cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 27 czerwca do 3 lipca 2014 roku.

 


POLÓWKA
www.polówka.pl
27 czerwca 21:00 Chciwość (dach Galerii Łódzkiej)
29 czerwca 21:00 7 psychopatów (Piotrkowska 217)
30 czerwca 21:00 Maria łaski pełna (Park Baden-Powella)
1 lipca 21:00 Smak Życia 3 (Park na Zdrowiu)
2 lipca 21:00 Nietykalni (Park Julianowski)
3 lipca 21:00 Frances Ha (Dziedziniec AHE)

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
27 28 29 30 1 2 3
Czarownica 3D 20:45 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Jak wyresować smoka 2 10:45, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15 15:15 10, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15
Jak wyresować smoka 2 3D 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18 13, 18
Rio 2 10:30
Transformers. Wiek zagłady (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Transformers. Wiek zagłady (napisy) 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Transformers. Wiek zagłady 3D (dubbing) 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Transformers. Wiek zagłady 3D (napisy) 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Pokazy specjalne
27 czerwca 23:00 Maraton wakacyjnych imprez

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
27 czerwca 16:00 O krok od sławy
17:40 Mundial. Gra o wszystko
19:30 Wilgotne miejsca
28 czerwca 14:00 Ida
15:30 Mundial. Gra o wszystko
17:20 O krok od sławy
19:00 Brzuszek
29 czerwca 14:00 Ida
15:30 Mundial. Gra o wszystko
17:20 O krok od sławy
19:00 Tajemnica Filomeny
30 czerwca 16:00 Tajemnica Filomeny
17:50 O krok od sławy
19:30 Wilgotne miejsca
1 lipca 16:20 Ida
17:50 O krok od sławy
19:30 Wilgotne miejsca
3 lipca 16:20 Brzuszek
17:40 Mundial. Gra o wszystko
19:30 O krok od sławy

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
27 28 29 30 1 2 3
Casanova po przejściach 14, 16:25 14:30, 16 16 17:50 12:25, 17:50 12:25, 17:50 12:25, 17:50
Jak Ojciec i Syn 12:10, 19:30 17:10, 19:30 17:10, 19:30 17:30, 19:30 17:10, 19:30 17:30, 19:30 17:10, 19:30
Łowca 13:35, 21:35 17:35, 21:35 12, 19:40 19:40 13:35, 21:35 19:40 17:35, 22
Michael Kohlhaas 21:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
O krok od sławy 15:30 12, 15:30 12:15, 13:50 13:50 15:30 13:50 15:35, 21:35
Przychodzi facet do lekarza 20 18
Rękopisy nie płoną 13:20, 19:20 13:20, 19:20 13:20, 21:30 13:20, 21:30 19:20 13:20, 21:30 13:20, 19:20
Riwiera dla dwojga 17:50, 20, 21:30 14:15, 18:15, 19:45, 21:30 14:15, 17:50, 20, 21:30 16:10, 18:10, 19:50, 21:30 12:30, 16:10, 18:10, 19:50, 21:30 12:30, 16:10, 18:10, 19:50, 21:30 13, 16:10, 18:30, 20:15
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 18:10, 21:40 12:35, 17:50, 21:50 12:20, 19:35, 21:40 14:15, 19:35, 21:35 14:15, 19:35, 21:35 14:15, 19:35, 21:35 14:40, 19:35, 21:30
Szef 19:30
Wilgotne miejsca
17:35, 21:35 13:35, 21:35 15:30, 17:35, 21:35 15:30, 17:35, 21:35 13:35, 17:35, 21:35 15:30, 17:35, 21:35 13:40, 21:35
Wypisz, wymaluj… miłość 14:25, 15:50 12:15, 16:15 14, 16 14:10, 16:30 14:10, 16:30 14:10, 16:30 14:10, 16:30
Pokazy specjalne
29 czerwca

