repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 29 października do 4 listopada 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
29 30 31 1 2 3 4
Essential Killing 16:30, 20:45 16:30, 20:45 16:30, 20:45 16:30, 20:45 16:30, 20:45 16:30, 20:45 16:30, 20:45
Legendy Sowiego Królestwa 3D 12 10, 12 10, 12 12 10, 12 10, 12 10, 12
Piła VII 3D 14, 16, 18, 20, 22 14, 16, 18, 20, 22 14, 16, 18, 20, 22 14, 16, 18, 20, 22 14, 16, 18, 20, 22 14, 16, 18, 20, 22 14, 16
Spanish Movie 21:30
Śluby panieńskie 9:45, 12, 14:15, 18:30 9:45, 12, 14:15, 18:30 9:45, 12, 14:15, 18:30 12, 14:15, 18:30 9:45, 12, 14:15, 18:30 9:45, 12, 14:15, 18:30 9:45, 12, 14:15, 18:30
W drodze do domu 18
Pokazy specjalne
29 października 23:30 ENEMEF – Noc Grozy i Horrorów
4-12 listopada XV Forum Kina Europejskiego “Cinergia”

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
29 30 31 1 2 3 4
Chrzest 15:10, 18:30, 20:05 15:40, 19:20, 21 11:30, 18:10, 19:45 13:10, 14:50, 18:15, 19:50 13:05, 18:40, 20:15 16:30, 18:15, 21:30 13, 18:20, 19:55
Essential Killing 13:40, 20, 21:30 12:25, 16:05, 20:55, 22:30 13:05, 16:10, 19:50 16:30, 20, 21:20 13:35, 16:40, 20:20 15, 20, 21:40 13:15, 16:35, 20:05
Jestem miłością 16:05 14 14:05, 17:40 17:55 14:35, 18:10 14:20 14:30, 18
Jestem Twój 13:35 12:05 16:50 17:20 13:15 17:20
Tokijska opowieść 19:20 17:50 18:45 20:50 19:15 15:10 19:15
Śluby Panieńskie 14:20, 16:45, 21:45 13:55, 17:35, 20:15 14:35, 21:15 14:45 15:05, 21:45 18:05, 21:20 14:45, 21:30
Śmietnisko 15:30 16:05, 22 21:10 15:20, 19:15 21:40 19:35 21:40
Wichry Kołymy 17:15 14 12:20 13:15 13 17:30 13
Wyśnione miłości 18:10, 21:40 12:10, 17:10, 22:20 12:15, 16:20, 21:20 13, 16:25, 21:25 16:50, 21:50 13:15, 16:25, 19:50 16:30, 21:30
Zwycięzca 14:30 17 15:05 15:05
Pokazy specjalne
30 października 19:00 “Snowtiva Premiere Tour” – premiera z udziałem twórców
4-12 listopada XV Forum Kina Europejskiego “Cinergia”

