cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 22 do 28 listopada 2013 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Adwokat 18 20 20 20 20 20 20
Chce się żyć 10
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
Ratujmy Mikołaja! 3D 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Rysiek Lwie Serce 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Rysiek Lwie Serce 3D 18 18 18 18 18 18
Thor: Mroczny świat 3D 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Pokazy specjalne
22 listopada 22:00 Mini Maraton Igrzysk Śmierci

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
w tym okresie
brak pokazów filmowych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
22 23 24 25 26 27 28
Chce się żyć 12 12
Don Jon 12:30 14:30, 21:50 15:50, 21:50 14:30, 16, 21:50 21:50 16:45, 21:50
Gdzie jest Gwiazdka? 11:15 11:20
Historie rodzinne 14:20, 17:40, 19:40 12:35, 18:15 16:25, 18:25 18:15, 19:20 14, 18 14:20, 19:45 14:20, 18:10
Ida 12:50, 16:15, 18:15, 19:35 14:30, 20:15, 21:45 12:50, 20:20, 21:45 12:30, 15:30, 17:45, 20:10 12:30, 17:45, 20:10 12:50, 16:15, 17:45, 21:35 12:50, 17:45, 20:05
Młoda i piękna 14:35, 16:15 15:50, 20:10, 21:50 14:10, 20:10, 21:50 20 14:15, 20:10 14:15, 16:40, 20:10 18:30, 20:10
Papusza 12:15, 16 16:10, 17:40 16:10, 17:35 17:35 11:45, 16:10, 17:35 14:10, 19:25 12, 14:30, 17:50
Pięć tańców 21 19:15 19:15 16:15, 21:40 16:15, 21:40 16:15, 21:35 16:15, 21:35
Powtórnie narodzony 16, 21:35 12:30, 20:45 12:30, 20:45 12:30, 14, 21:20 12:30, 19:20, 21:35 12:30, 19:20 12:30, 19:20, 21:35
Płynące wieżowce 21:15 18:30 18:30 15:50  18:30 16,  18:30 16:10, 22
Senada 12:30 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Wenus w futrze 14:15, 18:15 14:10, 20 14:25, 20 13:40, 21:40 12:45, 20, 21:50 12:30, 17:40, 21:50 14:30, 20:15
Wir 13:50 16 14:20 16:10 15:50 17:40 16:15
Życie Adeli – Rozdział 1 i 2 11:15 11:15
Pokazy specjalne
22 listopada

