Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 28 lutego do 5 marca 2020 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
29 lutego 13:00 Tommaso
15:00 Festiwal Animacji O!PLA – Teraz Przedszkolaki Mają Głos! 2
16:20 Sokół z masłem orzechowym
18:10 Parasite
1 marca 15:00 Festiwal Animacji O!PLA – Teraz Dzieci Mają Głos: Wczesnoszkolna 2
16:30 Seans z tangiem w tle: „Ostatnie tango”
18:10 Parasite
2 marca 13:00 Parasite
15:20 Marianne i Leonard: Słowa Miłości
17:10 Sokół z masłem orzechowym
19:00 Tommaso
3 marca 16:00 Sokół z masłem orzechowym
17:50 Parasite
20:20 O!PLA 2020: Konkurs Główny | Studenci
5 marca 15:40 Tommaso
17:40 Parasite
20:00 Sokół z masłem orzechowym
 

Sala Kieszonkowa mieści maksymalnie 5 Widzów. Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 29.02.2020
13:10 Kraina miodu
16:00 Marianne i Leonard: Słowa Miłości
18:00 Monos

Niedziela 1.03.2020
16:10 Sokół z masłem orzechowym
18:10 Tommaso

Poniedziałek 2.03.2020
15:00 Monos
17:00 Kraina miodu

Wtorek 3.03.2020
16:10 Monos
18:10 Tommaso

Czwartek 5.03.2020
16:00 Marianne i Leonard: Słowa Miłości
18:00 Kraina miodu


KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  28 29 1 2 3 4 5
Boże Ciało
13:15, 18 11:45, 16:40 13:30 11:30, 21:15 11:15, 21:15 13:30, 20:30 13:30, 20:30
Ból i Brzask
15, 20:30 15, 20:30 10:30, 15, 20:30 11:20, 20:30 20:30 13, 17:10 17:10
Jojo Rabbit 21:30 21:30 21:30 16:40 16:40 16:40, 21:30 22
Joker
16:45, 21:10 21:10 11:15, 18:45, 21:10 18:45, 21:10 18:45, 21:10 18:45, 21:10 19:10, 21:45
Judy
15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Kraina Miodu 11:40, 19:10 19:10 13:30, 19:10 13:30, 19:10 13:30, 19:10 13:30, 19:10 13:30, 19:10
Małe Kobietki
16:15 11, 16:30 11, 16:30 16:15 16:15 11, 16:30 16:45
Marianne i Leonard: Słowa miłości 17:10 11:15, 17:10 10, 17:15 15:10, 17:15 11:30, 15:10, 17:15 11:30, 15:10 12:30
Matthias i Maxime 21 21 21 14:20 13:30 21 21:30
Najświętsze Serce 13:15, 17:10 13:15, 17:10 10, 17:10 11:45, 17:10 13:30, 17:10 17:10 14:30
Nędznicy
14:40, 19 13:40, 18:50 12, 16:40, 18 13:40, 18 14:20, 18 12, 18 12:30, 18
Oficer i szpieg
11:20 14:15 14:15 21 21 14:15 14:30
Parasite
13:45, 18:45 14, 19 14, 19 13:45, 18:45 13:45, 18:45 14, 19 14:15, 19:15
Sybilla 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Tomasso 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
W labiryncie
12:45, 18:50 12:45, 18:50 12:40, 18:50 13, 18:50 18:50 18:50 19:30
Zenek
12:20 12, 18 11:45 12 11:30 11:45 16:50
Pokazy specjalne
1 marca

