cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 21 do 27 sierpnia 2015 roku.

POLÓWKA
www.polówka.pl, wstęp wolny
21 sierpnia 21:00 Eden (Klub Wytwórnia)
22 sierpnia 21:00 Gucza. Pojedynek na trąbki (Dziedziniec AHE)
23 sierpnia 21:00 Aleja Gówniarz (ŁARR – Narutowicza 34)
24 sierpnia 21:00 Na końcu świata w lewo (Park Ocalałych)
25 sierpnia 21:00 Lewiatan (Park Na Zdrowiu)
26 sierpnia 21:00 Efekt motyla (Park Julianowski)
27 sierpnia 21:00 Wesele w Sorrento (IKEA/Port Łódź)


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Barbie Rockowa Księżniczka 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 12, 14
Bystry Bill. Film 9, 12:30, 17:15 9, 13:30, 17:30 9, 13:30, 17:30 9, 13:30, 17:30 9, 13:30, 17:30 9, 13:30, 17:30 9, 13:30, 16
Fantastyczna Czwórka (napisy) 15 15:30 15:30 15 15 15
Kryptonim U.N.C.L.E. 14:30, 17, 19:30 18, 20:30 18, 20:30 15:30, 18, 20:30 15:30, 18, 20:30 15:30, 21:30 15:30, 18, 20:30
Mały Książę 10 11 11 11 11 11 11
Mission: Impossible 5 19:15 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 20:30
Pokazy specjalne
21 sierpnia 22:00 Maraton Hobbit
22:00 Maraton Horrorów
22 sierpnia 15:00 Dzwoneczek i uczynne wróżki
23 sierpnia 15:00 Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł
26 sierpnia 18:30 Kino Kobiet (To właśnie seks)
27 sierpnia 18:00 Kultura Dostępna (Tajemnica Westerplatte)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
21 sierpnia 17:30 Reality
19:20 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
22 sierpnia 16:00 Dzikie historie
18:10 Manglehorn
20:00 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
21:50 Reality
23:30 Yes Meni idą na rewolucję – Seans nocnego Marka (w cenie biletu kawa)
23 sierpnia 15:00 Dzikie historie
17:10 Manglehorn
19:00 Reality
20:50 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
24 sierpnia 17:00 Manglehorn
18:50 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
20:40 Dzikie historie
27 sierpnia 17:00 Manglehorn
18:50 Reality
20:40 O dziewczynie, która wraca sama do domu

