cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 21 do 27 listopada 2014 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Dzień dobry, kocham cię 10, 12:30, 17:15, 20 12:30, 14:30, 19 12:30, 14:30, 19 14:30, 19 12:30, 14:30, 19 12:30, 14:30, 19 12:30, 14:30, 19
Głupi i głupszy bardziej 14:45, 22:30 16:30, 21 16:30, 21 16:30, 21 16:30, 21 16:30, 21 16:30, 21
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 10, 12:30, 17:15, 20 10, 13:30, 18, 20:45 13:30, 18, 20:45 10, 13:30, 18, 20:45 10, 13:45, 18, 20:45 13:30, 18, 20:45 13:30, 18, 20:45
Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 15:15 9:30, 16 9:30, 16 16 9:30, 16 10, 16 16
Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D 10:30 11:30 11:30 11:30
Pokazy specjalne
21 listopada 22:30 Maraton Igrzyska Śmierci
23 listopada
10:30 Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
21 listopada 15:50 Huba
17:00 Alfabet
19:00 Majdan. Rewolucja godności – Premiera filmu.
Pokaz zostanie poprzedzony teledyskiem Pawła Samokhina i Bzyka „Krym”
22 listopada 13:40 Alfabet
15:40 Majdan. Rewolucja godności
Ośrodek Działań Ekologicznych “Źródła” zaprasza na film:
18:00 Okradając Afrykę – wstęp bezpłatny
23 listopada 13:30 Ida
15:00 Zimowy sen
18:30 Wschodnie przemiany – 25 lat ukraińskiego stop motion –  wstęp 5 złotych.
20:10 Majdan. Rewolucja godności
24 listopada 15:20 Huba
16:30 Mama
19:00 Zimowy sen
25 listopada 15:10 Alfabet
17:10 Mama
19:40 Klub Jimmy’ego
27 listopada 15:40 Alfabet
17:50 Majdan. Rewolucja godności
20:14 To nie Bułgarski Pościkk! > Studenckie animacje z New Bulgarian Univeristy – wstęp 5 złotych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
21 22 23 24 25 26 27
Bogowie 14:20 11:30, 13:20, 17:20 15:15, 17:30 11:30, 13:40, 17:40 13:50 15:50 13:50, 19:50
Gdzie jest Mikołaj? 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Gottland 17:25 15:30 17:40 15:30 15:25 15:30 15:30
Karolina 12, 15:30, 16:30 13:40, 15:20, 17:25 11:15, 15:20, 19:30 13:40, 15:20, 17:25 15:20, 17:10 14, 15:20, 17:25 12:35, 15:20, 17:25
Lewiatan 14:50, 19:15 11:10, 19:15, 21 11:10, 18:40 19:15, 21 21 19:15, 21 21
Majdan. Rewolucja godności 14:40, 19 18:40 11:30, 13:50, 21:15 18:40 13:30, 18:40 13:30, 18:40 18:40
Matteo 13:50 12:40 12:40 12:40 12:40
Na granicy… 19
Obywatel 12:30, 18:25, 22:15 11:25, 15:35, 19:30, 21:35 13:50, 21:30 15:35, 19:50, 21:35 12, 16, 17:35 15:50, 19:50, 21:40 16:40, 22:30
Scenariusz na miłość 20
Serce, serduszko 17, 20:15 17:25, 19:30 13:10, 17:25, 19:40 17:25, 19:30 17:50, 19:25 12, 17:35, 19:35 14:30, 17:45, 20:30
Szalona miłość 17:20, 21:40 13:40, 21:40 13:40, 21:40 13:40, 21:40 13:40, 21:40 13:40, 21:40 13:40, 21:40
Totart, czyli odzyskiwanie rozumu 14, 21:20 14, 17:10 16:10, 17:10 14, 17:10 14, 17:10 14, 17:10 14, 17:10
Za jakie grzechy, dobry Boże? 12:50, 20:45 15:30, 21:20 15:40, 21:40 15:50, 21:40 15:50, 21:30 18, 21:40 16, 22
Pokazy specjalne
23 listopada

