cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 27 marca do 2 kwietnia 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
27 28 29 30 31 1 2
Avengers: Zjednoczeni 10, 14 10, 14
Bóg nie umarł 15 11:30 11:30 15 15 15 15
Disco Polo 20

20

20

20

20

20

20

Doonby. Każdy jest kimś 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Fru! 10:30, 12:30 15:30 15:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Fru! 3D 11:30 11:30 11:30
Kopciuszek 10, 12:30, 14:30 10:30, 130, 15:30 10:30, 130, 15:30 10:30, 12:30, 15:30 10:30, 12:30, 15:30 12:30, 15:30 10:30, 12:30, 15:30
Zbuntowana 17 18 18 18 18 18 18
Zbuntowana 3D 19:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Pokazy specjalne
27 marca 22:00 Maraton Harry Potter cz.2

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
27 marca 19:00 Transmisja z koncertu świątecznego UFAM TOBIE z udziałem Małgorzaty Hutek
28 marca 12:00 O!PLA – Teraz dzieci mają głos – Przedszkolaki mają głos (Wstęp 5 zł)
13:30 Ida
15:00 Alfabet
17:00 Była sobie dziewczynka
21:30 Violet
29 marca 13:30 Ida
15:00 Lewiatan
17:30 Była sobie dziewczynka
19:30 Violet
21:00 Co robimy w ukryciu
30 marca 16:30 Violet
18:00 Była sobie dziewczynka
20:00 20 000 dni na Ziemi
21:40 Kebab i Horoskop
31 marca 16:30 Była sobie dziewczynka
18:30 Violet
20:15 O!PLA 2015 – Konkurs szkolny (Wstęp 5 zł)
1 kwietnia Pokaz w Piwotece Narodowej
19:00 PIWO-TV VOL.2 – PIWOTEKA NARODOWA – Wstęp wolny
2 kwietnia 16:00 Kebab i Horoskop
17:30 Co robimy w ukryciu
19:30 Violet
21:00 Była sobie dziewczynka

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
27 28 29 30 31 1 2
Body/ciało 14:40, 16:15 11:10, 14:40, 16:15 13, 16:15 14:40, 16:15 13, 16:15 13:25, 17:40, 21:30 17:40, 20:15, 21:30
Co robimy w ukryciu 21:25 21:25 11:45, 21:25 21:25 21:25 21:25 21:25
Doonby. Każdy jest kimś 15:25, 19:20 12:50, 15:25, 19:20 11:10, 15:25, 19:20 15:25, 19:20 15:25, 19:20 14, 19:20 14, 15:25, 19:20
Fanka 17:20 17:20 11:30, 17:20 17:20 17:20 19:25 16:20
Gloria 13:25, 17:20 13:25, 17:20 13:25, 17:20 17:20, 19:25 13:25, 17:20 13:40, 17:20 17:20, 19:25, 22
Gunman: Odkupienie 13:40, 19:15 19:15, 21:20 19:15, 21:20 19:15, 21:20 15:15, 19:15 17:20, 19:25 18:15, 19:25
Kraina burz 13:45, 21:15 13:45, 21:15 13:45, 21:15 14, 21:15 13:45, 21:15 13:45, 21:15 14, 21:15
Rozdzieleni 19 19 19 13 17:30 17:30 13
Sąsiady 13 11:45 13:25 13 21:20 14:35
Seks, miłość i terapia 15:45 15:45 14:40 15:45, 21:40 14:40 16, 21:20 16
Sils Maria 21:20 13:30 15:10 13:30 13 15:10 12:20
Violet 17:30 11:50, 17:30 17:30 17:50 19:50 15:45, 19:50 17:50
Złota klatka
15:40 15:40 15:40 16 15:40 15:40 16
Pokazy specjalne
25-31 marca 15. Tydzień Kina Hiszpańskiego
29 marca 11:10 Niedziela Seniora
1 kwietnia 13:25 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
27 28 29 30 31 1 2
50 Twarzy Greya 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10 16:50, 19:30, 22:10
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17 11:10, 15:10, 17
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Baranek Shaun 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30
Barbie: Super księżniczku 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45 11, 12:45
Body/Ciało 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30 14:40, 17:10, 19:20, 21:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15
Chappie    13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Coś za mną chodzi 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Disco Polo 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30 10:50, 13:10, 15:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30
Ex Machina 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22
Focus 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30
Fru! 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Gunman. Odkupienie 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Kopciuszek (dubbing)
10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Loft 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Oculus 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:45, 22:30
Pingwiny z Madagaskaru 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30
Seks, miłość, terapia 12:40, 16:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 20:30, 22:30
Sils Maria 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Snajper 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10 10:50, 15, 17:10
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D 13 13 13 13 13 13 13
To właśnie seks 19 19 19 19 19 19 19
Wkręceni 2 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Zbuntowana 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30
Zbuntowana 3D 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20
Źródło Nadziei 10:10, 14:45 10:10, 14:45 10:10, 14:45 10:10, 14:45 10:10, 14:45 10:10, 14:45 10:10, 14:45

