cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 27 maja do 2 czerwca 2016 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
27 maja 15:20 Już za tobą tęsknię
17:30 Zupełnie Nowy Testament
19:40 Walser
21:10 Opiekun
28 maja 12:00 Parauszek i przyjaciele
13:10 Łowcy miodu
14:40 Opiekun
16:30 Cały ten cukier
18:10 Walser
29 maja 14:00 Walser
15:30 Już za tobą tęsknię
17:40 Pasolini
19:20 Opiekun
21:10 Zupełnie Nowy Testament
30 maja 14:20 Pasolini
16:00 Łowcy miodu
17:30 Zupełnie Nowy Testament
19:40 Walser
31 maja 15:00 Walser
16:30 Cały ten cukier
18:10 Już za tobą tęsknię
20:20 Zupełnie Nowy Testament
1 czerwca Dzień dziecka w kinie BODO
12:00 Proszę Słonia
13:10 Wallace & Gromit
14:50 Parauszek i przyjaciele
16:00 Tydzień Mami Fatale
17:30 Proszę Słonia
18:40 Wallace & Gromit
2 czerwca 15:00 Pasolini
16:40 Już za tobą tęsknię
18:50 Walser
20:30 Paradajs Karaoke ze Skupem kultury

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
27 28 29 30 31 1 2
Błogosławiona wina 13:40 13:10 13 13:40 13:50 13:40 13:50
Dzień matki 18:30
Dziewczyna, która została Królem 19 13:30, 21:10 13:20, 21:30 19 21:10 19 21:10
Już za Tobą tęsknię 14:45 17:30 17:40 14:45 17:20 14:45 17:20
Księga dżungli 18:30 13 13 17:30 17:30 11, 13 15
Modelka 14:50 21:10 21:10 15:50 21:25 21:25 13:25, 20:10
Moja miłość 16:45 15:20 15:10 16:45 14:50 16:45 14:50
Mustang 14:55 14:55 15:40 16:50
Nasza młodsza siostra 20:40 19:10 18:50 20:40 18:40 20:40 18:40
Nice Guys. Równi goście 16:30 13:25, 19:10 13:25, 19:10 13:50, 19:10 15:20, 19:20 15, 19:20 17:30
Nienasyceni 14:15, 20:40 16:50, 21:20 16:50, 21:20 13:30, 21:15 15:10, 21 15:20, 17:10, 21:10 15:15, 21:20
Opiekun 20:55 15:50 14 20:55 13:50 20:55 13:50
Szermierz 13:10, 15:40, 19 14:10, 15:40, 19:30 15:40, 19:40, 21:10 15:40, 19 19:20, 21 15:40, 19 19:20, 19
Ślepowidzenie 13:50 17:30 15:50 13:50 15:30 13:50 15:30
Walser 17:30 21:25 17:20 17:30 17 17:30 17, 22
Zakładnik z Wall Street
16:45, 20:30 17:30, 19:25 17:30, 19:25 17:40, 19:25, 21:30 13:30, 17:25, 19:10 13:30, 17:30, 19:20 13:15, 18:30, 19:35
Pokazy specjalne
27 maja 18:30 Z rodziną do kina
29 maja 13:20 Niedziela Seniora
1 czerwca 13:30 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
27 28 29 30 31 1 2
#WszystkoGra 20:40 20:40 20:40 20:40 20:50 20:50 20:50
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16
Alicja po drugiej stronie lustra (napisy) 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30
Angry Birds Film 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50
Angry Birds Film 3D 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50
Były sobie człowieki 11:50, 13:50 11:50, 13:50 11:50, 13:50 11:50, 13:50 11:50, 13:50 11:40, 13:50 11:40, 13:50
Cloverfield Lane 10
Dzielny kogut Maniek 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10 10
Dzień Matki 18 18 18 18 20 18 18
Jak uratować mamę 13, 17:20 13, 17:20
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (dubbing) 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (napisy) 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20, 22
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30 12:30
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30
Księga Dżungli (dubbing) 11:20, 16, 18:20 11:20, 16, 18:20 11:20, 16, 18:20 11:20, 16, 18:20 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16
Księga Dżungli 3D (dubbing) 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Kung Fu Panda 3 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50
Modelka 15 15 15 15 15 15 15
Mój przyjaciel orzeł 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40 10:40
Nice Guys. Równi Goście 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30
Nienasyceni 21 21 21 21 21 21 21
Pitbull. Nowe porządki 22 22 22 22 22 22 22
Ratchet i Clank 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Sąsiedzi 2 17:20, 19:30, 21:40 17:20, 19:30, 21:40 17:20, 19:30, 21:40 17:20, 19:30, 21:40 17:20, 19:30, 21:40 19:30, 21:40 18:30, 20:40
Summer Camp 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10 12, 16:10, 18:10, 20:10, 22:10
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 10:30, 18:20 10:30, 18:20
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 3D 15:50 15:50
X-Men: Apocalypse (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
X-Men: Apocalypse (napisy) 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Zakładnik z Wall Street 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Zanim się obudzę 17, 19:10, 21:20 17, 19:10, 21:20 17, 19:10, 21:20 17, 19:10, 21:20 17, 19:10, 21:20 17, 19:10, 21:20 17, 19:10, 21:20
Zwierzogród 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40 10, 12:20, 14:40

