cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 26 czerwca do 2 lipca 2015 roku.

POLÓWKA
www.polówka.pl
27 czerwca 21:00 Heavy Mental (Dziedziniec AHE)
29 czerwca 21:00 Szalona Miłość (Park Ocalałych)
30 czerwca 21:00 Gość (Park Na Zdrowiu)
1 lipca 21:00 Frank (Park Julianowski)
2 lipca 21:00 Turysta (IKEA/Port Łódź)

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Kraina jutra (dubbing) 13:15, 18 13:15, 18 13:15, 18 13:15, 18 13:15, 18
Minionki 10:15, 14:15, 18:30 10:15, 14:15, 18:30 10:15, 14:15, 18:30 10:15, 14:15, 18:30 10:15, 14:15, 18:30 10:15, 14:15, 18:30 10:15, 14:15, 18:30
Minionki 3D 12:15, 16:15, 20:30 12:15, 16:15, 20:30 12:15, 16:15, 20:30 12:15, 16:15, 20:30 12:15, 16:15, 20:30 12:15, 16:15, 20:30 12:15, 16:15, 20:30
Rechotek 11:15, 16 11:15, 16 11:15, 16 16 11:15, 16
San Andreas 3D 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Terminator: Genisys 15:15, 20:15 15:15, 20:15
W głowie się nie mieści 10:45, 18 10:45
W głowie się nie mieści 3D 13 13
Pokazy specjalne
2 lipca 18:00 Kultura Dostępna (Warsaw by night)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
26 czerwca 17:00 Strefa nagości
18:30 Dzikie historie
20:50 Lemmy
27 czerwca 13:10 Dzikie historie
15:20 Strefa nagości
17:50 Lemmy
20:00 Co robimy w ukryciu
28 czerwca 13:00 Poranek dziecięcy z Mini-Mini (Wstęp 10 zł)
14:30 Optymistki
16:10 Dzikie historie
18:20 Lemmy
20:30 Strefa nagości
29 czerwca 17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:00 Strefa nagości
20:30 Lemmy
30 czerwca 17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:00 Lemmy
21:10 Strefa nagości
2 lipca 16:30 Strefa nagości
18:00 Lemmy
20:10 Dzikie historie

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
26 27 28 29 30 1 2
Apartament 15:50 12:40 16:15 16 13
Do nieba 13:50, 21:15 14 21:25 21:25 21:25 21:40 16
Dziewczyna warta grzechu 14:10, 19:40 15:15, 19:45, 21:15 14:10, 19:40 14:10, 19:40 16, 18:15 14:10, 19:40 14:10, 19:40
Feniks 17:50 17:50 17:50 15:40 15:30 15:30 15:30
Jestem Femen 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Lato w Prowansji 17:45 17:50 14:20, 17:45 14, 17:45 14:25, 17:35 14:15, 17:45 17:45
Magical Girl 17:30, 19 13, 17:30, 21:30 12, 17:30 17:30, 19:10 13:45, 17:30 17:30 13:40, 19:15
Manglehorn 13:45, 17:15, 19:45 13:45, 16, 19:45 13:45, 17:40, 19:45 13:50, 17:20, 19:45 13:40, 19:45 13:40, 16:15, 19:45 13:40, 17:30
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu 20
Plemię 15:35 15:35 15:35 17:30 17:20 17:20 17:20
Rozumiemy się bez słów
15:50, 21:20 17 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 21:20 16:20, 19:30 15:50, 19:50, 21:20 15:50, 18, 21:20
Stary człowiek i może 13:50, 19:40 13:50, 19:40 12:25, 13:50, 19:40 13:50, 19:40 13:50 21:25 13:50 18, 21:25 13:50 21:25
Strefa nagości 21:30 12:20, 21:30 12:20, 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Timbuktu 21:35 12, 21:35 12, 21:35 21:35 19:40 19:40 19:40, 22
Pokazy specjalne
27 czerwca 19:00 Indyjski wieczór
28 czerwca 12:00 Niedziela Seniora
30 czerwca 20:00 Charlie Kocha Kobiety (Idol)
1 lipca 14:00 Środa Seniora
1-2 lipca 12:00 Kino w Samo Południe
18:00 Seansy Pory Letniej

