cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 24 do 30 października 2014 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Bogowie 13, 20 18 18 14:30, 18 13:30, 16 13:30 13:30, 18
Diabelska plansza Ouija 15:30, 17:30, 22 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45 18:30, 21:30 16, 19:45, 21:45 16, 19:45, 21:45
Furia 17, 19:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 21:30 17, 20:30
Miasto 44 10:15 10:45 10:45 12 10:30 10:45
Pinokio 12 13:30 12, 13:30 10:30 11:15 12 10:30
Pszczółka Maja. Film 10 10 10
Sędzia 14:15 14:15 12 12 14:15 14:15
Pokazy specjalne
25 października 10:00 Dzienny Maraton Iron Mana
26 października 10:30 Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!
29 października 18:30 Kino Kobiet (Bogowie)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
24 października 16:30 Czy Noam Chomski jest wysoki czy szczęśliwy?
18:10 We Are the Best! – Premiera
20:00 Mama
25 października Międzynarodowy Dzień Animacji 2014
12:00 Najlepsze animacje dla dzieci z Międzynarodowego Festiwalu Animacji Trickfilm Stuttgart 2014 – Wstęp 5 złotych
13:00 Najlepsze animacje z Portugalii 2014
14:30 Mama
20:30 Reklamojada – Wstęp herbata w bufecie kina BODO
26 października 14:50 Potop
18:00 We Are the Best!
20:00 MDA 2014 – Trickfilm Stuttgart 201
27 października 15:40 We Are the Best!
17:30 Mama
20:00 MDA 2014 – Najlepsze animacje z Instytutu Animacji w Baden-Württemberg
28 października 15:40 Mama
18:10 We Are the Best!
20:00 MDA 2014 – Laureaci II Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2014
30 października 16:00 We Are the Best!

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
24 25 26 27 28 29 30
Alfabet 13:10 13:10 15:40 15:40 15:40 15:40 17
Bogowie 17:10, 19:20, 21:30 13:35, 15:45, 16:50, 19 10:35, 15, 17:10, 19:20, 21:30 17:10, 19:20, 21:30 12:30, 14:40, 19 15:30, 17:45, 19, 21:50 17:10, 19:20, 21:30
Brud 21:40 18, 21:30 12:50, 18 16:30 16:30 18, 21:30 16:30, 21:30
Huba 15:15 15:15 17:40 17:40 17:40 17:40 15:40
Jeziorak 14:30, 18 21:40 14:30, 21:40 12, 21:40 21:40 12:25, 21:40 21:40
Kapitał ludzki 11:15, 19:40 19:40 19:40 14:35 14:35, 21:30 19:40 14:35
Mama 12, 16:30, 19 13, 16:30, 19 12, 13:10, 19, 21:30 13:10, 13:40, 19, 21:30 11:50, 13:15, 19 13:15, 19 13:15, 19
Mary’s Land. Ziemia Maryi 12:30 12:30 10:50 12:30 12:30 16 12:30
Miasto 44 14:50 11:15 14:50 12:45 13:25 13:10 13:25
Mój kuzyn Zoran 21:30 11:15 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Zaginiona dziewczyna 21 21:15 21 21 21:10 21:10 21
Zbliżenia 13:20, 19:35 11:30, 15:25 10:30, 19:35 15:45, 19:35 17:35 14:10 15:45, 19:35
Zimowy sen 14:35, 16:10 14:35 14:35, 16:10 16:10, 18:15 14:15, 18:15 12:30, 15:35 16:10, 18:15
Pokazy specjalne
25 października

18:30 7. Winter Is My Love

26 października

10:30 Niedziela Seniora

28 października

20:00 Charlie Kocha Kobiety: Za jakie grzechy dobry Boże?