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
27 maja 19:30 Seksmisja

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.heliosnet.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
27 28 29 30 31 1 2
#WszystkoGra 10, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:15 18:15
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 9, 11, 14, 16:30, 19 11:45, 14, 16:30, 19
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 12:30, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Angry Birds Film 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 9:30, 11:45, 13, 14, 16:15, 18:30 9, 11:45, 14, 16:15, 18:30
Angry Birds Film 3D 10:15, 12:45, 15:15, 17:30 10:15, 12:45, 15:15, 17:30 10:15, 12:45, 15:15, 17:30 10:15, 12:45, 15:15, 17:30 10:15, 12:45, 15:15, 17:30 9:45, 15:15, 17:30 10:15, 12:45, 15:15, 17:30
Bóg nie umarł 2 (napisy) 18
Były sobie człowieki 10 10 10 10 10 9 10
Dzielny kogut Maniek 10:45, 13:15, 17:45 10:45, 13:15, 17:45 10:45, 13:15, 17:45 10:45, 13:15, 17:45 10:45, 13, 17:45 10, 17:45 13:15, 17:45
Dzień Matki 12:15, 16:45, 21:30 12:15, 16:45, 21:30 12:15, 16:45, 21:30 12:15, 16:45, 21:30 12:15, 16:45, 21:30 12, 21:30 12:15, 21:30
Jak uratować mamę 11:30, 13:30 10, 11:45, 13:45
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Krzyż i korona 10
Księga dżungli 3D (dubbing) 9 9, 10
Mój przyjaciel orzeł 13:45, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 16 11:15, 12:30 15:30
Nice Guys. Równi goście 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22
Nienasyceni 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Summer Camp 14:45, 19:15, 21:45 14:45, 19:15, 21:45 14:45, 19:15, 21:45 14:45, 19:15, 21:45 14:45, 19:15, 21:45 14:45, 19:15, 21:45 14:45, 19:15, 21:45
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia (dubbing) 12:15, 16:45 16:45
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia 3D (dubbing) 18:45 18:45
X-Men: Apocalypse (dubbing) 11:15, 15:45 11:15, 15:45 11:15, 15:45 11:15, 15:45 11:15, 15:45 9, 14:45 11:15, 15:45
X-Men: Apocalypse (napisy) 12:30, 19:45 12:30, 19:45 12:30, 19:45 12:30, 19:45 12:30, 19:45 15:45, 19:45 12:30, 19:45
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
X-Men: Apocalypse 3D (napisy) 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Zakładnik z Wall Street 10:15, 16, 20:15, 22:30 10:15, 16, 20:15, 22:30 10:15, 16, 20:15, 22:30 10:15, 15:30, 20:15, 22:30 13:45, 16, 20:15, 22:30 10:15, 16, 20:15, 22:30 10:15, 15:45, 20:15, 22:30
Pokazy specjalne
31 maja

9:00 Kino Na Temat (Angry Birds Film)

2 czerwca

9:30 Kino Na Temat (Mój przyjaciel orzeł)
18:00 Kultura Dostępna (Chce się żyć)


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
27 maja 15:00 Niebo na ziemi
17:30 Opiekun
28 maja 16:00 Niebo na ziemi
18:30 Dziewczyna, która została królem
20:15 Opiekun
29 maja 12:00 Mały Kinematograf: Dzień Dziecka w Małym Kinematografie
15:00 Seans 60+: Dziewczyna, która została królem
17:00 Opiekun
18:40 Romeo i Julia
30 maja Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład red. Jakuba Majmurka
Kanał + Eroica
31 maja 18:00 Clamor Circus – spektakl w ramach projektu Krzyk – społeczny eksperyment arytystyczny
1 czerwca Filmowy Dzień Dziecka
16:00 Wallace & Gromit: Wściekłe gacie
17:00 Wallace & Gromit: Golenie owiec
Filmy Andrzeja Wajdy w światowym plakacie filmowym
18:00 Spotkanie z Danielem Olbrychskim
2 czerwca 18:00 Z podniesionym czołem

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
27 28 29 30 31 1 2
Był sobie las 19 15:45
Filmy o Łodzi i regionie 15:30 (zestaw 4) 17:30 (zestaw 4)
Pycha 15:45 19 16:45 16:45
Rent 18:30 14:15
Seans Biograficzny 14:45 (Tajemnice Leonarda da Vinci) 18 (Tajemnice Leonarda da Vinci)
Ziemia jest piękna 17:30 (zestaw 6)
Pokazy specjalne
27 maja Japoński Weekend Filmowy
17:00 Sekretne życie gejszy
19:00 Lalki
28 maja Japoński Weekend Filmowy
15:15 Ame Agaru – po deszczu
17:15 Jiro śnio o sushi
19:00 Japonia turystyczna
29 maja Japoński Weekend Filmowy
16:30 Japonia historyczna od antyku do XX wieku
18:00 Hiroszima

