40 12:40, 17:10, 19:40 12:40, 17:10, 19:40 12:40, 17:10, 19:40 12:40, 17:10, 19:40
Nienasyceni 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Pitbull. Nowe porządki 22 22 22 22 22 22 22
Sąsiedzi 2 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50
Summer Camp 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 11:30, 16:30, 19 11:30, 16:30, 19 11:30, 16:30, 19 11:30, 16:30, 19 11:30, 16:30, 19 11:30, 16:30, 19 11:30, 16:30, 19
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 3D 14 14 14 14 14 14 14
X-Men: Apocalypse (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
X-Men: Apocalypse (napisy) 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Zakładnik z Wall Street 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 22:30
Zanim się obudzę 15:10, 20 15:10, 20 15:10, 20 15:10, 20 15:10, 20 15:10, 20 15:10, 20
Zwierzogród 10:40, 13 10:40, 13 10:40, 13 10:40, 13 10:40, 13 10:40, 13 10:40, 13
Pokazy specjalne
9 czerwca 19:30 Ladies Night (Zanim się pojawiłeś)

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
3 czerwca 19:30 Yesterday

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.heliosnet.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
3 4 5 6 7 8 9
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 10:45, 13:15, 16, 18:30 14:30, 16:30, 18:30 16:15, 18:15 10:45, 13:15, 16, 18:30 10:45, 13:15, 16, 18:30 10:45, 13:15, 16, 18:30 10:45, 13:15, 16, 18:30
Alicja po drugiej stronie lustra HDD 12:45 16
Angry Birds Film 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 18:30 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45
Angry Birds Film 3D 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 14:45 17
Angry Birds HDD 10, 12:15 9:30, 14
Bóg w Krakowie 11, 19:15, 21:30 11, 19:15, 21:30 11, 19:15, 21:30 11, 19:15, 21:30 11, 19:15, 21:30 11, 19:15, 21:30 11, 19:15, 21:30
Dzielny kogut Maniek 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Dzień Bastylii 15:15, 19:30, 21:45 15:15, 19:30, 21:45 15:15, 19:30, 21:45 15:15, 19:30, 21:45 15:15, 19:30, 21:45 15:15, 19:30, 21:45 15:15, 19:30, 21:45
Dzień Matki 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Idol z ulicy 15:45, 18:15, 21 15:45, 18:15, 21 15:45, 18, 21 15:45, 18:15, 21 15:45, 18:15, 21 15:45, 18:15, 21 15:45, 18:45, 21
Jak uratować mamę 11, 13, 17:15 17:15 17:15 11, 13, 17:15 11, 13, 17:15 11, 13, 17:15 11, 13, 17:15
Jak uratować mamę 10:30 12:45
Kochaj! 12:45, 15:30, 17:45, 19:45, 21:45 10:45, 12:30, 13, 17:45, 19:45 10:45, 13, 14:30, 17:45, 19:45 10:30, 12:45, 15:30, 17:45, 19:45 10:30, 12:45, 15:30, 17:45, 19:45 10:30, 12:45, 15:30, 17:45, 19:45 10:30, 12:45, 15:30, 17:45, 19:45
Nice Guys. Równi goście 13:45, 18:45, 20:15 10, 18:45, 20:15 11:45, 18:45, 20:45 13:45, 18:45, 20:15 13:45, 18:45, 20:15 13:45, 20:15 13:45, 20:15
Summer Camp 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia (dubbing) 11:30, 16:30 10:15, 16:15 10:15, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia 3D (dubbing) 14, 19 19 19 14, 19 14, 19 14, 19 14, 19
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia – HDD
15:15 15
X-Men: Apocalypse (dubbing) 10:30 13:15 13:15 10:30 10:30 10:30 10:30
X-Men: Apocalypse (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Zakładnik z Wall Street 20:30 20:30 20:15 20:30 20:30 20:30 20:30
Pokazy specjalne
4 maja

14:30 Transatlantyk: Mój przyjaciel orzeł

5 maja

10:30 Filmowe Poranki: Dinopociąg – HDD
12:00 Pierwszy raz w kinie – HDD

7 czerwca

18:00 Kultura Dostępna (Król Życia)

8 czerwca

10:00 Kino Na Temat (Mój przyjaciel orzeł)


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
3 czerwca 15:00 Z podniesionym czołem
17:15 Nienasyceni
19:30 Baby Bump
5 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Tu stacja ANIMACJA!
15:00 Seans 60+: Nasza młodsza siostra
17:15 Baby Bump
18:45 Nienasyceni
6 czerwca Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr hab: Nataszy Korczarowskiej-Różyckiej
Popiół i diament + Salto
7 czerwca 18:00 Nienasyceni
8 czerwca 18:00 Baby Bump
9 czerwca Spotkania z Scheiblerami
17:00 Andrzeja Precigsa opowieść o Rodzinie Połanieckich
19:30 Bone Tomahawk

