cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 28 listopada do 4 grudnia 2014 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
28 29 30 1 2 3 4
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 11:30, 14:15, 17, 20:30 11:30, 14:15, 17, 20:30 11:30, 14:15, 17, 20:30 14:15, 17, 20:30 10, 14:15, 17, 20:30 11:30, 14:15, 17, 20:30 14:15, 17, 20:30
Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 9:30 9:30 9:30 9 9
Szefowie wrogowie 2 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45
Wielka szóstka 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30
Wielka szóstka 3D 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18 13:15, 18

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
28 listopada 15:30 3 serca
29 listopada 14:00 Ida
15:30 3 serca
17:30 Jurek
30 listopada 13:30 Alfabet
15:30 Jurek
17:00 3 serca
19:00 Zimowy sen
1 grudnia 16:00 Jurek
17:30 Mama
20:00 3 serca
2 grudnia 16:00 Majdan. Rewolucja godności
18:20 3 serca
20:20 Klub Jimmy’ego
4 grudnia 16:30 Alfabet
18:30 3 serca
20:30 Jurek

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
28 29 30 1 2 3 4
20 000 dni na Ziemi 14:15 15:50 16 15:50 16 16 15:15
3 serca 14:40, 19:30, 21:40 14:15, 21:45 14:40, 19:45, 21 14:40, 21:30 14:40, 19:45 16:35, 19:45 15:15, 21
Bogowie 17:20 13:50, 19:40 15, 17:15 17:20 15 15 17:20
Gdzie jest Mikołaj? 13:35 11:40 11:40 13:35 13:35 13:35 12:30
Gottland 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Karolina 16:35 13:15, 16:10, 19:30 13:15, 16:35, 19:30 16:35, 19:30 16:35, 19:30 12:15, 19:30 17:15, 19:30
Lewiatan 15:10, 18:30 11:50, 15:10, 21:15 12:10, 15:10, 18:30 12:10, 15:10, 18:30 12:10, 15:10, 18:30 14:10, 15:10, 18:30 12:45, 15:10, 21
Obywatel 21:35 16 12:25, 21:35 14, 19:40, 21:35 12:25, 21:30 12:25, 21:30 21:35
Scenariusz na miłość 18 12, 17:40 13, 17:50 17:40 17:50 13, 17:50 19
Sen o Warszawie 17:35, 21 17:35 10:35, 17:35 17:35, 21 17:35, 21 17:35, 21 17:35, 19:10
Serce, serduszko 15:15, 19:30 11:50, 17:50 11, 19:25 15:15, 19:30 12, 17:15, 19:20 17:15, 19:20 15:15, 19:30
Za jakie grzechy, dobry Boże? 13:30, 19:50 14 14:15, 21:40 13:30 14:15, 21:40 14:15, 21:40 13:30
Pokazy specjalne
29 listopada

20:00 Andrzejki w Stylu Bollywood: Kick

30 listopada

10:35 Niedziela Seniora

3 grudzień

12:25 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
28 29 30 1 2 3 4
Bella i Sebastian 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15
Bogowie 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22
Dzień Dobry, kocham Cię! 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20 10, 13:50, 17:40, 19:20, 22:20
Furia 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Głupi i głupszy bardziej 10:30, 17:10, 19:30, 21:50 10:30, 17:10, 19:30, 21:50 10:30, 17:10, 19:30, 21:50 10:30, 17:10, 19:30, 21:50 10:30, 17:10, 19:30, 21:50 10:30, 17:10, 19:30, 21:50 10:30, 17:10, 19:30, 21:50
Igrzyska Śmierci: Kosogłos część 1 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20
Interstellar 17, 20:20 17, 20:20 17, 20:20 17, 20:20 17, 20:20 17, 20:20 20:20
Klątwa Jessabelle 15:30, 18:30, 20:30, 22:30 15:30, 18:30, 20:30, 22:30 15:30, 18:30, 20:30, 22:30 15:30, 18:30, 20:30, 22:30 15:30, 18:30, 20:30, 22:30 15:30, 18:30, 20:30, 22:30 15:30, 18:30, 20:30, 22:30
Obywatel 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20
Pinokio 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Piorun i magiczny dom 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30
Piorun i magiczny dom 3D 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Pudłaki 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Rozgrywka 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50
Scenariusz na miłość 14, 16:20, 18:30, 20:50 14, 16:20, 18:30, 20:50 14, 16:20, 18:30, 20:50 14, 16:20, 18:30, 20:50 14, 16:20, 18:30, 20:50 14, 16:20, 18:30, 20:50 14, 16:20, 18:30, 20:50
Serce Serduszko 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15
Służby specjalne 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 21
Szefowie Wrogowie 2 12, 14:20, 16:40, 19, 21:20 12, 14:20, 16:40, 19, 21:20 12, 14:20, 16:40, 19, 21:20 12, 14:20, 16:40, 19, 21:20 12, 14:20, 16:40, 19, 21:20 12, 14:20, 16:40, 19, 21:20 12:10, 14:20, 16:40, 19, 21:20
The November Man 11:30, 16:10, 19:50, 22:10 11:30, 16:10, 19:50, 22:10 11:30, 16:10, 19:50, 22:10 11:30, 16:10, 19:50, 22:10 11:30, 16:10, 19:50, 22:10 11:30, 16:10, 19:50, 22:10 11:30, 16:10, 19:50, 22:10
Wakacje Mikołajka 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Wielka Szóstka 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Wielka Szóstka 3D 12 12 12 12 12 12 12:10
Zaginiona dziewczyna 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Za jakie grzechy, dobry Boże 15, 18:45, 21 15, 18:45, 21 15, 18:45, 21 15, 18:45, 21 15, 18:45, 21 15, 18:45, 21 15, 18:45, 21

