Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 21 do 27 czerwca 2019 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
22 czerwca 14:30 Penelopa
16:10 Catalina
18:00 Vox Lux
20:00 Green Book
23 czerwca 14:00 Penelopa
15:40 Catalina
17:30 Sauvage
19:20 Green Book
24 czerwca 14:30 Penelopa
16:10 Vox Lux
18:10 Green Book
20:30 Sauvage
25 czerwca 15:00 Catalina
16:50 Vox Lux
18:50 Penelopa
20:30 Green Book
27 czerwca 17:10 Green Book
20:00 Pora Zwyrola w Bodo: “Alicja w krainie czarów: Musical” + Extras

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  21 22 23 24 25 26 27
Basia 2 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Catalina
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Free Solo
17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Gloria Bell 21:30 21:30 11:30, 21:30 20:30 21:30 21:30 21:30
Kobieta idzie na wojnę
13:10, 19:15 13:30, 19:15 13:30, 19:15 13, 19 14, 19:45 14, 19:45 11:45, 18
Krew Boga
13:35 13:35 13:35 14:30, 15 17:45 17:45 13:35
Królowa Kier 15:10 21:15 11, 21:15 13 13
Oszustki 17:30, 19:45 17:30, 19:45 17:30, 19:45 18:45, 21 18, 19:45 18, 19:45 16:15, 18
Petra 15, 17:15, 19 15, 17:15, 19 11:10, 15, 17:15, 19 15, 17:15, 19 15, 17:15, 19 15, 17:15, 19 15, 17:15, 19
Rocketman 17:25 17:25 17:25 16:30 15:25 15:25 15:45
Sauvage 13:10, 21 13:10, 21 13:10, 21 13:10, 21 13:10, 21 13:10, 21 13:10, 21
Słodki koniec dnia 15:35 15:35 15:35 21:45 21:40
Tajemnice Joan 21:15 15:30 15:30 11 16 16 14:15
Złodziejaszki 15, 19:10 15, 19:10 15, 19:10 15, 19:10 15, 19:10 15, 19:10 15, 19:10
Pokazy specjalne
21 czerwca 20:00 Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – Ocean’s 8
22 czerwca 20:00 Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – Jiro śni o kuchni
23 czerwca

11:00 Niedziela Seniora

13:00 Bajkowe Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – BFG: Bardzo Fajny Gigant

24-27 czerwca Kino w Samo Południe
26 czerwca 13:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  21 22 23 24 25 26 27
Agent Kot
10, 12, 16:50 10, 12, 16:50 10, 12, 16:50 10, 12, 16:50 10, 12, 16:50 10, 12, 16:50 10, 12, 16:50
Aladyn (dubbing)
10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40 10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40 10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40 10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40 10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40 10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40 10, 12:30, 15:10, 17:50, 20:40
Avengers: Koniec gry (dubbing)
14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Avengers: Koniec gry (napisy) 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Dzień czekolady 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Gloria Bell
14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Godzilla II: Król Potworów (dubbing) 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30
Godzilla II: Król Potworów (napisy) 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10
John Wick 3
19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Kobieta idzie na wojnę
14:20, 16:30, 18:50 14:20, 16:30, 18:50 14:20, 16:30, 18:50 14:20, 16:30, 18:50 14:20, 16:30, 18:50 14:20, 16:30, 18:50 14:20, 16:30, 18:50
Krew Boga
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Królowa Kier
22 22 22 22 22 22 22
Laleczka
14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:10, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Ma
13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Men In Black International 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Niedobrani 21 21 21 21 21 21 21
Oszustki
10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 10:40, 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30
Panda i banda
11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Paskudy. UglyDolls 10:20, 12:20, 14:10 10:20, 12:20, 14:10 10:20, 12:20, 14:10 10:20, 12:20, 14:10 10:20, 12:20, 14:10 10:20, 12:20, 14:10 10:20, 12:20, 14:10
Podły, okrutny, zły
18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10, 12:20, 14:40, 19:40
Rocketman
11:20, 17:50, 20:30 11:20, 17:50, 20:30 11:20, 17:50, 20:30 11:20, 17:50, 20:30 11:20, 17:50, 20:30 11:20, 17:50, 20:30 11:20, 17:50, 20:30
Słońce też jest gwiazdą
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Tajemnice Joan
11:50, 19:10, 21:40 11:50, 19:10, 21:40 11:50, 19:10, 21:40 11:50, 19:10, 21:40 11:50, 19:10, 21:40 11:50, 19:10, 21:40 11:50, 19:10, 21:40
Trzy kroki od siebie
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing)
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy)
14:20, 19, 21:30 14:20, 19, 21:30 14:20, 19, 21:30 14:20, 19, 21:30 14:20, 19, 21:30 14:20, 19, 21:30 14:20, 19, 21:30
Pokaz specjalny
 25 czerwca
19:30 Pokaz Unlimited – Anna