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
26 27 28 29 30 1 2
Agentka 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:20 14:20
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 17:20 17:20 17:20
Dom 10:40, 12:50, 15 10:40, 12:50, 15 10:40, 12:50, 15 10:40, 12:50, 15 10:40, 12:50, 15 10:40, 12:50, 15 10:40, 12:50, 15
Dziewczyna warta grzechu 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Ekipa 10:20, 17:10, 21 10:20, 17:10, 21 10:20, 17:10, 21 10:20, 17:10, 21 10:20, 17:10, 21 10:20, 17:10, 21 10:20, 17:10, 21
Jurassic World 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Jurassic World 3D 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40
Kapitan Szablozęby i skarb piratów 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Kraina jutra (dubbing) 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20
Mad Max: Na drodze gniewu 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 15, 22:30 22:30 22:30
Minionki 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50
Minionki 3D 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40
Najdłuższa podróż 11:20, 16:30, 19:20 11:20, 16:30, 19:20 11:20, 16:30, 19:20 11:20, 16:30, 19:20 11:20, 16:30, 19:20 11:20, 16:30, 19:20 11:20, 16:30, 19:20
Naznaczony: rozdział 3 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Poltergeist 22 22 22 22 22 22 22
Polowanie na prezydenta 14:30, 16:40, 18:50, 21 14:30, 16:40, 18:50, 21 14:30, 16:40, 18:50, 21 14:30, 16:40, 18:50, 21 14:30, 16:40, 18:50, 21 14:30, 16:40, 18:50, 21 14:30, 16:40, 18:50, 21
Rechotek 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 12:20 12:20
San Andreas 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15:30, 20:30 15, 20:20 15, 20:20
San Andreas 3D 13, 18 18 18 13, 18 13, 18
Sekrety morza 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 10:20 10:20
Terminator: Genisys 19:50, 22:30 19:50, 22:30
Terminator: Genisys 3D 17:10 17:10
Twarz Anioła 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15 12, 16:45, 19, 21:15
Ups! Arka odpłyneła 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30
Wiek Adaline 14:10, 21:50 14:10, 21:50 14:10, 21:50 14:10, 21:50 14:10, 21:50 14:10, 21:50 14:10, 21:50
W głowie się nie mieści 17:40 17:40 13:30, 18 13:30, 18
W głowie się nie mieści 3D 13 13 11:15, 15:45 11:15, 15:45

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
26 czerwca 18:00 Taxi Teheran
19:30 Magical Girl
27 czerwca Z okazji urodzin Krzysztofa Kieślowskiego – maraton z Dekalogiem
13:00 Dekalog I
14:00 Dekalog II
15:00 Dekalog III
16:00 Dekalog IV
17:00 Dekalog V
18:00 Dekalog VI
19:00 Dekalog VII
20:00 Dekalog VIII
21:00 Dekalog IX
22:00 Dekalog X
28 czerwca 12:00 Niedziela z Muminkami: Czytanki przed ekranem „Co było potem? Książki o Mibli, Muminku i Małej Mi”
15:00 Spotkanie z twórcami „łódzkich” Muminków
18:00 Plemię
19:40 Magical Girl
30 czerwca 18:00 Body / Ciało
19:40 Magical Girl
1 lipca 11:00 Mały Kinematograf: Kto wymyślił Muminki, Bolka i Lolka, Reksia, Pampaliniego?
19:00 Party Girl
2 lipca 19:00 Pancernik Potiomkin

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
26 27 28 29 30 1 2
Człowiek, który płakał 15:30 15:30 18:30 18:30
Kraina burz 19 19 16:15 16:15
Seans Turystyczny 15 (Sardynia) 15:15 (Norwegia) 17:30 (Korsyka) 17:30 (Korsyka) 14:15 (Norwegia) 14:15 (Norwegia)
Pokazy specjalne
26 czerwca Kulinarny Festiwal Filmowy
17:00 Miłość o smaku Orientu
19:00 Jiro śni o sushi
27 czerwca Kulinarny Festiwal Filmowy
17:15 Jiro śni o sushi
19:00 Amerykańska kuchnia
28 czerwca Kulinarny Festiwal Filmowy
17:00 Amerykańska kuchnia
19:00 Miłosna dieta

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
26 27 28 29 30 1 2
Apartament 16:30 16 18:30 16:30 18:30 16:30 18:30
Złota dama 18 18 16 18 16 18 16

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
26 27 28 29 30 1 2
Jurassic World 3D 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20
Terminator: Genisys 3D 19, 21:40 19, 21:40

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl  OFF Piotrkowska
26 czerwca 21:00 Przetrwanie
27 czerwca 21:00 Najpierw sprzelaj potem zwiedzaj
28 czerwca 21:00 Poszukiwany, poszukiwana
1 lipca 21:00 Sexy Beast
2 lipca 21:00 Mistrzowie