12:15 Niedziela Seniora

2 lipca

12:25 Środa Seniora

1-3 lipca

12:00 Kino w samo południe


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
27 28 29 30 1 2 3
22 Jump Street 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21 13:30, 16, 18:30, 21
Casanova po przejściach 13:15, 21:15 13:15, 21:15 13:15, 21:15 13:15, 19:30 13:15, 19:30 13:15, 19:30 13:15, 19:30
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Czarownica (dubbing) 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15
Czarownica 3D (dubbing) 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Czarownica 3D (napisy) 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15
Gang Wiewióra 13 13 13
Gang Wiewióra 3D 16:30 16:30 16:30
Godzilla 3D 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Grace księżna Monaco 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Gwiazd naszych wina 10:30, 15:30, 20:45 10:30, 15:30, 20:45 10:30, 15:30, 20:45 10:30, 15:30, 20:45 10:30, 15:30, 20:45 10:30, 15:30, 20:45 10:30, 15:30, 20:45
Jak wytresować smoka 2 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15
Jak wytresować smoka 2 3D 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18
Listonosz Pat i wielki świat 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 11:45, 16:15, 18:45 11:45, 16:15, 18:45 11:45, 16:15, 18:45 11:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:45, 16:15, 18:45, 21:15
Na skraju jutra 10:15, 17:30, 22:30 10:15, 17:30, 22:30 10:15, 17:30, 22:30 10:15, 17:30, 22:30 10:15, 17:30, 22:30 10:15, 17:30, 22:30 10:15, 17:30, 22:30
Na skraju jutra 3D 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20 15, 20
Powstanie Warszawskie 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Przychodzi facet do lekarza 19:30 19:30 19:30
Rio 2 12:30, 17:10 12:30, 17:10 12:30, 17:10 12:30, 17:10 12:30, 17:10 12:30, 17:10 12:30, 17:10
Rio 2 3D 10:10, 14:50 10:10, 14:50 10:10, 14:50 10:10, 14:50 10:10, 14:50 10:10, 14:50 10:10, 14:50
Riwiera dla dwojga 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45, 22
Sąsiedzi 21:15 21:15 21:15 12:45, 21:15 12:45, 21:15 12:45, 21:15 12:45, 21:15
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Transcendencja 22 22 22 21:45 21:45 21:45 21:45
Transformers: Wiek zagłady (dubbing) 10:30, 13:45 10:30, 13:45 10:30, 13:45 10:30, 13:45 10:30, 13:45 10:30, 13:45 10:30, 13:45
Transformers: Wiek zagłady (napisy) 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15
Uśpieni 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 13:45 13:45 13:45 15:45 15:45 15:45 15:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 13 13 13 13
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Wypisz, wymaluj… Miłość 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
1 lipca 18.00 Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
20.00 Yves Saint Laurent
2 lipca 18.00 Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
20.00 Yves Saint Laurent
3 lipca 18.00 Śpiewak jazzbandu
19.30 Yves Saint Laurent

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
27 28 29 30 1 2 3
Gagarin 20 17:45 17:45
Michael Kohlhaas 16 20 20
Turystyczny Klub Filmowy 18:30 (Malediwy) 16:15 (Szeszele) 16:15 (Szeszele)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
27 28 29 30 1 2 3
Jack Strong 19:30 19:30 17 17
Karuzela 17:15 17 17
Powstanie warszawskie 17:30 17:30 19:30 19:30
Yves Saint Laurent 19:15 19 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
27 28 29 30 1 2 3
Afrykańska przygoda 3D 10:30
Arktyka 3D 10:30
Dzikie z natury 3D 10:30
Hubble 3D 10:30
Pod taflą oceanu 3D 10:30 10:30
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15

KINO Perła
tereny OFF Piotrkowska http://94.23.34.43/perla/
27 czerwca 21:00 Dziewczyna z fabryki
28 czerwca 21:00 Kochanek
29 czerwca 21:00 Ukryte pragnienia
2 lipca 21:00 Szalona miłośc- Yves Saint
3 lipca 21:00 Leonard Cohen: I’m your man

