Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 21 do 27 lutego 2020 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
22 lutego 12:30 Parasite
15:00 O!PLA – Teraz Przedszkolaki Mają Głos! 1
23 lutego 13:00 Monos
15:00 O!PLA – Teraz Dzieci Mają Głos: Wczesnoszkolna 1
17:00 Seans psychologiczny – Kraina miodu
20:00 Parasite
24 lutego 13:10 Parasite
15:30 Tommaso
20:00 Oscary 2020 – Krótkie metraże w BODO
25 lutego 15:40 Parasite
18:00 Tommaso
20:20 O!PLA 2020: Konkurs Główny | Profesjonaliści
27 lutego 15:40 Monos
17:30 Parasite
19:50 Tommaso
 

Sala Kieszonkowa mieści maksymalnie 5 Widzów. Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 22.02.2020
13:00 Tomasso

Niedziela 23.02.2020
13:10 Marianne i Leonard: Słowa miłości
17:20 Nasza mała Polska
20:10 Tommaso

Poniedziałek 24.02.2020
15:00 Monos
18:00 Kraina miodu

Wtorek 25.02.2020
15:30 Monos
18:10 Marianne i Leonard: Słowa miłości

Czwartek 27.02.2020
17:00 Marianne i Leonard: Słowa miłości
19:00 Kraina miodu


KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  21 22 23 24 25 26 27
1917
13:50 14:30 13:30 20:50
Boże Ciało
14:30, 18:30 10, 16:25, 19 16:25, 18:15 16:25, 18:30 16:25, 18:15 16:25, 18:15 14, 18:30
Ból i Brzask
13, 19:15 12:45, 19:15 12:50, 19:25, 20:50 14:40, 19:25, 20:50 15:10, 19:25 15:10, 19:25 15:10, 19:25
Dwóch papieży 13:20 13:30 16
Jojo Rabbit 21 21:10 19:20 21:15 21:10 21:15
Joker
12, 20:50 15, 20:50 12:10, 16:45 12:20, 16:45 13, 20:50 13, 16:40 13, 16:15
Judy
11:30 16:45 11 16:10 11
Kraina Miodu 15:35, 17:15 15:35, 17:15 12, 15:35 15:35 17:15 17:15 17:15
Kłamstewko 20:50 12, 21 20:30 12, 20:50 12, 20:30 12:40, 20:30 12:15, 22
Małe kobietki
16 13:50, 16 11:15, 14:20 13:50, 16 13:50, 16 13:50, 19 11:30, 18:45
Marianne i Leonard: Słowa miłości 14, 15:15, 19 10:45, 14, 19 10, 11, 14:50, 19 14, 19 14, 15:15, 19 14:40, 15:15, 19 14:10, 15:15, 19
Matthias i Maxime 18:40 18:50 10, 21:30 18:50 18:50 10:30, 21:30 21:15
Parasite
11:25, 16:50, 21:30 11:15, 18:40, 21:15 13:50, 16:50, 18:40, 21:15 18:40, 21:10 18:40, 21:15 11:15, 18:40, 20:50 16:25, 20:50
Poznajmy się jeszcze raz 16:10 12 16 13:45 16 16 13:30
Sybilla 13:40, 17:20 17:20 13:40 13:40 13:10 13:10 13:10, 21:25
Tomasso 21:15 13:30, 21:15 17:20, 21:25 17:20, 21:25 17:20, 21:25 17:20, 21:25 17:20
Pokazy specjalne
23 lutego

