cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 23 do 29 listopada 2018 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
23 listopada 15:30 Listopad
18:00 Via Carpatia
20:20 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
24 listopada 13:20 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
15:00 Podwieczorek z animacją: Basia
16:10 Via Carpatia
17:40 Touch Me Not
19:50 Hashima
25 listopada 13:30 Via Carpatia
15:00 Podwieczorek z animacją: Basia
16:10 Touch Me Not
18:20 Hashima
20:40 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
26 listopada 15:10 Hashima
17:30 Via Carpatia
19:00 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
20:30 Epilog Dnia Animacji 2018: Australia!
27 listopada 15:10 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
16:40 Via Carpatia
18:10 Hashima
20:30 Touch Me Not
29 listopada 15:00 Touch Me Not
17:10 Hashima
19:30 Via Carpatia
21:00 Dlaczego jesteśmy kreatywni?

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
23 24 25 26 27 28 29
7 uczuć
18 20:30 20:15
Bohemian Rhapsody 17:15 17:15 21 20 17:15 21 16:20
Donbas 18:15, 21 16:30, 18:15, 21 16:30, 18:15, 21 16:30, 18:15, 21 16:30, 18:15, 21 16:30, 18:15, 21 18:15, 21
Dziedziczki 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Gentleman z rewolwerem 15:25, 19:10 15:25, 19:30 15:15, 17:10 15, 18:10 15:25, 19:35 15:40, 18:10 13, 19:45
Jak pies z kotem
20:30 13:45
Kamerdyner 14 14:30, 17:50 15:20 12:50
Kler
16:40, 21 11:15, 21:15 12:45 15:40 15:40 14:45
Nina
14:40, 15:50 14, 15:50 14, 15:50 14, 15:50 14, 15:50 14, 15:50 14:40, 15:50
Touch Me Not 12:15, 18:45, 20:30 11:45, 18:45, 20:30 11:45, 18:45, 20:30 11:45, 18:45, 20:30 11:45, 18:45, 20:30 11:45, 18:45, 20:30 12:15, 18:45, 20:30, 21:30
Utoya, 22 lipca 14, 17 14 14 14 14 14 14, 17
Zimna wojna 13:30, 16 13:30, 16 13:30, 18 21:15 13:30, 21:20 13:45 14:35
Pokazy specjalne
23 listopada – 1 grudnia 23. Forum Kina Europejskiego – Cinergia 2018
25 listopada 12:45 Niedziela Seniora
28 listopada 12:20 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
7 uczuć
10, 16:30, 19:30 10, 16:30, 19:30 10, 16:30, 19:30 10, 16:30, 19:30 10, 16:30, 21:20 10, 16:30, 19:30 10, 16:30, 19:30
Alfa
10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20 10, 14:20
Bohemian Rhapsody 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30
Creed II
11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:30, 22:10 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (dubbing) 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (napisy) 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D (napisy) 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22
Gentelman z rewolwerem 12:20, 17:10, 21:40 12:20, 17:10, 21:40 12:20, 17:10, 21:40 12:20, 17:10, 21:40 12:20, 17:10, 21:40 12:20, 17:10, 21:40 12:20, 17:10, 21:40
Hotel Transylwania 3
10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20 10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20 10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20 10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20 10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20 10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20 10:10, 11:50, 14, 16:10, 18:20
Kler
12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45
Kopciuszek. Historia prawdziwa 10 10 10 10 10 10 10
Mała stopa
12:10 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10
Miłość jest wszystkim
10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20 10:20, 11:40, 13, 14:20, 15:40, 17, 18:20, 19:40, 21, 22:20
Misja Yeti
11:30, 13:30 ,15:30, 17:30 11:30, 13:30 ,15:30, 17:30 11:30, 13:30 ,15:30, 17:30 11:30, 13:30 ,15:30, 17:30 11:30, 13:30 ,15:30, 17:30 11:30, 13:30 ,15:30, 17:30 11:30, 13:30 ,15:30, 17:30
Nocne istoty
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Planeta singli 2
10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45
Sofia
20 20 20 20 20 20 20
Suspiria
22 22 22 22 22 21:50 22
Venom (napisy)
21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Wdowy
14:30, 19, 22:30 14:30, 19, 22:30 14:30, 19, 22:30 14:30, 19, 22:30 14:30, 19, 22:30 14:30, 19, 22:30 14:30, 19, 22:30
Winni
22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Pokazy specjalne
27 listopada
19:30 Najlepsze polskie 30′

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D 4DX (dubbing) 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
23 24 25 26 27 28 29
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D IMAX (dubbing) 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30

