cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 22 do 28 czerwca 2018 r.



KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
22 czerwca 15:30 Książę i dybuk
17:00 A może by tak trójkącik?
18:40 Thelma
20:50 Przemiana
23 czerwca 14:00 Duża ryba i begonia (dubbing)
15:50 Made in Italy
17:40 A może by tak trójkącik?
19:20 Thelma
21:30 Przemiana
24 czerwca 14:10 Książę i dybuk
16:00 Seans Psychologiczny – Szukając Erica
25 czerwca 15:10 Przemiana
17:00 Książę i dybuk
18:30 Thelma
20:40 Szukając Erica
26 czerwca 15:00 Duża ryba i begonia (napisy)
16:50 Thelma
19:00 Szukając Erica
21:00 A może by tak trójkącik?
28 czerwca 14:00 Thelma
16:10 Przemiana
18:00 Szukając Erica
20:00 Muchy – Eksperyment filmowy (Wstęp bezpłatny)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
22 23 24 25 26 27 28
A może by tak trójkącik? 15:30, 21:15 15:30, 21:15 15:30, 21:15 15:30, 21:15 15:30, 21:15 15:30, 21:15 15:30, 21:15, 22
Dziennik maszynisty 15:10 15:10 17:10 19:20 19:20 19:20 15:30, 19:20
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara 13:15, 21:20 13:15, 21:20 13:15, 21:30 13:15, 21:20 21:20 12:15, 21:15
Mario 18:50 18:50 18:50 21 21 21 21
Muzykanci 21 21 21 17:10 17:10 17:10 17:10
Ocean’s 8
12:30, 19:15 19:15, 21:30 15:30, 19:15 19:15, 21:30 13:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15 14, 19:50, 21:30
Paryż i dziewczyna 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Pozycja obowiązkowa 15:30 15:30 12:30, 21:15 15:30 17:15 13:30 16
Ptaki 20
Sweet country 13:20, 16:50 13:20, 16:50 13:20, 15:10 13:20, 15:10 13:20, 15:10 13:20, 15:10 13:20
Thelma 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13:15, 19
W cieniu drzewa
17:30 12:50, 17:30 17:30 17:30 15:30 17:30 18
Zimna wojna 11:30, 14:30, 16:15, 18 14:30, 16:15, 18, 19:45 14:30, 16:15, 18, 19:45 14:30, 16:15, 18, 19:45 14:30, 16:15, 18, 19:45 14:30, 16:15, 18, 19:45, 21:30 14:30, 16:15, 18, 19:45
Pokazy specjalne
24 czerwca 12:30 Niedziela Seniora
27 czerwca 12:15 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Avengers: wojna bez granic (dubbing) 12, 17:10 12, 17:10 12, 17:10 12, 17:10 12, 17:10 12, 17:10 12, 17:10
Bella i Sebastian 3 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Deadpool 2 (dubbing)
12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Deadpool 2 (napisy) 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 21 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30
Dziedzictwo Hereditary 13:50, 16:30, 19:10, 21:50 13:50, 16:30, 19:10, 21:50 13:50, 16:30, 19:10, 21:50 13:50, 16:30, 19:10, 21:50 13:50, 16:30, 19:10, 21:50 13:50, 16:30, 19:10, 21:50 13:50, 16:30, 19:10, 21:50
Futrzaki ruszają na ratunek 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (dubbing) 11:10, 16:50 11:10, 16:50 11:10, 16:50 11:10, 16:50 11:10, 16:50 11:10, 16:50 11:10, 16:50
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (napisy) 14, 19:40 14, 19:40 14, 19:40 14, 19:40 14, 20 14, 19:40 14, 19:40
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie 3D (dubbing) 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
I że Ci nie odpuszczę 10:20, 14:10, 18:50, 21:20 10:20, 14:10, 18:50, 21:20 10:20, 14:10, 18:50, 21:20 10:20, 14:10, 18:50, 21:20 10:20, 14:10, 18:50, 21:20 10:20, 14:10, 18:50, 21:20 10:20, 14:10, 18:50, 21:20
Jurassic World: Upadłe Królestwo (dubbing) 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20
Jurassic World: Upadłe Królestwo (napisy) 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30
Kaczki z gęsiej paczki 12:40, 15:10 12:40, 15:10 12:40, 15:10 12:40, 15:10 12:40, 15:10 12:40, 15:10 12:40, 15:10
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara 13:20, 18:20, 21 13:20, 18:20, 21 13:20, 18:20, 21 13:20, 18:20, 21 13:20, 18:20, 21 13:20, 18:20, 21 13:20, 18:20, 21
Ocean’s 8 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40 11:10, 13:30, 14:40, 15:50, 17, 18:10, 19:20, 20:30, 21:40
Odlotowy nielot 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Pozycja obowiązkowa 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18 18, 21 18, 21
Przebudzenie dusz 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30
Twój Simon 10:10, 16, 20:20 10:10, 16, 20:20 10:10, 16, 20:20 10:10, 16, 20:20 10:10, 16, 20:20 10:10, 16, 20:20 10:10, 16, 20:20
Uprowadzona księżniczka
11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
W cieniu drzewa
12:10, 16:40, 19:50, 21:50 12:10, 16:40, 19:50, 21:50 12:10, 16:40, 19:50, 21:50 12:10, 16:40, 19:50, 21:50 12:10, 16:40, 19:50, 21:50 12:10, 16:40, 19:50, 21:50 12:10, 16:40, 19:50, 21:50
Wyszczekani 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 13:20, 15:30, 17:40
Zimna wojna 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Jurassic World: Upadłe Królestwo 3D 4DX (dubbing) 10, 12:40, 15:20 10, 12:40, 15:20 10, 12:40, 15:20 10, 12:40, 15:20 10, 12:40, 15:20 10, 12:40, 15:20 10, 12:40, 15:20
Jurassic World: Upadłe Królestwo 3D 4DX (napisy) 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40 18, 20:40


CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
22 23 24 25 26 27 28
Avengers: wojna bez granic 3D (dubbing)
10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Avengers: wojna bez granic 3D (napisy) 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Jurassic World: Upadłe Królestwo 3D (napisy) 13:40, 19:20, 22 13:40, 19:20, 22 13:40, 19:20, 22 13:40, 19:20, 22 13:40, 19:20, 22 13:40, 19:20, 22 13:40, 19:20, 22

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
22 23 24 25 26 27 28
Bella i Sebastian 3 10:30 10:30 10:30 10:30 11:30 10:30 10:30
Deadpool 2 (dubbing)
15:15, 21:45 15:15, 21:45 15:15, 21:45 15:15, 21:45 15:15, 21:45 15:15, 21:45 15:15, 21:45
Dziedzictwo. Hereditary
11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 10:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 22:15
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (dubbing) 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (napisy) 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:30
I że ci nie odpuszczę 12:45, 17:45, 20:45 12:45, 17:45, 20:45 12:45, 17:45, 20:45 12:45, 17:45, 20:45 12:45, 17:45, 20:45 12:45, 17:45, 20:45 12:45, 20:45
Jurassic World: Upadłe królestwo (dubbing) 10:45, 13:30, 17:15 10:45, 13:30, 17:15 10:45, 13:30, 17:15 10:45, 13:30, 17:15 10:45, 13:30, 17:15 10:45, 13:30, 17:15 10:45, 13:30, 17:15
Jurassic World: Upadłe królestwo (napisy) 21 21 21 21 21 21
Jurassic World: Upadłe królestwo ATMOS (napisy)
11:45, 14:30, 20 11:45, 14:30, 20 11:45, 14:30, 20 11:45, 14:30, 20 11:45, 14:30, 20 11:45, 14:30, 20 11:45, 14:30, 20
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45 14:45, 19:45
Ocean’s 8 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19 10:30, 13, 15:30, 16:15, 18, 19
Odlotowy nielot 10, 15, 17 10:15, 15, 17 10:15, 15, 17 10:15, 15, 17 10:15, 15, 17 10, 15, 17 10, 15, 17
Twój Simon 12:30, 19:15 12:30, 19:15 12:30, 19:15 12:30, 19:15 12:30, 19:15 12:30, 19:15 12:30, 19:15
Uprowadzona księżniczka
11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 10:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:15, 13:30, 15:45, 18:15
Wyszczekani 10, 12:15, 17:30 10, 12:15, 17:30 10, 12:15, 17:30 10, 12:15, 17:30 10, 12:15, 17:30 10, 12:15, 16:15 10, 12:15, 17:30
Zimna wojna 11, 16:30, 18:45 11, 16:30, 18:45 12, 16:30, 18:45 11, 16:30, 18:45 11, 16:30, 18:45 11, 16:30, 18:45 11, 16:30, 18:45
Pokazy specjalne
22 czerwca 23:00 Wakacyjny Maraton Horrorów
24 czerwca 10:30 Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.2
27 czerwca 18:30 Kino Konesera – Sweet Country
28 czerwca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Botoks