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  21 22 23 24 25 26 27
Godzilla II: Król Potworów 3D 4DX (dubbing) 15:30, 18:10 15:30, 18:10 15:30, 18:10 15:30, 18:10 15:30, 18:10 15:30, 18:10 15:30, 18:10
Men In Black International 13, 20:50 13, 20:50 13, 20:50 13, 20:50 13, 20:50 13, 20:50 13, 20:50
Pokémon Detektyw Pikachu 3D (dubbing) 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  21 22 23 24 25 26 27
Godzilla II: Król Potworów 3D (napisy)
11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21
Men In Black International 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
24 czerwca 19:00 Kingsajz
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  21 22 23 24 25 26 27
Agent Kot
11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 10, 11:30, 13:45, 16, 18:15 10, 10:30, 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 10:50, 13:45, 16, 18:15
Aladyn (dubbing)
11:40, 14:30 11:40, 14:30 11:40, 14:30 11:40, 14:30 11:40, 14:30 11:40, 14:30 11, 14:30
Avengers. Koniec gry (dubbing) 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20
Godzilla II: Król potworów (dubbing)
11, 19 11, 19 11, 19 11, 19 11, 19 11, 19 11, 19
Godzilla II: Król potworów ATMOS (dubbing) 15 15 15 15 15 15 15
Godzilla II: Król potworów ATMOS (napisy)
12, 18, 21 12, 18, 21 12, 18, 21 12, 18, 21 12:10, 18, 21 12, 18, 21 12, 17:50, 20:40
John Wick 3
16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Kraina cudów 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15 10:15, 14:15
Laleczka
11:10, 17, 19:15, 21:30 11:10, 17, 19:15, 21:30 11:10, 17, 19:15, 21:30 11:10, 17, 19:15, 21:30 11:10, 17, 19:15, 21:30 11:10, 17, 19:15, 21:30 12:10, 17, 19:15, 21:30
Men in Black International
12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15 12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15 12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15 12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15 12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15 12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15 12:15, 14:45, 17:30, 18:45, 20, 21:15
Oszustki
13:30, 18:30, 20:45 13:30, 18:30, 20:45 13:30, 18:30, 20:45 13:30, 18:30, 20:45 13:30, 18:30, 20:45 13:30, 18:30, 20:45 13:30, 18:30, 20:50
Panda i banda 10:30 10:30 10:30 10 10:30 10:30 10:15
Paskudy. UglyDolls 16:30 16:30 16:30 16:30 10, 16:30 16:30 16:30
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing) 11:50, 17:15 11:50, 17:15 11:50, 17:15 11:50, 17:15 11:50, 17:15 11:50, 17:15 11, 17:15
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy) 14, 19:45 14, 19:45 14, 19:45 14, 19:45 14, 19:45 14, 19:45 14, 19:45
Rocketman
10:45, 15:45, 20:30 10:45, 15:45, 20:30 10:45, 15:45, 20:30 10:45, 15:45, 20:30 10:45, 15:45, 20:30 10:45, 15:45, 20:30 10:45, 15:45, 20:15
Tajemnice Joan 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing) 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 11:40
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy)
15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30
Pokazy specjalne
27 czerwca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Fuga


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
21 czerwca 17:00 Kobieta idzie na wojnę
19:00 Królowa Kier
22 czerwca 14:00 Przegląd dla dzieci i młodzieży: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
16:00 Podwójne życie
18:00 Królowa Kier
20:15 Kobieta idzie na wojnę
23 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Dzień Ojca
15:00 Gloria Bell
17:00 Podwójne życie
19:00 Kobieta idzie na wojnę
25 czerwca 18:00 Kobieta idzie na wojnę
26 czerwca 18:00 Król Kier
27 czerwca 12:00 Wakacje w Muzeum: Joga z elementami tańca dla dzieci 6-12 lat
18:00 Dekady Kina Światowego 1919-2019: Spotkanie z Krzysztofem Zanussim
+ Struktura kryształu

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  21 22 23 24 25 26 27
Alibi.com
18:30 16 16 13:30
Filmy Alfreda Hitchocka 18 (Nieznajomi z pociągu) 13:45 (Niznajomi z pociągu)
Filmy z Juliette Binoche
18 (Zakochany Paryż) 13:30 (Zakochany Paryż)
Maria Callas – występy w Londynie, Paryżu i Hamburgu 1958-65 14:15 18
Maria, królowa Szkotów 18 16 13:30 15:30
Rok w Tybecie: opowieść otrzech mnichach
16:30
Seans Biograficzny
14:15 (Paulo Coelho niesamowita historia) 18 (Paulo Coelho niesamowita historia)
Seans Turystyczny 16:15 (Syria) 12 (Tokio)
Seans Wampiryczny
16:30 (Straceni chłopcy) 18:30 (Straceni chłopcy)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  21 22 23 24 25 26 27
Królowa Kier 16:30 19 17 19 16:30 19 16:30
W rytmie Kuby 19 17 19:30 17 17 17 19