6. Festiwal Filmów Snowboardowych “Winter is my Love”

22-24 listopada

Przegląd Filmów Bułgarskich w ramach Dni Bułgarii

27 listopada

Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Adwokat 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
AmbaSSada 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Bilet na Księżyc 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Don Jon 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15
Gdzie jest gwiazdka? 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45 10, 11:45
Gra Endera (dubbing) 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Grawitacja 3D 13:15, 17:30, 21:45 13:15, 17:30, 21:45 13:15, 17:30, 21:45 13:15, 17:30, 21:45 13:15, 17:30, 21:45 13:15, 17:30, 21:45 13:15, 17:30, 21:45
Igrzyska Śmierci. W pierścieniu ognia 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21 11, 12, 14, 15,17, 18, 20, 21
Kapitan Phillips 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15 15:45, 18:30, 21:15
Klopsiki kontratakują 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45 10:15, 12:30, 14:45
Kumba 11:30, 13:30, 16 11:30, 13:30, 16 11:30, 13:30, 16 11:30, 13:30, 16 11:30, 13:30, 16 11:30, 13:30, 16 11:30, 13:30, 16
Labirynt 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Last Vegas 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Młoda i piękna 14:15, 19:15, 21:30 14:15, 19:15, 21:30 14:15, 19:15, 21:30 14:15, 19:15, 21:30 14:15, 19:15, 21:30 14:15, 19:15, 21:30 14:15, 19:15, 21:30
Mój biegun 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15
Papusza 10, 15:10, 19:45 10, 15:10, 19:45 10, 15:10, 19:45 10, 15:10, 19:45 10, 15:10, 19:45 10, 15:10, 19:45 10, 15:10, 19:45
Płynące wieżowce 15:30, 19:45, 22:30 15:30, 19:45, 22:30 15:30, 19:45, 22:30 15:30, 19:45, 22:30 15:30, 19:45, 22:30 15:30, 19:45, 22:30 15:30, 19:45, 22:30
Powtórnie narodzony 20, 22:40 20, 22:40 20, 22:40 20, 22:40 20, 22:40 20, 22:40 20, 22:40
Ratujmy Mikołaja 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18
Ratujmy Mikołaja 3D 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16
Rysiek Lwie Serce 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20
Rysiek Lwie Serce 3D 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30
Samoloty 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Thor: Mroczny świat (dubbing) 12:40, 17:50, 20:10 12:40, 17:50, 20:10 12:40, 17:50, 20:10 12:40, 17:50, 20:10 12:40, 17:50 12:40, 17:50 12:40, 17:50
Thor: Mroczny świat 3D (dubbing) 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15 11:15, 13:45, 16:15
Thor: Mroczny świat 3D (napisy) 18:45 18:45, 21:15 18:45, 21:15 18:45, 21:15 18:45, 21:15 18:45, 21:15 18:45, 21:15
Turbo 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10
Wałęsa. Człowiek z nadziei 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Wenus w futrze 18:15 18:15 18:15 18:15 20:15 18:15 20:15
Wyścig 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Pokazy specjalne
22 listopada 21:00 Maraton Igrzysk Śmierci
28 listopada 18:30 Ladies Night (Ani słowa więcej)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
22 listopada 23. Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
9:30 VIII przegląd konkursowy
11:00 Pokaz specjalny „Człowiek w kryzysie, człowiek na krawędzi”
Warsztaty dla licealistów
11:45 IX przegląd konkursowy
15:30 X przegląd konkursowy
17:15 XI przegląd konkursowy
20:00 Najdłuższe pół wieku – Prezentacja Pawła Spodenkiewicza i Adama Sitarka
Aus Lodz wird Litzmannstadt i Łódź ‘64
23 listopada Wydarzenia towarzyszące 23: Festiwalowi Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
12:00 Mali artyści wyruszają w miasto – warsztaty dla dzieci z wykorzystaniem materiałów recyklingowych
Tajemnica kwiatu paproci
14:30 „ Miasto: obraz, dźwięk, działania”
Panel dyskusyjny z udziałem dr Aleksandry Krupy-Ławrynowicz, dr: hab: Tomasza Ferenca i dr: Tomasza Załuskiego
18:00 Uroczyste zamknięcie 23: Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
Wręczenie nagród: Pokaz filmów nagrodzonych „Białą Kobrą” – Grand Prix Festiwalu i innymi nagrodami
24 listopada 12:00 Mały Kinematograf: 178. urodziny Anny Scheibler
15:00, 17:00, 19:00 Pokaz filmów nagrodzonych na 23: Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
25 listopada 17:00 Akademia Polskiego Filmu – IV semestr
Wykład dr: Piotra Kletowskiego
Ucieczka z kina „Wolność” + Przypadek Pekosińskiego
26 listopada Projekcje towarzyszące 23: Festiwalowi Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
18:00 Strażnik poranka  + Niemoc
20:10 Burze magnetyczne
27 listopada Projekcje towarzyszące 23: Festiwalowi Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
18:00 Nie wolno brzydko się bawić + Tumult nad Łodzią
20:00 Czekista
28 listopada Projekcje towarzyszące 23: Festiwalowi Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
18:00 Hagada: O Bronku Bergmanie + Ślad dziecka
19:15 Chrustalinow, samochód!

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
22 23 24 25 26 27 28
Powtórne narodziny 15, 19:30 13:15, 20:30 19:15 15:15, 17:45 16 13, 15:30 16
Wieczni chłopcy 17:30 18:30 11 20:15 14 20:30 14
Pokazy specjalne
23 listopada 16:00 Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
26 listopada 18:30 Śmierć komiwojażera
27 listopada 18:00 Klub Filmowy Orlen
28 listopada 18:30 Rain Man

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
22 23 24 25 26 27 28
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia 17, 20:15 14, 17, 20 17, 20 16:30, 19:30 17, 20 16:30, 19:30 17, 20

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Afrykańska Przygoda 3D 9:30
Igrzyska Śmierci. W pierścieniu ognia 10:30, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
22 listopada 19:00 Po godzinach
25 listopada 19:00 Zezowate szczęście
26 listopada 19:00 7 dni w Hawanie
27 listopada 19:00 Kobieta z piątej dzielnicy
28 listopada 19:00 Barry Lyndon

