cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 20 do 26 czerwca 2014 roku.

 


POLÓWKA
www.polówka.pl
26 czerwca 21:00 Ida (tereny Monopolis – Wydawnicza 4)

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
22 Jump Street 15:30, 20:45 15:30, 20:45 15:30, 20:45 15:30, 20:45 15:30, 20:45 15:30, 20:45 15:30, 20:45
Czarownica 10:45 10:45 10:45
Czarownica 3D 18 18 18 18 18 18 18
Jak wyresować smoka 2 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 11, 14, 18:30 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 14, 18:30
Jak wyresować smoka 2 3D 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 12, 16:15 9, 11:45, 16:15 11:45, 16:15 9, 11, 16:15
Na skraju jutra 3D 13 13 13 13 13 13
Rio 2
Rio 2 3D 10 9:30
Wypis, wymaluj… miłość 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Pokazy specjalne
22 czerwca 10:30 Filmowe poranki Scooby-doo
25 czerwca 18:30 Kino Kobiet (Yves Saint Laurent)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
20 czerwca 16:20 Brzuszek
17:40 Mundial – Gra o wszystko
19:30 O krok od sławy
21:10 Wilgotne miejsca
21 czerwca 14:00 Ida
15:30 Tajemnica Filomeny
17:20 O krok od sławy
19:00 Mundial – Gra o wszystko
20:50 Wilgotne miejsca
22 czerwca 14:00 Ida
15:30 Brzuszek
17:00 O krok od sławy
18:40 Tajemnica Filomeny
20:30 Wilgotne miejsca
23 czerwca 16:00 Tajemnica Filomeny
17:50 O krok od sławy
20:30 Mundial – Gra o wszystko
24 czerwca 17:00 Brzuszek
18:20 O krok od sławy
20:00 Wilgotne miejsca
26 czerwca 16:00 Mundial – Gra o wszystko
17:50 Brzuszek
19:10 O krok od sławy

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
20 21 22 23 24 25 26
Casanova po przejściach 12:15, 21:35 21:40 12, 21:40 12:15, 21:35 21:35 15:45 12:40, 21:35
Frank 20
Dziennik z podróży 14:30 14:45 14 12:10, 21:30 21:30 14:30 14:30
Gdy budzą się demony 19:20 12:10, 19:20 12:10, 19:20 19:20 19:20 12:10, 19:20 19:20, 22
Jak Ojciec i Syn 12:20, 16 12:40, 19:35 13:40, 19:35 15:50, 21:30 15:50, 21:30 13:40, 19:30 12:10, 19:30
Łowca 12:30, 18:10 17:50 12:10, 17:50 12:30, 18 18 12:35, 17:40 12:35, 17:40
Mandarynki 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50
Michael Kohlhaas 21:30 21:30 15:40 13:40 13:40 21:30 21:30
O krok od sławy 14:15, 20 14:15, 16:15 14:15, 21:30 14:15, 19:50 14:15, 19:50 14:15, 16 14:15, 16
Powstanie Warszawskie 14, 18 14:30, 16:10 16:20 14, 18 14, 18 12 14, 18:20
Przychodzi facet do lekarza 20 18
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 18
Wilgotne miejsca
15:45, 17:25, 21:40 12:15, 17:25, 21:40 17:25, 21:40 15:45, 17:25 15:45, 17:25 17:25, 21:40 12, 15:45, 17:25, 21:40
Wypisz, wymaluj… miłość 12, 16, 19:35, 21:30 12:30, 14:10, 19:40 14:20, 15:50, 20 12, 16, 19:35, 21:30 16, 19:35, 21:30 12, 16, 17:30, 21:40 16:20, 19:35
Yves Saint Laurent 14, 17:40, 19:35 16, 17:45, 21:50 12:25, 17:50, 19:45, 21:55 14, 17:40, 19:35 14, 17:40, 19:35 14, 18, 21:15 14:25, 17:40, 20
Pokazy specjalne
22 czerwca

