repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 26 sierpnia do 1 września 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
26 27 28 29 30 31 1
Kubuś i Przyjaciele
9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30
Król Lew 3D 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Oszukać Przeznaczenie 5 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21
Szefowie Wrogowie 13, 17, 20, 22 13, 17 13, 17, 20, 22 13, 17, 20, 22 13, 17, 20, 22 13, 17, 20, 22 13, 17, 20, 22
Pokazy specjalne
27 sierpnia 19:00 Mjowisko

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
26 27 28 29 30 31 1
Cyrk Columbia
17:20, 21:20 18, 19:35 17:35, 21:30 17:30, 19:30 17:10, 19:10 17:35, 21:30 17:35, 19:35
Debiutanci 16:05, 21:30 12:25, 19:40, 21:50 14, 19:45, 21:45 14:10, 19:55, 21:40 13:20, 19:25, 21:20 17:45, 19:40 17:40, 21:30
Latający mnich i tajemnica da Vinci 15:25 15:45 15:40 13:40 13:30 13 13:20
Melancholia 13:50 15:50, 21:30 15:50 19:25 17:05 15:25 17:20
Moja łódź podwodna 19:45
Nawet deszcz 14, 17:55 12:15, 20 15:55, 21:40 14, 17:35 15:10, 17:15 16:30, 21:35 15:30, 19:40
Nic do oclenia 19:20 12:15, 17:40 19:35 15:35 21:10 14, 19:35 15:40
Ostatnie tango w Paryżu 15:50, 21:15 14:05, 21:35 13:25, 19:20 15:50, 21:30 13:15, 19:05 13:05, 21:25 15:15, 21:15
Palacz zwłok 13:55, 19:45 14:15, 16:25 14:05, 17:45 16, 21:45 15:40, 21:30 14:55, 19:55 13:55, 19:40
Passione 18:10 14:10, 18:05 18:10 18:15 15:30 15:55, 18:20 14, 21:35
Pokazy specjalne
29 sierpnia 21:00 The Best of OFF jak gorąco 2011 cz. I (Piotrkowska 89)
31 sierpnia 21:00 THEN and NOW – dvd4 (Piotrkowska 89)

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
26 27 28 29 30 31 1
Agnozja
14:15, 16:30, 18:45, 21:15 14:15, 16:30, 18:45, 21:15 14:15, 16:30, 18:45, 21:15 14:15, 16:30, 18:45, 21:15 14:15, 16:30, 18:45, 21:15 14:15, 16:30, 18:45, 21:15 14:15, 16:30, 18:45, 21:15
Auta 2 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45
Conan Barbarzyńca 3D 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Conan Barbarzyńca 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30
Geneza Planety Małp 11:30, 16:15, 22:30 11:30, 16:15, 22:30 11:30, 16:15, 22:30 11:30, 16:15, 22:30 11:30, 16:15, 22:30 11:30, 16:15, 22:30 11:30, 16:15, 22:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing) 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Kac Vegas w Bangkoku 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Kowboje i Obcy 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Kret 13:45, 18:30 13:45, 18:30 13:45, 18:30 13:45, 18:30 13:45, 18:30 13:45, 18:30 13:45, 18:30
Król Lew 3D 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17
Kubuś i przyjaciele 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15
Nie bój się ciemności 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30 12, 16, 18:10, 20:20, 22:30
O północy w Paryżu 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Oszukać przeznaczenie 5 3D 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 18:30, 20:30, 22:30
Pan Popper i jego pingwiny 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
Smerfy 3D 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15
Smerfy 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Szefowie wrogowie 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Zła kobieta 16:30, 19, 21 16:30, 19, 21 16:30, 19, 21 16:30, 19, 21 16:30, 19, 21 16:30, 19, 21 16:30, 19, 21

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
26 27 28 29 30 31 1
Chico i Rita
19:20 17, 21 17, 18:40 19:20, 21
Dzieciństwo Ikara 19:10 17:10, 19:10 17:10, 19:10 19:10
Kieł 17:30, 20:50 20:50 20:50 17:30, 20:50
Melancholia 17, 21 18:40 20:20 17
Pokazy Specjalne
29 sierpnia 21:00 Żywot Braina (Polówka w Textorial Park)
30 sierpnia 21:00 Grubasy (Polówka na Zdrowiu)
31 sierpnia 21:00 Mr. Nobody (Polówka w Parku Julianowskim)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
26 sierpnia 21:00 Podróż na księżyc + Brzdąc (Rynek Starego Miasta)
27 sierpnia 17:00 Pociągi pod specjalnym nadzorem
19:00 Pociąg
28 sierpnia 12:00 Filmowy poranek
18:00 Afonia i pszczoły
30 sierpnia 12:00 Wakacje w Muzeum Kinematografii
18:00 Droga na zachód
31 sierpnia 18:00 Podróż + Pociąg do Hollywood

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
2przerwa wakacyjna do 5 września

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
przerwa wakacyjna do 5 wrzesnia

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
przerwa wakacyjna kino kineczynne

