cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 21 do 27 października 2016 roku.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
21 października 15:00 Janis
17:00 Don’t look back
18:50 Joe Strummer: Niepisana przyszłość
21:00 Control
22 października 12:30 Janis
14:30 Uwaga! Mr. Baker
16:10 Don’t look back
18:00 20 000 dni na Ziemi
19:50 Sztuka Rapu
21:50 Berlin Calling
23 października 12:30 Uwaga! Mr. Baker
14:10 20 000 dni na Ziemi
16:00 Amy
18:20 Joe Strummer: Niepisana przyszłość
20:30 Control
24 października 15:00 Sztuka Rapu
17:00 Don’t look back
18:50 Joe Strummer: Niepisana przyszłość
21:00 20 000 dni na Ziemi
25 października 15:00 Amy
17:20 Janis
19:20 Control
21:20 Berlin Calling
26 października 15:00 Uwaga! Mr. Baker
16:40 Janis
18:40 Amy
21:00 Sztuka Rapu
27 października 15:00 20 000 dni na Ziemi
16:50 Uwaga! Mr. Baker
18:30 Don’t look back
20:20 Amy

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
21 22 23 24 25 26 27
Argentyna, Argentyna 11:30 12 11 11, 21:20 11:50 15:30
Bociany 12, 17:10 10:30, 18:30 10, 15:20 10, 17 10, 16:40 10, 15:20 10, 16:10
Dziewczyna z pociągu 15:10 16 16:20 18 17 16:10 16:20
Historia Marii 17:30 14, 18:30 16, 20:30 12, 17 12, 17 16, 20:30 11, 19:45
Ja, Daniel Blake 13:20, 20:40 14:10, 20:15, 21:50 11:30, 17, 21 15:10, 20:40 15, 20:40 11:30, 17, 21:10 12:40, 19, 21:30
Jak Bóg da 17:10 15:40 13:30, 17:40 17:10 17:10 17:40 16:15
Julieta 11:30 11:30 11:30
Królestwo 15:15 12:20 12:20 10:20, 13:40 10:20, 13:40 12:20 11
Kwiat wiśni i czerwona fasola 19:30
Medianeras 18
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 15 11, 17:10 15, 19:10 18:40 18:40 15:10, 19:10 21:30
Ostatnia rodzina 15:40, 20:35 12, 18 11:30, 21 15:40, 20:10 12:10, 18:30, 21:10 14, 20:50 11:30, 18:20
Putin Forever? 13 15:20 17:50 12:30 12:30 18 14:30
Serce psa 19:10 12:10, 22 10:40, 16:30 15:30 15:30 10:30, 16:40 12:40
Szkoła uwodzenia Czesława M. 13:50, 18:45 14:15, 20:10 13:30, 19 13:20, 18:40 13:15, 19 13:30, 19 14:30, 17:45
Słońce, to słońce mnie oślepiło 14:40, 20:30 10:50, 17 11, 19:30 14:10, 20 14:10, 20 11, 19:40 14, 20:45
Wołyń 20:30 11:30, 20:20 13:40, 18:20 13, 20:30 14:20, 20:40 11:15, 18:10 13:40, 20:30
Zagubieni 11:30, 18:40 16:30, 20:20 14, 20:45 15:20, 18:40 15:20, 18:40 14, 20:45 17, 22
Zjednoczone Stany Miłości 21:50 13:30 21:20 13:20
Pokazy specjalne
22 października 18:30 Z rodziną do kina
23 października 10:00 Niedziela Seniora
25 października 19:00 Charlie kocha kobiety
26 października 10:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Absolutnie fantastyczne: Film 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10 10
Asy bez kasy 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 15, 17:10, 19:20, 21:30
Bociany 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Bociany 3D 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30
Bridget Jones 3 12:20, 15:20, 18, 20:40, 21:50 12:20, 15:20, 18, 20:40, 21:50 12:20, 15:20, 18, 20:40, 21:50 15:20, 18, 20:40, 22 15:20, 18, 20:40, 22 15:20, 18, 20:40, 22 15:20, 18, 20:40, 22
Doktor Strange (dubbing) 11:30, 16:30 11:30, 16:30
Doktor Strange (napisy) 14, 19, 21:30 14, 19, 21:30
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10 10:20, 12:10
Dziewczyna z pociągu 14:10, 16:40, 19:10, 20:40, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 20:40, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 20:40, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
Epoka lodowcowa 5: Mocne udzerzenie 10 10 10 10 10 10 10
Inferno 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30
Ja, Daniel Blake 19:30 19:30 19:30 19:50 19:50 19:50 19:50
Jak zostać kotem 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Jack Reacher 2 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12, 14:30, 17, 19:30, 22 12, 14:30, 17, 19:30, 22
Nie oddychaj 21:30 21:30 21:30
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 10:50, 16:10 10:50, 16:10 10:50, 16:10 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20
Osobliwy dom Pani Peregrine (napisy) 18:50 18:50 18:50 20 20 20 20
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 13:30 13:30 13:30
Ostatnia rodzina 12:50, 19:40 12:50, 19:40 12:50, 19:40 12:50, 20:40 12:50, 20:40 12:50, 20:40 12:50, 20:40
Prosta historia o morderstwie 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Sekretne Życie Zwierzaków 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 18:40
Sekretne Życie Zwierzaków 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30
Szkoła uwodzenia Czesława M. 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Wołyń 10, 11:30, 14:30, 16, 17:30, 20:30 10, 11:30, 14:30, 16, 17:30, 20:30 10, 11:30, 14:30, 16, 17:30, 20:30 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22
Żywioł. Deepwater Horizon 22:15 22:15 22:15