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
28 listopada 18:00 Obywatel
20:00 Obywatel
29 listopada 16:30 Ida
18:00 Obywatel
20:00 Obywatel
30 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: „O tych, którzy się rozwijali…”
15:00 Wokół książki „Królestwo dziewczynki”
Spotkanie dla dorosłych z Iwoną Chmielewską
Własny pokój? Królestwo? Od-czytania i metafory, proza życia i poezja obrazu
• Jajko i kura
17:00 Seans 60: Obywatel
19:00 Obywatel
1 grudnia Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Moniki Talarczyk-Gubały
Sami swoi + Rejs
2 grudnia 17:00 Podróż na sto stóp
19:00 Obywatel
3 grudnia 17:00 Zimowy sen
20:30 Obywatel
4 grudnia NieZapomniany Świat Łodzi Filmowej: Mikołaj Haremski
17:00 Gabriel
19:30 Obywatel

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
28 29 30 1 2 3 4
Kuma
14 14 13
Panny młode
15:30 17:15 19:15 19:15 14 19
Psychologiczna Akademia Filmowa

17:30 (Sto procent raju)

17:30 (Sto procent raju)
Seans Turystyczny 13:30 (Werona i Jezioro Garda) 13 (Teneryfa) 11 (Wenecja) 17:30 (Rzym) 16 (Teneryfa) 16 (Teneryfa) 17:15 (Werona i Jezioro Garda)
Śmierć na Nilu
14:30 18
Wielcy Malarze 16 (Henri De Toulouse-Lautrec) 12:30 (Henri De Toulouse-Lautrec)
W kręgu
19 19:15 19:15 16 15
Zamki i Pałace Europy 17:30 (Zamki Drakuli, Zamek Howard, Carcassonne) 12:30 (Zamki Drakuli, Zamek Howard, Carcassonne) 12:30 (Zamki Drakuli, Zamek Howard, Carcassonne)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
28 29 30 1 2 3 4
Omar 15:30 16 19 15 17:30 18:15
Okiem Obieżyświata 13:30 (Sri Lanka)
Zbliżenia 19:30 20 16:45 15 17 19:30 16
Z jakie grzechy, dobry Boże?
17:30 18 19 16:45 19 15 20

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
28 29 30 1 2 3 4
Lemury z Madagaskaru 3D 10, 13:15 10, 13:15 10, 13:15 10, 13:15 10, 13:15 10, 13:15 10, 13:15
Interstellar 21 21 21 21 21 21 21
Wielka Szóstka 3D 11, 14:15, 16:30, 18:45 11, 14:15, 16:30, 18:45 11, 14:15, 16:30, 18:45 11, 14:15, 16:30, 18:45 11, 14:15, 16:30, 18:45 11, 14:15, 16:30, 18:45 11, 14:15, 16:30, 18:45

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
28 29 30 1 2 3 4
20000 dni na Ziemi 14:45, 18:40 12:30, 16:30 16:30 16:30 14:45, 18:40 14:45, 18:40 14:45, 18:40
Bogowie 12, 14:30, 16:30 11:40 14:20 13:35 12, 14:30, 16:30 12, 14:30, 16:30 12, 14:30, 16:30
Gdzie jest Mikołaj? 12:45 12 12:45 11:50 11:50 11:50 11:50
Jeziorak 13, 17:10, 21:15 13:40, 21 12:35, 17:10, 21:15 12:45, 13:20, 21:15 13, 13:20, 21:15 13, 13:20, 21:15 13, 13:20, 21:15
Mama 18:50 18:30 18:50 18 18 18 18
Serce, serduszko 19, 21 13:50, 18:20 14, 18:20 14:30, 19:45 19, 21 19, 21 19, 21
Siostry i Schiller 14:10 15:30 14:10 15, 18:20 15 15 15
Wolny strzelec 16:45, 20:30 14:20, 20:30 11:50, 20:30 15:45, 20:30 16:45, 20:30 16:45, 20:30 16:45, 20:30
Pokazy specjalne
28 listopada 18:00 Retrospektywa Marka Koterskiego
29-30 listopada Filmowa Afryka – Dni Afryki w Łodzi
1 grudnia 18:00 Ida – pokaz specjalny