10:00 Niedziela Seniora

4 marca

11:00 Środa Seniora

5-6 marca

13. edycja Grand OFF – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  28 29 1 1 3 4 5
1917
19 19 19 19 19 19
365 dni
17:30, 19:10, 20, 21:40 17:30, 19:10, 20, 21:40 17:30, 19:10, 20, 21:40 17:30, 19:10, 20, 21:40 17:30, 20, 22:10 17:30, 19:10, 20, 21:40 17:30, 19:10, 20, 21:40
Aida
19
Bad Boy 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 21, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 18:40, 20, 22:20
Bayala i ostatni smok 13 13 13 13 13 13 13
Brahms: The Boy 2 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20 14:40, 16:40, 18:20, 20:20, 22:20
Chłopiec i wilk
10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Doktor Dolittle (dubbing) 10:50, 16:50 10:50, 16:50 10:50, 16:50 10:50, 16:50 10:50, 16:50 10:50, 16:50 10:50, 16:50
Dżentelmeni
10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10
Emma
11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50
Gang zwierzaków
10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10 10:10, 12:10
Jojo Rabbit
12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Kraina Lodu 2
11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Małe kobietki
13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Matthias i Maxime 15 15 15 15 15 15 15
Nędznicy
14:10, 18:50, 21 14:10, 18:50, 21 14:10, 18:50, 21 14:10, 18:50, 21 14:10, 18:50, 21 14:10, 18:50, 21 14:10, 18:50, 21
Ocaleni
21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21
Parasite
21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Psy 3. W imię zasad 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
SONIC. Szybki jak błyskawica 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15 10:20, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 19:15
Superpies i Turbokot 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40
Swingersi
10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
W labiryncie
16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20
Wyspa fantazji
14:30, 22:30 14:30, 22:30 14:30, 22:30 14:30, 22:30 14:30, 22:30 14:30, 22:30 14:30, 22:30
Zenek
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Zew krwi (dubbing)
11:10, 12:50, 15:10, 16:40 11:10, 12:50, 15:10, 16:40 11:10, 12:50, 15:10, 16:40 11:10, 12:50, 15:10, 16:40 11:10, 12:50, 15:10, 16:40 11:10, 12:50, 15:10, 16:40 11:10, 12:50, 15:10, 16:40
Pokazy specjalne
5 marca
19:30 Ladies Night

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  28 29 1 2 3 4 5
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 4DX 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
SONIC. Szybki jak błyskawica 4DX 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  28 29 1 2 3 4 5
1917 IMAX
16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) IMAX 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  28 29 1 2 3 4 5
1917
14:30 14:30 14:30 10 14:40 14:30 14:40
365 dni
10:30, 13:10, 18, 20:40 10:30, 13:10, 18, 20:40 10:30, 13:10, 18, 21 10:30, 13:10, 18, 20:40 13:10, 18, 20:40 10:30, 13:10, 18, 20:40 13:15, 17:15, 20:40
Bad Boy
11:45, 14:20, 17, 19:30, 21, 22 11:45, 14:20, 17, 19:30, 21, 22 11:45, 14:20, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 21, 22 11:45, 14:20, 17, 19:30, 21, 22 11:45, 14:20, 17, 19:30, 21, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 21, 22
Bayala i ostatni smok 9:45 10
Boże Ciało
10
Brahms: The Boy II  15:50, 17:50, 19:50, 22 15:50, 17:45, 19:50, 22 15:50, 17:45, 19:50, 22 15:50, 17:45, 19:50, 22 15:50, 17:45, 19:50, 22 15:50, 17:45, 19:50, 22 15:50, 17:45, 19:50, 22
Chłopiec i wilk  11
Doktor Dolittle (dubbing)
9:30
Dżentelmeni
19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45
Gang zwierzaków
10, 12:15 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:40 9:45, 12:30 10, 12:10 10, 12:10
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Jojo Rabbit 10:15
Mayday
20:15 20:15 20:15 21:15 20:15 20:15 20:10
Najświętsze serce (lektor) 12:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Najświętsze serce (napisy)
18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 10 18:15
Parasite
15:40, 20 15:40, 20 15:40, 20 15:40, 20 15:40, 20 15:40, 20 15:40, 20
Psy 3. W imię zasad 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Ptaki Nocy ATMOS
12:50 12:50 12:50 12:45 12:45 12:45
SONIC. Szybki jak błyskawica 10, 0:50, 11:30, 13:20, 14, 16:30, 18:30, 10, 11, 13:20, 14, 16:30, 18:30 10, 11, 13:20, 14, 16:30, 18:30 10:50, 11:30, 13:20, 14, 16:30, 18:45 10:50, 11:30, 13:20, 14, 16:30, 18:30, 10:50, 11:30, 13:20, 14, 16:30, 18:45 9, 10:50, 11:30, 13:20, 13:45, 16, 18:30
Superpies i Turbokot              
Swingersi
10:40, 12:30, 14:30, 15:30, 19, 21:30 10:10, 12:20, 14:30, 15:30, 19, 21:30 10:10, 12:20, 14:30, 15:30, 19, 21:30 10:10, 12:20, 14:30, 15:30, 19, 21:30 10:10, 11, 12:20, 14:30, 15:30, 19, 21:30 12:20, 14:30, 15:30, 19, 21:30 10:10, 12:20, 14:30, 15:45, 18:15, 20:20
Szybcy i śnieżni
9:15
Zenek
13, 16:40, 20:30 13, 16:40, 20:30 13, 16:40, 20:30 13, 16:40, 20:30 13, 16:40, 20:30 13, 16:40, 20:30 11, 16:40, 20:30
Zew krwi (dubbing)
10, 13:10, 15, 17:30 10:20, 12:30, 15, 17:30 10:20, 12:30, 15, 17:30 10:20, 12:30, 15, 17:30 10:20, 12:30, 15, 17:30 10:20, 12:30, 15, 17:30 10:15, 12:30, 15, 17:30
Pokazy specjalne
28 lutego