11, 13:45, 16:30


STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
23 listopada 16:00 Frank
18:00 McQueen
22:00 Lato
24 listopada 16:00 Control
18:00 Tam, gdzie rosną poziomki
22:00 McQueen
25 listopada 16:00 McQueen
18:00 Lato

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
23 24 25 26 27 28 29
Assassination Nation 11:50, 17, 20:20 11:50, 17, 20:20 11:50, 17, 20:20 11:50, 17, 20:20 12, 17, 20:20 10:30, 17, 20:20 11:50, 17, 20:20
Bohemian Rhapsody 11 11 11 11 11 10
Creed II
11:30, 17:10, 21:40 11:30, 19:15, 21:40 11:30, 17:10, 21:40 11:30, 17:10, 21:40 11:30, 17:10, 21:40 11:45, 17:10, 21:40 11:30, 17:10, 22
Chleb z nieba 19:15
Dywizjon 303. Historia prawdziwa 11 10
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 12:15, 14:45 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:45 9:30, 12:15, 14:45 10, 14:45 12:15, 14:45
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3D (dubbing) 10:30 10
Fantastychni zviri: Zlochyny Grindelʹvalʹda (dubbing) 11
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – (dubbing)
10, 13:50, 17:30 10:50, 13:50, 17:30 13:50, 17:30 11, 13:50, 17:30 10:50, 13:50, 17:30 10:50, 13:50, 17:30 13:50, 17:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – (napisy)
14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 20
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – 3D (dubbing)
10 10
Miłość jest wszystkim
12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 20, 21:20 12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 20, 21:20 11:15, 12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 20, 21:20 11, 12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 20, 21:20 11:15, 12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 20, 21:20 11:15, 12:50, 14:10, 15:40, 18:30, 21:20
Misja Yeti 9:30, 10:30, 12:40, 16:50 10:15, 12:20, 16:50 10:30, 12:40, 16:50 10:30, 12:40, 16:50 10:30, 12:40, 16:50 10, 12:45, 13, 16:50 10, 12:40, 16:50
Kamerdyner
12
Klakson i spółka 10 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Krzysiu, gdzie jesteś? 9
Nocne istoty 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 22
Planeta Singli 2
10:10, 15:15, 18, 20:45, 21:50 10:10, 15:15, 18, 20:40, 21:50 10:10, 15:15, 18, 20:45, 21:50 10:10, 15:15, 18, 20:45, 21:50 15:15, 18, 20:45, 21:50 10:10, 15:15, 18, 20:45, 21:50 10:10, 15:15, 20:10, 21:50
Robin Hood: Początek (dubbing) 11
Robin Hood: Początek (napisy) 19:30, 21:15
Wdowy
12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Pokazy specjalne
23 listopada – 1 grudnia 23. Forum Kina Europejskiego – Cinergia 2018
24 listopada 10:00, 12:00 Disney Junior w kinie 3
16:45 2. liga Polska: Znicz Pruszków – Widzew Łódź
25 listopada 10:00, 12:00 Disney Junior w kinie 3
27 listopada 9:00 Kino na Temat – Utoya, 22 lipca
28 listopada 18:30 Kino Kobiet – Miłość jest wszystkim
29 listopada 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Dywizjon 303. Prawdziwa historia

 KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
20-24 listopada 28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu
25 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Kulinarny Mały
28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu
15:00 17:00 Pokazy filmów nagrodzonych
26 listopada Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład mgr Natalii Chojny
Powstanie Warszawskie, Wzywamy Pana Smitha i Wielka droga
27 listopada 17:00 Spotkanie z Scheiblerami
19:00 Bohemian Rhapsody
28 listopada 17:00 Bohemian Rhapsody
19:30 Jeszcze dzień życia
29 listopada 17:00 Bohemian Rhapsody
18:30 Gentleman z rewolwerem

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
23 24 25 26 27 28 29
Atlantis
13:30
Filmy Alfreda Hitchcocka
18 (Niewłaściwy człowiek) 16:15 (Niewłaściwy człowiek)
Kino radzieckie i rosyjskie
18:30 (Idiota) 16 (Idiota)
Niezwykła Ameryka Południowa: Narodziny kontynentu
16:30
Pół na pół
19 14 14:30 18:30 15:15
Seans Biograficzny
15:15 (Anastazja – tajemnica Anny cz. 1 i 2) 17:30 (Anastazja – tajemnica Anny cz. 1 i 2)
Seans Turystyczny
17:15 (Chile)
Zimna wojna
18:30 16:45 14:15
Pokazy specjalne
23 listopada
19:00 Festiwal Filmów Snowboardowych

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
23 24 25 26 27 28 29
Jak pies z kotem 19 17 19 19:15
Jeszcze dzień życia 17 19:15 17 17

