cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 23 do 29 maja 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 9 9 9 9 9 9
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 3D 15 15 15 15 15 15 15
Godzilla 3D 19 20:45 20:45 20:45 20:45 21:15 20:45
Kamienie na szaniec 9:30
Listonosz Pat i wielki świat 11, 13, 17 11, 13, 17 11, 13, 17 11, 13, 17 11, 13, 17 11, 13, 17 11, 13, 17
Powstanie warszawskie 16 16: 16 9:30, 16 16 16
Rio 2 11:15 11 11:15 11 10:45 11
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 19, 21:45 21:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13 13:15
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 18 18 18 18 18 15:45 18
Pokazy specjalne
23 maja 21:30 Maraton X-Men
25 maja 10:30 Filmowe poranki ze Scooby-doo
28 maja 18:30 Kino Kobiet (Grace Księżna Monako)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
24 maja 12:00 O!PLA dzieciom cz.4 – “Tajemnica szyfru Marabuta”
14:00 Ida
15:30 Tajemnica Filomeny
17:10 Psy
25 maja 16:00 Tajemnica Filomeny
17:40 Ida
19:10 Psy
21:00 Tajemnica Filomeny
26 maja 18:00 Tajemnica Filomeny
19:40 Psy
21:30 Ida
27 maja 18:00 Psy
19:50 Tajemnica Filomeny
21:30 Borgaman
29 maja 18:00 Tajemnica Filomeny
19:40 Psy
21:30 Borgaman

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
23 24 25 26 27 28 29
Bella Mia 12:50 12:50 12:50 12:50 14 14 14
Casanova po przejściach 14:30, 19:45, 21:35 10:50, 14:15, 19:30 12:45, 17:50, 21:30 16:45, 20:45 14:25, 17:45, 21:30 20:45 13:50, 16:20, 21:30
Grace księżna Monako 12, 15:30 14:15, 17:50 11:50, 15:20 13:15, 14:20 12:35, 17 14:30 14:30
Jaskółka 14:25 14:25 14:25 14:25 12:40 12:40 12:40
Mundial. Gra o wszystko 13:40 13:40 11:10, 13:30 13 13:30 13:30 13:30
Obywatel Roku 19:20, 21:40 19:20, 21:40 15:15, 19:20, 21:40 14:35, 19:20, 21:40 15:15, 17:20, 19:20 15:15, 17:20, 19:20 15:15, 17:20, 19:20
Powiem ci wszystko 12, 15:45 15:45, 21:30 11:50, 15:45 15:45 21:40 21:40 21:40
Powstanie Warszawskie 13:50, 17:20 11, 12:35, 16:10, 17:50 13:40, 14:30, 16:10, 17:15 15:10, 16:15 13:50, 16:10 13:15, 16:20 15:40, 17:20
Szukając Vivian Maier 16:15 12:40 11:10 12:50 15:30 13 12:15
Teoria wszystkiego 17:50, 21:30 16, 19:45 19:35, 21:30 17:50, 21:40 19:35, 21:40 19:45, 21:40 19:45, 21:40
Tom 12:40, 15:20, 17:30, 19:45, 21:30 11, 15:25, 17:30, 19:45, 21:40 17:30, 19:45, 21:30 17:30, 19:45, 21:30 15:35, 19:45, 21:30 15:35, 18, 19:45, 21:30 15:35, 18, 19:45, 21:30
Wielkie piękno 17:15 11:10, 17:15 17:15 16:40, 19:10 17:15 17:15 17:15
Pokazy specjalne
23-29 maja

Retrospektywa Stanelya Kubrica

25 maja

11:10 Niedziela Seniora

28 maja

13:00 Środa Seniora
15:00 Akademia Wiedzy Filmowej “Kino Seniora”: Ida + spotkanie z twórcami