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
30 czerwca 19:00 Golgota Picnic

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
27 28 29 30 1 2 3
22 Jump Street 14, 17:15, 19:45, 22 14, 17:15, 20:10, 22 14, 17:15, 20:10, 22 14, 17:15, 20:10, 22 14, 17:15, 20:10, 22 14, 17:15, 20:10, 22 14, 17:15, 20:10, 22
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Czarownica (dubbing) 11, 18 11, 15:40 11, 15:40 11, 18 10, 15:40 11, 15:40 11, 15:40
Czarownica 3D (dubbing) 13:20, 15:40 13:20, 18 13:20, 18 13:20, 15:40 13:20, 18 13:20, 18 13:20, 18
Czarownica 3D (napisy) 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Gang Wiewióra 15:15
Gwiazd naszych wina
11:10, 16:30, 19:15 16:30, 19:15 16:30, 19:15 11:10, 16:30, 19:15 11:10, 16:30, 19:15 11:10, 16:30, 19:15 11:10, 16:30, 19:15
Jak wytresować smoka 2 10:20, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45 10:10, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 11, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:10, 12:50, 15:20, 17:45
Jak wytresować smoka 2 3D 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45
Listonosz Pat i wielki świat 18 18
Na skraju jutra 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:40
Na skraju jutra 3D 14:40, 20:20, 22:15, 23 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20
Powstanie warszawskie 10 10 10 10 10 10 10
Rio 2 10:45, 13:10, 15:40 10:45, 13:10, 15:40 10:45, 13:10, 15:40 10:45, 13:10, 15:40 10:45, 13:10, 15:40 10:45, 13:10, 15:40 10:45, 13:10, 15:40
Rio 2 3D 10:40 10:20 10 10:40 10 10 10
Riwiera dla dwojga
14:30, 16:45, 19, 21:15, 23:30 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15
Rodzinne rewolucje 21:10
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 13, 15:30, 20:15, 22:45 12:45, 17:45, 20:15, 22 15:15, 17:45, 20:15, 22 13, 15:30, 20:15, 22 15:15, 17:45, 20:15, 22 15:15, 17:45, 20:15, 22 15:15, 17:45, 20:15, 22
Transformers: Wiek zagłady (dubbing) 11, 12:30 11, 12:30 11, 12:30 11, 12:30 11, 12:30 11, 12:30 11, 12:30
Transformers: Wiek zagłady (napisy) 16, 19:30, 23 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 17, 18:10, 20:30 17, 18:10, 20:30 17, 18:10, 20:30 17, 18:10, 20:30 17, 18:10, 20:30 17, 18:10, 20:30 17, 18:10, 20:30
Wypisz, wymaluj… miłość 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 12:20 12:20 12:20 12:20
Pokazy specjalne
27 czerwca 22:00 ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni
28 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
29 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
27 czerwca 17.30 Ida
18.50 Tajemnica Filomeny
20.30 Sugar Man
28 czerwca 16.30 Dziennik z podróży
17.30 Ida
18.50 Tajemnica Filomeny
20.30 Sugar Man
29 czerwca 15.00 Życie Adeli
18.00 Ida
19.20 Tajemnica Filomeny
1 lipca 16.45 Życie Adeli
19.45 Sugar Man
2 lipca 17.45 Tajemnica Filomeny
19.30 Ida
3 lipca 17.15 Ida
18.40 Dziennik z podróży
19.30 Tajemnica Filomeny

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
28 czerwca 18:30 Aromatyczne wieczory filmowe
29 czerwca 18:30 Aromatyczne wieczory filmowe

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 23-29 października
cinema111
Repertuar kin – 9-15 sierpnia 2013
repertuar
Repertuar kin – 24-30 września 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*