repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 24 do 30 września 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Jak ukraść księżyc 3D 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15
Resident Evil: Afterlife 3D 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Salt 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Streetdance 3D 0:01, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
24 25 26 27 28 29 30
Huśtawka 13:40, 17:15 13:25, 18:25 19 15:15, 19 18:05, 22:10 15:15, 19:10 18:50
Jestem Twój 13:05, 17:15, 21:25 18:20, 20:40 13:40, 17:45 13:50, 15:45, 19:50 13:40, 17:50 15:30, 19:35 13:10, 17:20, 21:30
Kochałem ją 19, 21 15, 18:50, 22:05 17:35, 21:40 13:40, 17:30, 21 15:05, 19:50 15:40, 19:40 15:35, 21:35
Kucharze Historii 15:15 15:25 13:10 20:35
Nie oglądaj się 15, 21:05 16:25, 20:10, 22:25 13:25, 15:40, 21:55 21:40 16:10, 18:45, 22 13:30, 17:40, 21 15, 17:35
Samotny Mężczyzna 13:15 12:30 13:50 15:45 20:40
Tetro 15, 19:10 14:15, 20:15 11:30, 15:35, 19:45 17:40, 21:45 15:35, 19:50 17:25, 21:30 15:05, 19:20
Zgorszenie Publiczne 15:40 16:50 20:45 13:40 14:40 13:40 13:25
Zły porucznik 18:50 12:50, 22:30 11:45, 19:30 19:30 13, 22:20 13:35, 21:40 13:25, 19:30
Pokazy specjalne
17-30 września Festiwal twórczości Pedro Almodóvara “Todo sobre mi… Almodóvar”

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie 10:30, 15, 21:45 10:30, 15, 21:45 10:30, 15, 21:45 10:30, 15, 21:45 10:30, 15, 21:45 10:30, 15, 21:45 10:30, 15, 21:45
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
Biała i Strzała podbijają kosmos 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Dzwoneczek i uczynne wróżki 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40
Huśtawka 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30 16:30, 20:30
Incepcja 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 14, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15
Jak ukraść księżyc 3D 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15
Jak ukraść księżyc 11:30, 15:30 11:30, 15:30 11:30, 15:30 11:30, 15:30 11:30, 15:30 11:30, 15:30 11:30, 15:30
Jestem Miłością 11:15, 16, 20, 22:30 11:15, 16, 20, 22:30 11:15, 16, 20, 22:30 11:15, 16, 20, 22:30 11:15, 16, 20, 22:30 11:15, 16, 20, 22:30 11:15, 16, 20, 22:30
Karate Kid 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45 10:45, 13:30, 16:15, 19, 21:45
Matka Teresa od Kotów 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17
Niewinna 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Niezniszczalni 13:45, 18:30, 20:45 13:45, 18:30, 20:45 13:45, 18:30, 20:45 13:45, 18:30, 20:45 13:45, 18:30, 20:45 13:45, 18:30, 20:45 13:45, 18:30, 20:45
Ostatni Władca Wiatru 3D 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50
Resident Evil: Afterlife 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:40, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20
Ryś i spółka 10 10 10 10 10 10 10
Salt 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Shrek Forever 3D 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15
Step Up 3D 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30
Stosunki Międzymiastowe 12:45, 17:15, 19:30 12:45, 17:15, 19:30 12:45, 17:15, 19:30 12:45, 17:15, 19:30 12:45, 17:15, 19:30 12:45, 17:15, 19:30 12:45, 17:15, 19:30
Streetdance 3D 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Święty Interes 18:40, 21 14:40, 18:40, 21 14:40, 18:40, 21 14:40, 18:40, 21 14:40, 18:40, 21 14:40, 18:40, 21 14:40, 18:40, 21
Tak to się teraz robi 21 21 21 21 21 21 21
Uczeń Czarnoksiężnika 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Zejście 2 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
24 25 26 27 28 29 30
Czeski Błąd 21:30 19:20 17:30, 19:10 21:20 18:50 17:10,21:20 18:20
Incepcja 15:20 20:50 19 20:30 21:40
Kucharze Historii 17:50 16 17:20
Pokazy specjalne
24 września SE-MA-FOR FILM FESTIVAL
17:30 Przegląd filmów z festiwalu “ReAnimacja”
18:40 Przegląd filmów z festiwalu “Dwa Brzegi”
20:00 Pokaz filmu „Good Copy Bad Copy”  zorganizowany przez czasopismo Obywatel
25 września 21:00 Zombie Walk – impreza
26 września 19:00 Koszmar Darwina – pokaz zorganizowany przez czasopismo Obywatel
30 września 20:00 Future Shorts Last days of summer

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
24 września 18:00 Se-Ma-For Film Festival: Tindirindis (Wilno)
19:30 Se-Ma-For Film Festival: Kołysanka świata
25 września 18:00 Se-Ma-For Film Festival: The Best of Animator 2010
19:30 Se-Ma-For Film Festival: Jodie Mack – niezależna animacja z Chicago
26 września 12:00 Se-Ma-For Film Festival: Przepowiednia żab
17:00 Brzdąc
18:15 Gorączka złota
28 września 18:00 Brzdąc
29 września 11:30 Westerplatte
18:00 Gorączka złota
30 września 17:00 NieZapomniany Świat Łodzi Filmowej. Filmowe klany

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
24 września 15:15 Turystyczny Klub Filmowy: Szkocja
27 września 14:30 Twój na zawsze
29 września 17:00 Turystyczny Klub Filmowy: Szkocja

