cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 20 do 26 listopada 2015 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
20 listopada 15:00 Git
16:20 Błyskawica
17:30 Slow West
21:30 Git
21 listopada 12:00 Agatka
13:00 Międzynarodowy Festiwal Animacji Trickfilm – Dla dzieci (Wstęp bezpłatny)
14:10 Sól Ziemi
16:10 Slow West
17:40 Git
19:00 W cieniu kobiet
20:20 Międzynarodowy Festiwal Animacji Trickfilm – Best of Tour (Wstęp bezpłatny)
22:20 Git
22 listopada 12:20 Git
13:40 45 lat
15:20 Błyskawica
16:30 Slow West
18:00 Sól Ziemi
20:00 Międzynarodowy Festiwal Animacji Trickfilm – Baden-Wurttemberg (Wstęp bezpłatny)
21:40 Git
23 listopada 15:00 Git
16:20 Intruz
18:10 Slow West
19:40 Git
21:00 Sól Ziemi
24 listopada 14:10 Git
15:30 Błyskawica
16:40 Slow West
18:10 Git
19:30 Sól Ziemi
21:30 W cieniu kobiet
26 listopada 14:00 Git
15:20 45 lat
17:00 W cieniu kobiet
18:20 Sól Ziemi
20:20 Slow West
21:50 Git

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
20 21 22 23 24 25 26
11 minut 14:50 12:10 15:50 12 12 12
Git 14:20 14:20 15:50 16:15 16:15 14:30
Imigranci 19:15 19:15 19:30 19:15 14:15 14:15 19:15
Listy do M. 2 13, 16:30, 18:30, 20:45 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 12:20, 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30 15:30, 17:30, 21:25 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 15:30, 17:30, 21:30
Moja matka 17:20, 21:20 17:20, 21:20 19:45 19:45 17:40, 21:20 17:40, 21:20 17:20, 21:20
Młodość 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Parking 15:45 15:45 13:30 16 19:35 19:35 15:45
Powrót do Itaki 21:15 21:15 21:30 21:15 21:15 21:15 21:15
Rabusie fistaszków 18:30 13:45 14:15 15:45 13:45 13:45 13:45, 14:50
Rabusie fistaszków 3D 12 12 12
Slow West 14:10, 19:45 19:45, 21:25 12:10, 13:20, 21:25 17:40, 21:25 19:45 13:15, 21:25 12:50
Sól ziemi
15:15 15:15 15:15 14, 21:30 15:15 14:45 19:20
Spectre 15:45, 21 16, 18:40 16, 18:40 16, 18:40 16, 18:40 16, 18:40 16:30, 19:15
Victoria 17:15 11:45, 17:15 17:15 17:15 17:15 16:35 16:30
Zakazany Bóg 12:50 13 17:10 13:20 13 19 14:20
Pokazy specjalne
20 listopada 18:30 Z rodziną do kina
22 listopada 12:10 Niedziela Seniora    
24 listopada 20:00 Charlie Kocha Kobiety
25 listopada 12:000 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
11 minuta 18:15 18:15 18:15
Crimson Peak. Wzgórze Krwi 22:30 22:30 22:30 22:30
Everest 11 11 11 11 11 11 11
Hotel Transylwania 2 12:30, 16:30, 18:30 12:30, 16:30, 18:30 12:30, 16:30, 18:30 12:30, 16:30, 18:30 12:30, 16:30, 18:30 12:30, 16:30, 18:30 12:30, 16:30, 18:30
Hotel Transylwania 2 3D 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20 10, 11:50, 12:50, 14:40, 15:40, 17:30, 18:30, 20:20, 21:20
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 3D 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20
Listy do M. 2 10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20, 16,
16:20, 17,
17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40, 22
10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20, 16,
16:20, 17,
17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40, 22
10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20, 16,
16:20, 17,
17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40, 22
10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20,
16:20, 17, 17:50,
17:40, 18:40, 19:20, 20, 20:10, 21, 21:40, 22
10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20,
16:20, 17, 17:50,
17:40, 18:40, 19:20, 20, 20:10, 21, 21:40, 22
10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20,
16:20, 17,
17:40, 18:40, 19, 19:20, 20, 21, 21:40, 22
10, 10:40, 11:40, 12:20, 13, 14, 14:40, 15:20,
16:20, 17, 17:50,
17:40, 18:40, 19:20, 20, 20:10, 21, 21:40, 22
Łowca czarownic 22:30 22:30 22:30 20:10, 22:30 20:10, 22:30 21:20, 22:30 20:10, 22:30
Marsjanin 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Most szpiegów 18:10 18:10 18:10
Nad Morzem 12, 17:10, 19:40, 22:10 12, 17:10, 19:40, 22:10 12, 17:10, 19:40, 22:10 12, 17:10, 19:40, 22:10 12, 17:10, 19:40, 22:10 12, 17:10, 19:40, 22:10 12, 17:10, 19:40, 22:10
Paranormal Activity: inny wymiar 15:50 15:50, 21:10 15:50, 21:10 15:50 15:50 15:50 15:50
Paranormal Activity: inny wymiar 3D 22:30 22:30 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 22:30 20:30, 22:30
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30
Praktykant 18 18 18
Rabusie fistaszków 10:10, 13:10, 15 10:10, 13:10, 15 10:10, 13:10, 15 10:10, 13:10, 15 10:10, 13:10, 15 10:10, 13:10, 15 10:10, 13:10, 15
Sawa. Mały wielki bohater 10, 12, 14, 17 10, 12, 14, 17 10, 12, 14, 17 10, 12, 14, 17 10, 12, 14, 17 10, 12, 14, 17 10, 12, 14, 17
Spectre 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30 11, 12, 13:10, 14:10, 15:10, 16:20, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:30
Steve Jobs 14:30, 19, 21:40 14:30, 19, 21:40 14:30, 19, 21:40 14:30, 19, 21:40 14:30, 19, 21:40 14:30, 19, 21:40 14:30, 19, 21:40
Ugotowany 16 16 16 16
Pokazy specjalne
20 listopada 20:00 Magaton Igrzysk Śmierci