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
3 4 5 6 7 8 9
Hannibal – największy koszmar Rzymu 14:30, 18:30
Iberia 18:15
Księżycowy jubiler 14:30, 18:30
Lato Sangaile 19 19 16:30 16:30
Matador 19
Seans Turystyczny 15:30 (Andaluzja) 17:30 (Costa Brava) 16:15 (Hiszpania) 17 (Zamki nad Loarą) 17 (Zamki nad Loarą)
Śniegi Kilimandżaro 14:30 14:30
Tristana 19
Wielcy Malarze Hiszpańscy 14:30 (Salvador Dali) 16 (Pablo Picasso)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
3 4 5 6 7 8 9
#Wszystkogra 19 18 19:30 17 19 17 19
Dziewczyna, która została królem 16:30 20 17 19 16:30 19 16:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
3 4 5 6 7 8 9
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl  ul. Piotrkowska 138/140 (OFF Piotrkowska) – wstęp wolny – start po zmroku
3 czerwca 21:00 Mechaniczna pomarańcza
4 czerwca 21:00 Wyścig
5 czerwca 21:00 Incepcja
8 czerwca 21:00 Control
9 czerwca 21:00 Dzikie historie

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
3 czerwca 19:00 Jestem miłością
6 czerwca 19:00 Grawitacja
7 czerwca 19:00 Rzeź!
8 czerwca 19:00 Tam i z powrotem
9 czerwca 19:00 Buntownik bez powodu

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
3 4 5 6 7 8 9
#Wszystkogra 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 10:10, 13:10, 14:15, 17:45 11:45, 13:10, 14:15, 17:45 11:45, 13:10, 14:15, 17:45 10:10, 13:10, 14:15, 15:45 10:10, 13:10, 14:15, 17:45 10:10, 13:10, 14:15, 17:45 10:10, 12:30, 14:15, 15
Alicja po drugiej stronie lustra (napisy) 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 21:40 21:40 21:40
Andry Birds Film 10, 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19 10, 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19 10, 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19 10, 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19 10, 11:15, 13:30, 14:30, 15:45, 18, 19
Andry Birds Film 3D 10, 12:15, 16:45 12:15, 16:45 12:15, 16:45 10, 12:15, 16:45 12:15, 16:45 10, 12:15, 16:45 12:15, 16:45
Baby Bump – Grażyna Torbicka Poleca 20 20
Dzień Bastylii 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 16:35, 20:20, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55
Dzień Matki 21:45 20 20 20 20 20:20
Idol z ulicy 17:05, 19:20, 21:35 17:05, 19:20, 21:35 17:05, 19:20, 21:35 17:05, 19:20, 21:35 17:05, 19:20, 21:35 17:05, 19:20, 21:35 17:05, 19:20, 21:35
Jak uratować mamę 10:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:20, 13:30, 15:40, 17:50
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (dubbing) 14 14 14 14 14 14
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 11:55 10:30 10:30 10:30 10:30
Kochaj! 10:05, 12:10, 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 10:05, 12:10, 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 10:05, 12:10, 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 10:05, 12:10, 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 12:10, 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 10:05, 12:10, 14:15, 15, 16:20, 18:25, 20:30 10:05, 12:10, 14:15, 16:20, 18:25, 20:30
Księga dżungli (dubbing) 10:30 10:35 10:35 10:35
Kung Fu Panda 3 11 11 10:40 10:40 10:40 10:10
Mój przyjaciel orzeł 10, 17:10 10
Nice Guys. Równi goście 15, 20:15 15, 20:15 15, 20:15 15, 20:15 20:15 15, 20:15 15, 20:15
Sąsiedzi 2
12:50
Summer camp 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 10:15, 16:40 11:40, 16:40 11:40, 16:40 10:15, 16:40 10:15, 16:40 10:15, 16:40 10:15, 16:40
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 3D
14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10
X-Men: Apocalypse (dubbing) 14:05 14:05 14:05 14:05 14:05 14:05 14
X-Men: Apocalypse (napisy) 20:30 17:10, 20:10 17:10, 20:10 19:30 17:10, 20:10 17:10, 20:10 17, 20
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 10:25 11:05 11:05 10:30 10:25 10:25 10
X-Men: Apocalypse 3D (napisy) 21:40 21:40 21:40 21:40
Zakładnik z Wall Street 20:20 20:20 20:20 14:20 21:45 20:20
Zanim się obudzę 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Pokazy specjalne
4 czerwca 10:15 Madika z Czerwcowego Wzgórza
12:00 Dzieci z Bullerbyn
5 czerwca 10:15 Nils Paluszek
12:00 Nowe przygody dzieci z Bulerbyn
6 czerwca 19:00 National Theatre Live: Niebezpieczne związki
7 czerwca 19:00 Kino Na Obcasach (Kochaj!)
9 czerwca 20:00 Kiss Rocks Vegas

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
3 czerwca 17:15 Syn Szawła
19:00 El Clan
4 czerwca 16.00 Z daleka
17:30 Sól ziemi
19:30 Amy
5 czerwca 15:30 Sól ziemi
17:30 El Clan
19:30 Syn Szawła
7 czerwca 17:30 Sól ziemi
19:30 El Clan
8 czerwca 17:30 Syn Szawła
19:15 Amy
9 czerwca 17:30 El Clan
19:30 Z daleka

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
3 4 5 6 7 8 9

Baby Bump

12:30, 18:30, 22:30 16:30, 20:30 16:45, 20:45

Księga Dżungli (dubbing)

10:30 10:30, 14:30 10:30
Lato Sangaile 22:15 22:30
Modelka 14:15 12:30 12:30
Nienasyceni 16:15, 20:15 18:15 14:30, 18:30



Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 23-29 września
repertuar
Repertuar kin – 29 października – 4 listopada 2010
cinema111
Repertuar kin – 24-30 marca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*