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
29 30 31 1 2 3 4
American 20
Aż po grób 12:15, 16:30, 20:45 12:15, 16:30, 20:45 12:15, 16:30, 20:45 16:30, 20:45 12:15, 16:30, 20:45 12:15, 16:30, 20:45 12:15, 16:30, 20:45
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15
Biała i Strzała podbijają kosmos 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Charlie St. Cloud 11, 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 17:20, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Chrzest 10:15, 14:30, 18:45, 22:15 10:15, 14:30, 18:45, 22:15 10:15, 14:30, 18:45, 22:15 18:45, 22:15 10:15, 14:30, 18:45, 22:15 10:15, 14:30, 18:45, 22:15 10:15, 14:30, 18:45, 22:15
Essential Killing 11, 15:30, 19 11, 15:30, 19, 21 11, 15:30, 19, 21 19, 21 11, 15:30, 19, 21 11, 15:30, 19, 21 11, 15:30, 19, 21
Incepcja 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Jedz, módl się, kochaj 16:30, 19:10, 21:50 16:30, 19:10, 21:50 16:30, 19:10, 21:50 16:30, 19:10, 21:50 16:30, 19:10, 21:50 16:30, 19:10, 21:50 19:10, 21:50
Karate Kid 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45
Legendy Sowiego Królestwa 3D 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10
Ostatni Władca Wiatru 3D 13 13 13 13 13 13
Paranoramal Activity 2 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 13:45, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45
Pozwól mi wejść 15:15, 17:30, 20:15, 22:30 15:15, 17:30, 20:15, 22:30 15:15, 17:30, 20:15, 22:30 17:30, 20:15, 22:30 15:15, 17:30, 20:15, 22:30 15:15, 17:30, 20:15, 22:30 15:15, 17:30, 20:15, 22:30
Piła VII 3D 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Pirania 3D 18:40, 20:40, 22:35 18:40, 20:40, 22:35 18:40, 20:40, 22:35 18:40, 20:40, 22:35 18:40, 20:40, 22:35 18:40, 20:40, 22:35 18:40, 20:40, 22:35
RED 10:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 10:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 10:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 10:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 10:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 10:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Resident Evil: Afterlife 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Sekret jej oczu 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Shrek Forever 3D 11 11 11 11 11 11
Skrzydlate Świnie 20
Social Network 13, 17:30, 20, 22:30 13, 17:30, 20, 22:30 13, 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 13, 17:30, 20, 22:30 13, 17:30, 20, 22:30 13, 17:30, 20, 22:30
Streetdance 3D 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Śluby panieńskie 10, 12:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 12:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 12:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 12:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 12:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 15:30, 17:45, 19, 21:15
Zemsta Futrzaków 10, 12, 14:15, 16:15, 18:15 10, 12, 14:15, 16:15, 18:15 10, 12, 14:15, 16:15, 18:15 16:15, 18:15 10, 12, 14:15, 16:15, 18:15 10, 12, 14:15, 16:15, 18:15 10, 12, 14:15, 16:15, 18:15
Żółwik Sammy 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14
Żółwik Sammy 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17
Pokazy specjalne
29 października 21:00 Maraton Halloween

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
29 30 31 1 2 3 4
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie 16:50 17:40 21:30 15:30
Dorian Gray 19 18:40 19:30 19:30 19:40 17:20
Tetro 16:50 15, 21:20 15:30 19:20
Wall Street. Pieniądz nie śpi 14:40 17:10 21:30 17:20 21:30
Pokazy specjalne
29 października 21:00 Premiera DVD – Mistrz i Małgorzata
30 października 21:00 I urodziny Cytryny – Halloween

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
3 listopada 11:30, 18:00 Oj mamo – XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – pokaz specjalny
4 listopada 18:00 Nieskończoność dalekich dróg. Podpatrozna i podsłuchana Zofia Rydet A.D. + Nienormalni – XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – pokazy przedfestiwalowe

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
3 listopada 16:00 Turystyczny Klub Filmowy: Niemcy Wschodnie
18:00 Niezwykłe Biografie: Muza
4-12 listopada XV Forum Kina Europejskiego “Cinergia”

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
2 listopada 16:45 Bracia
19:00 Klub Filmowy ferment: Ręce do góry
3 listopada 14:30 Ręce do góry
20:00 Bracia
4 listopada 14:00 Niezwykłe Biografie: Muza
16:15 Bękarty Wojny
19:15 Bracia 
4-12 listopada XV Forum Kina Europejskiego “Cinergia”

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
29 30 31 1 2 3 4
Hubble 3D
13:30, 17 13:30, 17 13:30, 17 18 13:30, 17 13:30, 17 13:30, 17
Legenda Sowiego Królestwa 3D 11, 15, 18:30, 20:30 11, 15, 18:30, 20:30 11, 15, 18:30, 20:30 16, 19:30, 21:30 11, 15, 18:30, 20:30 11, 15, 18:30, 20:30 11, 15, 18:30, 20:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
29 30 31 1 2 3 4
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie 11:30, 22 11, 20:15 11, 15:30, 19:40 11, 20:15 11, 20:15 11, 20:15
Boy 16, 20:15 13, 18:45 18, 19:45, 21:30 15:15, 17, 20:45 15:15, 17, 20:45 14:30, 16:15, 20, 21:40
Pozwól mi wejść 13:15, 19:30, 21:45 15:30 17:35 15:30 15:30 15:30
Śluby Panieńskie 11:15, 15:30, 17:30 11, 14:40, 16:45, 20:20 12, 14, 16 11:10, 13:15, 18:45 10:30, 13:15, 18:45 10:30, 12:30, 18
Śmietnisko 13 11:15, 15:30, 19:45 12, 13:45 11:15, 15:30, 19:45 15:30, 19:45 15, 19:15
Tetro 13:30, 17:45 13, 17:45 13, 21:45 13, 17:45 13, 17:45 13, 17:45
Zwycięzca 13:10, 17:20, 21:30 15:30 13:10, 17:20, 21:30 13:10, 17:20, 21:30 16:50, 21:10
Pokazy specjalne
26-29 października Nordland Art Festival – przegląd filmów skandynawskich
31 października 18:15 Wieczór Polskich Horrorów w Polonii

