cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 28 października do 3 listopada 2016 roku.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
28 października 14:30 Joe Strummer: Niepisana przyszłość
16:40 Berlin Calling
18:40 Słońce, to słońce mnie oślepiło
29 października 12:30 Janis
14:10 Uwaga! Mr. Baker
16:00 Don’t Look Back
18:00 Słońce, to słońce mnie oślepiło
30 października 13:00 MDA DLA DZIECI: THE BEST OF TRICKFILM STUTTGART > 50′ (5 )
14:00 20 000 dni na Ziemi
15:50 Sztuka Rapu
17:50 Control
20:00 THE BEST OF TRICKFILM STUTTGART – KONKURS GŁÓWNY/LAUREACI > 83′ (18 )
31 października 16:30 Słońce, to słońce mnie oślepiło
18:00 ASIFA CHINY > 73′ (18 )
19:30 THE BEST OF STOPTRIK 2015 > 90′ (18 )
21:10 THE BEST OF TRICKFILM STUTTGART > STUDENCI ANIMACJI Z BADEN-WUERTTEMBERG > 78′ (18 )
2 listopada 17:30 Słońce, to słońce mnie oślepiło
19:00 Niewinni czarodzieje
3 listopada 16:40 Słońce, to słońce mnie oślepiło
18:00 ASIFA ATLANTA, CZĘŚĆ 1 > 49′
19:00 ASIFA IZRAEL > 78′
20:30 ASIFA ATLANTA, CZĘŚĆ 2 > 49′

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
28 29 30 31 1 2 3
Dziewczyna z pociągu 15:30 16:30 17 16:45 17 11:25 17
Fair Play 15:10, 20:50 12:10, 19:10 15:20, 20:50 12:10, 17:30 15:30, 21 17:30 14:40, 20:10
Hannah. Nieznana historia buddyzmu 14 12, 17 15:50, 19:30 19:30 15:50, 19:50 19:30
Historia Marii 19:20 11:50, 17:30 10:15 16:20 16:20 18:10 16:20
Ja, Daniel Blake 13:20, 19 15:40, 21 11:50, 17:10 14, 19:20 12, 17:20 14, 19:20 16:30, 22
Jak Bóg da 11:50, 17:50 17:30 15:30 12, 18 12, 18 12:30, 16:40 12, 18
Julieta 11:20 11:30 11:20 11:50 11:20
Królestwo 11:40 10:30, 14 10:10, 13:40 13:50 12:50
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 21 14:50 20 21:10 15
Ostatnia rodzina 12, 19:10 11:50, 18:30 15:50, 20:45 13:30, 18:20 15:50, 20:45 13:40, 18:30 15:50, 20:45
Prosta historia o morderstwie 15:50, 21:20 10:40, 18:50 13:30, 19 15, 20:30 13:30, 19 10:10, 15:10, 20:40 13:30, 19
Serce psa 14:40 16:10 18:40 15 15 14 21:10
Szkoła uwodzenia Czesława M. 14:10, 17:30 12:20, 20:30 15:10, 20:40 13:15, 18:45 15:10, 20:40 13:25, 18:50 15:10, 20:40
Słońce, to słońce mnie oślepiło 13:20 13:30 21:20 13:40 13:40 15:20 13:40
Wołyń 10, 17:40 14:10, 20:40 13:10, 18 15:40, 20:30 13:10, 18 15:50, 20:40 13:10, 18
Zagubieni 17 16:50, 19 11:30, 19 11:30, 21:10 11:30, 19:10 16:50, 21:10 11:30, 18:20
Zjednoczone Stany Miłości 16 21 13:40 21:10 21:25
Pokazy specjalne
30 października 10:10 Niedziela Seniora
2 listopada 10:10 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
28 29 30 31 1 2 3
Asy bez kasy 10:10, 15, 19:10 10:10, 15, 19:10, 22 10:10, 15, 19:10, 21:20 10:10, 15, 19:10, 21:20 10:10, 15, 19:10, 21:20 10:10, 15, 19:10, 21:20 10:10, 15, 19:10, 21:20
Bociany 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Bridget Jones 3 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40
Doktor Strange (dubbing) 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30
Doktor Strange (napisy) 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22
Doktor Strange 3D (dubbing) 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18
Doktor Strange 3D (napisy) 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30 13, 20:30
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10
Dziewczyna z pociągu 13:40, 16:40, 19:10, 21:40 13:40, 16:40, 19:10, 21:40 13:40, 16:40, 19:10, 21:40 13:40, 16:40, 19:10, 21:40 13:40, 16:40, 19:10, 21:40 13:40, 16:40, 19:10, 21:40 13:40, 16:40, 19:10, 21:40
Inferno 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 13, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30
Jak zostać kotem 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Jack Reacher 2 14, 19:50, 22:20 14, 19:50, 22:20 14, 19:50, 22:20 14, 19:50, 22:20 14, 19:50, 22:20 14, 19:50, 22:20 14, 19:50, 22:20
Jestem mordercą    20:40
Księgowy 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
Ostatnia rodzina 12:20, 21:10 12:20, 21:20 12:20, 20:50 12:20, 20:50 12:20, 20:50 12:20, 20:50 12:20, 20:50
Ouija: Narodziny zła 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 18:10, 20:20, 22:30
Prosta historia o morderstwie 12:40, 17:10, 22:30 12:40, 17:10, 22:30 12:40, 17:10, 22:30 12:40, 17:10, 22:30 12:40, 17:10, 22:30 12:40, 17:10, 22:30 12:40, 17:10
Sekretne Życie Zwierzaków 11:30, 14:40, 16:30, 18:40 11:30, 14:40, 16:30, 18:40 11:30, 14:40, 16:30, 18:40 11:30, 14:40, 16:30, 18:40 11:30, 14:40, 16:30, 18:40 11:30, 14:40, 16:30, 18:40 11:30, 14:40, 16:30, 18:40
Sekretne Życie Zwierzaków 3D 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30
Szkoła uwodzenia Czesława M. 11:40, 16, 22 11:40, 16 11:40, 16, 22 11:40, 16, 22 11:40, 16, 22 11:40, 16, 22 11:40, 16, 22
Wołyń 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30 11:30, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30
Pokazy specjalne
28 października 22:00 Maraton Halloween