12:00 Niedziela Seniora

25 czerwca

12:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
22 Jump Street 11, 13:30, 16, 18:30, 21, 22:30 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21, 22:30 11, 13:30, 16, 18:30, 21, 22:30 11, 13:30, 16, 18:30, 21, 22:30 11, 13:30, 16, 18:30, 22:30
Casanova po przejściach 18:15, 20:15, 22:30 18:15, 20:15, 22:30 18:15, 20:15, 22:30 18:15, 20:15, 22:30 18:15, 20:15, 22:30 18:15, 20:15, 22:30 18:15, 22:30
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 11, 13, 15:15 11, 13, 15:15 11, 13, 15:15 11, 13, 15:15 11, 13, 15:15 11, 13, 15:15 11, 13, 15:15
Czarownica (dubbing) 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Czarownica 3D (dubbing) 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Czarownica 3D (napisy) 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15
Godzilla 3D 16:15, 20:30 16:15, 21:30 16:15, 21:30 16:15, 20:30 16:15, 20:30 16:15, 20:30 16:15
Grace księżna Monaco 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Gwiazd naszych wina 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40
Jak wytresować smoka 2 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15
Jak wytresować smoka 2 3D 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15
Listonosz Pat i wielki świat 10 10 10 10 10 10 10
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 12, 17, 19:30, 22 12, 17, 19:30, 22 12, 17, 19:30, 22 12, 17, 19:30, 22 12, 17, 19:30, 22 12, 17, 19:30, 22 12, 17, 19:30, 22
Na skraju jutra 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20
Na skraju jutra 3D 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Pan Peabody i Sherman 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Powstanie Warszawskie 10:30, 14:15, 16:15, 18:15 10:30, 14:15, 16:15, 18:15 10:30, 14:15, 16:15, 18:15 10:30, 14:15, 16:15, 18:15 10:30, 14:15, 16:15, 18:15 10:30, 14:15, 16:15, 18:15 10:30, 14:15, 16:15, 20:30
Rio 2 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10
Rio 2 3D 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16
Sąsiedzi 14, 19:40, 21:50 14, 19:40, 21:50 14, 19:40, 21:50 14, 19:40, 21:50 14, 22:15 14, 19:40, 21:50 14, 19:40, 21:50
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 20:30 20:30
Transcendencja 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22
Uśpieni 21:30 22:30 22:30 21:30 21:30 21:30 21:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 15:45, 21:15 15:45, 21:15 15:45, 21:15 15:45, 21:15 15:45, 21:15 15:45, 21:15 15:45, 21:15
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 13 13 13 13 13 13 13
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Yves Saint Laurent 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Wypisz, wymaluj… Miłość 14:30, 19, 21:30 14:30, 19, 21:30 14:30, 19, 21:30 14:30, 19, 21:30 14:30, 19, 21:30 14:30, 19, 21:30 14:30, 19, 21:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
20 czerwca 18:00 Grace księżna Monako
19:45 Teoria wszystkiego
21 czerwca 16:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Casanova po przejściach
18:00 Grace księżna Monako
19:45 Teoria wszystkiego
22 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Strachy w Muzeum Kinematografii
15:00 Seans 60: Grace księżna Monako
17:00 Casanova po przejściach
18:45 Teoria wszystkiego
24 czerwca 17:30 Grace księżna Monako
19:15 Lekcje harmonii
25 czerwca 17:30 Casanova po przejściach
19:15 Grace księżna Monako
26 czerwca 17:30 Grace księżna Monako
19:15 Teoria wszystkiego

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Gagarin 17 17 19:15 19:15
Michael Kohlhaas
19:15 19:15 16:45 16:45
Turystyczny Klub Filmowy 15:30 (Malediwy) 15:30 (Malediwy) 15:15 (Mauritius) 15:15 (Mauritius)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Karuzela 20 20 20
Yves Saint Laurent 17:45 17:45 17:45

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
21-23 czerwca Filmowa inauguracja wakacji

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
Czarownica 3D (dubbing) 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14 10, 14 10:45, 14 11:45, 14 11:45, 14
Galapagos 3D 10:30 10:30 10:30 12:30 13 10:30 10:30
Na skraju jutra 3D 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15
Pod taflą oceanu 3D 9:45