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych 22 22 22 22 22 22 22
Casanova po przejściach 11, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 3D 13 13 13 13 13 13 13
Diabelskie nasienie 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Godzilla 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20 13, 18:20
Godzilla 3D 15:40, 21 15:40, 21 15:40, 21 15:40, 21 15:40, 21 15:40, 21 15:40, 21
Grace księżna Monaco 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:15, 17:30, 19:45
Grand Budapest Hotel 20 20 20 20 20 20 20
Inna kobieta 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Karuzela 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15
Lego Przygoda
Listonosz Pat i wielki świat 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Niebo istnieje… naprawdę 16:30, 22:15 16:30, 22:15 16:30, 22:15 16:30, 22:15 16:30, 22:15 16:30, 22:15 16:30, 22:15
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Niesamowity Spider-Man 2 (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30
Noe: Wybrany przez Boga (napisy) 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Pan Peabody i Sherman 11:15, 13:30 13:30 11:15, 13:30 11:15, 13:30 11:15, 13:30 11:15, 13:30 11:15, 13:30
Powstanie Warszawskie 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15 11:45, 13:45, 16, 18:15, 20:15, 22:15
Rio 2 10, 12:20, 14:40, 17, 19 10, 12:20, 14:40, 17, 19 10, 12:20, 14:40, 17, 19 10, 12:20, 14:40, 17, 19 10, 12:20, 14:40, 17, 19 10, 12:20, 14:40, 17, 19 10, 12:20, 14:40, 17
Rio 2 3D 11, 13:20, 15:40, 18 10:40, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Sarila 10 10 10 10 10 10 10
Sąsiedzi 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10 12, 15:40, 17:50, 20, 22:10
Transcendencja 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45
Uśpieni 18:45, 21 18:45, 21 18:45, 21 18:45, 21 18:45, 21 18:45, 21 18:45, 21
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30 10, 12:45, 15:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 18:15, 21 18:15, 21 18:15, 21 18:15, 21 18:15, 21 18:15, 21 18:15, 21
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45 11:15, 14, 16:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15 19:30, 22:15
Violetta. Koncert 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20
Pokazy specjalne
29 maja 19:30 Ladies Night (Gwiazd naszych wina)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
23 maja 18:00 Casanova po przejściach
24 maja 17:00 Locke
18:30 Casanova po przejściach
20:15 Locke
25 maja 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: Dzień Matki bez lukru!
15:00 Seans 60: Casanova po przejściach
17:00 Locke
18:30 Kino Solo: Casanova po przejściach
26 maja Akademia Polskiego Filmu – I semestr
17:00 Wykład dr: Piotra Kletowskiego
Ostatni dzień lata + Baza ludzi umarłych
27 maja Od „Pokolenia” Wajdy do „Wesela” Smarzowskiego: Debiuty polskiego kina – fakultet Michała Dondzika (Uniwersytet Łódzki)
17:00 Wesele
28 maja Osiedla i kolonie robotnicze: Kulturowe ślady i szyfry – konferencja naukowa, zorganizowana przez Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej
15:00 Moja ulica
• Spotkanie z Marcinem Latałło
Księży Młyn
• Spotkanie z Martą Ostajewską i Justyną Apolinarz
29 maja 18:30 Casanova po przejściach
20:15 Godzilla

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
23 24 25 26 27 28 29
Pancernik Potiomkin 17:45 17:45 17:45 20 20 16 16
Powiem ci wszystko 19:15 19:15 19:15 18:15 18:15 20 20
Turystyczny Klub Filmowy 15:45 (Indie Południowe) 15:45 (Indie Południowe) 16:15 (Peru) 16:15 (Peru) 18 (Indie Południowe) 18 (Indie Południowe)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
23 24 25 26 27 28 29
Medicus 17 17 11, 17 19:15 19:15 16:30 16:30
Powstanie warszawskie 15, 20 15, 20 20 17:30 17:30 14:30, 19:15 14:30, 19:15

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak informacji o pokazach filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Afrykańska przygoda 3D 10:40 10
Dzikie z natury 3D 10
Godzilla 3D 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Hubble 3D 10:40

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
23 maja 19:00 Wielkie piękno
26 maja 19:00 Nienormalni
27 maja 19:00 Kuracja
28 maja 19:00 Wszystkie odloty Cheyenne’a
29 maja 19:00 Wilk z Wall Street

