cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 23 do 29 stycznia 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Bezwstydny Mortdecai 18:30, 20:15 18:30, 20:15 18:30, 20:15 18:30, 20:15 18:30, 20:15 18:30, 20:15 18:30, 20:15
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 12, 16:45 9, 12, 16:45 12, 16:45 10:45, 16:45 12, 16:45 12, 16:45 12, 16:45
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 3D 10, 15 10, 15 10, 15 15 10, 15 10, 15 15
Paddington 12:45, 16 12:45 12:45 12:45 12:45, 16 16 16
Pingwiny z Madagaskaru 16 16
Wkręceni 2
10:30, 13:45, 18, 20:45 10:30, 13:45, 18, 20:45 10:30, 13:45, 18, 20:45 15:30, 18, 20:45 10:30, 13:45, 18, 20:45 18, 20:45 18, 20:45

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
23 stycznia 15:00 Ida
16:30 20 000 dni na Ziemi
18:30 Sen o Warszawie
20:30 Lewiatan
24 stycznia 13:00 Jurek
14:30 Lewiatan
17:00 Ida
18:30 Sen o Warszawie
25 stycznia 13:00 Ida
14:30 Lewiatan
17:00 Dziewczynka z kotem
19:00 Sen o Warszawie
21:00 TOTART czyli odzyskiwanie rozumu
26 stycznia 16:00 Sen o Warszawie
18:00 Alfabet
20:00 TOTART czyli odzyskiwanie rozumu
21:30 20 000 dni na Ziemi
27 stycznia 15:30 Lewiatan
18:00 Sen o Warszawie
20:15 Tango z animacją – wstęp 8 złotych
28 stycznia 16:30 Ida
29 stycznia 15:30 TOTART czyli odzyskiwanie rozumu
17:00 Jurek
18:30 Sen o Warszawie
20:30 20 00 dni na Ziemi