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak pokazów filmowych

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
21 22 23 24 25 26 27
Absolutnie fantastyczne: Film 16 16 16 16 16 16 16
Asy bez kasy 13:45, 16:15, 20:30 14:30, 16:45, 20:30 11:15, 16:45, 20:30 12:45, 17, 20:30 11:30, 16:45, 20:30 11:15, 16:45, 20:30 11:15, 16:45, 20:30
Bociany 13:30, 15:45, 18 10:30, 12:45, 15:30, 18 13:15, 15:30, 18 11, 13:15, 15:30, 17:35    10:30, 12:45, 15:30, 18 11, 13:15, 18 11, 13:15, 15:30, 18
Bociany 3D 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30, 16:15 12:15, 14:30
Bridget Jones 3 20:15 20:15 20:15 21:15 20:15 20:15 20:15
Doktor Strange (dubbing) 17:15 11:30
Doktor Strange 3D (dubbing) 11:30 17:15
Doktor Strange 3D (napisy) 19:30 20
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 11:30 11:30, 15 11:30, 15 11:30, 15 12, 15 11:45 11:45, 15
Dziewczyna z pociągu 13:30, 18:45 13:30, 19 13:30, 19 13:30 10, 13:30, 19 13:30, 19 13:30, 19
Inferno 16:45, 18:30, 19:30, 21:15, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:45, 22:15 16:45, 19:30, 22:15
Inferno – ATMOS
10:15, 13, 15:45 10:15, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10:15, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10:15, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10:15, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10:15, 13, 15:45, 18:45, 21:30 10:15, 13, 15:45, 18:45, 21:30
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 11, 16:30, 19:15, 22 11, 16:30, 19:15, 22 11, 16:30, 19:15, 22 11, 16:30, 19:15, 22 11, 16:30, 19:15, 22 11, 16:30, 19:15, 22 11, 16:30, 19:15, 22
Jak Bóg da 19:45
Jak zostać kotem 15
Królestwo 10 13 9
Nerve 9:45
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 11 12:45 13:45 13:45 13:45 10, 13:45
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 14:45
Ostatnia rodzina 11:15
Prosta historia o morderstwie 13:45, 18:15, 21:30 13:45, 18:15, 21:30 13:45, 18:15, 21:30 13:45, 18:15, 21:45 14, 18:15, 21:30 13:45, 18:15, 21:30 13:45, 18:15, 21:30
Sekretne życie zwierzaków domowych 11, 12:45, 17:15 10:30, 12:15, 17:15 10:30, 12:45, 17:15 10:30 10:30, 12:45, 17:15 10:30, 15:30 12:45
Sekretne życie zwierzaków domowych 3D 13
Szkoła uwodzenia Czesława M. 11:45, 14, 16:15, 21:15 11:45, 14, 16:15, 18:45, 21 11:45, 14, 16:15, 18:45, 21 11:45, 14, 16:15, 18:45, 21 11:45, 14, 16:15, 18:45, 21 14, 15:45, 21:15 14, 16:15, 18:45, 21:15
Wołyń 10:45, 14:15, 17:30, 19:45, 20:45 10:45, 14:15, 17:30, 19:45, 20:45 10:45, 14:15, 17:30, 19:45, 20:45 10:45, 14:15, 17:30, 19:15, 20, 20:45 10:45, 14:15, 17:30, 19:45, 20:45 10:30, 17:30, 20:45 10:45, 14:15, 17:30, 20:45
Pokazy specjalne
21 października 19:00 Szkoła uwodzenia Czesława M.- Uroczysta premiera
23 października 10:30 Filmowe Poranki – Kosmoloty – seans z atrakcjami
12:00 Pierwszy raz w kinie: Lwia Straż
26 października 13:45 Kino na Temat – Wołyń
18:30 Kino Kobiet – Szkoła uwodzenia Czesława M.
27 października 9:00 Kino na Temat – Osobliwy dom Pani Peregrine 3D
10:30 Kino na Temat – Ostatnia Rodzina
18:00 Kultura Dostępna – Kochaj