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
22 czerwca 16:00 W cieniu drzewa
17:40 Duża ryba i begonia
19:45 W cieniu drzewa
23 czerwca 12:00 Weekend Szpiegów: W krainie szpiegów
16:00 W cieniu drzewa
17:40 Sweet Country
19:40 W cieniu drzewa
24 czerwca 12:00 Weekend Szpiegów: Mały Kinematograf w krainie szpiegów
15:00 Duża ryba i begonia
17:00 Sweet Country
Weekend Szpiegów
19:00 Karski i władcy ludzkości
prelekcja: Szymon Pawlak
26 czerwca 18:00 Nasze najlepsze wesele
20:10 W cieniu drzewa
27 czerwca 18:00 Duża ryba i begonia
20:00 Sweet Country
28 czerwca 18:00 W cieniu drzewa
19:40 Nasze najlepsze wesele

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
22 23 24 25 26 27 28
Chłopak do towarzystwa
18:30
Na karuzeli życia
18:30 18 18:30 16:15 16:15
Prezent ślubny
16:30 18:30 18:30
Seans Biograficzny 14:30 (Sekretarka Hitlera) 18:30 (Sekretarka Hitlera)
Seans Turystyczny 16:30 (Wyspy Greckie – Rodos i Karpathos) 16 (Wyspy Greckie – Kos, Nisiros i Kalimos) 16:30 (Wyspy Greckie – Rodos i Karpathos) 16:30 (Wyspy Greckie – Kos, Nisiros i Kalimos)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
22 23 24 25 26 27 28
Ella i John
16 17:30 19 17 19 17 19
Zimna wojna
18:15 20 17 19:15 17 19:15 17
Pokazy specjalne
22 czerwca 20:00 Strach Ma Wielkie Oczy w Szpulce: Noc Żywych Trupów
16 czerwca 12:00 Arcydzieła Światowych Oper i Baletów – Rigoletto

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
25 czerwca 19:00 Bestiarium
26 czerwca 19:00 Dzikie papugi z Telegraph Hill
27 czerwca 19:00 Przejście