11:15 Niedziela Seniora

26 listopada

12:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Bella i Sebastian 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30 10, 12:15, 14:30
Bogowie 11:20, 14, 16:40, 18:20, 19:20, 22 11:20, 14, 16:40, 18:20, 19:20, 21, 22 11:20, 14, 16:40, 18:20, 19:20, 21, 22 11:20, 14, 16:40, 18:20, 19:20, 21, 22 11:20, 14, 16:40, 18:20, 19:20, 21, 22 11:20, 14, 16:40, 18:20, 19:20, 21, 22 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22
Dracula: historia nieznana 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Dzień Dobry, kocham Cię! 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 21:50 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:30 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:30 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:30 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:30 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:30 11, 13:10, 15:30, 17:40, 19:50, 20:40, 22:30
Furia 19 19 19 19 19 21:15 19
Głupi i głupszy bardziej 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
Igrzyska Śmierci: Kosogłos część 1 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 22:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20, 22:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20, 22:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20, 22:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20, 22:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20, 22:20 10, 10:40, 11:40, 12:40, 13:20, 14:20, 15:20, 16, 17, 18, 18:40, 19:40, 20:40, 21:20, 22:20
Interstellar 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30 17, 20:30
Miasto 44
14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Obywatel 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Pinokio 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45
Piorun i magiczny dom 11:30, 15:30, 17:30 11:30, 15:30, 17:30 11:30, 15:30, 17:30 11:30, 15:30, 17:30 11:30, 15:30, 17:30 11:30, 15:30, 17:30 11:30, 15:30, 17:30
Piorun i magiczny dom 3D 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Pudłaki 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Rozgrywka 12, 16:20, 19:30, 21:40 12, 16:20, 19:30, 21:40 12, 16:20, 19:30, 21:40 12, 16:20, 19:30, 21:40 12, 16:20, 19:30, 21:40 12, 16:20, 19:30, 21:40 12, 16:20, 19:30, 21:40
Serce Serduszko 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:45, 13:15, 15:45, 18:15 10:45, 13:15, 15:45, 18:15
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17
Służby specjalne 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Szefowie Wrogowie 2 19
Wakacje Mikołajka 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30 10:15, 12:30
Wolny Strzelec 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30
Zaginiona dziewczyna 22:30 22 22 22 22 22 22
Za jakie grzechy, dobry Boże 16, 18:10, 20:20 16, 18:10, 20:20 16, 18:10, 20:20 16, 18:10, 20:20 16, 18:10, 20:20 16, 18:10, 20:20 16, 18:10, 20:20
Pokazy specjalne
21 listopada 22:00 Maraton Igrzyska Śmierci
27 listopada 19:30 Ladies Night (Scenariusz na miłość)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
21 listopada 24. Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
10.00 VIII przegląd konkursowy
12.30 IX przegląd konkursowy
15.00 X przegląd konkursowy
18.00 XI przegląd konkursowy
22 listopada 24. Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
FESTIWAL DLA DZIECI:
12.00 Małe co-nieco albo potwornie dobre ciasteczka – warsztaty kulinarne
O konsumowaniu, pożeraniu, smakowaniu, wsuwaniu – przepisy z książki kucharskiej Ciasteczkowego Potwora i Kubusia Puchatka
Pokazy towarzyszące
15.30 Twarze
Fritz Bauer – śmierć na raty
18.00 Uroczyste zamknięcie 24. Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
Wręczenie nagród, pokazy filmów nagrodzonych
23 listopada 12.00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem
• Tajemne życie liczb – warsztaty twórcze
• Projekcja filmów animowanych, 40’
Uniwersalny pojazd, Spaghetti, Gdzie jest Bazyli, Edward Psie Serce
15.00, 17.00 Pokaz filmów nagrodzonych na 24. Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
24 listopada Akademia Polskiego Filmu
17.00 Wykład prof. Piotra Sitarskiego
Słońce wschodzi raz na dzień + Żywot Mateusza
25 listopada Pokazy towarzyszące
13.00 I BLOK: Reminiscencje wojenne
W pułapce wojny
Weterani wojny
Radosław
Niegdyś moja matka
17.00 II BLOK: Czego się boją studenci Łódzkiej Szkoły Filmowej
Życie mojego brata
To byłoby coś pięknego
Marzanna
20.00 DZIECKO W ŚWIECIE DOROSŁYCH
Nawiść
Georgica
26 listopada Pokazy towarzyszące
12.00 III BLOK: Z miasta Łodzi
Trzy kobiety
To tylko marzenia
14.00 IV BLOK: Głosy pokoleń
Bard
Moje 89 pokolenie
17.00 V BLOK: Trochę inni, tacy sami
Księżniczka
Takie śliwki… z zagranicy
18.30 Pokaz filmów nagrodzonych na 24. Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
20.00 DZIECKO W ŚWIECIE DOROSŁYCH
Niech żyje śmierć
27 listopada DZIEŃ TURECKI
15.00 projekcja filmów
18.00 poczęstunek
19.00 pokaz i warsztaty tańców

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Agora 11
Morderstwo w Orient Expressie
14:30 18
Panny młode
15:30 17 17:30 14 14 14 19:15
Seans Turystyczny 14 (Rzym) 13 (Kuba) 16 (Kuba) 16 (Kuba) 15:15 (Werona i Jezioro Garda), 17:15 (Wenecja)
Trzynastka 17:30 17:30
Wielcy Malarze 16 (Francisco Goya) 12:30 (Francisco Goya)
W kręgu
19 19 19:30 19 19 16 13
Zamki i Pałace Europy 17:30 (Wawel, Alcazar, Odelscalchi) 12:30 (Wawel, Alcazar, Odelscalchi) 12:30 (Wawel, Alcazar, Odelscalchi)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
21 22 23 24 25 26 27
Obywatel 19:30 18 14:30 15 17:30 19:30 15:30
Okiem Obieżyświata 13 (Mauritius) 13 (Sri Lanka)
Witamy w Nowym Jorku 17 20 16:30 19 15 17 17:45
Zanim zasnę 15 16 19 17 19:45 15 20