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
26 27 28 29 30 31 1
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D
15 15 15 15 15 15 15
Oszukać Przeznaczenie 5 3D 13, 17:30, 19:30, 21:30 13, 17:30, 19:30, 21:30 13, 17:30, 19:30, 21:30 13, 17:30, 19:30, 21:30 13, 17:30, 19:30, 21:30 13, 17:30, 19:30, 21:30 13, 17:30, 19:30, 21:30
Transformers 3 3D 10 10 10 10 10 10 10

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
26 27 28 29 30 31 1
Drzewo Życia 13:45, 20:30 13:45, 20:30 13:45, 20:30 18:20 18:20 18:20 18:20
Dzieciństwo Ikara 15, 21 15, 21 15, 21 15, 21 15, 21 15, 21 15, 21
Fryzjerka 13 13 13 13:10 13:10 13:10 13:10
Jowita 19 19 19 19
Latający mnich i tajemnica da Vinci 16:50 11, 16:50 11, 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Larry Crowne 18:35 11:30, 18:35 11:30, 18:35 21:10 21:10 21:10 21:10
Młyn i Krzyż 13:10, 17:10 17:10 17:10 13, 17:10 13, 17:10 13, 17:10 13, 17:10
Passione 19 19 19 16:30 16:30 16:30 16:30
Sala samobójców 14:50, 18:50 14:50, 18:50 14:50, 18:50 14:50, 18:50 14:50, 18:50 14:50, 18:50 14:50, 18:50
Uwikłanie 20:50 12:30, 20:50 12:30, 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
W lepszym świecie 16:20 16:20 16:20 14:15 14:15 14:15 14:15

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
26 27 28 29 30 31 1
Agnozja
13:15, 15:40, 18:10, 20:30, 22:50 13:15, 15:40, 18:10, 20:30 13:15, 15:40, 18:10, 20:30 13:15, 15:40, 18:10, 20:30 13:15, 15:40, 18:10, 20:30 13:15, 15:40, 18:10, 20:30 13:15, 15:40, 18:10, 20:30
Auta 2 3D 11 11 11 11 11 11 11
Captain America: Pierwsze starcie 3D 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Conan Barbarzyńca 3D 13:40, 16:10, 18:45, 21:15, 23:59 13:40, 16:10, 18:45, 21:15 13:40, 16:10, 18:45, 21:15 13:40, 16:10, 18:45, 21:15 13:40, 16:10, 18:45, 21:15 13:40, 16:10, 18:45, 21:15 13:40, 16:10, 18:45, 21:15
Druhny 14:30, 21:50 14:30, 21:50 14:30, 21:50 21:20 21:20 21:20
Geneza Planety Małp 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing) 11:50 11:50 14:30 14:30 14:30 14:30
Kowboje i Obcy 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21, 23:30 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:30, 13:10, 15:45, 18:20, 21
Kret 23:45 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Król Lew 11:15, 13:20, 15:30, 17:40 11:15, 13:20, 15:30, 17:40 11:15, 13:20, 15:30, 17:40 11:15, 13:20, 15:30, 17:40 11:15, 13:20, 15:30, 17:40 11:15, 13:20, 15:30, 17:40 11:15, 13:20, 15:30, 17:40
Kubuś i Przyjaciele 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Nie bój się ciemności 14, 16:15, 18:30, 20:45, 23:10 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 21:20 14, 16:15, 18:30, 20:45 14, 16:15, 18:30, 20:45
O północy w Paryżu 11:20, 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30 11:20, 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30 11:20, 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30 11:20, 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30 11:20, 13:30, 15:50, 18, 20:15, 22:30
Oszukać Przeznaczenie 5 3D 17:15, 19:30, 21:45, 23:50 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45
Smerfy 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 19:45 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20
Smerfy 11:45, 14:15, 16:45, 19, 21 11:45, 14:15, 16:45, 19, 21 11:45, 14:15, 16:45, 19, 21 11:45, 14:15, 16:45, 19 11:45, 14:15, 16:45, 19 11:45, 14:15, 16:45, 19 11:45, 14:15, 16:45, 19
Szefowie Wrogowie 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30, 23:40 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:10, 12:20, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Zła kobieta 19:45 19:45 19:45 19:45, 21:50 19:45, 21:50 19:45, 21:50 19:45, 21:50
Pokazy specjalne
26 sierpnia 22:00 Maraton Woody’ego Allena
27 sierpnia 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
28 sierpnia 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
30 sierpnia 21:00 Koncert Red Hot Chili Peppers (Live)
31 sierpnia 12:00 Multibabykino: Zła kobieta

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
27 sierpnia 16:45 Poznasz przystojnegoo bruneta
18:30 Erratum
20:00 Jak zostać królem
28 sierpnia 16:00 Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
17:45 Jak zostą królem
19:30 Erratum
30 sierpnia 18:00 Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
19:45 Erratum

31 sierpnia 18:00 Erratum
19:30 Poznasz przystojnego bruneta
1 września 17:30 Ludzie Boga
19:30 Jak zostać królem

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin 27 marca – 2 kwietnia
cinema111
Repertuar kin – 20-26 grudnia 2013
cinema111
Repertuar kin – 22-28 września

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*