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
22 23 24 25 26 27 28
Adwokat 12:10, 15, 17:45, 20:3, 23:10 12:10, 15, 17:45, 20:30 12:10, 15, 17:45, 20:30 12:10, 15, 17:45, 20:30 12:10, 15, 17:45, 20:30 12:10, 15, 17:45, 20:30 12:10, 15, 17:45, 20:30
Bilet na Księżyc 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Chce się żyć 14
Don Jon 12:15, 17:15, 19:30, 21:45 12:15, 17:15, 19:30, 21:45 12:15, 17:15, 19:30, 21:45 11:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:15, 17:15, 19:30, 21:45 12:15, 17:15, 19:30, 21:45 12:15, 17:15, 19:30, 21:45
Igrzyska Śmierci. W pierścieniu ognia 9:20, 11:30, 12:30, 14:40, 15:40, 17:50, 18:50, 20:40, 21:40, 23:50 10, 11, 13:10, 14:10, 16:20, 17:20, 19:30, 20:30 10, 11, 13:10, 14:10, 16:20, 17:20, 19:30, 20:30 10, 11, 13:10, 14:10, 16:20, 17:20, 19:30, 20:30 10, 11, 13:10, 14:10, 16:20, 17:20, 19:30, 20:30 10, 11, 13:10, 14:10, 16:20, 17:20, 19:30, 20:30 10, 11, 13:10, 14:10, 16:20, 17:20, 19:30, 20:30
Kapitan Phillips 14, 20 14, 17:15, 20:20 14, 17:15, 20:20 14, 17:15, 20:20 17:15, 20:20 14, 17:15, 20:20 20:20
Klopsiki kontratakują 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 10:30
Kumba 9:30, 10, 11:45 9:30, 10, 11:45 9:30, 10, 11:45 9:30, 11:45 10, 11 9:30, 10, 11:45 10, 11
Last Vegas 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Mój biegun 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30, 13:15 9:30 9:30, 13:15
Płynące wieżowce 15, 17, 22 15, 19:45, 22 15, 19:45, 22 15, 19:45, 22 15, 19:45, 22 15, 19:45, 22 15:45, 18, 21:30
Ratujmy Mikołaja 12, 16:20 12, 16:20 12, 16:20 12, 16:20 12, 16:20 12, 16:20 12, 16:20
Ratujmy Mikołaja 3D 9:50, 14:10, 18:30 9:50, 14:10, 18:30 9:50, 14:10, 18:30 9:50, 14:10, 18:30 9:50, 14:10, 18:30 9:50, 14:10, 18:30 9:50, 14:10, 18:30
Rysiek Lwie Serce 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50
Rysiek Lwie Serce 3D 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10
Thor: Mroczny świat (dubbing) 10:40 12 12 12 12 12 12
Thor: Mroczny świat 3D (dubbing) 13:30 9:20, 14:40 9:20, 14:40 9:20, 14:40 9:20, 14:40 9:20, 14:40 9:20, 14:40
Thor: Mroczny świat 3D (napisy) 16:10, 17:20, 20:30 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20 17:20, 20
Wałęsa. Człowiek z nadziei 10 11:15 11:15 11:15 11:15
Wenus w futrze 20:40 20:40 20:40 20:40 12, 20:40 20:40
Wyścig 12:15, 18:50, 19:15 12:15, 17, 20:30 12:15, 17, 20:30 12:15, 17, 20:30 12:15, 17, 20:30 17, 20:30 13, 16:15, 20:30
Pokazy specjalne
22 listopada 22:00 ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci
23 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
24 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
27 listopada 12:00 Multibabykino: Wenus w futrze
28 listopada 19:00 Kocham Kino (Wielki Liberace)

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
23 listopada 17:45 Nietykalni
19:45 Wstyd
24 listopada 16:15 Miłość
18:30 Kochankowie z Księżyca

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
22 23 24 25 26 27 28
Płynące wieżowce 17:30, 20:45 17:30, 20:45 12:45, 17:30, 20:45 19:30 19:30
Pussy Riot. Modlitwa punka 16 14:15 14:15
Wenus w futrze 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 17:45, 21 17:45, 21 22:10
Pokazy specjalne
23 listopada 19:00 Dyskusja wokół filmu Tomasza Wasilewskiego „Płynące wieżowce”

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 2-8 października
repertuar
Repertuar kin – 7-13 października 2011
cinema111
Repertuar kin – 23-29 maja 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*