repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 22 do 28 lipca 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Auta 2 3D 9, 15:30 9, 15:30 9, 15:30 9, 15:30 9, 15:30 9, 15:30 9, 15:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing) 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (napisy) 21 21 21 21 21 21 21
Pan Popper i jego pingwiny 9, 11:30, 13:30, 18, 20 9, 11:30, 13:30, 18, 20 9, 11:30, 13:30, 18, 20 9, 11:30, 13:30, 18, 20 9, 11:30, 13:30, 18, 20 9, 11:30, 13:30, 18, 20 9, 11:30, 13:30, 18, 20

KINO CHARLIE
www.charl24ie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
22 23 24 25 26 27 28
Kieł 17:50 12:10, 14:30 12:05, 16:25 17:50 21:35 14:15 14:10, 21:35
Kobieta, która pragnęła mężczyzny 16:05, 19:45 12:45, 16 12:45, 16:15 16:05, 21:30 14, 16 19:40, 21:35 17:55
Melancholia 15:35, 21:40 17:20, 19:35 17:15, 21:40 15:35, 21:40 17:05, 19:20 15:20, 19:25 17:25, 21:30
Młyn i Krzyż 13:50, 20 15:35, 17:45 15:30, 19:55 13:50, 20 13:40, 19:40 16, 17:45 15:40, 19:45
Nic do oclenia 14:10, 19:35 14:05, 16:10 14:30, 18 19:35 15:35, 17:45 13:25, 15:55 16, 19:40
Niebo nad Saharą 14, 21:30 13:50, 21:50 13:45, 21:45 14, 19:45 15:20, 21:25 14:10, 17:40 13:55, 17:50
Parking królów 17:55, 21:35 12:15, 18:05 12:10, 18:05 14:15, 17:55, 21:30 13:45, 19:40 17:50, 21:30 13:45, 19:35
W lepszym świecie 15:45, 17:50 19:30, 21:40 14:05, 19:30 15:45, 17:50 17:30, 21:35 19:30, 21:45 15:40, 21:25
Pokazy specjalne
23-24 lipca Weekend z kinem niezależnym

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Auta 2
11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20
Auta 2 3D 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40
Debiutanci 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45 12:45, 17:15, 19:30, 21:45
Delfin Plum 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Drzewo życia 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45
Gnomeo i Julia 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing) 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20, 22:40 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20, 22:40 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20 10:20, 12, 13, 14:40, 17:20, 20
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (napisy) 15:40, 18:20, 21 15:40, 18:20, 21 15:40, 18:20, 21 15:40, 18:20, 21 15:40, 18:20, 21 15:40, 18:20, 21 15:40, 18:20, 21
Kac Vegas w Bangkoku 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 16:45, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30
Kod nieśmiertelności 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22 15:15, 22
Kung Fu Panda 2 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18
Kung Fu Panda 2 3D 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16
Larry Crowne – Uśmiech losu 15:30, 17:45, 19:50, 22 15:30, 17:45, 19:50, 22 15:30, 17:45, 19:50, 22 15:30, 17:45, 19:50, 22 15:30, 17:45, 19:50, 22 15:30, 17:45, 19:50, 22 15:30, 17:45, 19:50, 22
Naznaczony 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Niebo nad Saharą 13:20, 20 13:20, 20 13:20, 20 13:20, 20 13:20, 20 13:20, 20 13:20, 20
Pan Popper i jego pingwiny 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 21
Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach 3D 11:15, 16:15, 19, 21:45  11:15, 16:15, 19, 21:45 11:15, 16:15, 19, 21:45 11:15, 16:15, 19, 21:45 11:15, 16:15, 19, 21:45 11:15, 16:15, 19, 21:45 11:15, 16:15, 19, 21:45
Rio 11 11 11 11 11 11 11
Super 8 14, 22:15 14, 22:15 14, 22:15 14, 22:15 14, 22:15 14, 22:15 14, 22:15
Transformers 3 3D 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
22 23 24 25 26 27 28
Kieł 17:10 21:30 19:10 21:30
Melancholia 21 19:10 21 19:10
Męski erotyk 19:10 19:10 19:10 19:10
Nic do oclenia 19 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50
W lepszym świecie 17 17 17 17
Pokazy Specjalne
26 lipca 21:00 Metropia + Yes-Meni naprawiają świat (Polówka na Zdrowiu)
27 lipca 21:00 Niezasłane łóżka (Polówka w Parku Julianowskim)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
22 lipca 21:00 Hair (Rynek Starego Miasta)
23 lipca 18:00 Siódmy dzień
24 lipca 12:00 Filmowe poranki: Bolek i Lolek na dzikim zachodzie
18:00 Haban Blues
26 lipca 12:00 Podróż za jeden uśmiech
18:00 Anna i wilki
27 lipca 18:00 Mroczny przedmiot pożądania
28 lipca 12:00 Wakacje w Muzeum Kinematografii: zestaw bajek
21:00 Piotruś i wilk + Rysopis (dziedziniec muzeum)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
24 lipca 11:00 Filmy z Anthony Hopkinsem: 84 Charing Cross Road
26 lipca 17:30 Literatura i Film: Dżuma
27 lipca 18:00 Turystyczny Klub Filmowy: Birma
28 lipca 17:30 Niepokorne Biografie: Joanna D’Arc