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  21 22 23 24 25 26 27
Agent Kot
11:10, 14:30, 16:40 11:10, 14:30, 16:40 11:10, 14:30, 16:40 11, 14:30, 16:40 11:10, 14:30, 16:40 10, 11:10, 14:30, 16:40 11:10, 14:30, 16:40
Aladyn (dubbing)
10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 9:45, 10:30, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15
Anna 18:50
Dzień czekolady
10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Godzilla II: Król potworów (dubbing)
11:45, 17:25 11:45, 17:25 11:45, 17:25 11:45, 17:25 11:45, 17:25 11:45, 17:25 11:45, 17:25
Godzilla II: Król potworów (napisy) 14:35, 20:15 14:35, 20:15 14:35, 20:15 14:35, 20:15 14:35, 20:15 14:35, 20:15 14:35, 20:15
Kraina cudów
10:30, 12:30 10:30 10:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30 10:30, 12:30
John Wick 3
11:40, 14:25, 19:30 11:40, 14:25, 19:30 12:15, 19:30 11:40, 14:25, 18:50, 19:30 11:40, 14:25, 19:30 11:40, 14:25, 19:30
Laleczka
15, 17:05, 19:10, 21:15 15, 17:05, 19:10, 21:15 15, 17:05, 19:10, 21:15 15, 17:05, 19:10, 21:15 15, 17:05, 19:10, 21:15 15, 17:05, 19:10, 21:15 15, 17:05, 19:10, 21:15
Ma
15:50, 18:05, 20:30 15:50, 18:05, 20:30 15:50, 18:05, 20:30 15:50, 18:05, 20:30 15:50, 18:05, 20:30 15:50, 18:05, 20:30 15:50, 18:05, 20:30
 Manu. Bądź sobą!
10
Men in Black International
12:50, 15:20, 17:55, 20:40 12:50, 15:20, 17:55, 20:40 12:50, 15:20, 17:55, 20:40 12:50, 15:20, 17:55, 20:40 12:50, 15:20, 17:55, 20:40 12:50, 15:20, 17:55, 20:40 12:50, 15:20, 17:55, 20:40
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
20:15 15:50 15:50 20:15 20:15
Multikino VR – Ghost in the shell
17:55, 19:50 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
17:30 15, 18:35 15, 18:35 17:30 17:30
Multikino VR – The best of VR
19:25 13:05, 17:45 13:05, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – The Great C
18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Multikino VR – VR na krańcach świata
18:20, 20:40 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 18:20, 20:40 18:20, 20:40
Oszustki
11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 18:50, 20 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 18:50, 20 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 18:50, 20 11:20, 16:10, 17:50, 20 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20 13:30, 15:40, 17:50, 20 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 18:50, 20
Podły, zły, okrutny
21 21 21 21:35 21:25 21
Paskudy. Uglydolls
10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 17:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 17:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 17:10, 18:30 10:30, 12:30, 14:50, 17:10 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 17:10, 18:30 10:30, 11:30, 13:50, 16:10, 17:10, 18:30
Rocketman
12:15, 14:55, 17:35, 20:20 12:15, 14:55, 17:35, 20:20 12:15, 14:55, 17:35, 20:20 12:15, 14:55, 17:35, 20:20 12:15, 14:55, 17:35, 20:20 12:15, 14:55, 17:35, 20:20 12:15, 14:55, 17:35, 20:20
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
12:30, 17:10 12:30, 15
Tajemnice Joan
12:45, 21 12:45, 21 12:45, 21 12:45, 21 12:45, 21 12:45, 21 12:45, 21
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy) 13:20, 20:50 13:20, 20:50 13:20, 20:50 13:20, 20:50 13:20 13:20, 20:50 13:20, 20:50
Pokazy specjalne
22 czerwca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

23 czerwca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

24 czerwca

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Jutro albo pojutrze

25 czerwca

19:00 Opera Met. Letnie powtórki 2019: Romeo i Julia


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
21 czerwca 18:00 Zimna wojna
20:00 Oni
22 czerwca 16:30 Mój piękny syn
18:30 Zimna wojna
20:00 Dom, który zbudował Jack
23 czerwca 15:30 Dom, który zbudował Jack
18:00 Zimna wojna
19:30 Oni

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl teren OFF Piotrkowskiej, wstęp wolny
               
21 czerwca 21:00 Non Stop
22 czerwca 21:00 Vabank
23 czerwca 21:00 Trener bardzo osobisty
26 czerwca 21:00 Atomic Blonde
27 czerwca 21:00 I tak Cię kocham
 

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 8-14 września
repertuar
Repertuar kin – 12-18 sierpnia 2011
cinema111
Repertuar kin – 4-10 października 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*