cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 20 do 26 lutego 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
50 twarzy Greya 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30
Baranek Shaun 10, 11:45, 15:45 10, 11:45, 15:45 10, 11:45, 15:45 10, 11:45, 15:45 11:45, 15:45 11:45, 15:45 11:30
Snajper 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 20
Spongebob: na suchym lądzie 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 9:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 18
Spongebob: na suchym lądzie 3D 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Pokazy specjalne
25 lutego 18:30 Kino Kobiet (Warsaw by night)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
20 lutego 13:30 Ida (wstęp 10 zł)
Festiwal Filmów Antydepresyjnych RELANIUM – Dzień I
15:00 Przeboje i oldboje (wstęp 12 zł)
17:15 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej (wstęp 12 zł)
18:45 Oficjalne otwarcie Festiwalu Filmów Antydepresyjnych RELANIUM
19:00 Litewski przekręt (wstęp 12 zł)
21:30 Afterparty w klubie Krańcoofka
21 lutego Festiwal Filmów Antydepresyjnych RELANIUM – Dzień II
13:00 Przeboje i oldboje (wstęp 12 zł)
15:10 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej (wstęp 12 zł)
16:40 Pokaz filmów Dawida Rycąbla (wstęp bezpłatny)
17:30 Litewski przekręt (wstęp 12 zł)
20:00 Konkurs filmów zgłoszonych na Festiwal (wstęp 10 zł)
22:00 Ogłoszenie wyników
22:30 Afterpary w Krańcoofce – Diskobandżo prowadzi DJ STRZELEC
22 lutego Festiwal Filmów Antydepresyjnych RELANIUM – Dzień III
12:00 RE: akcja w depresji – zaprasza Fundacja „Droga do domu”
14:00 Litewski przekręt (wstęp 12 zł)
16:00 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej (wstęp 12 zł)
17:30 Plazma TV – Pokaz filmów łódzkiej grupy filmowej (wstęp bezpłatny)
18:30 Animowane antydepresanty O!PLA (wstęp 5 zł)
20:00 Człowiek, który ocalił świat (wstęp bezpłatny)
22:00 Antydepresyjny Performance Oralno-Wizualny (wstęp bezpłatny)
23 lutego 16:30 Ida
18:00 Lewiatan
20:30 20 000 dni na Ziemi
24 lutego 15:30 Cuda
17:30 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej
19:00 Litwski przekręt
21:00 Turysta
26 lutego 14:00 Sen o Warszawie (wstęp 10 zł)
16:00 Turysta (wstęp 10 zł)
18:10 Litewski przekręt
20:10 O koniach i ludziach PAC! Alicji Błaszczyńskiej
21:40 Jurek