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.heliosnet.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
20 21 22 23 24 25 26
Hotel Transylwania 2 12 12 12 12 12 12
Hotel Transylwania 2 3D 10 10 10 10 10 10
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 13, 15:45, 18:30, 21:15, 20:45 11, 14, 16:45, 19:30, 20:45 11, 14, 16:45, 19:30, 20:45 11, 14, 16:45, 19:30, 20:45 11, 14, 16:45, 19:30, 20:45 11, 14, 16:45, 19:30, 20:45 11, 14, 16:45, 19:30, 20:45
Irzyska Śmierci: Kosogłos 2 3D 11:30, 14:15, 17:15, 20 10, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10, 13, 15:45, 18:30, 21:15 10, 13, 15:45, 18:30, 21:15
Listy do M. 2
10, 12:30, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:15, 22:15 10:45, 13:15, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:45, 13:15, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:45, 13:15, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 11, 13:15, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 13:15, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13:15, 14, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30
Łowca czarownic 22 22 22 22 22 22
Marsjanin 11:45 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Most szpiegów 19:45 20 20
Nad morzem 10:30, 13:15, 16, 19:30 10:30, 13:15, 16, 19:15 10:30, 13:15, 16, 19:15 10:30, 13:15, 16, 19:15 10:30, 13:15, 16, 19:15 10:30, 13:15, 16, 19:15 10:30, 13:15, 16, 19:15
Praktykant 14:45 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Rabusie fistaszków 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16, 18:15 16
Sawa. Zmały wielki bohater 11:30, 13:45, 17, 17:30 11:30, 13:45, 17 11:30, 13:45, 17 11, 11:30, 13, 13:45, 17 11:30, 13:45, 17 11:30, 13:45, 17 11:30, 11:45, 13:45, 17
Spectre 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 21:45 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 21:45 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 21:45 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 20, 21:45 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 20, 21:45 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 20, 21:45 11:30, 14:45, 17:45, 18:45, 20, 21:45
Steve Jobs
11:45, 14:30, 17, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:15
Ugotowany
Pokazy specjalne
20 listopada 22:30 Maraton Igrzysk Śmierci
22 listopada 10:30 Filmowe poranki ze Scooby-doo
26 listopada 18:00 Kultura Dostępna (Być jak Kazimierz Dejna)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
20 listopada 16:00 Obce Niebo
18:00 11 Minut
21 listopada 17:00 Obce Niebo
19:00 11 minut
20:30 Demon
22 listopada 12:00 Mały Kinematgraf
15:00 Obce Niebo
18:30 imigranci
23 listopada 17:00 Akademia Polskiego Filmu: Niedzielne Igraszki + Kuchnia Polska
24 listopada 17:00 Człowiek w Zagrożeniu – pokaz przedfestiwalowy
19:00 Imigranci   
25 listopada 9:00 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
10:30 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
12:00 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
15:00 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
18:00 Nadejdą lepsze czasy
21:15 Mediterranea
26 listopada 9:00 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
10:30 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
12:45 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
15:00 Człowiek w Zagrożeniu – pokazy konkursowe
17:15 Spotkanie z Pawłem Łozińskim + Miejsce urodzenia
19:15 Spotkanie z Wojciechem Kasperskim + pokaz filmów