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
28 listopada 19:00 Do utraty tchu
1 grudnia 19:00 Ludzie z pociągu
2 grudnia 19:00 Skorumpowani
3 grudnia 19:00 Spotkanie w Palermo
4 grudnia 19:00 Miasto 44

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
28 29 30 1 2 3 4
Bella i Sebastian 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20 10, 12:20
Bogowie 16:30, 19:10 16:30, 19:10 16:30, 19:10 15:20, 20 16:30, 19:10 16:30, 19:10 15:20, 20
Dzień dobry, kocham cię! 14:15 14:15, 22:15 14:15, 22:15 10:45, 22:15 14:15, 22:15 14:15, 22:15 10:45
Głupis i głupszy bardziej 14, 20:15 14, 20:15 14, 20:15 14, 20:15 14, 20:15 14, 20:15 14, 20:15
Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz. 1 10, 11, 12:45, 13:45, 15:30, 16:30, 18:15, 19:15, 21, 23:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:30, 13:30, 14:15, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45
Interstellar 21 21 21 21 21 21
Klątwa Jessabelle 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22
November Man
20:10, 22:40 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Obywatel 14:45, 19:30 14:45, 19:50 14:45, 19:50 14:45, 19:50 14:45, 19:50 14:45, 19:50 14:45, 17, 20:10
Pinokio 11:30 11:45 11:45 11:30 11:30 11:30 10
Piorun i magiczny dom 10:50, 15:10, 17:20 11:10, 15:30, 17:40 11:10, 15:30, 17:40 11:10, 15:30, 17:40 11:10, 15:30, 17:40 11:10, 15:30, 17:40 10:50, 13, 15:10
Piorun i magiczny dom 3D 13 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 9, 18
Pszczółka Maja. Film 12:20 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Rozgrywka 17:10 21:50 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Scenariusz na miłość 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 13:40, 15:50, 18 13:40, 15:50, 18 13:40, 15:50, 18 13:40, 15:50, 18 13:40, 15:50, 18 13:40, 15:50, 18 13:40, 15:50
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D
11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Szefowie wrogowie 2 14:30, 17, 19:30, 22:45 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30
Wielka szóstka 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30
Wielka szóstka 3D 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30
Wolny strzelec 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30
Za jakie rzeczy, dobry Boże? 12 17:10 21:50 13 21:50 12, 21:50 13
Pokazy specjalne
28 listopada 22:00 ENEMEF: Noc Kina Polskiego
29 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
30 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
1 grudnia 18:00 Muzea Watykańskie – Wystawa Multimedialna
4 grudnia 18:00 Muzea Watykańskie – Wystawa Multimedialna

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
Pokazy specjalne
28 listopada 19:30 Black Bear Filmfest: Opening Night: Jacky w Królestwie Kobiet
29 listopada 14:00 Black Bear Filmfest: Studnia
15:45 Black Bear Filmfest: Metalówa
17:30 Black Bear Filmfest: Coś musi się stać
19:15 Black Bear Filmfest: Włóczęga
21:15 Black Bear Filmfest: Czarownice
30 listopada 13:30 Black Bear Filmfest: Tulisie Przygoda w tęczowym lesie
15:00 Black Bear Filmfest: Biały Bóg
17:15 Black Bear Filmfest: Samuraj
19:00 Black Bear Filmfest: O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
21:00 Black Bear Filmfest: Mecz zombie
1 grudnia 16:15 Black Bear Filmfest: Syberyjska edukacja
18:15 Black Bear Filmfest: Stereo
20:00 Black Bear Filmfest: Areszt domowy
21:45 Black Bear Filmfest: Gliniarz wilkołak
2 grudnia 15:30 Black Bear Filmfest: Wiosna
17:30 Black Bear Filmfest: Mroczna dolina
19:45 Black Bear Filmfest: Coś za mną chodzi
21:30 Black Bear Filmfest: R 100
3 grudnia 16:30 Black Bear Filmfest: Terapia
18:45 Black Bear Filmfest: Wredne jędze
20:45 Black Bear Filmfest: Alleluja

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 21-27 sierpnia
cinema111
Repertuar kin – 17-23 października 2014
cinema111
Repertuar kin – 22-28 lutego 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*