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
20 21 22 23 24 25 26
Bogowie 14:50, 17, 21:10 1230, 17, 21:10 14:50, 17 19:10 14:50, 17 14:50, 17
Carte Blanche 12:50 12:50 12
Dumni i wściekli 19:30
Dzikie historie 12:40 12:30 12:30 12:40 14:50
Ida 13, 18 11:20, 13, 18 18 13:15, 18 13, 18 13:15, 18 13:15, 18
Kebab i horoskop 13:50, 21:35 21:35 13:40, 21:35 13:30, 21:35 13:50, 21:35 13:50, 21:35 13:30, 21:35
Lewiatan 21:10 10:30 11:15 21:10 11:15, 21:15 21:10 21:10
Litewski przekręt 17:20 13 14:40 14:45 17:20 14:45 14:45
Pięćdziesiąt twarzy Greya 19, 21:15 19, 21:15 19, 21:15 19, 21:15 17:30, 19:20 13:35, 20 19:45, 21:35
Samba 14:50, 16:50, 19:20 10:20, 14:50, 16:50, 19:20 14:50, 16:50, 19:20 12:35, 14:50, 16:50, 19:20 13:20, 17:10 11:30, 15:50, 19:20 17:35
Snajper 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30 17, 21:30 14:45, 21:30 17, 21:30 14:50, 17:10
Turysta 15:15, 19:30 19:30 15:15, 19:30 19:30 15:15, 19:30 19:30 19:30
Viviane chce się rozwieść 14:30, 19:10 14:30, 19:10 19:10 19:10 14:30 19:10 19:10
Zestaw filmów krótkometrażowych – Joanna, Naturalni 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Ziarno prawdy 14:45 14:45 14:45 14:45 15:30 18 15:30, 22
Pokazy specjalne
22 lutego 12:30 Niedziela Seniora
24 lutego 20:00 Charlie Kocha Kobiety
25 lutego 11:30 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
50 Twarzy Greya 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30 10, 11:40, 12:40, 13:30, 14:20, 15:20, 16:10, 17, 18, 18:50, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, 22:30
Anioł śmierci 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30
Baranek Shaun 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Barbie: Super księżniczku 10:30, 12:15, 14 10:30, 12:15, 14 10:30, 12:15, 14 10:30, 12:15, 14 10:30, 12:15, 14 10:30, 12:15, 14 10:30, 12:15, 14
Carte Blanche 15 15 15 15 15 15 15
Disco polo 20 20
Dzień w życia blondynki 21:30 22:20 22:20 21:30 21:30 21:30 21:30
Dzika droga 22:10 22:15 22:15 22:10 22:10 22:10 22:10
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:15, 12, 14:15 10:15, 12, 14:15 10:15, 12, 14:15 10:15, 12, 14:15 10:15, 12, 14:15 10:15, 12, 14:15 10:15, 12, 14:15
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (dubbing) 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Jupiter. Intronizacja 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Kingsman: Tajne Służby 11:30, 16, 18:40, 21:20 11:30, 16, 18:40, 21:20 11:30, 16, 18:40, 21:20 11:30, 16, 18:40, 21:20 11:30, 16, 18:40, 21:20 11:30, 16, 18:40, 21:20 11:30, 16, 18:40, 21:20
Loft 13:45, 17:45, 20, 22:15 13:45, 17:45, 20, 22:15 13:45, 17:45, 20, 22:15 13:45, 17:45, 20, 22:15 13:45, 17:45, 20, 22:15 13:45, 17:45, 20, 22:15 13:45, 17:45, 20, 22:15
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Paddington 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Pingwiny z Madagaskaru 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30
Pingwiny z Madagaskaru 3D 11:10, 13:20, 15:40, 17:50 11:10, 13:20, 15:40, 17:50 11:10, 13:20, 15:40, 17:50 11:10, 13:20, 15:40, 17:50 11:10, 13:20, 15:40, 17:50 11:10, 13:20, 15:40, 17:50 11:10, 13:20, 15:40, 17:50
Samba 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 19:30, 21:20 15:50, 19:30, 21:20
Snajper 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21 10, 12:45, 15:30, 18:15, 21
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D 12:40, 19:10 12:40, 19:10 12:40, 19:10 12:40, 19:10 12:40, 19:10 12:40, 19:10 12:40, 19:10
Tajemnice Lasu 11, 16:20, 19 11, 16:20, 19 11, 16:20, 19 11, 16:20, 19 11, 16:20, 19 11, 16:20, 19 11, 16:20, 19
Teoria Wszystkiego 12:20, 13:40, 20:50 12:20, 13:40, 20:50 12:20, 13:40, 20:50 12:20, 13:40, 20:50 12:20, 13:40, 20:50 12:20, 13:40, 20:50 12:20, 13:40
Warsaw by Night 20:20 21:20 21:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Wkręceni 2 14, 16:10, 18:20, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 22:30 14, 16:10, 18:20, 22:30 14, 16:10, 18:20, 22:30 14, 16:10, 18:20, 22:30
Ziarno Prawdy 17:20, 19:50, 22:20 17:20, 19:50 17:20, 19:50 17:20, 19:50, 22:20 17:20, 19:50, 22:20 17:20, 19:50, 22:20 17:20, 19:50, 22:20
Pokazy specjalne
26 lutego 19:30 Ladies Night (Focus)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
20 lutego 18:00 Fotograf
20:00 Lewiatan
21 lutego 16:00 Ziemia obiecana
19:00 Lewiatan
21:20 Dzikie historie
22 lutego 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: Feryjne podróże – część 3
15:00 Ida
16:20 Joanna + Nasza klątwa
17:30 Mandarynki
19:00 Ida
20:20 Joanna + Nasza klątwa
23 lutego 16:00 Mandarynki
17:30 Ida
19:00 Lewiatan
21:20 Dzikie historie
24 lutego 18:00 Ida
19:30 Lato miłości
25 lutego 18:00 Dzikie historie
20:10 Lewiatan
26 lutego NieZapomniany Świat Łodzi Filmowej: Józef, Stefania, Barbara, Jacek i Jan Koprowiczowie
17:00 Spotkanie z Jackiem i Janem Koprowiczami + Alchemik
19:30 Ida
21:00 Lato miłości