10:00 Kino na Temat – 1917

29 lutego

10:30 12:30 Disney Junior w Kinie 6

1 marca

10:30 12:30 Disney Junior w Kinie 6
21:00 El Clasico: Real Madryt – FC Barcelona

2 marca

18:30 – Parasite

3 marca

10:00 Kino Na Temat – Na wyciągnięcie ręki

4 marca

18:30 Kino Konesera – Ella Fitzgerald: Just One Of Those Things

5 marca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Sługi Wojny


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
28 lutego 14:00 Kłamstewko
16:00 Nędznicy
18:00 Matthias i Maxime
20:00 Nędznicy
29 lutego 13:45 Matthias i Maxime
16:00 Nędznicy
18:00 Kłamstewko
20:00 Nędznicy
1 marca 12:00 Dzień dla słuchu: spotkanie z książką Miś słucha
15:00 Parasite
17:30 Nędznicy
19:30 Dżentelmeni
2 marca Akademia Polskiego Filmu
17:00 SCIENCE FICTION PO POLSKU
Wykład prof: Piotra Sitarskiego
• Wojna światów – następne stulecie
• Seksmisj
5 marca 16:00 Nędznicy
Prolog 30. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu
18:00 Cała przyjemność po stronie kobiet + prelekcja: prof: Monika Talarczyk
20:10 Dżentelmeni

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PERSPEKTYWA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
29 lutego 18:00 Otwarcie Małej Sali Kinowej
18:40 Prokejca filmów dokumentalnych WFO w Łodzi    
19:50 Jasminum                                                       
1 marca 16:00 Ułaskawienie
18:30 Wenecja
2 marca 15:30 Pornografia
18:00 Pograbek
3 marca 17:45 Jasminum
20:00 Pograbek
4 marca 17:00 Wenecja
19:30 Ułaskawienie
5 marca 16:30 Pornografia
19:30 Jasminum
                                                                                                                     

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  28 29 1 2 3 4 5
Dżentelmeni 17:30 16 18:30 17 16 18:30
Nasza mała Polska 16 18:30 20:45 15:30 18:30 21
Zenek 20 20 16 19:30 20 16
Pokazy specjalne
29 lutego 12:00 Arcydzieła Światowych Oper – Dziewica z jeziora

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych


KINO PRZYTULNE
fb Sacharowa 18 (w Domu Kultury “502”) oraz Wydział Filologiczny UŁ
ul. Pomorska 171/173 (aula A3, parter)
  Pokazy w DK 502
2 marca 13:00 Seans Turystyczny: Parki Narodowe USA cz. 1
15:00 Filmy z Elizabeth Taylor: Kiedy ostatni raz widziałem Paryż
3 marca 13:00 Zamki i Pałace Europy: Wawel, Alcazar i Odescalchi
4 marca 13:00 Słynne Operetki: Zemsta Nietoperza
5 marca 13:00 Seans Biograficzny: Zelda
  Pokazy na wydziale filologicznym
2 marca 18:15 Kryminały w stylu Hitchocka: Tożsamość
3 marca 18:15 Światowe Oscary: Las Strada
4 marca 18:15 Filmy Pedro Almodovara: Pośród ciemności

