cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 20 do 26 marca 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
Bóg nie umarł 15:30 14 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Chappie 14:30 15:30 15 15 15 15 15
Disco Polo 20:30 20:30 20:30 20:30 10, 20:30 20:30 20:30
Fru! 12 10 13 13 13 13 13
Fru! 3D 12 11 11 11 11
Kopciuszek 9:30, 13, 18 10:30, 13, 18 13, 18 9:30, 13, 18 13, 18 10:30, 13, 18 10:30, 13, 18
Zbuntowana 17 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Zbuntowana 3D 19:30 20 20 20 20 20 20
Pokazy specjalne
20 marca 22:00 Maraton Harry Potter cz.1
22 marca 10:30 Filmowe Poranki Scooby-Doo

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
20 marca 16:30 Kebab i Horoskop
18:00 O!PLA 2015 – Animowany kalejdoskop (Wstęp 5 zł)
20:00 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej
21:30 Co robimy w ukryciu
21 marca 14:30 Ida
16:00 Lewiatan
18:30 Kebab i Horoskop
19:50 20 000 dni na Ziemi
21:40 Co robimy w ukryciu
22 marca 13:30 Ida
15:00 Alfabet
17:00 Lewiatan
19:30 Kebab i Horoskop
21:10 Co robimy w ukryciu
23 marca 16:00 Kebab i Horoskop
17:30 Alfabet
19:30 20 000 dni na Ziemi
21:00 Co robimy w ukryciu
24 marca 15:30 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej
17:00 Kebab i Horoskop
18:30 Co robimy w ukryciu
20:15 O!PLA 2015 – Konkurs studyjny (Wstęp 5 zł)
26 marca 15:30 Kebab i Horoskop
17:00 Co robimy w ukryciu
POKAZY PRZEDPREMIEROWE – Do biletu zakupionego na oba filmy kawa gratis.
19:00 Violet
20:30 Była sobie dziewczynka

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
20 21 22 23 24 25 26
Biała jak mleko, czerwona jak krew 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
Body/ciało 16:45, 20:20, 21:55 15:50, 19:15 12:50, 19:45, 21:30 12:50, 19:45, 21:30 12:45, 16:30 18 16:10, 21:50
Był sobie las 12 12:40 12:40 16:20 16:20 16:20 12:40
Co robimy w ukryciu 21:20 19:20 21:20 21:20 21:20 21:20 19:20
Disco Polo 13:45 13:45 13:45 17:45 13:45 14
Fru!
18:30 12 12 12 12 12:20
Gang Rosenthala 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 12:30, 21:15 12:30, 21:15 12:30, 21:15 16, 21:15
Gloria 15:20, 19:15 15:20, 19:15 11:45, 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15 15:20, 19:15
Ida 13:45, 17:50 13:45, 17:50, 21 13:45, 17:50 13:45, 17:50 13:45, 17:50 13:45, 17:50 13:45, 17:50
Sąsiady 20:15 19:45 19:45 17:30 19:45 14:35, 19:45 17:50
Seks, miłość i terapia 14:30, 18:30 14:10, 17:35 14:35, 18:10 14:35, 18:10 14:30, 18:15 16:20 14:40
Sils Maria 16:15 17:35 17:35 19:15 20 12:20, 17:35 19:40
To właśnie seks 21:50 15:45, 21:30 15:45, 21:30 15:45, 21:30 16, 21:30 15:45, 21:30 16
Whiplash 14:45 12:10 16:15 16:15 14:30 22
Złota klatka
14:10, 19:20 14:10, 21:10 14:10, 19:20 14:25, 19:20 14:25, 19:20 14:25, 19:20 14:10, 21:10
Pokazy specjalne
22 marca 12:50 Niedziela Seniora
24 marca 20:00 Charlie Kocha Kobiety (Sils Maria)
25 marca 12:20 Środa Seniora
25-31 marca 15. Tydzień Kina Hiszpańskiego