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
28 października 18:30 Nietykalni

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
28 29 30 31 1 2 3
Asy bez kasy 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45 14:15, 20:45
Bociany 110, 3:45, 16 11:15, 13:45, 16 11:15, 13:45, 16 11:15, 13:45, 16 12, 13:45, 16 10:30, 16 11:15, 13:45, 16
Bridget Jones 3 10:45, 16:15 10:45, 16:15 10:45, 16:15 10:45, 16:15 16:15 10:45, 16:15 10:45, 16:15
Doktor Strange (dubbing) 11:30, 17 11:30, 17 11:30, 17 11:30, 17 12, 17 11:30, 17 11:30, 17
Doktor Strange (napisy) 13:30, 19, 21:30 13:30, 19 13:30, 19, 21:30 13:30, 19, 21:30 13:30, 19, 21:30 13:30, 19, 21:30 13:30, 19, 21:30
Doktor Strange 3D (dubbing) 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30 14:30, 19:30
Doktor Strange 3D (napisy) 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 10 10 10 10 10 10
Inferno 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45
Jestem mordercą 19:15
Księgowy 13, 15:45, 18:30, 21:15 13, 15:45, 18:30, 21:15 13, 15:45, 18:30, 21:15 13, 15:45, 18:30, 21:15 13, 15:45, 18:30, 21:15 13, 15:45, 18:30, 21:15 13, 15:45, 18:30, 21:15
Nie oddychaj
13:45
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 10
Ostatnia rodzina 11:30
Ouija: Narodziny zła 11:45, 16:30, 18:45, 22 11:45, 16:30, 18:45, 22 11:45, 16:30, 18:45, 22 11:45, 16:30, 18:45, 22 16:30, 18:45, 22 11:45, 16:30, 18:45, 22 11:45, 16:30, 18:45, 22
Prosta historia o morderstwie 17:15, 21 17:15, 21:30 17:15, 21 17:15, 21 17:15, 21 17:15, 21 19:15, 21
Sekretne życie zwierzaków domowych 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45 12:45 12:45 10:30, 12:45
Szkoła uwodzenia Czesława M. 10:45, 15, 19:15 10:45, 15, 21 10:45, 15, 19:15 10:45, 15, 19:15 15, 19:15 10:45, 15, 19:15 10:45, 15
Wołyń 13:30, 16:45, 20 10:15, 13:30, 16:45, 20 10:15, 13:30, 16:45, 20 10:15, 13:30, 16:45, 20 13:30, 16:45, 20 10:15, 13:30, 16:45, 20 10:15, 13:30, 16:45, 20
Pokazy specjalne
28 października 9:00 Kino Na Temat – Wołyń
23:00 Maraton Halloween: Horrory pełne absurdu
23:00 Maraton Halloween: Horrory pełne grozy
31 października 23:00 Maraton Halloween: Horrory pełne absurdu
23:00 Maraton Halloween: Horrory pełne grozy
3 listopada 18:00 Kultura Dostępna – Ojciec

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
28 października 16:00 Wołyń
19:30 DKF Radców Prawnych „Tylna 14”: Ostatnia rodzina
29 października 15:15 Ja, Daniel Blake
17:00 Wołyń
19:45 Zagubieni
30 października 12:00 Mały Kinematograf: Czy trzeba się bać duchów?
15:00 Seans 60: Wołyń
17:45 Zagubieni
2 listopada Filmowe Zaduszki
14:00 Papusza
16:15 Wrzeciono czasu
18:00 Panny z Wilka
20:15 Kosmos
3 listopada 17:00 Wołyń
19:45 Ostatnia rodzina

