cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 29 do 4 czerwca 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
29 30 31 1 2 3 4
Apartament 15
Kopciuszek 9
Kraina jutra (dubbing) 11:30, 19:30 10:15, 13, 19:30 10:15, 13, 19:30 10:15, 12, 19:30 10:15, 13, 19:30 10:15, 13, 19:30 10:15, 13, 19:30
Kraina jutra (napisy) 16 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Mad Max: Na drodze gniewu 21 21 21 21 21 21 21
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Rechotek 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 16, 18 12, 14, 16, 18 10, 13:45, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
San Andreas 3D 18:30
Pokazy specjalne
31 maja 10:30 Pierwszy raz w kinie

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
29 maja 17:00 Amazonia. Przygody małpki Sai
18:30 Party Girl
20:30 Dzikie historie
30 maja 14:00 Amazonia. Przygody małpki Sai
15:30 Optymistyki
17:10 Party Girl
19:00 Dzikie historie
21:10 Co robimy w ukryciu
31 maja 13:00 Poranek dziecięcy z Mini-Mini
14:30 Amazonia. Przygody małpki Sai – Projekcja współorganizowana z portalem Polska Witalna
16:00 Dzikie historie
18:10 Party Girl
20:00 Lewiatan
1 czerwca 15:30 Amazonia. Przygody małpki Sai
17:00 Dzikie historie
19:10 Party Girl
21:00 Co robimy w ukryciu
2 czerwca 15:40 Amazonia. Przygody małpki Sai
17:20 Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?
19:00 Optymistki
20:40 Party Girl
4 czerwca 17:00 Amazonia. Przygody małpki Sai
18:30 Party Girl
20:30 Dzikie historie

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
29 30 31 1 2 3 4
Apartament 14:25 11:15, 14 11 14 14 14:45 15:10
Dureń 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Dzikie historie 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14:20, 21:20 14, 17:35 14, 17:35 14, 17:35
Eden 19 12, 19 19 19 16:45 19 16:45
Karski władcy ludzkości 16:35 16:35 11:45, 16:35 11:45, 16:35 16:15 16:15 16:15
Mad Max: Na drodze gniewu 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 19:30 15:30 17:40 15:30 15:30 19:30 19:30
Party Girl 13, 18 18 18 18 21:20 21:20 21:20
Plemię 16:45 16:45 12, 16:45 12, 16:45 19:10 16:45 19:10
Randki w ciemno 21:25 21:25 21:25 21:25 21:25 21:25 21:25
Rozumiemy się bez słów
17:30, 19:20 17:45, 19:20 17:25, 19:20 17:45, 19:20 17:45, 21:20 17:30, 19:35 17:30, 20
Taxi – Teheran 13, 15:50, 19:45 13:10, 17:50, 19:45 13:10, 14:10, 19:45 13:10, 14:15, 17:50, 19:45 14:15, 17:50, 19:45 13:10, 13:20, 16:10, 19:45 13:10, 16:30, 19:45
Wiek Adaline 13:35, 21:15 21:15 15:40, 21:15 21:15 19:20 13:35, 21:30 13:35, 22
Złota dama 15:35, 17:25 15:50, 19:40 15:30, 19:45 15:50, 19:40 15:50, 19:40 15:35, 17:40 13:10, 15:35, 18
Pokazy specjalne
30 maja – 3 czerwca Dzień Dziecka z bohaterami Astrid Lindgren
31 maja 11:00 Niedziela Seniora
3 czerwca 13:20 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
29 30 31 1 2 3 4
Agentka 18:50
Apartament 11:20, 15:30 15:30 11:20, 15:30 11:20, 15:30 11:20, 15:30 11:20, 15:30 11:20, 15:30
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 10:30, 13:20, 16:10 10:20, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 14:50, 19, 21:50 14:50, 19, 21:50 14:50, 19, 21:50 14:50, 19, 21:50 14:50, 19, 21:50 14:50, 19, 21:50 14:50, 19, 21:50
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Barbie: Super księżniczku 10 10 10 10 10 10 10
Dom 11, 15:20, 17:30 11, 15:20, 17:30 11, 15:20, 17:30 11, 15:20, 17:30 11, 15:20, 17:30 11, 15:20, 17:30 11, 15:20, 17:30
Dom 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Eden 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Ex Machina 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Fru! 10 10 10 10 10 10 10
Gorący pościg 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 21:40
Kapitan Szablozęby i skarb piratów 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Kopciuszek (dubbing)
11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Kraina jutra (dubbing) 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18
Kraina jutra (napisy) 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Mad Max: Na drodze gniewu 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Miasteczko Cut Bank 21 21 21 21 21 21 21
Ostatni Klaps 22 22 22 22 22 22 22
Pitch Perfect 2 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Poltergeist 13:40, 18, 22 13:40, 18, 22 13:40, 18, 22 13:40, 18, 22 13:40, 18, 22 13:40, 18, 22 13:40, 18, 22
Poltergeist 3D 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10
Rechotek 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
Rozumiemy się bez słów 10:10, 17:10, 19:30, 21:50 10:10, 17:10, 19:30, 21:50 10:10, 17:10, 19:30, 21:50 10:10, 17:10, 19:30, 21:50 10:10, 17:10, 19:30, 21:50 10:10, 17:10, 19:30, 21:50 10:10, 17:10, 19:30, 21:50
San Andreas 20:50
San Andreas 3D 19:30
Sekrety morza 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40 10:10, 12:20, 14:30, 16:40
SpongeBob: Na suchym lądzie 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
System 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Szybcy i wściekli 7 18:50,
21:40
18:50,
21:40
18:50,
21:40
18:50,
21:40
18:50,
21:40
18:50,
21:40
21:20
Ups! Arka odpłyneła 10, 14, 16, 18:10 10, 14, 16, 18:10 10, 14, 16, 18:10 10, 14, 16, 18:10 10, 14, 16, 18:10 10, 14, 16, 18:10 10, 14, 16, 18:10
Ups! Arka odpłyneła 3D 12 12 12 12 12 12 12
Wiek Adaline 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
Złota Dama 13:10, 17:20, 19:40 13:10, 17:20, 19:40 13:10, 17:20, 19:40 13:10, 17:20, 19:40 13:10, 17:20, 19:40 13:10, 17:20, 19:40 13:10, 17:20, 19:40
Pokazy specjalne
22 maja 21:00 Maraton Mad Max