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
21 22 23 24 25 26 27
Amy 16:10 12, 17:25, 20:45 18, 19, 21:30 19:25 13:50, 18, 21:40 17:25, 21:40 17, 22
Anioł 14:15, 19:30 12:45, 15:50 18 12:45, 15:50 18 12:45, 15:50 18 12:45, 15:50 18 12:45, 15:50 18 14:25, 15:50
Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu 16:10, 19:45 14, 19:45 14, 19:45 14, 21:30 14, 21:30 14, 19:45 14, 19:45
Love 3D 21
Manglehorn 12:25, 18, 21:15 14:25, 21:15 14:25, 21:15 14:25, 19:45, 21:15 14:25, 19:45, 21:15 14:25, 21:15 18, 21:15
Nieracjonalny mężczyzna 14:20, 16:45, 18:30, 20:30 13:45, 16:10, 19:40, 21:30 14:20, 19:45, 21:20 14, 17:40, 19:50, 21:40 17:15, 20:15, 21:55 13:45, 17:15, 19:40, 21:30 13:45, 17:30, 19:15
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu 14:15, 17:40, 21:30 16:10, 19:20, 21:30 16:10, 19:20, 21:30 16:10, 19:20, 21:35 16:10, 19:20 16:10, 19:20, 21:30 16:10, 19:20, 21:30
Pan Turner 20:35 18 16:20 15:20 19 19 19:15
W głowie się nie mieści
18:30 12 14:25 11:45, 18 12, 13:40 12 13:15
W głowie się nie mieści 3D 12:30 15:30 16:10 15:45 16:10 15:30 15:10
Za jakie grzechy, dobry Boże? 12:30, 14:50, 16 12:10, 14:20, 17:35 12:10, 17:35 12:10, 13:40, 17:35 12:10, 15:30, 17:35 12:10, 15:30, 17:35 12:10, 15:45, 17:35
Pokazy specjalne
21 sierpnia 12:00 Kino w Samo Południe
18:30 Z rodziną do kina
21 sierpnia – 27 sierpnia 18:00 Seansy Pory Letniej
23 sierpnia 12:00 Wakacje na 6
14:20 Niedziela Seniora    
24-27 sierpnia 12:00 Kino w Samo Południe
26 sierpnia 12:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Amy 11:10, 16:10, 18:50 11:10, 16:10, 18:50 11:10, 16:10, 18:50 11:10, 16:10, 18:50 11:10, 16:10, 18:50 11:10, 16:10, 18:50 11:10, 16:10, 18:50
Ant-Man 3D (napisy) 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 22:30
Barbie Rockowa księżniczka 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Bystry Bill. Film 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Czego dusza zapragnie 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30
Dar 10:10, 14:40, 20, 22:20 10:10, 14:40, 20, 22:20 10:10, 14:40, 20, 22:20 10:10, 14:40, 20, 22:20 10:10, 14:40, 20, 22:20 10:10, 14:40, 20, 22:20 10:10, 14:40, 20, 22:20
Fantastyczna czwórka (dubbing) 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Fantastyczna czwórka (napisy) 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10
Imperium robotów. Bunt człowieka (dubbing) 11 11 11 11 11 11 11
Klucz do wieczności 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30
Kryptonin U.N.C.L.E 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Mały Książe 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10 10, 12:20, 14:40, 17, 19:10
Mały Książe 3D 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Minionki 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:40, 16:50, 19
Mission: Impossible 5 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21
Nieracjonalny mężczyzna 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30
Papierowe miasta 13:10, 18, 21:40 13:10, 18, 21:40 13:10, 18, 21:40 13:10, 18, 21:40 13:10, 18, 21:40 13:10, 18, 21:40 13:10, 18, 21:40
Piksele 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Sinister 2 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22 12:30, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Szubienica 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Taśmy Watykanu 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Ted 2 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10 14, 21:10
We are your friends 20:20 20:20
W głowie się nie mieści 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Wykolejona 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
21 sierpnia LETNI KINEMATOGRAF ROZRYWKOWY (na Starym Rynku)
20:30 Wilcze dzieci
+animacje Szkoły Filmowej w Łodzi: Drżące trąby, Nieprawdopodobnie elastyczny człowiek, Potworioza
22 sierpnia Kino Marii Kornatowskiej
18:00 Wywiad
20:00 Amy
23 sierpnia 12:00 Mały Kinematograf: Nie zawsze bywa różowo, czyli po drugiej stronie doliny
15:45 Amy
Kino Marii Kornatowskiej
18:00 Rękopis znaleziony w Saragossie
25 sierpnia Kino Marii Kornatowskiej
18:00 Złodzieje rowerów
19:45 Eskorta
26 sierpnia 11:00 Mały Kinematograf: Tam, gdzie mieszkają Muminki
Kino Marii Kornatowskiej
18:00 Matka Joanna od Aniołów
19:45 Amy
27 sierpnia 19:00 Eskorta

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Antyczna Środa 15:15 (Hannibal – największy koszmar Rzymu) 17:15 (Nonstantyn) 18:30 (Upadek Rzymu)
Biograficzny czwartek 14 (Historia Audrey Hepburn) 18:30 (Libertyn)
Niezwykłe Indie 16:15 (Monsumowe lasy)
Komediowy Wtorek 14 (Powiew skandalu) 18:30 (Niezwykłe przygody Włochów w Rosji)
Literacki Poniedziałek 15 (Żegnaj laleczko) 18:30 (Szkarłatna litera)
Operowy Piątek 17:30 (Rigoletto)
Seans Turystyczny 16 (Niemieckie Wyspy Bałtyku) 18 (Niemieckie Wyspy Morza Północnego) 17 (Budapeszt) 16 (Bawaria) 16:30 (Niemcy Wschodnie)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Nowa dziewczyna
16:30 18:30 16:30 18:30
Randki w ciemno
18:45 16:30 18:45 16:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Kryptonin U.N.C.L.E 11:20, 16:30, 19, 21:30 11:20, 16:30, 19, 21:30 11:20, 16:30, 19, 21:30 11:20, 16:30, 19, 21:30 11:20, 16:30, 19, 21:30 11:20, 16:30, 19, 21:30 11:20, 16:30, 19, 21:30
Mission: Impossible 5 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl  OFF Piotrkowska, wstęp wolny
21 sierpnia 21:00 Sekcja 8
22 sierpnia 21:00 Pozdrowienia z Paryża
23 sierpnia 21:00 Wielki Szu
26 sierpnia 21:00 Frances Ha
27 sierpnia 21:00 Wielki Błękit