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz-.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
28 29 30 31 1 2 3
Dreamgirls 17:30 14
Hemingway i Gellhorn 14:30 18:30
Mgła 19:30 17:30
Seans Turystyczny 15:30 (Kanada Wschodnia) 15:15 (Kanad Zachodnia) 16:30 (Ibiza) 13 (Ibiza) 16:30 (Kanada Wschodnia)
Suspiria 20 18
Zemsta po latach 17:15 19:30

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
28 29 30 31 1 2 3
Bridget Jones 3 17 17:15
Historia Marii 16:30
Plan Maggie 15 15:30
Ostatnia rodzina 19
Wołyń 19:30 19:30

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
28 października 18:00 Co przynosi przyszłość

KINO MuBa
www.se-ma-for.com al. Piłsudskiego (tereny Wi-MA) tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
28 29 30 31 1 2 3
Doktor Strange 3D (dubbing) 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14
Doktor Strange 3D (napisy) 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
28 października 19:00 Wałęsa. Człowiek z nadziei
2 listopada 19:00 Zezowate szczęście
3 listopada 19:00 Konkurs Munka: Plac Zabaw

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
28 29 30 31 1 2 3
Asy bez kasy
17:30 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Bociany 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:05, 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:05, 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:15, 12:50, 15, 17:10 10:15, 12:50, 15, 17:10 10:15, 12:50, 15, 17:10
Bridget Jones 3 19:20 14:25, 19:15 14:25, 19:15 17:05 14:25, 19:15 17:05
Doktor Strange (dubbing) 11:45, 16:45 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17
Doktor Strange (napisy) 14:15, 19:15, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22
Doktor Strange 3D (dubbing) 10:25, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30
Doktor Strange 3D (napisy) 12:55, 18, 20:30, 23 13, 18, 20:30, 23 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30
Dzielna syrenkia i piraci z Kraboidów 10:05 10, 13:30 10:05 10, 13:30
Dziewczyna z pociągu 16:40, 19:40 16:40, 19:10, 21:55 16:40, 19:10, 21:40 16:30, 19:15, 21:50 16:40, 19:10, 21:40 16:30, 19:15
Inferno 12:10, 14:50, 17:30, 18:45 12:10, 14:50, 17:30, 20:10, 21:55, 22:50 14:50, 17:30, 20:10, 21:55 12:10, 14:50, 17:30, 20:10, 21:55 12:10, 14:50, 17:30, 20:10, 21:55 12:10, 14:50, 17:30, 20:10, 21:55
Jack Reacher 2: Nigdy nie wracaj
12, 19:10 14:05, 21:35 14:05, 21:35 13:55, 21:35 14:05, 21:35 13:55, 21:35
Jak zostać kotem 10:10 10:10 10:10, 12:40 10:10, 11:50 10:10, 12 10:10, 11:50
Jestem mordercą 21:15
Księgowy 11:20, 14:05, 16:55, 19:40 11:40, 14:25, 17:15, 20 11:40, 14:25, 17:15, 20 11:40, 14:25, 17:15, 20 11:40, 14:25, 17:15, 20 11:40, 14:25, 17:15, 20
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 11:15 11:15 11:15 10:20 10:20 10:20
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 14 14 14 14 14 14
Ostatnia rodzina 14:50 17:05 17:05 14:25 17:05 14:25
Ouja: narodziny zła
16:45, 19, 21:15, 23:30 16:45, 19, 21:40 16:45, 19, 21:15 16:45, 19, 21:15 16:45, 19, 21:15 16:45, 19, 21:15
Prosta historia o morderstwie 14:35 22:45 21:55 21:45 21:55 21:45
Sekretne życie zwierzaków domowych
10, 11, 13:05, 15:10, 17:15 10, 11:40, 13:50, 16, 18:10 10:30, 11:40, 13:50, 16, 18:10 10, 11:40, 13:50, 16, 18:10 10, 11:40, 13:50, 16, 18:10 10, 11:40, 13:50, 16, 18:10
Szkoła uwodzenia Czesława M. 12:40 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Wołyń 11:30, 19:20, 20:40 12:15, 15:25, 18:30, 20:20 12:15, 15:25, 18:30, 20:20 10:25, 15:25, 18:30, 20:20 11, 15:25, 18:30, 20:20 10:25, 15:25, 18:30, 20:20
Pokazy specjalne
28 października 22:00 ENEMEF: Noc Horrorów i Grozy
22:30 National Theatre Live – Frankenstein z Benedictem Cumberbatchem
29 października 10:30 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
30 października

10:30 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig

31 października

19:00 National Theatre Live – Frankenstein z Jonny Lee Millerem

3 listopada

19:00 Royal Shakespeare Company: Cymbelin


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
repertuar wkrótce

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
28 29 30 31 1 2 3
Ja, Daniel Blake 22:05 11 16
Ostatnia Rodzina 15:35, 22:25 13:45, 22:25
Szkoła uwodzenia Czesława M. 20:15 17:50 17:50
Wołyń 17:30 12:50, 19:40 11, 19:40


Zapraszamy do kin.-

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 2-8 maja 2014
cinema111
Repertuar kin – 5-11 lipca 2013
repertuar
Repertuar kin – 27 stycznia – 2 lutego 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*