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
50 Twarzy Greya 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 11:05, 15:10, 17 11:05, 15:10, 17 11:05, 15:10, 17 11:05, 15:10, 17 11:05, 15:10, 17 11:05, 15:10, 17 11:05, 15:10, 17
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Baranek Shaun 11:40, 13:40 11:40, 13:40 11:40, 13:40 11:40, 13:40 11:40, 13:40 11:40, 13:40 11:40, 13:40
Barbie: Super księżniczku 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15
Body/Ciało 14, 17:10, 19:20, 21:30 14, 17:10, 19:20, 21:30 14, 17:10, 19:20, 21:30 14, 17:10, 19:20, 21:30 14, 17:10, 19:20, 21:30 14, 17:10, 19:20, 21:30 14, 17:10, 19:20, 21:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:45, 12:30 10:45, 12:30 10:45, 12:30 10:45, 12:30 10:45, 12:30 10:45, 12:30 10:45, 12:30
Chappie    11:30, 16:15, 18:45, 21:15 11:30, 16:15, 18:45, 21:15 11:30, 16:15, 18:45, 21:15 11:30, 16:15, 18:45, 21:15 11:30, 16:15, 18:45, 21:15 11:30, 16:15, 18:45, 21:15 11:30, 16:15, 18:45, 21:15
Coś za mną chodzi 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Disco Polo 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 13:10, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30
Ex Machina 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22
Focus 14:15, 18, 20:15, 22:30 14:15, 18, 20:15, 22:30 14:15, 18, 20:15, 22:30 14:15, 18, 20:15, 22:30 14:15, 18, 20:15, 22:30 14:15, 18, 20:15, 22:30 14:15, 18, 20:15, 22:30
Fru! 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Kingsman: Tajne Służby 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Kopciuszek (dubbing)
11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30
Loft 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Piąte: Nie odchodź 11:10 11:20 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Pingwiny z Madagaskaru 10:10, 12:20, 14:20 10:10, 12:20, 14:20 10:10, 12:20, 14:20 10:10, 12:20, 14:20 10:10, 12:20, 14:20 10:10, 12:20, 14:20 10:10, 12:20, 14:20
Seks, miłość, terapia 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:40, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Sils Maria 15:40, 19, 22:30 15:40, 19, 22:30 15:40, 19, 22:30 15:40, 19, 22:30 15:40, 19, 22:30 15:40, 19, 22:30 15:40, 19, 22:30
Snajper 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
SpongeBob: Na suchym lądzie 11, 15:10, 17:20 11, 15:10, 17:20 11, 15:10, 17:20 11, 15:10, 17:20 11, 15:10, 17:20 11, 15:10, 17:20 11, 15:10, 17:20
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D 13 13 13 13 13 13 13
To właśnie seks 13, 17:50, 22:30 13:30, 20:20 13:30, 20:20 13:30, 20:20 13:30, 20:20 13:30, 20:20 13:30, 20:20
Wkręceni 2 20 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Zbuntowana 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30 12:30, 17:30, 22:30
Zbuntowana 3D 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20
Źródło Nadziei 10:10, 14:40, 19:20 10:10, 14:40, 19:20 10:10, 14:40, 19:20 10:10, 14:40, 19:20 10:10, 14:40, 19:20 10:10, 14:40, 19:20 10:10, 14:40, 19:20

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
20 marca 18:00 Body / Ciało
DKF Radców Prawnych „Tylna 14”
19:30 Dzikie historie
21 marca 17:00 Ida
18:30 Body / Ciało
Wielkie otwarcie Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2015
20:00 Fongopolis
Siedem
Pineapple Calamari
Gucio zaczarowany
Stefania
Masy
22 marca 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: Czarne licho, niebożęta, dziwożony – folklor na nowo
15:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Body / Ciało
16:30 Samba
18:30 Dwa dni, jedna noc
23 marca Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład prof. Tadeusza Lubelskiego
Ziemia obiecana
24 marca 18:00 Ida
19:30 Gloria
25 marca 18:00 Body / Ciało
19:30 Turysta
26 marca 18:00 Sąsiady
Spotkanie z Grzegorzem Królikiewiczem
20:30 Body / Ciało

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Beksa 17 17
Dzika Orchidea
16:30 19
Gloria
18:30 15 15 15:15 19:30
Nasrine 18:45 18:45 17:15 17:15 13:30 15:15
Psychologiczna Akademia Filmowa 17 (Przypadkowy turysta)
Seans Turystyczny
15:30 (Chiny) 15:30 (Chiny) 13:30 (Holandia) 13:30 (Holandia) 13:15 (Praga)
Viviane chce się rozwieść 13 13 19 19
Wielcy malarze XX wieku 17:30 (Rembrandt)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Body/ciało
17:30 17:30 15 17 19 19
Dumni i wściekli
19:30 15 17 14:30 16:30 14
Źródło nadziei
15 19:30 19:30 19 14 16:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
Jupiter. Intronizacja 3D 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Kopciuszek (dubbing)
10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30
Kopciuszek (napisy)
20 20 20 20 20 20 20