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Filmy o dawnej Łodzi 17:30 (Łódź lat 50. i 60. XX wieku) 14 (Łódź lat 50. i 60. XX wieku) 14 (Łódź lat 50. i 60. XX wieku)
Jabłka Adama
17
Rzymska aureola 18:45 18:45 19:15 17 17 16:15 19:15
Seans Turystyczny 13:30 (Londyn) 13:30 (Londyn) 16 (Riwiera francuska) 15:30 (Riwiera francuska) 15:30 (Riwiera francuska) 19:30 (Paryż)
Siostra Mozarta 14
Słynne operetki 14 (Zemsta nietoperza)
Starożytne cywilizacje
15:30 (Kartagina) 15:30 (Kartagina)
Studentki 18:45 18:45
Tosty po meksykańsku 17 17
Wielcy malarze XX wieku 18 (John Constable i Pieter Bruegel) 12:30 (John Constable i Pieter Bruegel)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Bezwstydny Mordecai 19:30 18:15 15:30 17:30 19:30 15 17:30
Fotograf 17:15 16 19:30 15 17 17 15
Serena 15:30 20 17:30 19:30 15 19:30 19:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
Jupiter. Intronizacja 3D 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40
Snajper 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22 14, 19:20, 22

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
20 lutego 19:00 Whiplash
21 lutego 19:00 Dzikie historie
23 lutego 19:00 Rysopis
24 lutego 19:00 Post tenebras Lux
25 lutego 19:00 Sekrety i kłamstwa
26 lutego 19:00 Obiekt + spotkanie z twórcami

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
20 21 22 23 24 25 26
50 twarzy Greya 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:30, 23:15 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:45 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:45 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:45 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:45 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:45 10:45, 12:15, 13:30, 15, 16:15, 17:45, 19, 20:30, 21:45
Anioł śmierci 16:50, 19:10, 22 16:50, 19:10, 22 16:50, 19:10, 22 16:50, 20:15, 22 16:50, 20:15, 22 16:50, 19:10, 22 16:50, 19:10, 22
Baranek Shaun 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19:10 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19:10 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19 10:30, 12:40, 14:45, 16:50, 19
Barbie: Superksiężniczki
13, 15 11, 15 15 13, 15 13, 15 13, 15 13, 15
Carte Blanche 19:30
Dzień z życia blondynki 21:10 21:10 22:15 21:10 21:10
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 10, 12 13 13 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Jupiter. Intronizacja 3D 14, 20:15, 23:10 14, 20:15 14, 20:15 14, 21:15 14, 20:45 14, 20:45 14, 20:40
Kingsman: Tajne służby 11:40, 14:30, 17:20, 20:10, 23 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10
Loft 17, 19:30 17, 19:30 17, 19:30 17, 19:30 17, 19:30 18, 20:30 17, 19:30
Paddington 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Pingwiny z Madagaskaru 11:15, 16:15, 18 11:15, 15:45, 18 11:15, 15:45, 18 11:15, 15:45, 18 15:45, 18 11:15, 15:45, 17:30 11:15, 15:45
Pingwiny z Madagaskaru 3D 13:30 13:30 13:30 13:30 11:15, 13:30 13:30 13:30
Snajper 11:20, 14:20, 17:20, 20:20, 23:15 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 19, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20
SpongeBob: Na suchym lądzie 10, 11:45, 14, 18:30 10, 11:45, 16:15 10, 11:45, 16:15 10, 11:45, 16:15 10, 11:45, 16:15 10, 11:45, 16:15 10, 11:45, 16:15
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D
15:45 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30
Tajemnice lasu 10, 17, 19:50, 22:40 11:45, 17, 19:50 11:30, 17, 19:50 11:20, 14:10, 20:45 11:30, 17, 19:50 11:45, 14:40, 19:50 11:30, 17, 19:50
Teoria wszystkiego 14:15 21:30 14:15, 21:30 14:15 14:15
Wkręceni 2 21:10, 23:30 20:45 20:45 21:15 21:15 21:30 20:45
Ziarno prawdy 14:30 22 21:30
Pokazy specjalne
20 lutego 22:00 ENEMEF: Noc Oscarowa
21 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
22 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
23 lutego 19:00 Kocham Kino (Dumni i wściekli)
24 lutego 19:00 National Theatre Live – Wyspa skarbów
26 lutego 18:00 Opera HD – Napój miłosny – Donizetti – Baden-Baden 2012

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
20 21 22 23 24 25 26
Dzikie historie 21:30 17
Gra tajemnic 16:50 20
Ida 17 12:30 12:30
Joanna 13, 16 14, 18:50 14, 19
Whiplash 14, 19:30 15, 19:50, 21:50 15, 22
Wielka szóstka 10:30 10:30

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 19-25 sierpnia 2011
repertuar
Repertuar kin – 27 maja – 2 czerwca 2011
cinema111
Repertuar kin – 16-22 maja 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*