29 października

12:25 Środa Seniora

30 października

11:00 Akademia Wiedzy Filmowej – Kino Seniora: Rysopis


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Annabelle 18:10, 20:20, 22:30 18:10, 20:20, 22:30 18, 20:10, 22:20 15:50, 18, 20:10, 22:20 15:50, 18, 20:10, 22:20 15:50, 18, 20:10, 22:20 15:50, 18, 20:10, 22:20
Bella i Sebastian 13:30 11:30, 15:45
Bogowie 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20
Brud 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Diabelska plansza Ouija 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Dla Ciebie wszystko 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19
Dracula: historia nieznana 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Dzwoneczek i tajemnica piratów 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Furia 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20
Jak wytresować smoka 2 11 10:30 11 11 11 11 11
Jeziorak 12:30 12:30 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Krocząc wśród cieni 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Miasto 44
10:45, 14:15, 17, 19:45, 21:45 10:45, 14:15, 17, 19:45, 21:45 10:45, 14:15, 17, 18:15, 19:45, 21:45 10:45, 14:15, 17, 18:15, 19:45, 21:45 10:45, 14:15, 17, 18:15, 19:45, 21:45 10:45, 14:15, 17, 18:15, 19:45, 21:45 10:45, 14:15, 17, 19:45, 21:45
Pinokio 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Pszczółka Maja. Film
10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Pudłaki 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30 10, 14:20, 16:30
Pudłaki 3D 12:10, 18:40 12:10, 18:40 12:10, 18:40 12:10, 18:40 12:10, 18:40 12:10, 18:40 12:10, 18:40
Samoloty 2 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Sędzia 10, 14:30, 20:45 14:30, 20:45 10, 14:30, 20:45 10, 14:30, 20:45 10, 14:30, 20:45 10, 14:30, 20:45 10, 14:30, 20:45
Służby specjalne 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 11:15, 15, 17:30, 20, 22:30 11:15, 15, 17:30, 20, 22:30 11:15, 15, 17:30, 20, 22:30 11:15, 15, 17:30, 20, 22:30
Udając gliniarzy 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30 12:45, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Wakacje Mikołajka 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16
Więzień labiryntu 11, 13:15 11 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15
Zaginiona dziewczyna 16, 21, 22 16, 21, 22 16, 19, 21, 22 16, 19, 21, 22 16, 19, 21, 22 16, 19, 21, 22 16, 21, 22
Zbliżenia 12:45, 17:15, 20, 22:30 12:45, 17:15, 20, 22:30 12:45, 17:15, 20, 22:30 12:45, 17:15, 20, 22:30 12:45, 17:15, 20, 22:30 12:45, 17:15, 20, 22:30 12:45, 17:15, 20, 22:30
Pokazy specjalne
23-25 października 3D Image Festival
30 października 19:30 Ladies Night – Love, Rosie

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
24 października 18:00 Mama
25 października Niezapomniany Świat Łodzi Filmowej
TVP Łódź „300 minut z Krystyną Piaseczną”
15:00 TVP Łódź teatralnie – Krystyna Piaseczna
18:15 70 minut dla Krystyny Piasecznej
19:30 Mama
26 października 12:00 Mały Kinematograf: Jestem bohaterem filmowym
15:00 Seans 60: Mama
17:30 La Strada
19:30 Mama
27 października Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Joanny Preizner
Świadectwo urodzenia  + Pasażerka
28 października 17:00 W całunie
19:00 Mama
29 października 17:30 Mama
20:00 Witamy w Nowym Jorku
30 października 17:30 La Strada
19:30 Mama

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
24 25 26 27 28 29 30
Bank Lady 19:15 19:15 11 19:15 19:15
Fryzjerka 17:30 17:30
KapitaŁ ludzki
14:30 14:30 19:30 20 20 15:15 15:15
Luciano Pavarotti w Sydney
16:45 16:45 17:30 17:30
Seans turystyczny 13 (Amsterdam) 13 (Amsterdam) 16 (Petersburg) 12:30 (Moskwa) 12:30 (Moskwa)
Siedem cudów świata 16 16
Więcej niż miód 17:30 14 14 13:15 13:15

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
24 25 26 27 28 29 30
Alfabet 15 20 17 18 17:30 15 17:30
Co zdarzyło się Babe Jane?
17 15 19 20 19:30 15
Klub Filmowy Okiem Obieżyświata 13:30 (Iran) 19:30 (Indie) 13 (Iran)
Sędzia 19:30 17:30 14:30 15:30 15 17 19:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Dracula: historia nieznana 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 22:30 11:15, 12, 14:10, 16:20, 18:30, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Galapagos 3D: Cud natury 10:15
Grawitacja 3D 20:40
Lemury z Madagaskaru 3D 10
Pokazy specjalne
23-25 października 3D Image Festival