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
26 czerwca 19:00 Birdman

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
26 27 28 29 30 1 2
Agentka 14:50, 17:30, 20:10 14:50, 17:30, 20:10 17:30, 20:10 14:50, 17:30, 20:10 14:50, 17:30, 20:10 20:40 20:40
Apartament 10 10 10 10 10
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 13:20 13:20 13:20 13:20
Dom 11:15 10 10 10, 11:15 10, 11:15
Dziewczyna warta grzechu 13:30, 15:45, 18, 20:15 13:30, 15:45, 18, 20:15 13:30, 15:45, 18, 20:15 13:30, 15:45, 18, 20:15 13:30, 15:45, 18, 20:15  13:30, 15:45, 18, 20:15    13:30, 15:45, 18, 20:15
Ekipa 11:20, 13:50, 17:45, 20:10 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 17:20, 19:45, 22:10 12:20, 17:20, 19:45, 22:10
Kraina Jutra (dubbing) 12, 16:20 10:30, 12, 16:20 10:30, 11:50, 16:20 10:30, 12, 16:20 10:30, 12, 16:20 10:30 11:50
Mad Max: Na drodze gniewu
17:40, 20 16:50, 20:20 16:50, 20:20 16:50, 20:20 16:50, 20:20 21:10 21:10
Minionki 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 11, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Minionki 3D 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20
Najdłuższa podróż 14:20, 17:10 17:30 14:40, 17:30 14:40, 17:30 14:40, 17:30 20:15
Naznaczony: rozdział 3 13:30, 15:50, 18:10, 20:30 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:30 14:40, 17, 19:20, 22
Polowanie na prezydenta 13:10, 16:10, 18:20, 20:30 12:20, 16:10, 18:20 20:30 12:20, 16:10, 18:20 20:30 12:20, 16:10, 18:20 20:30 12:20, 16:10, 18:20 20:30 16:10, 18:20, 20:30 16:10, 18:20, 20:30
Poltegreist 22:10 22:10 22:10 22:10
Rechotek 11:20 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 11:15
San Andreas 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 21:40 21:40
San Andreas 3D 21:45 21:45 21:45 21:45
Sekrety morza 12 10:10 10:10 10, 12:20 10, 12:20 10 10
Terminator: Genisys 10:40, 14:30, 17:20 11:40, 14:30, 17:20, 20:10
Terminator: Genisys 3D
11:40, 13:30, 16:20, 20:10 10:40, 13:30, 16:20, 19:10, 22
Twarz anioła 15:20, 20:20 14:30, 19:30, 21:50 14:30, 19:30, 21:50 14:30, 19:30, 21:50 14:30, 19:30, 21:50 14:50, 19:10, 22:10 14:50, 19:40, 22:10
Ups! Arka odpłyneła 10:15, 11:50, 14 10:15, 11:50, 14 10:15, 11:50, 14 10:15, 11:50, 14 10:15, 11:50, 14 11:50, 14 11:50, 14
W głowie się nie mieści 12:30 12:30 10:20, 12:40, 15 10:20, 12:40, 15, 17:20
W głowie się nie mieści 3D 15 15 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20
Wiek Adaline 21:10 21:10 21:10 21:10
Pokazy specjalne
26 czerwca 10:00 6 wizyta Parauszka
23:00 17. Noc Kina
27 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci   
28 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
26 czerwca 17:00 Ida
18:15 Za jakie grzechy, dobry Boże?
20:00 Samba
27 czerwca 15:15 Za jakie grzechy, dobry Boże?
17:00 Samba
19:00 Zimowy sen
28 czerwca 16:00 Zimowy sen
19:15 Samba
30 czerwca 16:30 Samba
18:30 Zimowy sen
1 lipca 17:45 Samba
19:45 Za jakie grzechy, dobry Boże?

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
26 27 28 29 30 1 2
Jurassic World 17, 19:10 18:10, 22:30 18:10, 20:20
Kapitan szablozęby i skarb piratów 11:20 10:30 10:30
Kraina jutra 23:30 16:05 14
Magical Girl 14:50, 21:20 12:10, 20:20 16, 22:30
San Andreas 13:05 14:20 12:10
Pokazy specjalne
2 lipca 19:00 National Theatre: Zawsze piękne

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 27 maja – 2 czerwca 2011
cinema111
Repertuar kin – 30 września – 6 października
cinema111
Repertuar kin – 10-16 listopada

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*