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
23 listopada 19:00 Szaleńcy
24 listopada 17:00 Psychoanaliza i film: Czysta formalność 20:00 Zakazane piosenki
26 listopada 19:00 Usłyszcie mój krzyk
27 listopada 19:00 Nóż w wodzie
28 listopada 19:00 Sanatorium pod klepsydrą
29 listopada 19:00 Amator

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
23 24 25 26 27 28 29
7 uczuć
19:35, 22 10:40, 19:35, 22 10:40, 19:35, 22 10:40, 22 10:40, 15:10, 21:40 19:35, 22 10:40, 22
Bohemian Rhapsody
11:30, 14:20, 17:10, 20, 21:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 21:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 21:20 11:30, 14:20, 17:10, 19:35, 21:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 21:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 21:20 11:30, 14:20, 17:10, 20, 21:20
Creed II
15:15, 18, 20:45 15:15, 18, 20:45 15:15, 18, 20:45 15:15, 18, 20:45 15:15, 18, 20:45 15:15, 18, 20:45 15:15, 18, 20:45
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (dubbing)
10, 11:45, 12:50, 15:40, 18:30 10, 11:45, 12:50, 15:40, 18:30 10, 11:45, 12:50, 15:40, 18:30 10, 11:45, 12:50, 15:40, 18:30 10, 11:45, 12:10, 12:50, 15:40, 18:30 9:30, 10, 11:45, 12:50, 15:40, 18:30 10, 11:45, 12:50, 15:40, 18:30
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (napisy) 14:35, 17:25, 20:15, 22:10 14:35, 17:25, 20:15, 22:10 14:35, 17:25, 20:15 14:35, 17:25, 20:15 14:35, 17:25, 20:15 14:35, 17:25, 20:15 14:35, 17:25, 20:15
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 9:30, 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 10, 13:15 10:40, 12:55 9:30, 11, 13:15 10:30, 12:45
Hotel Transylwania 3
10, 12:05, 15 10, 12:05, 15 10, 12:05, 15 10, 12:05, 15 10, 11:55, 15 10, 10:55, 12:05, 15 10, 12:05, 15
Klakson i spółka
10:05, 13:10 11, 13:10 13:10 10:05, 13:10 10:05, 13:10 10:05, 13:10 10:05, 13:10
Kler
12:10, 16:20, 19:10 12:10, 16:20, 19:10 12:10, 16:20, 19:10 12:10, 16:20, 19:10 16:10 12:10, 16:20, 19:10 12:10, 16:20, 19:10
Miłość jest wszystkim
12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30, 22:25 12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30, 22:25 12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 12:15, 13:15, 15, 16, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30
Misja Yeti
10:05, 14:20, 17:35 10:05, 14:20, 17:35 10:05, 14:20, 17:35 10:05, 14:20, 17:35 14:10, 17:35 9:30, 10:05, 14:20, 17:35 10:05, 14:20, 17:35
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
19 14, 17:30 14, 17:30 19 19 19
Multikino VR – Filmy Festiwalowe
19:30, 21 13, 14:30, 16:30, 19 13, 14:30, 16:30, 19 19:30, 21 19:30, 21 19:30, 21 19:30, 21
Multikino VR – Miasta świata
18 15, 19:30 15, 19:30 18 18 18 18
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
18:30, 20 12, 13:30, 15:30, 17 12, 13:30, 15:30, 17 18:30, 20 18:30, 20 18:30, 20 18:30, 20
Multikino VR – The best of VR
17:30, 20:30 12:30, 16, 18:30 12:30, 16, 18:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
Pierwszy człowiek
10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Planeta singli 2
13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21 13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21 13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21 13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21 13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21, 21:40 13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21 13:15, 15:50, 17:15, 18:25, 19:50, 21
Robin Hood: Początek (dubbing)
15
Robin Hood: Początek (niedziela)
19:35
Wdowy
21:45
Zimna wojna
11:05, 15:30 15:30 11:05, 15:30 11:05, 15:30 11:05, 19:35 15:30 11:05
Pokazy specjalne
23 listopada 10:30 Big! – Na Wielkim Ekranie
24 listopada 10:30 Big! – Na Wielkim Ekranie
26 listopada 20:00 Queen: A Night In Bohemia – koncert z Londynu z 1975 roku
27 listopada 19:00 Komedia Francuska – Lukrecja Borgia

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
24 listopada 16:30 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
19:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri / Pochwała z Bejrutu
25 listopada 15:30 Cicha noc
17:00 Niemiłość
19:00 Pochwała z Bejrutu

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 14-20 października
cinema111
Repertuar kin – 27 października – 2 listopada
Repertuar kin – 30 sierpnia – 5 września 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*