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
22 23 24 25 26 27 28
Avengers: wojna bez granic (dubbing) 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Belle i Sebastian 3 10:10 10:10 10:10 10 10:10 10:10 10:10
Deadpool 2 (napisy) 14:05, 16:40, 20:10 14:05, 16:40, 20:10 14:05, 16:40, 19:20 14:05, 16:40, 20:10 14:05, 16:40, 20:10 14:05, 16:40, 20:10 14, 20:10
Dziedzictwo. Hereditary
13:10, 15:55, 18:40, 21:25, 23:35 13:10, 15:55, 18:40, 21:25 13:10, 15:55, 18:40, 21:25 13:10, 15:55, 18:40, 21:25 13:10, 15:55, 18:40, 21:25 13:10, 15:55, 18:40, 21:25 13:10, 15:55, 18:40, 21:25
Han Solo. Gwiezdne Wojny – historie (dubbing) 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:10
Han Solo. Gwiezdne Wojny – historie (napisy) 14:30 14:30 14:10 14:30 14:30 14:30 14:30
I że Ci nie odpuszczę 16:15, 19:15, 21:45 16:15, 19:15, 21:45 16:15, 19:15, 21:45 16:15, 19:15, 21:45 16:15, 19:15, 21:45 16:15, 19:15, 21:45 14:10, 16:35, 21:50
Jurassic World: Upadłe królestwo (dubbing) 10:25, 12:15, 15, 17:45 10:25, 12:15, 15, 17:45 10:25, 12:15, 15, 17:45 10:25, 12:15, 15, 17:45 10:25, 12:15, 15, 17:45 10:25, 12:15, 15, 17:45 10:25, 12:15, 15, 17:45
Jurassic World: Upadłe królestwo (napisy) 19:05, 20:30, 23:15 19:10, 20:30 19:10, 20:30 19:10, 20:30 19:10, 20:30 19:10, 20:30 19:05, 20:30
Kaczki z gęsiej paczki 10 10 10 10
Kochając Pablo, nienawidząc Escobara 15, 17:40, 20:20, 23 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 15, 20:25, 21:55 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20
Ocean’s 8 10, 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20, 21:10, 22:25 10, 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20, 21:10 10, 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20:10, 21:10 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20, 21:10 10, 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20, 21:10 10, 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20, 21:10 10, 12:30, 15, 17:30, 18:45, 20, 21:10
Odlotowy nielot 11, 13 11, 13 11, 13 10, 10:30, 11, 13 11, 13 11, 13 10:20, 13
Pozycja obowiązkowa 13:55, 17:20 13:55, 17:20 13:55, 17 13:55, 17:20 13:55, 17:20 13:55, 17:20 17:20
Przebudzenie dusz 12:10, 22:45 12:10, 21:55 12:10, 21:55 12:10, 21:55 12:10 21:55 11:40
Twój Simon 12:25 12:25 12:25 12:25 12:25 12:25 12:15
Uprowadzona księżniczka
10:15, 13:40, 15:50, 18 10:15, 13:40, 15:50, 18 10:15, 13:40, 15:50, 18 10:15, 13:40, 15:50, 18 10:15, 13:40, 15:50, 18 10:15, 13:40, 15:50, 18 10:05, 13:40, 15:50, 18
Wyszczekani 10:10, 11:30, 12:20, 14:50, 17 10:10, 11:30, 12:20, 14:50, 17 11:30, 12, 14:50, 17 10:10, 11:30, 12:20, 14:50, 17 10:10, 11:30, 12:20, 14:50, 17 10:10, 11:30, 12:20, 14:50, 17 10:30, 11:30, 12:20, 14:40, 16:50
Zimna wojna 14:25, 16:30, 18:35, 19:40, 20:40, 22:45 14:25, 16:30, 18:35, 19:40, 20:40, 21:45 14:25, 16:30, 18:35, 20:40, 21:55 14:25, 16:30, 18:35, 19:40, 20:40, 21:45 14:25, 16:30, 18:35, 19:40, 20:40, 21:45 16:30, 18:35, 19:40, 20:40, 21:45 13:55, 16:40, 18:40, 19:40, 20:45, 21:45
Pokazy specjalne
22 czerwca 22:00 ENEMEF: Maraton Grozy
23 czerwca 10:30 Poranki – Psi Patrol
24 czerwca 10:30 Poranki – Psi Patrol
20:00 MŚ – Polska – Kolumbia
25 czerwca 18:00 Wystawa Na Ekranie: Cezanne. Portret  życia
26 czerwca 18:00 Met Opera – Madame Butterfly
28 czerwca 16:00 MŚ – Japonia – Polska
19:00 National Theatre Live – Makbet

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl OFF PIotrkowska, wstęp wolny
22 czerwca 21:00 Wrota do piekieł
23 czerwca 21:00 Fotograf
24 czerwca 21:00 Belgica
27 czerwca 21:00 Toni Erdmann
28 czerwca 21:00 Dumni i wściekli


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
22 czerwca 18:00 Niemiłość
20:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
23 czerwca Początek lata z kinem Tatry- filmy z taśmy 35 mm:
16:00 Akademia Pana Kleksa
18:00 Piłkarski poker
20:00 Wstyd
24 czerwca 16:00 Niemiłość
18:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
19:30 Zwariować ze szczęścia

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 11-17 marca
Repertuar kin – 14-20 grudnia
cinema111
Repertuar kin – 21-27 grudnia 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*