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
29 maja Wielki Finał O!PLA 2015
18:00 „!” – Henryk Ryszka in memoriam
20:00 Taxi Teheran
20:00 Wielka Animajówka (na terenie Księżego Młynu)
30 maja O!PLA 2015 dzieciom
14:00 Filmowa kolekcja animacji z cyklu „Opowieści i Pieśni Pogranicza”,
Wielki Finał O!PLA 2015
16:00 Hobby: Daniel Szczechura: Kilka filmów animowanych jednego autora
Spotkanie z Danielem Szczechurą
80. urodziny Marii Kornatowskiej
18:30 Spotkanie poświęcone osobie i twórczości Marii Kornatowskiej
A statek płynie
31 maja Wielki Finał O!PLA 2015
12:00 Mały Kinematograf: Jak się robi film animowany?
• Spotkanie z Darią Wiktorią Kopiec – realizatorką filmów animowanych
• Warsztaty animacji
• Gucio zaczarowany (2015), 13′
reżyseria: Daria Wiktorią Kopiec
oraz zestaw filmów animowanych z cyklu „Opowieści Pogranicza”
15:30 Uczniowie profesora – Kazimierz Urbański in memoriam
17:30 Gala O!PLA 2015
Ogłoszenie laureatów i projekcja filmów nagrodzonych
20:00 Chłopiec  i świat
1 czerwca Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Piotra Kletowskiego
Wojna światów – następne stulecie
Seksmisja
2 czerwca Łódź Miastem Kobiet
18:00 Body / Ciało
19:40 Taxi Teheran
3 czerwca Akacje – rozpoczęcie kampanii #jakpowstajefilm
18:00 Akacje – spotkanie z reżyserem, aktorami i ekipą produkcyjną filmu
bezpłatne wejściówki na www.akacje.com
19:30 Karski i władcy ludzkości

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
29 30 31 1 2 3 4
Elvis sam o sobie
17:15 17:15
Ja, Don Giovanni
18:30 18:30 16:30 14:30
Seans Turystyczny 13:30 (Floryda) 13:30 (Floryda) 16:15 (Kanada Wschodnia) 18:15 (Kanada Zachodnia) 13 (Malta) 13 (Malta) 12:30 (Parki Narodowe USA 1) 14:30 (Parki Narodowe USA 2) 17 (Argentyna)
Taniec z Regitze 15:30 15:30
Trójmiasto i okolice
16:30 (Półwysep Helski) 16:30 (Półwysep Helski)
Trzy siostry T. 19 19 14:45 14:45 19 19

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
29 30 31 1 2 3 4
Dziennik Panny Służącej
17 18 16 16 18 16
Party Girl 19 16 18 18 16 18
Ups! Arka odpłynęła 14