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
27 marca Kinoteatralne opowieści – siła klasyki i moc wyobraźni
18:00 Tadeusz Kantor@Europa:Pl
19:15 Body / Ciało
20:45 Sąsiady
28 marca Kinoteatralne opowieści – siła klasyki i moc wyobraźni
18:00 Umarła klasa: Seans T: Kantora
19:30 Body / Ciało
21:00 Sąsiady
29 marca 12:00 Mały Kinematograf: Kinoteatralne opowieści – siła klasyki i moc wyobraźni
15:00 Body / Ciało
16:30 Sąsiady
Kinoteatralne opowieści – siła klasyki i moc wyobraźni
18:00 Wielopole, Wielopole
19:45 Między nami dobrze jest
30 marca 17:00 Akademia Polskiego Filmu
Wykład dr Michał Pabiś
Człowiek z marmuru
31 marca Kinoteatralne opowieści – siła klasyki i moc wyobraźni
18:00 Niech sczezną artyści
19:30 Body / Ciało
1 kwietnia Dotknij Teatru 2015
15:00 Niewidzialni – warsztaty
realizacja: Teatr Małe Mi*
18:00 Nigdy tu już nie powrócę
90: urodziny Wojciecha Jerzego Hasa
19:30 Spotkanie poświęcone twórczości Wojciecha Jerzego Hasa
Niezwykła podróż Baltazara Kobera
2 kwietnia Dotknij Teatru 2015
15:00 Niewidzialni – warsztaty
realizacja: Teatr Małe Mi*
18:00 Dziś są moje urodziny
19:30 Sąsiady

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
27 28 29 30 31 1 2
Co robimy w ukryciu 19:30 19:30 19:30 19:30 15:45 15:45
De-Lovely 17 17
Liczby i marzenia 18 18 14:15 14:15
Salon Kitty 16:30 19
Seans Turystyczny 13:30 (Tybet) 13:30 (Tybet) 18:45 (Praga) 12 (Wyspy Kanaryjskie) 16:30 (Dubaj) 12 (Wyspy Kanaryjskie) 16:30 (Dunaj) 12:15 (Praga) 12:15 (Paryż) 17:30 (Andaluzja)
Słynne operetki 14 (Piękna Helena) 14 (Piękna Helena)
Starożytne Cywlizacje 15:30 (Tybet) 15:30 (Tybet)
Wielcy malarze XX wieku 17:30 (Jackson Pollock)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
27 28 29 30 31 1 2
To własnie seks 17 20 18 19 17 19 17
We dwoje zawsze raźniej 19 18 20 17 19 17 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
27 28 29 30 31 1 2
Afrykańska przygoda 3D 10
Jupiter. Intronizacja 3D 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Kopciuszek (dubbing) 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19
Lemury z Madagaskaru 3D 10

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
27 marca 19:00 Baku od świtu do zmierzchu
30 marca 19:00 Na wylot
31 marca 19:00 Zaginiona dziewczyna
1 kwietnia 19:00 Ślady / Jak być kochaną
2 kwietnia 19:00 Mocniejsza niż broń projekt #Babilon’13

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
27 28 29 30 31 1 2
50 twarzy Greya 20:20 20:20 20:20 21:20 21:40 20:20 20:20
Asteriks i Obeliks: osiedle bogów 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15
Barbie: Superksiężniczki
10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Body/ciało 14:50, 19:40 14:50, 19:40 14:50, 19:40 14:50, 19:40 14:50, 19:40 14:50, 19:40 14:50, 19:40
Bóg nie umarł
Carte Blanche
Chappie 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20
Coś za mną chodzi 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Disco Polo
16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Ex Machina 11:30, 14, 18:15, 20:45 14, 18:15, 20:45 14, 18:15, 20:45 11:30, 14, 18:15, 20:45 11:30, 14, 17:20, 19:50 11:30, 14, 18:15, 20:45 11:30, 14, 18:15, 20:45
Focus 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20
Fru! 13, 15:10 13, 15:10 13, 15:10 13, 15:10 13, 15:10 13, 15:10 13, 15:10
Fru! 3D 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Gunman: odkupienie 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30
Kopciuszek (dubbing)
10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15 10:20, 11:20, 13, 14, 15:40, 16:40, 18:15
Oculus 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40 14:20, 16:50, 19:15, 21:40
Paddington 10:40 10:40 10, 12:20 10:40 10:40 10:40
Piąte: nie odchodź 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Pingwiny z Madagaskaru 10 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30
Seks miłość i terapia 13, 15:10, 20:50 13, 15:10, 20:50 13, 15:10, 20:50 14:40, 16:50, 20:50 13, 15:10, 20:50 13, 15:10, 20:50 13, 15:10, 20:50
Snajper 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
SpongeBob: Na suchym lądzie 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:15, 15:45 11:30, 16 11:30, 16
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D
13:45 13:45 13:45 13:45 13:30 9:30, 13:45 13:45
To właśnie seks 22 22 22 22 22 22 22
Zbuntowana 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30
Zbuntowana 3D 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10
Pokazy specjalne
27 marca 10:00 Blok 4 wizyta
28 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
29 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
30 marca 19:00 Kocham Kino (Selma)
31 marca 18:00 Opera HD – Don Giovanni – Mozart-Salzburg 2014

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
27 28 29 30 31 1 2
Baranek Shaun 10:30 10:30
Biała jak mleko, czerwona jak krew 19
Była sobie dziewczynka 17 12, 19 13:30, 19:15
Dumni i wściekli 21 21 15:30
Dwa dni, jedna noc 15:15 14, 17:15 17:30
Violet 15:45 12, 21:15

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 14-20 grudnia
cinema111
Repertuar kin – 12-18 lipca 2013
cinema111
Repertuar kin – 19-25 lutego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*