10:00 Niedziela Seniora

26 lutego

10:30 Środa Seniora

27 lutego

19:00 Nowe Kino Bollywood – Tanhaja – pokaz specjalny 3D


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  21 22 23 24 25 26 27
1917
19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
365 dni
12:10, 17:30, 18:50, 20, 21:20, 22:30 12:10, 17:30, 18:50, 20, 21:20, 22:30 12:10, 17:30, 18:50, 20, 21:20, 22:30 12:10, 17:30, 18:50, 20, 21:20, 22:30 12:10, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 12:10, 17:30, 18:50, 20, 21:20, 22:30 12:10, 17:30, 18:50, 20, 21:20, 22:30
Aida
19
Bad Boy 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:10, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:10, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:10, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:10, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20 10:40, 11:30, 12:10, 13, 13:50, 14:30, 15:20, 16, 16:10, 16:50, 17:10, 17:40, 18:30, 19:10, 19:30, 20, 20:50, 21:30, 21:50, 22:20
Bayala i ostatni smok 10:20, 12:20, 14:20 10:20, 12:20, 14:20 10:20, 12:20, 14:20 10:20, 12:20, 14:20 10:20, 12:20, 14:20 10:20, 12:20, 14:20 10:20, 12:20, 14:20
Chłopiec i wilk
10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Doktor Dolittle (dubbing) 11:30, 13:40, 16:40 11:30, 13:40, 16:40 11:30, 13:40, 16:40 11:20, 16:40 11:30, 13:40 11:30, 13:40, 16:40 11:30, 13:40, 16:40
Dżentelmeni
10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 10, 12:20, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10
Gang zwierzaków
11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Jojo Rabbit
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Kraina Lodu 2
10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15
Małe kobietki
16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Matthias i Maxime 16:20, 18:50, 21:20 16:20, 18:50, 21:20 16:20, 18:50, 21:20 16:20, 18:50, 21:20 16:20, 18:50, 21:20 16:20, 18:50, 21:20 16:20, 18:50, 21:20
Parasite
21:40 21:40 21:40 21:40 22:20 21:40 21:40
Psy 3. W imię zasad 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Superpies i Turbokot 10, 12:30 12:30 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30
SONIC. Szybki jak błyskawica 10, 16:15 10, 16:15
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 10, 11:20, 14:40 10, 11:20, 14:40 10, 11:20, 14:40 10, 11:20, 14:40 10, 11:20, 14:40 10, 11:20, 14:40 10, 11:20, 14:40
Wyspa fantazji
14:30, 20:15, 22:30 14:30, 20:15, 22:30 14:30, 20:15, 22:30 14:30, 20:15, 22:30 14:30, 21 14:30, 20:15, 22:30 14:30, 20:15, 22:30
Zenek
11:40, 14:10, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50 11:40, 14:10, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50 11:40, 14:10, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50 11:40, 14:10, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50 11:30, 14, 16:30, 18:20, 20:50 11:40, 14:10, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50 11:40, 14:10, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50
Zew krwi (dubbing)
10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15
Zew krwi (napisy)
15:45, 18, 21:30 15:45, 18, 21:30 15:45, 18, 21:30 15:45, 18, 21:30 15:45, 17, 21:30 15:45, 18, 21:30 15:45, 18, 21:30

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  21 22 23 24 25 26 27
Bad Boys for Live 4DX
12:10, 19:20 12:10, 19:20 12:10, 19:20 12:10, 19:20 12:10, 19:20 12:10, 19:20 12:10, 19:20
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 4DX 10, 14:50, 17:05, 22 10, 14:50, 22 10, 14:50, 22 10, 14:50, 17:05, 22 10, 14:50, 17:05, 22 10, 14:50, 17:05, 22 10, 14:50, 17:05, 22
SONIC. Szybki jak błyskawica 4DX 17:10 17:10
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  21 22 23 24 25 26 27
1917 IMAX
16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30 16:40, 21:30
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) IMAX 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10 11:50, 14:10, 19:10

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
25 lutego 19:00 Niebezpieczny umysł
26 lutego 19:00 Zakochany bez pamięci

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  21 22 23 24 25 26 27
1917
12:50, 20:10 12:50, 20:10 12:50, 20:10 12:50, 20:10 12:50, 20:10 12:50, 20:10 20:10
365 dni
11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40 11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40 11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40 11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40 11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40 11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40 11:10, 13:45, 15, 16:20, 17:30, 19, 19:40, 21:40
Bad Boy
10:50, 13:30, 16, 18:30, 20, 21 10:50, 13:30, 16, 18:30, 20, 21 10:50, 13:30, 16, 18:30, 20, 21 10:50, 13:30, 16, 18:30, 20, 21 11:30, 13:30, 16, 18:30, 20, 21 10:50, 13:30, 16, 18:30, 20, 21 10:50, 13:30, 16, 18:30, 20, 21
Bayala i ostatni smok 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40 10:30, 14:40
Chłopiec i wilk  10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Dżentelmeni
17:45, 21:20 17:45, 21:20 17:45, 21:20 17:45, 21:20 17:45, 21:20 17:45, 20:30 17:45, 21:20
Gang zwierzaków
10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 15:40 15:40 15:40 15:30 15:40 15:30 15:40
Mayday
12:10, 18:45 12:10, 18:45 12:10, 18:45 18:45 10, 12:10 18:45
Nasze miejsce na Ziemi (lektor)
10
Parasite
14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 12, 14, 19:20
Psy 3. W imię zasad 14:50, 20:20 14:50, 20:20 14:50, 20:20 14:50, 20:20 14:50, 20:20 14:50, 20:20 14:50, 20:20
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (napisy) 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) ATMOS (napisy) 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Superpies i Turbokot 10
Szybcy i śnieżni
9:15
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka 11 11 11 11 11 11 11
Tajni i fajni
10
Zenek
11:20, 12:40, 15:20, 17, 18, 20:40 11:20, 12:40, 15:20, 17, 18, 20:40 11:20, 12:40, 15:20, 17, 18, 20:40 11:20, 12:40, 15:20, 17, 18, 20:40 11:20, 12:40, 15:20, 17, 18, 20:40 11:20, 12:40, 15:20, 17, 18, 20:40 11:20, 12:40, 15:20, 17, 20:40
Zew krwi (dubbing)
10, 13:10, 17:50 10, 13:10, 17:50 10, 13:10, 17:50 10, 13:10, 17:50 9 10, 13:10, 17:50 10, 13:10, 17:50
Zew krwi (napisy)
15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Pokazy specjalne
24 lutego