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
21 października 15:00 Ostatnia rodzina
20:00 Wołyń
22 października 15:00 Wołyń
17:45 Ostatnia rodzina
20:00 Ja, Daniel Blake
23 października 12:00 Mały Kinematograf: Spotkanie z książką Typogryzmol
15:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Ja, Daniel Blake
16:45 Wołyń   
24 października Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Joanny Ostrowskiej
Świadectwo urodzenia + Pasażerka
25 października 18:00 Ja, Daniel Blake
26 października 18:00 Wołyń
27 października 17:00 Wołyń
19:45 Ja, Daniel Blake

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz-.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Czarnobrody – najsłynniejszy pirat Karaibów 18 15:15
Jak Bóg da 19:15 17:15 17:15 15
Operetka Jonanna Straussa – Symplicjusz 17:30
Ostatnie metro 14:30 19
Pożegnanie 17:15 15 19 16:45
Seans Turystyczny 15:30 (Hawaje) 16:30 (Minorka) 13:30 (Minorka)
Zamek z piasku, który runął 14:30 19

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Historia Marii 18 16 19 19 16:30 19
Ostatnia rodzina 20 18:30 16:30 16:30 19 16:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com al. Piłsudskiego (tereny Wi-MA) tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Doktor Strange 3D (dubbing) 13 13
Doktor Strange 3D (napisy) 18 18
Jack Reacher 2 2D 10:30, 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 10:30, 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 10:30, 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 10:30, 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 10:30, 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 10:30, 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 10:30, 15:30, 20:30

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
21 października 19:00 Popiół i diament
24 października 19:00 Kongres
25 października 19:00 Wesele
26 października 19:00 Kanał
27 października 19:00 Panny z Wilka