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
przerwa wakacyjna

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
21 22 23 24 25 26 27
Amy 19, 21:40 19, 21:40 19, 21:40 19:40, 21:45 19, 21:40 19, 21:40 21:40
Ant-Man (dubbing) 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Barbie Rockowa Księżniczka 11:10, 13:15, 15:20, 17:30 11:10, 13:15, 15:20, 17:30 11:10, 13:15, 15:20, 17:30 11:10, 13:15, 15:20, 17:30 11:10, 13:15, 15:20, 17:30 11:10, 13:15, 15:20, 17:30 11:10, 13:15, 15:20, 17:30
Bystry Bill. Film 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18
Czego dusza zapragnie 15, 19:40 15, 19:40 15, 19:40 15, 19:40 15, 19:40 15, 19:40 15, 19:40
Dar 20:10, 22:10, 22:40 20:10, 22:10 20:10, 22 20:10 20:10, 22:10 20:10, 22 21:40
Fantastyczna czwórka (dubbing) 10:15, 12:40, 15, 17:20 10:15, 12:40, 15, 17:20 10:15, 12:40, 15, 17:20 10:15, 12:40, 15, 17:20 10:15, 12:40, 15, 17:20 10:15, 12:40, 15, 17:20 10:15, 12:40, 15, 17:20
Fantastyczna czwórka (napisy) 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Koko Smoko
10:20 10:10 10:20 10:20 10:20 10:20
Kryptonim U.N.C.L.E. 12:20, 15, 17:40, 20:15, 23 12:20, 15, 17:40, 20:15 12:20, 15, 17:40, 20:15 12:20, 15, 17:40, 20:15 12:20, 15, 17:40, 20:15 12:20, 15, 17:40, 20:15 12:20, 15, 17:40, 20:15
Mały Książę 11, 13:30, 16, 18:30, 19:40 10, 12:30, 16, 18:30, 19:40 10, 12:30, 16, 18:30 10, 12:30, 16, 18:30 10, 12:30, 16, 18:30, 19:40 10, 12:30, 16, 18:30 10, 12:30, 16, 18:30, 20:10
Mały Książę 3D 10, 12:30 11, 13:30 11, 13:30 11, 13:30 11, 13:30 11, 13:30 11, 13:30
Mission: Impossible 5 11:20, 14:15, 17:10, 20, 22:10, 23 11:20, 14:15, 17:10, 20, 21 11:20, 14:15, 17:10, 20, 21 11:20, 14:15, 17:10, 20, 21 11:20, 14:15, 17:10, 20, 21 11:20, 14:15, 17:10, 20, 21 11:20, 14:15, 17:10, 20, 21
Nieracjonalny mężczyzna 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:45 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:30, 16:45, 19:40, 22:15 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Papierowe miasta
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Sekrety morza 11:30 10:15 12:15 11:30 11:30 11:30 11:30
Sinister 2 17:10, 19:30, 21:50 17:10, 19:30, 21:50 17:10, 19:30, 21:50 17:10, 19:30, 21:50 17:10, 19:30, 21:50 17:10, 19:30, 21:50 17:10, 19:30, 21:50
Szubienica 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
We are your friends 19:40
W głowie się nie mieści 10, 12:20, 14:50, 17:15 10, 12:20, 14:50, 17:15 10, 12:20, 14:50, 17:15 10, 12:20, 14:50, 17:15 10, 12:20, 14:50, 17:15 10, 12:20, 14:50, 17:15 12, 14:20, 16:40
Wykolejona 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Żyć nie umierać 19
Pokazy specjalne
21 sierpnia 22:00 ENEMEF: Noc grozy i horrorów
22 sierpnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci   
23 sierpnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
19:00 ESL One Kolonia 2015 Counter-Strike – transmisja rozgrywek
24 sierpnia 19:00 MET Opera – Łucja z Lammermooru
27 sierpnia 19:00 Kino Na Obcasach (Żyć nie umierać)

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
22 sierpnia 16:30 Ida
18:00 Samba
20:00 Wielkie piękno
23 sierpnia 17:00 Taxi- Teheran
18:30 Lewiatan
24 sierpnia 18:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:45 Dzikie historie
25 sierpnia 18:00 Zimowy sen
26 sierpnia 18:00 Dzikie historie
20:00 Samba
27 sierpnia 17:30 Lewiatan
19:45 Taxi- Teheran

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
21 22 23 24 25 26 27
Amy 16:30 16:30, 22:35 18:45, 22:50
Dar 18:45 12:45, 18:45 12:45, 21
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu 14:30 20:45 15
Reality 12:45 14:45 17
Terminator: Genisys 21
W głowie się nie mieści 10:45 10:45 10:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 12-18 maja
repertuar
Repertuar kin – 16-22 września 2011
repertuar
Repertuar kin – 22-28 kwietnia 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*