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
23 24 25 26 27 28 29
Birdman 17:15, 19:20 13:10, 19:20, 21:30 17:15, 19:20 17:15, 21:30 17:45, 19:45 17:15, 19:20 17:50, 19:50
Bogowie 15 13:50 10:50, 15 15 15:35 15 13:30
Carte Blanche 15:40, 19:45, 21:40 16, 17:25, 19:40 13, 17:35, 21:40 19:45, 21:40 15:40, 21:45 13, 19:45, 21:40 17:50, 21:40
Coś musi się stać 17:40, 21:30 12:45, 21:30 12:45, 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Cuda 19:30 11:10, 19:30 11:10, 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30, 21:25
Czarny węgiel, kruchy lód 17:35 17:35 17:35 17:35 17:35 17:35 17:35
Dzikie historie 12:50, 21:30 15:15 13:20, 21:30 19:20 13:25 13:15, 21:30 15:40
Fotograf 13:30 11:45 15:30 15:20 13:30 15:25 13:30
Hiszpanka 17:35 21:30 11, 19:30 17:30 17:35 11, 17:30 15:35
Lewiatan 13:10, 19 13:10, 19 13:10, 19 13:10, 19 13:10, 15:35 13:10, 19 13:10, 15:35
Mały Quinquin 14:15 14:15 14:15 15:35 18 14:15 18
Między nami dobrze jest 17:40 17:40 14:15 14:15 17:40 14:15
Misja Gwiazda 12:30 11 11 12:35 12:35 12:30 12:35
Polskie gówno 20
Who Am I. Możesz być kim chcesz 15:40, 21:25 15:40, 21:25 15:40, 21:25 15:40, 21:25 15:40, 21:25 15:40, 21:25 15:40, 22
Pokazy specjalne
24 stycznia 18:00 Uczta – pokaz specjalny
25 stycznia 10:50 Niedziela Seniora
27 stycznia 20:00 Charlie Kocha Kobiety (Samba)
28 stycznia 11:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Annie 13 13:45 13:45 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13
Bezwstydny Mortdecai 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 10:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45
Birdman 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15 12:30, 15, 17:15, 19:45, 22:15
Bogowie 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 22:05
Carte Blanche 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21
Dzikie Historie 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 11:50, 15:30, 17:20 11:50, 15:30, 17:20 11:50, 15:30, 17:20 11:50, 15:30, 17:20 11:50, 15:30, 17:20 11:50, 15:30, 17:20 11:50, 15:30, 17:20
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 3D 10, 13:40 10, 13:40 10, 13:40 10, 13:40 10, 13:40 10, 13:40 10, 13:40
Exodus: Bogowie i Królowie (dubbing)
10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Exodus: Bogowie i Królowie (napisy)
16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30 16:30, 21:30
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (dubbing)
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (napisy)
19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Gra tajemnic 10, 17, 19:30, 22:15 17, 19:30, 22:15 17, 19:30, 22:15 10, 17, 19:30, 22:15 10, 17, 19:30, 22:15 10, 17, 19:30, 22:15 10, 17, 19:30, 22:15
Haker 10, 18:45, 22 10, 18:45, 22 10, 18:45, 22 18:45, 22 18:45, 22 18:45, 22 19:05, 22
Hiszpanka 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (dubbing) 11, 15:30 14 14 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (napisy) 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (dubbing) 14, 17 11, 17 11, 17 14, 17 14, 17 14, 17 14, 17
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Królowa Śniegu 2 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30
Paddington 10:50, 13, 15:10, 17:30 10:20, 13, 15:10, 17:30 10:20, 13, 15:10, 17:30 10:50, 13, 15:10, 17:30 10:50, 13, 15:10, 17:30 10:50, 13, 15:10, 17:30 10:50, 13, 15:10, 17:30
Pani z przedszkola 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Pingwiny z Madagaskaru 16:20 16:20
Pingwiny z Madagaskaru 3D 13:20 13:20
Siódmy syn 10, 14:30, 19 10, 14:30, 19 10, 14:30, 19 10, 14:30, 19 10, 14:30, 19 10, 14:30, 19 10, 14:30, 19
Siódmy syn 3D 12:15, 16:45, 21:15 12:15, 16:45, 21:15 12:15, 16:45, 21:15 12:15, 16:45, 21:15 12:15, 16:45, 21:15 12:15, 16:45, 21:15 12:15, 16:45, 21:15
Uprowadzona 3 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 11:20, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 11:20, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30
Whiplash 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Wielka Szóstka
10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30 10:10, 12:30
Wkręceni 2 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:30, 13:45, 16, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
23 stycznia 18:00 Kapitał ludzki
20:00 Majdan: Rewolucja godności
24 stycznia 17:00 Saint Laurent
19:15 Kapitał ludzki
25 stycznia 12:00 Mały Kinematograf: Dzieciaki z Kinematografu wyruszają w kosmos
15:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Saint Laurent
17:15 Czy Noam Chomsky jest wysoki, czy szczęśliwy?
18:45 Skradzione pocałunki
27 stycznia 18:00 Kapitał ludzki
20:00 Majdan: Rewolucja godności
28 stycznia 18:00 Saint Laurent
20:15 Majdan: Rewolucja godności
29 stycznia Dni Kina Bułgarskiego
18:00 Bułgarska rapsodia

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
23 24 25 26 27 28 29
Dom na kółkach
19 19 19:30 16 16 16
Filmy o dawnej Łodzi 17:30 (Elektropolis) 14 (Elektropolis)
Gottland
17 17 19 15:30 19:15 14 14
Pielgrzymki po Europie
15:30 (Lourdes i Les Saintes Maries De La Mer) 15:30 (Lourdes i Les Saintes Maries De La Mer)
Seans Turystyczny 13:30 (Jordania) 13:30 (Jordania) 16 (Costa del Sol) 14 (Portugalia) 18 (Grecja) 19:30 (Chorwacja) 18 (Grecja) 19:30 (Chorwacja)
Serce Lwa
17:30
Wielcy malarze XX wieku 18 (Rene Magritte) 12:30 (Rene Magritte) 12:30 (Rene Magritte)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
23 24 25 26 27 28 29
Mów mi Vincent
14:30 18:30 16:45 19 14:30 16:45 19
Obce ciało
19:30 16 19 14:15 16:30 19 16:30
Saint laurent
17:45 20:30 14:15 16:30 19 14 14