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
27 28 29 30 31 1 2
Gejsza 17 19 17 19 17 17 17
Opiekun 19 17 19 17 19 19 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
27 maja 16:00 Maraton Filmowy

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
27 28 29 30 31 1 2
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30 11:30, 14, 16:30
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30 19, 21:30

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
1 czerwca 19:00 12 gniewnych ludzi
2 czerwca 19:00 Rozmowa

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
27 28 29 30 31 1 2
#Wszystkogra 20:15 15:35 20:15 21:45 20:15 20:15
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 10:20, 13:15, 15:45, 18:15 10:25, 12:55, 15:25, 17:55 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:20, 13:15, 15:45, 18:15 10:20, 13:15, 15:45, 18:15 13:15, 15:45, 18:15 10:20, 13:15, 15:45, 18:15
Alicja po drugiej stronie lustra (napisy) 20:45 20 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 11:45, 14:15, 16:45 11:45, 14:15, 16:45 11:45, 14:15, 16:45 11:45, 14:15, 16:45 11:45, 14:15, 16:45 10:20, 11:45, 14:15, 16:45 11:45, 14:15, 16:45
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Andry Birds Film 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 8:45, 9, 10:45, 11:15, 13:30, 15:45, 18 10, 11:15, 13:30, 15:45, 18
Andry Birds Film 3D 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 8:30, 12:15, 14:30, 16:45, 19 12:15, 14:30, 16:45, 19
Dzielny Kogutek Maniek 10:10 10:30 10:30 10:10 10:10 10:10
Dzień Matki 13 13 13 13, 17:30 14:20 14:45
Jak uratować mamę 12:35
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (dubbing) 10 10 10 10:40
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (napisy) 17:05 20 20 20 20 20 20
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 17:05 17:05 14:20 17:05 17:05
Księga dżungli (dubbing) 10:15, 14:45 14:45 14:45 12 10:15, 14:45 9, 11, 15 10:40, 14:45
Księga dżungli 3D (dubbing) 10:15, 13:20
Kung Fu Panda 3 12:35 10:45 12:35 14:50 10, 12:35
Mój przyjaciel orzeł 10:30, 15:35 10:45 10:45 10:30 10:30 8:45 10:15
Nice Guys. Równi goście 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 15:40, 18:15, 20:50 12:45, 15:20, 17:55, 20:30
Nienasyceni 22 22 22 22 22 22 21:40
Pitbull. Nowe porządki 22 22 22 22 22
Sąsiedzi 2
21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Summer camp 17:50, 19:50, 21:50 17:50, 19:50, 21:50 17:50, 19:50, 21:50 17:50, 20:15, 22:10 17, 20:15, 22 19:50, 21:50 19:50, 21:50
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z Cienia 12:30, 17:20 12:15, 17:20
X-Men: Apocalypse (dubbing) 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
X-Men: Apocalypse (napisy) 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 11, 16 11:45, 16 11:45, 16 11, 16 11, 16 11, 16 11, 16
X-Men: Apocalypse 3D (napisy) 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Zakładnik z Wall Street 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13:45, 16, 17:05, 20:45
Zanim się obudzę 20:10 20:10, 22 15:35, 20:10 15:35, 20:10 20:10 20:10 19:20
Pokazy specjalne
28 maja 10:30 Tree Fu Tom cz. II
12:00 Nela Mała Reporterka cz. II
20:30 Liga Mistrzów UEFA: finał
29 maja 10:30 Tre Fu Tom cz. II
12:00 Nela Mała Reporterka cz. II
30 maja 20:00 Queen: Night In Bohema
31 maja 19:00 National Theatre Live – Jak Wam się podoba
2 czerwca 19:00 Baby Bump – Grażyna Torbicka poleca

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
27 maja 17:30 Taxi Teheran
19:00 Syn Szawła
28 maja 16:00 Sól Ziemi
18:00 Amy
20:00 Dzikie Historie
29 maja 15:30 Syn Szawła
17:15 Amy
19:15 Sól Ziemi
31 maja 17:30 Amy
19:30 Sól Ziemi
1 czerwca 17:30 Syn Szawła
19:15 Dzikie Historie
2 czerwca 17:30 Sól Ziemi
19:30 Taxi Teheran

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
27 28 29 30 31 1 2
#Wszystkogra 12:30 14:15 14:15

Księga Dżungli (dubbing)

10:30, 16:15 10:30, 16 10:30, 16
Lato Sangaile 18:15, 22 12:30, 20 12:30, 18
Modelka 14:15, 20 18, 21:30 19:45, 21:45


TEXTILIMPEX
Traugutta 25, klub.filmowy@szkola-rasputin.pl lub 534-943-693
31 maja

Replika IX Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik nad Łodzią

18:00 Gorzko 2


Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 13-19 lutego 2015
cinema111
Repertuar kin – 28 października – 3 listopada
cinema111
Repertuar kin – 3-9 lutego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*