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
28 lutego 19:00 Lili Marleen
2 marca 19:00 Madame B
3 marca 19:00 Edward Nożycoręki
4 marca 19:00 Wyśnione miłości
5 marca1 19:00 Nosferatu Wampir
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  28 29 1 2 3 4 5
1917
11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 13:50
365 dni
12:10, 15, 17:35, 19:10, 20:10 12:10, 15, 17:35, 19:10, 20:10 12:10, 15, 17:35, 19:10, 20:10 12:10, 15, 17:35, 19:10, 20:10 12:10, 15, 17:35, 19:10, 20:10 15, 17:35, 19:10, 20:10 12:10, 15, 17:35, 20:10
Bad Boy
13:15, 15:45, 16:40, 18:15, 20:45, 21:40 13:15, 15:45, 16:40, 18:15, 19:40, 20:45, 21:40 13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:40 13:15, 15:45, 16:40, 18:15, 19:40, 20:45, 21:40 13:15, 15:45, 16:40, 18:15, 20:45, 21:40 13:15, 15:45, 16:40, 18:15, 19:40, 20:45, 21:40 13:15, 15:45, 16:30, 18:15, 19:40, 20:45
Brahms. The Boy 2
14:50, 17:15, 19:20, 21:25 14:50, 17:15, 19:20, 21:25 14:50, 17:15, 19:20, 21:25 14:50, 17:15, 19:20, 21:25 14:50, 17:15, 19:20, 21:25 14:50, 17:15, 19:20, 21:25 14:50, 17:15, 19:20, 21:25
Doktor Dolittle (dubbing) 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10
Dżentelmeni
16:30, 19, 20:20, 21:30 16:30, 19, 20:20, 21:30 16:30, 19, 20:20, 21:30 16:30, 19, 20:20, 21:30 16:30, 19, 20:20, 21:30 16:30, 19, 20:20, 21:30 16:40, 19:10, 20:20, 21:40
Emma
14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20 14:40, 17:20, 20
Gang zwierzaków
10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30
Małe kobietki
13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Mayday
12:20 12:20 12:20 12:20 10:10 12:20 10:10
Najświętsze serce (lektor)
10:10 10:10 10:10, 16:40 10:10 12:40 10:10 12:40
Parasite
19:40 19:40
Psy 3. W imię zasad 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
SONIC. Szybki jak błyskawica
10:15, 11:35, 13:50, 16:10, 17, 18:50 10:15, 11:40, 13:50, 14:20, 16:10, 18:50 10:15, 11:40, 13:50, 14:20, 16:10, 18:50 10:15, 11:35, 13:50, 16:10, 17:15, 18:50 10:15, 11:35, 13:50, 15:10, 16:10, 18:50 10:15, 11:35, 13:50, 14:20, 16:10, 18:50 10:15, 11:35, 13:50, 14:20, 16:10, 18:50
Swingersi
14:15, 16:20, 18:25, 20:30 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 14:15, 16:20, 18:25, 20:30 14:15, 16:20, 18:25, 20:30
Zenek
10:30, 11:40, 14:20 10:30, 17 10:30, 17 10:30, 11:40, 14:20 11:40, 12:35 10:30, 11:40, 17 10:30, 11:40, 17
Zew krwi (dubbing)
11:20, 13:35, 15:50, 18:05 11:20, 13:35, 15:50, 18:05 11:20, 13:35, 15:50, 18:05 11:20, 13:35, 15:50, 18:05 11:20, 13:35, 15:50, 18:05 11:20, 13:35, 15:50, 18:05 11:20, 13:35, 15:50, 18:05
Pokazy specjalne
29 lutego

10:00 11:30 Poranki – Psi Patrol

1 marca 10:00 11:30 Poranki – Psi Patrol
5 marca 19:00 National Theatre Live – Wszyscy moi synowie

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino zamknięte


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 23-29 kwietnia 2010
repertuar
Repertuar kin – 12-18 listopada 2010
Repertuar kin – 14-20 września 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*