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
20 marca 19:00 Jackie Brown
23 marca 19:00 Chudy i inni
24 marca 19:00 Wróg
25 marca 19:00 Bogowie
26 marac 19:00 ENH – Żona policjanta

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
20 21 22 23 24 25 26
50 twarzy Greya 14:30, 19:50 14:30, 19:50 14:30, 19:50 14:30, 19:50 14:30, 19:50 20:20 14:30, 19:50
Asteriks i Obeliks: osiedle bogów 9:40, 11:50, 14 11:50, 14 11:50, 14 11:50, 14 11:50, 14 11:50, 14 11:50, 14
Barbie: Superksiężniczki
10 10 10 10 10 10 10
Body/ciało 14:15, 19, 21:50, 23:40 14:15, 19, 21:50 14:15, 19, 21:50 14:15, 19, 21:50 14:15, 19:40, 22 19, 21:50 14:15, 19:40
Bóg nie umarł 13:50
Carte Blanche 9:30
Chappie 12, 14:40, 17:20, 20, 22:40 12, 14:40, 17:20, 20 12, 14:40, 17:20, 20 12, 14:40, 17:20, 20 12, 14:40, 17:20, 20 12, 14:40, 17:20, 20 12, 14:40, 17:20, 20
Coś za mną chodzi 19:30, 22:10 19:30, 22:10 19:30, 22:10 19:30, 22:10 19:30 19:30, 22:10 19:30, 22
Disco Polo
16:45, 19:15, 22:40 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45
Everest – poza krańcem świata 3D 19
Ex Machina 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20 13:50, 16, 18:10, 20:20 13:50, 16, 18:10, 20:20 13:50, 16, 18:10, 20:20 13:50, 16, 18:10, 20:20 13:50, 16, 18:10, 20:20
Focus 10, 19:40 19:40 19:40 19:40 20:50 19:40 21:50
Fru! 10:10, 14:40, 16:50 10:10, 14:40, 16:50 10:10, 14:40, 16:50 10:10, 14:40, 16:50 10:10, 14:40, 16:50 10:10, 14:40, 16:50 10:10, 14:40, 16:50
Fru! 3D 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Kopciuszek (dubbing)
10:40, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45 10:40, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45 10:40, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45 10:40, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45 10:40, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45 10:40, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45 10, 11:40, 13:20, 14:20, 16, 17, 18:45
Kopciuszek (napisy)
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:45 17:15
Paddington 12 12 12 12 12 12
Parauszek 7-12 10:15 10:30 10:30
Piąte: nie odchodź 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Pingwiny z Madagaskaru 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10 10, 12:10
Seks miłość i terapia 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 16:10, 18:20, 20:30 16:10, 18:20, 20:30 16:10, 18:20, 20:30 16:10, 18:20, 20:30 16:10, 18:20, 20:30 16:10, 18:20, 20:30
Snajper 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
SpongeBob: Na suchym lądzie 9:30, 14:30 10, 14:30 10, 14:30 10, 11:30, 14:30 10, 14:30 11, 14:30 10, 14:30
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D
11:30 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
To właśnie seks 21:15 21:15 21:15 21:15 21:50 21:15 20:45
Zbuntowana 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30 12:10, 17:30
Zbuntowana 3D 14:50, 20:15, 23 14:50, 20:15 14:50, 20:15 14:50, 20:15 14:50, 20:15 14:50, 20:15 14:50, 20:15
Źródło nadziei 21:45 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Pokazy specjalne
20 marca 22:00 ENEMEF: Noc Ekranizacji
21 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
22 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
26 marca 19:00 Ermitaż odkryty. 250 lat gromadzenia zbiorów

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
20 21 22 23 24 25 26
50 twarzy Greya 22:15 21:45
Birdman 14 16
Dumni i wściekli 20:15 12:15, 18
Dwa dni, jedna noc 12:20, 18:30 14:15, 20
Pingwiny z Madagaskaru 10:30 10:30
Snajper 16:10

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 19-25 października 2012
cinema111
Repertuar kin – 22-28 września
cinema111
Repertuar kin – 19-25 września 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*