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Aż poleje się krew 19
Cień latarni morskiej 19:15 16:15 16:30 12:30
Goło i wesoło 17
Hamlet 14:45 18:30
Niezwykłe Indie 15:45 (Morskie wybrzeża) 18 (Morskie wybrzeża)
Noc 18:15 14:30
Paganini, uczeń diabła
13:45 13:45 19
Seans Turystyczny 19:15 (Izrael) 13 (Iran) 16:15 (Oman)
Tajemnica mojego sukcesu 17
Tajemnice wielkiego muzeum 16 19:15 14:30 17
Wielcy wodzowie
18 (Spartakus)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Intruz 15 18 19 17 19 15 19
Sufrażystak 19 20 17 19 15 17 17
Sztuka uciekania 17 16 15 15 17 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
Spectre 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
20 listopada 19:00 Liban
23 listopada 19:00 2001: Odyseja kosmiczna
24 listopada 19:00 Pentameron
25 listopada 19:00 Wszystko na sprzedaż
26 listopada 19:00 Hiszpanka

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
20 21 22 23 24 25 26
Amy 10
Blok 4 wizyta
9:45
Hotel Transylwania 2 10:40 10:45, 13, 15:10, 17:20 10:45, 13, 15:10, 17:20 10:45, 13, 15:10, 17:20 10:20, 12:30, 14:40, 16:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:20, 12:30, 14:40, 16:50
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 10:40, 12:15, 15, 18, 21 11, 12, 15, 18, 21 11, 12, 15, 18, 21 11, 12, 15, 18, 21 11, 12, 15, 18, 21 10, 12, 15, 18, 21 11, 12, 15, 18, 21
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 3D
13:40, 17, 20 14, 17, 20 14, 17, 20 14, 17, 20 14, 17, 20 14, 17, 20 14, 17, 20
Listy do M. 2 10, 10:50, 12:30, 13:20, 14:20, 15, 15:50, 16:50, 17:30, 18:15, 19:15, 20 10:20, 10:50, 11:45, 12:50, 13:20, 14:20, 15:20, 15:50, 16:50, 17:50, 18:15, 19:15, 20:15, 20:40, 21:40 10:20, 10:50, 11:45, 12:50, 13:20, 14:20, 15:20, 15:50, 16:50, 17:50, 18:15, 19:15, 20:15, 20:40, 21:40 10:20, 10:50, 11:30, 12:50, 13:20, 14, 15:20, 15:50, 16:30, 17:50, 18:15, 19:30, 20:15, 20:40, 21:15, 22 10:20, 10:50, 11:50, 12:50, 13:20, 14:20, 15:20, 15:50, 16:50, 17:50, 18:15, 19:15, 20:15, 20:40, 21:40 10:20, 10:50, 11:50, 12:50, 13:20, 14:20, 15:20, 15:50, 16:50, 17:50, 18:15, 19:15, 20:15, 20:40, 21:40 10:20, 10:50, 11:50, 12:50, 13:20, 14:20, 15:20, 15:50, 16:50, 17:50, 18:15, 19:15, 20:15, 20:40, 21:40
Most szpiegów 19:30
Nad morzem 17, 19:45 18:10, 21 18:10, 21 18:10, 21 18:10, 21 18:10, 21 18:10, 21
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 10
Rabusie fistaszków 10:10 10, 12:10, 14:10 10, 12:10, 14:10 10, 12:10, 14:10 12:10, 14:10 10, 12:10, 14:10 14:10
Sawa. Mały wielki bohater 10:30, 12:40, 14:50, 16:40 10, 11:40, 13:50, 16 10, 11:40, 13:50, 16 10, 11:40, 13:50, 16 10:30, 11:40, 13:50, 16 10, 11:40, 13:50, 16 10:30, 11:40, 13:50, 16
Sekret rodziny Von Broms 10
Spectre 12:50, 15:10, 16, 18:20, 18:50, 19:10 12, 14:10, 15:10, 17:20, 18:20, 20:30, 21:30 12, 14:10, 15:10, 17:20, 18:20, 19, 20:30, 21:30 11, 12, 14:10, 15:10, 17:20, 18:20, 20:30, 21:30 11, 12:40, 14:10, 15:50, 17:20, 20:30 11, 14:10, 15:10, 17:20, 18:20, 20:30, 21:30 11, 12:40, 14:10, 15:50, 17:20, 19, 20:30, 21:15
Sufrazystka 14, 16:45, 19:30 16:15, 19, 21:45 16:15, 19, 21:45 16:15, 19, 21:45 16:15, 19, 21:45 16:15, 19, 21:45 16:15, 19, 21:45
Ugotowany 19:30 19:30 19:30 21:40 19:30 19:30
Pokazy specjalne
20 listopada 22:00 ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci
21 listopada 10:30 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby
12:15 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra
22 listopada 10:30 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms
12:15 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby
23 listopada 19:00 Ronaldo
24 listopada 19:00 National theatre Live – Hamlet
25 listopada 20:00 Placebo MTV Unplugged
26 listopada 19:00 Kocham Kino (Czerwony pająk)

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym terminie kino nieczynne

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 25-31 stycznia 2013
cinema111
Repertuar kin – 14-20 sierpnia
repertuar
Repertuar kin – 28 października – 3 listopada 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*