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
21 22 23 24 25 26 27
Galapagos 3D: Cud natury 10 10
Interstellar 11:40, 15, 18:20, 21:40 11, 14:30, 18, 21:30 11, 14:30, 18, 21:30 11:40, 15, 18:20, 21:40 11:40, 15, 18:20, 21:40 11:40, 15, 18:20, 21:40 11:40, 15, 18:20, 21:40

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
21 22 23 24 25 26 27
Bogowie 12, 14:30 12, 14:30, 17 12, 14:30, 17 12, 14:30, 17 14:30, 17 12, 14:30, 16:45 12, 14:30, 17
Dzień dobry, kocham cię! 16 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Everest – Poza krańcem świata 19
Gdzie jest Mikołaj? 12, 13:30 11:50, 13:20 11:50, 13:20 11:50, 13:20 11:50, 13:20 11:50, 13:20 11:50, 13:20
Jeziorak 12:15, 16:50, 21:15 13:15, 16:50, 21:15 13:15, 21:15 13:15, 16:50, 21:15 13:15, 16:50, 21:15 13, 16:50, 21:15 13:15, 16:50, 21:15
Karolina 15 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Mama 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Serce, serduszko 14, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 14:45, 19, 21 15, 19, 21
Wolny strzelec 16:45, 20:30 16:45, 20:50 16:45, 20:15 16:45, 20:50 16:45, 20:50 16:45, 20:50 16:45, 20:50
Pokazy specjalne
21 listopada 18:00 65-LECIE WFO. RETROSPEKTYWA JACKA BŁAWUTA

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
21 listopada 19:00 Paris Underground
24 listopada 19:00 Świadectwo urodzenia
25 listopada 19:00 Gozdagi Gezinin 48 Saati
26 listopada 19:00 Wielkie piękno
27 listopada 19:00 Kod nieznany

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
21 22 23 24 25 26 27
Bella i Sebastian 10:20, 11:30, 12:40 10:30, 12:50 10:30, 12:50 10:30, 11:30, 12:50 10:30, 11:30, 12:50 10:30, 11:30, 12:50 10:30, 11:30, 12:50
Bogowie 16:20, 19:10 16:20, 19:10, 21:50 16:20, 19:10, 21:50 16:20, 19:10 16:20, 19:10 16:20, 19:10, 21:50 16:20, 19:10
Dzień dobry, kocham cię! 15, 19:40 15, 19:40, 22 15, 19:40, 22 15, 19:40, 22 15, 19:40, 22 15, 19:40, 22 14:15, 20:20, 22
Głupis i głupszy bardziej 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 14:20, 16:50, 19:20, 21:50
Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz. 1 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20:10, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45
Interstellar 13:15, 16:45, 20:15, 23:45 13:15, 16:45, 20:20 13:15, 16:45, 20:20 13:15, 16:45, 20:20 13:15, 16:45, 20:20 13:15, 16:45, 20:20 13:15, 16:45, 20:15
Jakd dogonić szczęście? 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 11:30
Miasto 44
10:20 10:20 10:20 10:20 10 10:20 10:20
Obywatel 13:50, 17:15, 20:10 13:50, 17:15, 20:10 13:50, 17:15, 20:10 13:50, 17:15, 20:15, 22 13:50, 17:15, 20:15 13:50, 17:15, 20:10 13:50, 16:30, 20:10
Pinokio 11:50 10 11:50 11:50 11:50 11:50
Piorun i magiczny dom 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10
Piorun i magiczny dom 3D 14, 18:15 14, 18:15 14, 18:15 14, 18:15 14, 18:15 14, 18:15 14, 18:15
Pszczółka Maja. Film 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Rozgrywka 15, 17:20, 19:40 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 11:30, 15:50, 18 11:30, 15:50, 18 11:30, 15:50, 18 11:30, 15:50, 18 11:10, 15:30, 17:40 10, 15:50, 18 11:30, 15:50, 18
Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D
13:40 13:40 13:40 13:40 13:20 13:40 13:40
Wolny strzelec 15, 17:40, 20:20 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30 15:10, 17:50, 20:30
Za jakie rzeczy, dobry Boże? 12:40, 20:20 10:50, 13:10, 20:15 10:50, 13:10, 20:15 10:50, 13:10, 21:50 10:50, 13:10, 21:50 10:50, 13:10, 20:15 10:50, 13:10, 21:50
Pokazy specjalne
21 listopada 22:00 ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci
22 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
23 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
24 listopada 20:00 Queen Rock Montreal
25 listopada 20:00 Kino Na Temat (Love, Rose)
27 listopada 19:00 Bajadera z Teatru Maryjskiego

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
21 22 23 24 25 26 27
20 000 dni na Ziemi 19:30 16, 19:30 18 17 19:45
Lewiatan 21:15 13, 21:15 15
Szalona miłość 17:45 17:45 13:15, 19:45 16
Pokazy specjalne
27 listopada 19:00 National Theatre Live: Prześwit

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 18-24 września 2020
repertuar
Repertuar kin – 19-25 lutego 2010
cinema111
Repertuar kin – 29 marca – 4 kwietnia 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*