KINO Perła
tereny OFF Piotrkowska http://94.23.34.43/perla/
20 czerwca 19:00 Moon
21 czerwca 19:00 Moja lewa stopa
22 czerwca 19:00 Mały Budda
25 czerwca 19:00 Łowcy owoców
26 czerwca 19:00 Lemmy

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
brak informacji o pokazach filmowych

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
20 21 22 23 24 25 26
22 Jump Street 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20
300. Początek imperium 18 20:50
Babadook 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10 12:15 12:15 12:15
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 3D
11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Czarownica (dubbing) 11, 15:50 11, 15:50 11, 15:50 11, 15:50 11, 15:50 15:50 11, 15:45
Czarownica 3D (dubbing) 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30, 18:10 9, 13:30, 18:10 13:30, 18:10 13:30
Czarownica 3D (napisy) 15:40, 19:30 15:40, 19:30 15:40, 19:30 15:40, 19:30 15:40, 19:30 15:40, 19:30 15:40, 19:30
Grawitacja 3D
21:40 18
Gwiazd naszych wina
13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 10, 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19
Jack Strong 20:30 20 18
Jak wytresować smoka 2 10:20, 10:50, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45 10:20, 10:50, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45 10:20, 10:50, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45 10:20, 10:50, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45 10:20, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45 10:20, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45 10:20, 10:50, 12:50, 13:15, 15:20, 17, 17:45
Jak wytresować smoka 2 3D 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45 9, 10, 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45 10, 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45 11:20, 12, 13:50, 14:30, 16:20, 18:45
Milion sposobów jak zginac na zachodzie
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:10
Listonosz Pat i wielki świat 10 10 10
Na skraju jutra 13:50, 20:10 13:50, 20:10 13:50, 20:10 13:50, 20:10 13:50, 20:10 13:50, 20:10 13:50, 21:45
Na skraju jutra 3D 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10
Niebo istnieje… naprawdę
18 21:10
Niesamowity Spider-Man 2 (napisy) 20:45 18
Powstanie warszawskie 10 10 10 10 10 9:30 10
Rio 2 13, 15:30, 17:10 13, 15:30, 17:10 13, 15:30, 17:10 13, 15:30, 16:30 13, 15:30, 17:10 13, 15:30, 17:10 13, 15:30, 17:10
Rio 2 3D 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Sierpień w Hrabstwie Osage
18 20
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 19:45
Tomasz Ossoliński – Before the show 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Wielkie piękno 20:45 20:30 18
Wilk z Wall Street 18 20:15 19:45
Witaj w klubie 20:30 18
Wkręceni 18 21:15
Wypisz, wymaluj… miłość 14:30, 19:45 14:30, 21:45 14:30, 19:45 13:50, 20:45 14:30, 19:45 14:30, 19:45 14:30, 19:45
Wyścig 18 20:40
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Yves Saint Laurent 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Pokazy specjalne
21 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
22 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
23-25 czerwca Teen Music Festival
23 czerwca 19 Kocham Kino: O krok od sławy
26 czerwca 18 Opera Don Carlo Verdiego

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
20 czerwca 17:30 Ida
18:50 Tajemnica Filomeny
20:30 Dziennik z podróży
21 czerwca 17:30 Ida
18:50 Tajemnica Filomeny
20:30 GoldenEye
22 czerwca 15:10 Dziennik z podróży
16:00 Tajemnica Filomeny
17:40 Ida
19:00 Życie Adeli
24 czerwca 16:45 Życie Adeli
19:45 Tajemnica Filomeny
25 czerwca 17:45 Tajemnica Filomeny
19:20 Ida
26 czerwca 17:15 Ida
18:40 Dziennik z podróży
19:30 Tajemnica Filomeny

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
20 21 22 23 24 25 26
Casanova po przejściach 21 13, 18:30 15, 20:30 19 21 21 17:30
O krok od sławy 19:30 17 17 17:30 19:30 17:30 21:20
Transcendencja 17:30 15, 20:20 13, 18:30 20:50 17:30 19 19:20

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 29 listopada – 5 grudnia 2013
cinema111
Repertuar kin – 6-12 maja
cinema111
Repertuar kin – 9-15 sierpnia 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*