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
23 24 25 26 27 28 29
Casanova po przejściach 15:10, 19:40, 22:10 15:10, 18:15, 21:20 15:10, 19:40, 21:50 15:10, 19:40, 21:50 17:30, 19:40, 21:50 17:30, 19:40, 21:50 17:30
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 3D
13:15, 17:50 13:15, 17:50 13:15, 17:50 13:15, 17:50 13:15, 17:50 13:15, 17:50 13:15, 17:50
Godzilla 12:15, 16:45, 19:30 16:45, 19:30, 22:15 12:15, 16:45, 19:30, 22:15 12:15, 16:45, 19:30 14, 16:45, 19:30 14, 16:45, 19:30 14, 17:45, 20:30
Godzilla 3D 15, 17:45, 20:30, 23:15 12:15, 15, 17:45, 20:30 15, 17:45, 20:30 15, 17:45, 20:30 12:15, 15, 17:45, 20:30 12:15, 15, 17:45, 20:30 12, 14:45, 16:45, 19:3
Grace Księżna Monaco 12:40, 14:15, 20:10, 22:40 12:40, 20:10 10:15, 12:40, 20:10 12:40, 14:15, 20:10 12:40, 15, 20:10 12:40, 15, 20:10 12:40, 15, 20, 20:10
Inna kobieta
12:45 12:45 12:45 12:45 12:45, 22:10 12:45, 22:10
Jack Strong 20
Kochanie, chyba cię zabiłem 17:30 17:30 17:30 17:30
Lego: Przygoda 10:10 12:30 12:30
Listonosz Pat i wielki świat 11:40, 13:50, 16, 18:15 11:40, 13:50, 16, 18:15 11:40, 13:50, 16, 18:15 11:40, 13:50, 16, 18:15 11:40, 13:50, 16, 18:15 11:40, 13:50, 16, 18:15 11:40, 13:50, 16, 18:15
Mundial. Gra o wszystko 19:50 19:50 19:50 19:50 21:20 19:50 19:50
Niebo istnieje… naprawdę 10:15 10:15 12:45 10:15 10:15 10:15 10:15
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 11:10 13:30 11:10 10:45 10:45 10:45
Pan Peabody i Sherman 12:30 12:30 12:30 12:30
Powstanie warszawskie 10:20, 14:50, 17, 19:15 10:20, 14:50, 17, 19:15 10:20, 14:50, 17, 19:15 10, 14:50, 17, 19:15 10:20, 14:50, 17, 19:15 10:20, 14:50, 17, 19:15 10:20, 14:50, 17, 19:15
Rio 2 10, 12:15, 14:45, 17:15 10:10, 13:15, 15:45 10:10, 12:15, 14:45, 17:15 10:10, 12:15, 14:45, 17:15 10:10, 12:15, 14:45, 17:15 10:10, 12:15, 14:45, 17:15 10:10, 11:45, 14:15, 16:40
Rio 2 3D 10:40, 13:10 11, 12:30 10:40, 13:10 10:40, 13:10 10:40, 13:10 10:40, 13:10 10:40, 13:10
Sąsiedzi 15:40, 18, 20:20, 22:40 16:40 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 18, 20:20 15:40, 21:45
Transcendencja 17:20, 22:30 17:20 17:20, 22:10 17:20, 22:10 17:20, 20 17:20
Uśpieni 15:15, 21:20, 23:40 15:15, 22:10 15:15, 21:20 15:15, 21:20 15:15, 22 15:15, 21:20 15:15, 21:20
Violetta. Koncert 14:45 14:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 13:20 11:50 13:20 13:20 13:20 13:20 12:20
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 20:30, 23:20 17:30,    20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 19, 21:50
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 10:30, 16:10 14:40 10:30, 16:10 10:30, 16:10 10:30, 16:10 10:30, 16:10 15:10
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 19, 22:15 19, 21:50 19, 21:50 19, 21:50 19, 21:50 19, 21:50 20:30
Yves Saint Laurent 20 20 20 20
Pokazy specjalne
23 maja 22:00 ENEMEF: X-Men
24 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
20:30 Finał UEFA Champions League
25 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
27 maja 20:00 Bob Dylan – koncert
29 maja 18:00 War Horse – National Theatre Live 

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
24 maja 16:45 Miłość
Wieczór komedii:
19:00 Kogel-mogel
20:45 Galimatias, czyli Kogel-mogel II
25 maja 16:30 Rozstanie
18:40 Sugar Man

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
23 24 25 26 27 28 29
Jaskółka 16 14 20:40 22:20 19
Powstanie Warszawskie 17:30 12:30, 17:20 12:30, 18:50 19:10 17:30 17:30
Szukając Vivian Maier 19 18:50 15:20, 20:20 17:40 20:50 20:20
Tom 20:30 14, 20:20 16:50 19 21:50

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 6 listopada
cinema111
Repertuar kin – 13-19 kwietnia 2018
cinema111
Repertuar kin – 4-10 września

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*