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
29 30 31 1 2 3 4
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 22 22 22 22 22 22 22
Kraina jutra (dubbing) 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20
Kraina jutra (napisy) 19 19 19 19 19 19 19
Lemury z Madagaskaru 3D 10
Pod taflą oceanu 3D 10

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
29 maja 19:00 Patton
1 czerwca 19:00 Wojna światów – Następne stulecie
2 czerwca 19:00 Metropolis
3 czerwca 19:00 Łowca androidów

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
29 30 31 1 2 3 4
Agentka 12:20, 17, 19:45
Apartament 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 15
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 10:20 11:10 10:20 11:15 10:20
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 20:20 20:20 20:20 20:20 17:20, 19:30 17:20, 19:30 20:20
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 11:50
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 17:20 17:20 17:20 17:20 20:20 20:20 17:20
Dom 12:30 12:30 12:30 8:30, 10:50 12:30 12:30 10:20
Drugi Hotel Marigold 21:50 21:50 21:50 21:50
Gorący pościg 21 21 21 21 21 21
Kacper i Emma 8:30
Kapitan Szablozębny i skarb piratów 11:40, 14, 16:20, 18:40 11:40, 14, 16:20, 18:40 11:40, 14, 16:20, 18:40 8:45, 11:40, 14, 16:20, 18:40 11:40, 14, 16:20, 18:40 11:40, 14, 16:20, 18:40 11:40, 14, 16:20, 18:40
Kopciuszek (dubbing)
11:45 11:45 11:45 8:30 11:45 10:10 10:10
Kraina Jutra (dubbing) 10, 13:20, 16:10, 19 10:30, 13:20, 16:10, 19 10:30, 13:20, 16:10, 19 8:30, 11:20, 16:10, 19 10:30, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10 10:30, 13:20, 16:10
Kraina Jutra (napisy) 20 20 20 20 19, 21:50 19, 21:50 19, 21:50
Mad Max: Na drodze gniewu 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30
Pingwiny z Madagaskaru 10:30 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30
Poltegreist 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30
Poltegreist 3D 14:45, 19:15 14:45, 19:15 14:45, 19:15 14:45, 19:15 14:45, 19:15 14:45, 19:15 14:45, 19:15
Rechotek 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 8:30, 11, 14:15, 16:20, 18:30 10:30, 13, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30
Rozumiemy się bez słów 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 11:50, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20   
San Andreas 14:45, 17:20
San Andreas 3D 20:15
Sekrety morza 10:30, 12:45, 15 10:30, 15 10:30, 15 8:15, 10:30, 15 10:30 11, 12:45, 15 10:15, 12:30
Spongebob: Na suchym lądzie 11 13:10 13:10 13:10 11 11 10:10
Szybcy i wściekli 7 11
Tip. Dinozaury i odkrycia
10:30 10:30 10:30
Ups! Arka odpłyneła 10, 10:15, 13:15, 15:20 10, 10:15, 11, 15:20 10, 10:15, 11, 15:20 8:45, 10:15, 15:20 10, 10:15, 13:15, 15:20 10, 10:15, 13:15, 15:20 10:15, 12:40
Wiek Adaline 17:20, 19:30, 22 17:20, 19:30, 22 17:20, 19:30, 22 17:20, 19:30, 22 18:15, 20:50 17:20, 20 14:50, 21
Złota dama 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Pokazy specjalne
30 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
31 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
29 maja 18:00 Dzikie historie
20:00 Sen o Warszawie
30 maja 15:30 Dzikie historie
17:30 Lewiatan
20:00 Za jakie grzechy, dobry Boże?
31 maja 16:00 Ida
17:15 Sen o Warszawie
19:00 Dzikie historie
2 czerwca 17:45 Za jakie grzechy, dobry Boże?
19:30 Dzikie historie
3 czerwca 18:00 Ida
19:45 Sen o Warszawie
4 czerwca 16:00 Dzikie historie
18:00 Sen o Warszawie
19:45 Lewiatan

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
29 30 31 1 2 3 4
Ostatni klaps 19:20 18 16, 19
Pszczółka maja 10:30 10:30 10:30 10
System 15:30, 22:50 12, 21:30
Taxi Teheran 14, 17:50 14:20 12
Wiek Adaline 12, 20:50 15:50, 19:30 13:30

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 21-27 czerwca 2019
repertuar
Repertuar kin – 1-7 kwietnia 2011
repertuar
Repertuar kin – 8-14 października 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*