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
22 lipca 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego: Mały Budda
25 lipca 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego: Czarny Piotruś
27 lipca 16:30 Wielcy Malarze: Camille Pissaro

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w wakacje kino kineczynne

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D 10:40, 16:20, 19, 21:40 10:40, 16:20, 19, 21:40 10:40, 16:20, 19, 21:40 10:40, 16:20, 19, 21:40 10:40, 16:20, 19, 21:40 10:40, 16:20, 19, 21:40 10:40, 16:20, 19, 21:40
Transformers 3D 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
22 23 24 25 26 27 28
Czarne słońce 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45
Dżungla 13:10 11, 13:10 11, 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Kurczak Mały 13 11:30, 13 11:30, 13 13 13 13 13
Melancholia 16:55 16:55 18:45 17 17 18:45
Młyn i Krzyż 15, 19:15 15, 19:15 15, 17 15, 19:20 15, 19:20 15, 17 15, 17
Nic do oclenia 21:05 21:05 21:05 21:10 21:10 21:10 21:10
Niebo nad Saharą 16, 21:15 12:20, 19:25 12:20, 19:25 21 21 21 21
Parking królów 17:50 15:50, 21:15 15:50, 21:15 15:30 15:30 15:30 15:30
Pierwszy raz 14:10, 19:40 14:10, 17:45 14:10, 17:45 13:50, 17:20 13:50, 17:20 13:50, 17:25 13:50, 17:25
Sala samobójców 14:30, 18:30 14:30, 18:30 14:30, 18:30 14:30, 20:40 14:30, 20:40 14:30, 20:40 14:30, 20:40
Salto 19:05 19:05 19:05 19:05
Uwikłanie 20:40 20:40 20:40 18:30 18:30 18:30 18:30

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
22 23 24 25 26 27 28
Auta 2
10:20, 13:10, 15:50, 18:30 10:20, 13:10, 15:50, 18:30 10:20, 13:10, 15:50, 18:30 10:20, 13:10, 15:50, 18:30 10:20, 13:10, 15:50, 18:30 10:20, 13:10, 15:50, 18:30 10:20, 13:10, 15:50, 18:30
Auta 2 3D 10:50, 13:40, 16:30, 19:15 10:50, 13:40, 16:30, 19:15 10:50, 13:40, 16:30, 19:15 10:50, 13:40, 16:30, 19:15 10:50, 13:40, 16:30, 19:15 10:50, 13:40, 16:30, 19:15 10:50, 13:40, 16:30, 19:15
Gnomeo i Julia 3D 11:10 11:10 11:10 11:10
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing) 11, 12, 14, 15, 17, 20 11, 12, 14, 15, 17, 20 11, 12, 14, 15, 17, 20 11, 12, 14, 15, 17, 20 11, 12, 14, 15, 17, 20 11, 12, 14, 15, 17, 20 11, 12, 14, 15, 17, 20
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (napisy) 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22
Kac Vegas w Bangkoku 15:40, 21:10 15:40, 18:20, 20:40 15:40, 18:20, 20:40 15:40, 18:20, 20:40 15:40, 18:20, 20:40 15:40, 18:20, 20:40 15:40, 18:20, 20:40
Kung Fu Panda 2 13:20 13:20 13:20
Kung Fu Panda 2 3D 13:20 13:20 13:20 13:20
Larry Crowne – Uśmiech losu 12:50, 17:50, 20:15 17:50, 20:15 17:50, 20:15 12:50, 17:50, 20:15 12:50, 17:50, 20:15 17:50, 20:15 12:50, 17:50, 20:15
Naznaczony 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30 11:20, 13:50, 16:20, 18:50, 21:30
Pan Popper i jego pingwin 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30 10:15, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Strefa X 10:10, 15:30 15:30 15:30 10:10, 15:30 10:10, 15:30 15:30 10:10, 15:30
Super 8 10:40 10:40 10:40
Uwikłanie 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Transformers 3 3D 10:30, 13:45, 17:20, 20:30, 21:10 10:30, 13:45, 17:20, 20:30, 21:10 10:30, 13:45, 17:20, 20:30, 21:10 10:30, 13:45, 17:20, 20:30, 21:10 10:30, 13:40, 16:50, 21:10 10:30, 13:45, 17:20, 20:30, 21:10 10:30, 13:45, 17:20, 20:30, 21:10
Pokazy specjalne
23 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
24 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
27 lipca 12:00 Multibabykino: Larry Crowne – Uśmiech losu

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
22 lipca repertuar wkrótce
23 lipca
24 lipca

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 29 grudnia – 4 stycznia 2018
cinema111
Repertuar kin – 1-7 marca 2013
Repertuar kin – 19-25 kwietnia 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*