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
29 30 31 1 2 3 4
Aż po grób
15:15, 17:30, 19:45, 22 15:15, 17:30, 19:45, 22 15:15, 17:30, 19:45 17:30, 19:45, 22 15:15, 17:30, 19:45, 22 15:15, 17:30, 19:45, 22 17:30, 19:45, 22
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D 9:15, 11:30 9:15, 11:30 9:15, 11:30 14:10 9:15, 11:30 9:15, 11:30 9:15, 11:30
Charlie St. Cloud 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15
Chrzest 10:15, 19:30 9:30, 19:30 10:15, 19:30 19:30 10:15, 19:30 10, 19:30 19:30
Essential Killing 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Jedz, módl się, kochaj 12:15 10:15 12:15
Legendy Sowiego Królestwa 3D 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17
Skrzydlate Świnie 19:15 19:15, 21:40
Social Network 15:10, 17:50, 20:30, 23:15 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 17:50, 20:30
Streetdance 3D 10:50 10:50 10:50 10:50
Śluby Panieńskie 9:30, 11:45, 14:15, 16:30, 19, 21:15 11:45, 14:15, 16:30, 19, 21:15 9:30, 11:45, 14:15, 16:30, 19, 22:30 14:15, 16:30, 19, 21:15    9:30, 11:45, 14:15, 16:30, 19, 21:15 10:30, 13:20, 15:40, 18:10, 20:40 9:30, 11:45, 14:15, 16:30, 19
Paranormal Activity 2 9:45, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45, 23 9:45, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45, 23 9:45, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45, 23 16:20, 18:30, 20:45 9:45, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45 9:45, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45 9:45, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:45
Piła VII 3D 11, 13:15, 15:30, 17:40, 19:50, 21:40 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 21:15, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Pirania 3D 19:15 19:15 19:15, 21:30, 22:10 19:15, 21:40 19:15, 21:40 21:40 21:15
Pozwól mi wejść 13:20, 15:50, 18:20, 21, 23:30 13:20, 15:50, 18:20, 21, 23:30 13:20, 15:50, 18:20, 21 15:50, 18:20, 21 13:20, 15:50, 18:20, 21 13:20, 15:50, 18:20, 21 13:20, 15:50, 18:20, 21
RED 13:45, 16:15, 18:45, 21:20 13:45, 16:15, 18:45, 21:20 13:45, 16:15, 18:45, 21:20 16:15, 18:45, 21:20 13:45, 16:15, 18:45, 21:20 13:45, 16:15, 18:45, 21:20 13:45, 16:15, 18:45, 21:20
Zemsta Futrzaków 10:40, 12:45, 15, 17:15 10:40, 12:45, 15, 17:15 10:40, 12:45, 15, 17:15 15, 17:15 10:40, 12:45, 15, 17:15 10:40, 12:45, 15, 17:15 10:40, 12:45, 15, 17:15
Żółwik Sammy 3D 10:45, 13 10:45, 13 10:45, 13 15:15 10:45, 13 10:45, 13 10:45, 13, 15:10
Pokazy specjalne
26 października 19:00 Shoot the Town
29 października 22:00 Maraton Halloween
30 października 10:30, 12:00, 13:15 Poranki dla Maluchów
22:00 Maraton Halloween
31 października 10:30, 12:00, 13:15 Poranki dla Maluchów
3 listopada 12:00 Multibabykino – Social Network

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
30 października 17:00 Samotny mężczyzna
18:45 Co nas kręci, co nas podnieca
31 października 16:00 Co nas kręci, co nas podnieca
17:30 Samotny mężczyzna

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 12-18 lutego
cinema111
Repertuar kin – 21-27 kwietnia
Repertuar kin – 31 maja – 6 czerwca 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*