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
24 września 14:00 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
16:15 Twój na zawsze
19:00 Klub Filmowy Ferment: Memento
25 września 17:00 Twój na zawsze
19:30 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
26 września 17:00 Twój na zawsze
19:30 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
27 września 15:45 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
18:00 Wielcy Malarze: Gustav Klimt
19:30 Turystyczny Klub Filmowy: Szkocja
28 września 13:15 Twój na zawsze
15:45 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
18:00 Filmowe Portrety Kobiet: Hrabina Cosel
29 września 15:00 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
20:00 Twój na zawsze
30 września 13:00 Memento
15:30 Twój na zawsze
18:00 Klasyka Kina Włoskiego: La Strada
20:00 Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Hubble 3D 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
24 25 26 27 28 29 30
Amalia. Królowa Fado 11 11 11 11 11 11
Kochałem ją 18:15, 20, 21:45 14:40, 18:15, 20, 21:50 16:20, 18:10, 20, 21:45 16:20, 18:10, 20, 21:45 16:20, 18:10, 20, 21:45 16:20, 18:10, 20, 21:45
Mine Vaganti 12 11 11:30 11:30
Niewinna 21:50 20, 21:40 14:40, 17 14:40 14:40 14:40
Nie oglądaj się 17:50, 19:50 14, 16, 18 13, 15 13:30, 15:30 13:30, 15:30 13, 15
Oczy szeroko otwarte 17:30, 21:30 13:25, 17:20, 21:15 13:25, 17:20, 21:15 13:25, 17:20, 21:15 13:25, 17:20, 21:15 13:25, 17:20, 21:15
Wszystko, co kocham 11, 12:50, 16:30 11, 12:50 11, 12:50 11, 12:50 11, 12:50
Wszyscy Inni 19:15 15:10, 19 15:10, 19 15:10, 19 15:10, 19 15:10, 19
Pokazy specjalne
23-25 września Se-ma-For Film Festival
27-30 września Przegląd Filmów Chińskich

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
24 25 26 27 28 29 30
Avatar 3D – wersja specjalna 20:45 19:30 19 20:45 20:45 20:30 20:45
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D 9:15, 9:30, 11:30, 12:15, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:20, 19:15 9:15, 9:30, 11:30, 12:15, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:20, 19:15 9:15, 9:30, 11:30, 12:15, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:20, 19:15 9:15, 9:30, 11:30, 12:15, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:20, 19:15 9:15, 9:30, 11:30, 12:15, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:20, 19:15 9:15, 9:50, 11:30, 12:5, 13:40, 15:50, 17, 19:15 9:15, 9:30, 11:30, 12:15, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:20, 19:15
Czeski Błąd 11:40 11:40
Dzwoneczek i uczynne wróżki 9 9 9 9 9 9 9
Incepcja 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:15 18:10
Jak ukraść księżyc 3D 9:20 9:40, 12 9:10, 11:30 9:20 9:20 9:20 9:20
Karate Kid 11:15, 14:15, 17:15, 20:15 11:15, 14:15, 17:15, 20:15 11:15, 14:15, 17:15, 20:15 11:15, 14:15, 17:15, 20:15 11:15, 14:15, 17:15, 20:15 11:15, 14:15, 17:15, 20:15 11:15, 14:15, 17:15, 20:15
Marmaduke 11:40 10:45, 13 10:45, 13 11:40 11:40 11:40
Matka Teresa od Kotów 21:15 13:40, 21:15 13:40, 21:15 21:15 21:15 21:20 21:15
Ostatni Władca Wiatru 3D 11, 18:15, 20:40 14:30, 17, 20:45 13:50, 16:30, 20:45 18:15, 20:40 18, 21:30 18:15, 20:40
Resident Evil: Afterlife 3D 14, 16:20, 18:40, 21 14, 16:20, 18:40, 21 14, 16:20, 18:40, 21 14, 16:20, 18:40, 21 14, 16:20, 18:40, 21 14:30, 16:45, 19 14, 16:20, 18:40, 21
Salt 17:15, 19:30, 21:50 19, 21:20 19:30, 21:50 17:15, 19:30, 21:50 17:15, 19:30, 21:50 19:30, 21:50 17:15, 19:30, 21:50
Shrek Forever 3D 9:20 9:20
Stosunki Międzymiastowe 17:50, 20:30 15:20, 17:50, 20:30 15:20, 17:50, 20:30 17:50, 20:30 17:50, 20:30 16:50, 21:15 17:50, 20:30
Street Dance 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20
Święty Interes 21:30 15:50, 21:30 15:50, 21:30 21:30 21:30 17:20 21:30
Wall Street: Pieniądz nie śpi 9:30, 12:20, 15:10, 18, 20:50 9:30, 12:20, 15:10, 18, 20:50 9:30, 12:20, 15:10, 18, 20:50 9:30, 12:20, 15:10, 18, 20:50 9:30, 12:20, 15:10, 18, 20:50 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 9:30, 12:20, 15:10, 18, 20:50
Pokazy specjalne
25 września 11:00 Przegląd Filmów Anime
10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
26 wrzesnia 11:00 Przegląd Filmów Anime
10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
29 września 12:00 Multibabykino – Stosunki Międzymiastowe

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
25 września 15:00 Wszystko, co kocham
16:30 Samotny mężczyzna
18:00 Prorok
20:30 Co nas kręci, co nad podnieca
26 września 15:00 Samotny mężczyzna
16:30 Jaśniejsza od gwiazd
18:45 Rewers

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 30 maja – 5 czerwca 2014
Repertuar kin – 14-20 czerwca 2019
Repertuar kin -22-28 lutego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*