10:00 Akademia Filmowa – Rosie i Moussa
11:30 Kino Na Temat – Chłopiec i Wilk
18:30 Kino Konesera – Lighthouse

26 lutego

18:30 Kino Konesera – Sokół z masłem orzechowym

27 lutego 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Piłsudski


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
21 lutego 13:00 Ból i blask
15:00 Pewnego razu… w Hollywood
18:00 Kłamstewko
19:50 Matthias i Maxime
22 lutego Filmowe opowieści
12:00 Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat
15:30 Parasite
18:00 Kłamstewko
19:50 Matthias i Maxime
23 lutego Mały Kinematograf
12:00 Emocje – co to takiego?
15:00 Matthias i Maxime
17:15 Pewnego razu… w Hollywood
20:00 Kłamstewko
24 lutego 14:00 Kłamstewko
16:00 Matthias i Maxime
18:15 Kraina miodu
19:50 Boże Ciało
25 lutego 14:30 Irlandczyk
18:00 Ból i blask
20:00 Matthias i Maxime
26 lutego 13:00 Historia małżeńska
15:20 Kłamstewko
17:00 Kraina miodu
18:45 Parasite
19:50 Matthias i Maxime
27 lutego 14:30 Matthias i Maxime
Promocja książki
17:00 Spotkanie z Marią Anną Macurą, autorką książki Nagrastory
NAGRA – film o Stefanie Kudelskim
19:30 Kłamstewko

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
               
Kino zamknięte

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  21 22 23 24 25 26 27
Kłamstewko 18:30 16 13:30 16 20:30 21 16
Małe kobietki 20:45 18 19:30 18 18:30 16 18
Richard Jewell 16 20:45 20:45 16 18:30 20:45
Pokazy specjalne
23 lutego 16:00 Retransmisje przedstawień z Teatru Bolszoj w Moskwie – Sezon 2019/2020: Giselle

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
21 lutego 19:00 Ścieżki chwały
24 lutego 19:00 Odmienne stany świadomości
25 lutego 19:00 Kraina miodu
26 lutego 19:00 Ziemia obiecana
27 lutego 19:00 Le Mans 66
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  21 22 23 24 25 26 27
1917
14:30, 19:45 14:30, 19:45 19:45 14:30, 19:45 14:30, 19:45 14:30, 19:45 14:30
365 dni
10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30
Bad Boy
10:15, 11:15, 12:45, 13:45, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:55 10:15, 11:25, 12:45, 13:50, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:55 10:15, 11:15, 12:45, 13:45, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:55 10:15, 11:15, 12:45, 13:45, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:55 10:15, 12:45, 13:45, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:55 10:15, 11:15, 12:45, 13:45, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:55 10:15, 11:15, 12:45, 13:45, 15:15, 16:15, 17:45, 18:45, 19:30, 20:15, 21:15, 21:55
Bayala i ostatni smok
10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Doktor Dolittle (dubbing) 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Dżentelmeni
13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:45 13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:45 13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:45 13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:45 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:45 13:15, 15:45, 18:15, 20:45, 21:45
Gang zwierzaków
10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Małe kobietki
10:25, 16:25 10:25, 16:25 10:25, 16:25 10:25, 16:25 16:25 10:25, 16:25 10:25, 16:25
Mayday
11:45, 19:15 11:45, 19:15 11:45, 19:15 11:45, 19:15 11:45 11:45, 19:15 11:45, 19:15
Psy 3. W imię zasad 11:50, 21:05 11:50, 21:05 21:05 11:50, 21:05 11:50, 21:05 11:50, 21:05 11:50
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) 16:05 16:05 16:05 16:05 16:05 16:05 16:05
Wyspa fantazji
17:05, 21:15 17:05, 21:15 13:15, 21:15 17:05, 21:15 17:05, 21:15 17:05, 21:15 17:05, 21:05
Zenek
12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20 12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20 12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20 12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20 12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20 12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20 12:10, 14:45, 17:20, 18:30, 20
Zew krwi (dubbing)
10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30
Pokazy specjalne
22 lutego

10:00 Poranki – Psi Patrol

23 lutego 10:00 Poranki – Psi Patrol
16:00 Balet Bolszoj 2019-20 – Jezioro łabędzie (na żywo
27 lutego 20:00 Winterland + Roadless

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino zamknięte


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 16-22 września
Repertuar kin – 22-28 listopada
cinema111
Repertuar kin – 17-23 stycznia 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*