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Arktyka 3D 10
Pod taflą oceanu 3D 10
Siódmy syn 3D 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
23 24 25 26 27 28 29
Bogowie 16:40 18:30 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Cuda 17 17 17 15 17 17 15
Dzikie historie 13:25, 18:50 16:45, 18:50, 21:20 17:10, 18:50, 21:25 17:10, 18:50, 21:15 17:10, 18:50, 21:15 17:10, 18:50, 21:15 17:10, 18:50,  21:15
Fotograf 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Haker 15:35, 21 12:30, 20:45 13 13, 21 13, 21 13, 21 13, 21
Hiszpanka 21
Ida 21:30 21:30 13:30, 21:30 13:30, 21:30 13:30, 21:30 21:30 13:30, 21:30
Lewiatan 12:40, 19 12:40, 19 19 19 19 12:40, 19 19
Mów mi Vincent    20 16:35 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Paddington 12:50 12:50, 15 12:45, 15:20 12:45, 15:20 12:45, 15:20 12:45, 15:20 12:45, 15:20
Sen o Warszawie 15:10 15:10 15:10 17 15:10 15:10 17
Pokazy specjalne
23 stycznia 18:00 Retrospektywa filmów Romana Dębskiego

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
23 stycznia 19:00 Liban
26 stycznia 19:00 Sanatorium pod klepsydrą
27 stycznia 19:00 Oczy szeroko zamknięte
28 stycznia 19:00 Polowanie
29 stycznia 19:00 Życie na podsłuchu

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
23 24 25 26 27 28 29
Annie 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Bezwstydny Mordecai 16:30, 20:15 16:30, 20:15 16:30, 20:15 16:30, 20:15 16:30, 20:15 16:30, 20:15 16:30, 20:15
Birdman 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20
Carte Blanche 12:30, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 10, 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30
Dzikie historie 21:45 21:45 21:45 22 21:45 22
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 10:15, 12:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 16:15, 18:15
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 3D 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (dubbing) 13:30
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (napisy) 20 16 19:50 16 21:45 16 21:45
Gra tajemnic 15:10, 19:15, 21:50 14, 19:15, 21:50 14, 19:15, 21:50 15:10, 19:15, 21:50 14:50, 19:15, 21:50 14:50, 19:15, 21:50 14:50, 19:15, 21:50
Haker 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22
Hiszpanka 11, 13:50, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 10:40, 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:20, 14:20, 17:10, 20 10:40, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 19:50
Hobbit: bitwa pięciu armii (napisy) 16:10 19:50 16:10 21:45 16:10 19:50 16:10
Hobbit: bitwa pięciu armii 3D (dubbing) 9, 10:20
Hobbit: bitwa pięciu armii 3D (napisy) 14:10 13:30 13:30
Królowa śniegu 2 10:10, 14:30 11:15, 14:30 11:15, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30
Królowa śniegu 2 3D 12:30 13:15 13:15 12:30 12:30 12:30 12:30
Noc w muzeum: tajemnica grobowca 11:15 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Paddington 10, 11:20, 13:45, 17:45 10, 11:20, 13:45, 17:30 10, 11:20, 13:45, 17:30 10, 11:20, 13:45, 17:45 9, 10, 11:20, 13:45, 17:30 10, 11:20, 13:45, 17:30 10, 11:20, 13:45, 17:30
Pingwiny z Madagaskaru 10:45 10:45
Pingwiny z Madagaskaru 3D 15:15 15:15
Siódmy syn 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20
Siódmy syn 3D 14:50, 19:45 14:50, 19:45 14:50, 19:45 14:50, 19:45 14:50, 19:45 14:50, 19:45 14:50, 19:45
Uprowadzona 3 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 17:15, 19:50 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40
Whiplash 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Wkręceni 2 15, 17:15, 19:30, 22:10 15, 17:15, 19:30, 22:10 15, 17:15, 19:30, 22:10 15, 17:15, 19:30, 22:10 15, 17:15, 19:30, 22:10 15, 17:15, 19:30, 22:10 15, 17:15, 19:30, 22:10
Pokazy specjalne
24 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
25 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
26 stycznia 20:00 Queen Rock Montreal
27 stycznia 20:00 Kino Na Obcasach (Carte Blanche)
29 stycznia 20:00 Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
23 24 25 26 27 28 29
Dzikie historie 21:45 16 19:45
Ida 14:45
Między nami dobrze jest 13:15
Paddington 16:15 10:30 10:30, 14:15
Pani z przedszkola 18 12:15, 20:15 16
Wielkie oczy 19:45 14, 18:15, 21:45 12:15, 17:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 23-29 kwietnia 2010
cinema111
Repertuar kin – 8-14 września
repertuar
Repertuar kin – 20-26 maja 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*