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
21 22 23 24 25 26 27
Absolutnie fantastycznie. Film 11:15, 13:25, 22:15 11:15, 13:25, 22:20 11:15, 13:25, 22:15 11:15, 13:25, 22:20 11:15, 13:25, 21:45 10:55, 13:05, 22:20 10:55, 13:05, 22:20
Asy bez kasy
18, 21:10 18, 20:10 18, 21:35 18, 20:10 18, 20:10 18, 20:10 18, 20:10
Bociany 10, 10:15, 11:10, 12:10, 16:30, 18:40 10, 11:10, 12:10, 16:30, 18:40 10, 11:10, 12:10, 16:30, 18:40 10, 11:10, 12:10, 16:30, 18:40 12:10, 16:30, 18:40 10, 11:10, 12:10, 16:30, 18:40 10, 11:10, 12:10, 16:30, 17:20, 18:40
Bociany 3D 14:20 10:40, 14:20 10:40, 14:20 10:35, 14:20 10, 10:40, 13, 14:20 10:40, 14:20 10:40, 14:20
Bridget Jones 3 14:20, 20:20 14:20, 20:20 14:20, 20:20 14:20, 21:20 20:20 14:20, 20:20 14:40, 21:50
Doktor Strange (dubbing) 12:10 12:10
Doktor Strange (napisy) 17:10 17:10
Doktor Strange 3D (dubbing) 14:40 14:40
Doktor Strange 3D (napisy) 19:45 19:45
Dzielna syrenkia i piraci z Kraboidów 10:05, 12:30 10:35, 12:30 10:35, 12:30 10:05, 12:30 10:05, 12:30 10:05, 12:15, 14:15 10:05, 12:15, 14:15
Dziewczyna z pociągu 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 20:25 17, 19:30, 22 19:30, 22
Inferno 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 10:15, 12, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 13:40, 15:10, 16:20, 17:50, 19, 20:30, 21:40
Jak zostać kotem 10:15, 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Jack Reacher 2: Nigdy nie wracaj
15:10, 17:45, 20:50 15:10, 17:45, 20:50 15:10, 17:45, 20:50 14:50, 17:25, 20:50 15:10, 17:45, 20:50 15:10, 17:45, 20:50 15:10, 17:45, 20:50
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 15:35 11:35, 15:35 11:35, 15:35 10:20, 15:35 10:15, 15:35 10:20 10:20
Ostatnia rodzina 11:40, 18:30 21:35 18:30
Prosta historia o morderstwie 17:10, 20:10 17:10, 19:15 17:10, 20:10 17:10, 19:15 17:10, 19:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15
Sekretne życie zwierzaków domowych
9:30, 10:10, 11:40, 12:50, 13:50, 16, 18:10 10:10, 11:40, 12:50, 13:50, 16, 18:10 10:10, 11:40, 12:50, 13:50, 16, 18:10 10:10, 11:40, 12:45, 13:50, 16, 18:10 10, 11:40, 12:50, 13:50, 16, 18:10 10:05, 11:40, 12:50, 13:50, 16, 18:10 10:05, 11:40, 12:50, 13:50, 15:55
Szkoła uwodzenia Czesława M. 15:50, 18:20, 20:30 15:50, 18:20, 20:30 15:50, 18:20, 20:30 15:50, 18:20, 20:30 15:10, 18:20, 20:30 15:50, 18:20, 20:30 15:50, 18:20, 20:30
Wołyń 12:20, 15:25, 19:15, 20:15 10:30, 12:20, 15:25, 18:30, 20:15, 21:20 12:20, 15:25, 18:30, 19:15, 20:15 12:20, 13, 15:25, 20:15, 21:10 10:15, 12:20, 15:25, 17:20, 20:15, 21:20 10:15, 15:15, 16:10, 20:15, 21:20 15:15, 16:10, 20:20, 21:20
Pokazy specjalne
22 października 10:30 Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
23 października

10:30 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig

17 października

19:00 Royal Shakespeare Company – Hamlet

24 października

19:00 Chasing Niagara

25 października

19:00 Kino Na Obcasach – Szkoła uwodzenia Czesława M.

26 października

18:00 Miss Saigon: The 25th Anniversary performance


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
repertuar wkrótce

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
21 22 23 24 25 26 27
Ja, Daniel Blake 21 19
Ostatnia rodzina 16:30, 18:30 16:45, 21:05


Zapraszamy do kin.-

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 24-30 lipca
repertuar
Repertuar kin – 22-28 stycznia 2010
cinema111
Repertuar kin – 27 września – 3 października 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*