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
24 października 19:00 Małe stłuczki
27 października 19:00 Zezowate szczęście
28 października 19:00 Stacja Warszawa
29 października 19:00 Facet (nie)potrzebny od zaraz
30 października 19:00 Zdjęcie

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
24 25 26 27 28 29 30
Annabelle 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Barbie i tajemnicze drzwi 12:30 11:45 11:40 12:30 12:30 12:30 12:30
Bogowie 12:10, 14:50, 17:45, 18:50, 20:30 12:10, 14:50, 17:45, 18:50, 20:30 12:10, 14:50, 17:45, 18:50, 20:30 12:10, 14:50, 17:45, 18:50, 20:30 12:10, 14:50, 17:45, 20:30 12:10, 14:50, 17:45, 18:50, 20:30 12:10, 14:50, 17:45, 20:30
Diabelska plansza Ouija 14:40, 16:50, 19, 22 14:40, 16:50, 19, 22 14:40, 16:50, 19, 22 14:40, 16:50, 19, 22 14:40, 16:50, 19:15, 22 14:40, 16:50, 19, 22 14:40, 16:50, 19, 22
Dla ciebie wszystko 16:10, 21:10 16:10, 21:10 16:10, 21:10 16:10, 21:10 16:20, 21:15 16:10, 21:10 16:20, 21:10
Drakula: historia nieznana 15, 17:15, 19:30, 22 15, 17:15, 19:30, 22 15, 17:15, 19:30, 22 15, 17:15, 19:30, 22 15, 17:15, 19:30, 22 15, 17:15, 19:30, 22 15, 17:15, 19:15, 22
Furia 13:10, 15:15, 18:10, 21:10 11:20, 14:20, 17:15, 20:10 11:20, 14:20, 17:15, 20:10 11:20, 14:20, 17:15, 20:10 11:20, 14:20, 17:15, 20:10 11:20, 14:20, 17:15, 20:10 11:20, 14:20, 17:15, 20:10
Jeziorak 14 14 13:45 14 14 14 14
Miasto 44
10, 11, 16:20, 19:10 10, 16:20, 19:10 10, 16 10, 11:10, 16:20, 19:10 10, 11:10, 16:20, 19:10 10, 11:10, 16:20, 19:10 10, 11:10, 16:20, 19:10
Pinokio 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Pszczółka Maja. Film 10, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50
Pudlaki 12, 14:20 12, 14:20 12, 14:20 11:10, 13:30 12, 14:20 12, 14:20 12, 14:20
Pudlaki 3D 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Sędzia 10:20, 13:40, 16:45, 19:50 10:20, 13:40, 16:45, 19:50 10:20, 13:40, 16:45, 19:50 10:20, 13:40, 16:45, 19:50 10:20, 13:40, 16:45, 19:50 10:20, 13:40, 16:45, 19:50 10:20, 13:40, 16:45, 19:50
Służby specjalne 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20
udając gliniarzy 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20
Wakacje Mikołajka 10 10:10 10:10 10:10
Zaginiona dziewczyna 20:40 13, 20:40 13, 18:50, 20:40 13, 20:40 13, 20:40 13, 20:40 13, 20:40
Zbliżenia 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Pokazy specjalne
25 października 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
26 października 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
28 października 19:00 National Theatre Live – Medea
30 października 10:00 Blok 1 Wizyta
19:30 Cannes Lions Imagination Day 2014

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
24 października 18.30 Ida
19.45 Sugar Man
25 października 16.30 Kamienie na szaniec
18.15 Ida
19.30 Papusza
26 października 15.30 Papusza
17.45 Ida
19.00 Kamienie na szaniec

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
24 25 26 27 28 29 30
Mama 19:30 14, 18:30 17 19:30 17:30 19:30
We Are The Best 17:30 16:30 12, 19:30 17:30 17:30
Zimowy sen 21 14 20

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 23-29 czerwca
cinema111
Repertuar kin – 7-13 lipca
repertuar
Repertuar 14-20 maja 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*