repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 2 do 8 września 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Kocha, lubi, szanuje
11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Król Lew 3D 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
Oszukać przeznaczenie 5 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Szefowie Wrogowie 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Pokazy specjalne
4 września 11:30 Mój pierwszy seans – Król Lew

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
2 3 4 5 6 7 8
Co nas kręci, co nas podnieca
18:10 16:35 18 19:55 21:40 19:55 21:40
Cyrk Columbia 16:15, 21:30 12:40, 16:20 14, 16 13:10, 21:20 13:10, 15:55 13:10, 19:20 13:10, 15:45
Czarna Wenus 13 18:20 16:25 15:10 15:10 15:10 15:10
Debiutanci 15:55, 19:45 15:40, 21:45 17:40, 19:30 15:40, 21:45 15:45, 19:35 15:40, 21:45 15:45, 19:35
Nawet deszcz 17:50, 21:40 13:50, 19:55 13:20, 21:20 13:50, 19:55 17:40, 21:30 13:50, 19:55 17:40, 21:30
Ostatnie tango w Paryżu 19:10 17:30, 21:15 15:15, 19:15 13:55, 17:30 13:20, 21:15 13:30, 17:30 13:20, 21:10
Palacz zwłok 14:35 13 14:45 18 14:15, 17:55 16 14
Passione 13, 17:30 12:15, 14:40 13:10, 21:40 16:20, 19:40 19:40 21:20 19:25
Sen Kasandry 21:40 14:40 21:30 18 18 18 18
Vicky Cristina Barcelona 19:55 18:15 19:45 21:40 19:55 21:40 19:55
Pokazy specjalne
2-8 września Maraton Filmów Woody Allena
5 września 21:00 Kino Nieme (obok Restauracji Jak Pragnę Wina)
7 września 13:30 Środa Seniora – Ostatnie tango w Paryżu
20:30 THEN and NOW – dvd5 (obok Restauracji Jak Pragnę Wina)
7-8 września 8. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Agnozja
21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Auta 2 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45
Colombiana 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22
Conan Barbarzyńca 3D 16:15, 19:15, 21:30 16:15, 19:15, 21:30 16:15, 19:15, 21:30 16:15, 19:15, 21:30 16:15, 19:15, 21:30 16:15, 19:15, 21:30 16:15, 19:15, 21:30
Geneza Planety Małp 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing) 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Kac Vegas w Bangkoku 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Kocha, lubi, szanuje 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Kowboje i Obcy 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Król Lew 3D 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17
Kubuś i przyjaciele 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12
Nie bój się ciemności 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30
O północy w Paryżu 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30, 22:45 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30, 22:45 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30
Oszukać przeznaczenie 5 3D 18:30, 20:30 18:30, 20:30 18:30, 20:30 18:30, 20:30 18:30, 20:30 18:30, 20:30 18:30, 20:30
Pan Popper i jego pingwiny 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Smerfy 3D 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15 10, 11, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19, 20, 21:15
Smerfy 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30
Szefowie Wrogowie 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 14:20, 16:30, 18:40, 20:50 14:20, 16:30, 18:40, 20:50
Zła kobieta 14, 22:30 14, 22:30 22:30 14, 22:30 14, 22:30 14, 22:30 14, 22:30

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
2 3 4 5 6 7 8
Cyrk Columbia 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 17:10, 20:50 19:10
Kieł 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 17:30
Melancholia 17:20, 21:10 17:20, 21:10 17:20, 21:10 17:20, 21:10 17:20, 21:10 17, 20:50
Żywot Briana 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Pokazy Specjalne
8 września 19:30 Duński Wieczór Filmowy: Braterstwo + W lepszym świecie

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
2 września 18:00 Lotna
3 września 18:00 Jarzębina czerwona

4 września

12:00 Filmowe poranki – zestaw animacji
18:00 Pierwszy Dzień Wolności
6 września 18:00 Ogniomistrz Kaleń
7 września 18:00 Sąsiedzi
8 września 18:00 Giuseppe w Warszawie

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
4 września 11:00 Filmy z Anthony Hopkinsem: Prawdziwa historia
6 września 17:30 Literatura i Film: Stary człowiek i morze
7 września 18:00 Turystyczny Klub Filmowy: Tajlandia
8 września 17:30 Niepokorne Biografie: Ernest Hemingway – Miłość i wojna

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
5 września 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego – Milos Forman: Pali się moja panno
7 września 16:30 Wielcy Malarze: Edgar Degas

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
przerwa wakacyjna kino nieczynne

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Dzikie z natury 3D 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14 10:30, 14
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D 11:30, 15 11:30, 15 11:30, 15 11:30, 15 11:30, 15 11:30, 15 11:30, 15
Oszukać Przeznaczenie 5 3D 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30 17:30, 19:30, 21:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
2 3 4 5 6 7 8
Czarna Wenus
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Dzieciństwo Ikara 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Drzewo Życia 14:50, 21 14:50, 21 14:50, 21 14:50, 21 14:50, 21 14:50, 21 14:50, 21
Larry Crowne – uśmiech losu 13, 19:15 13, 19:15 13, 19:15 13, 19:15 13, 19:15 13, 19:15 13, 19:15
Inny 17, 20:45 11:30, 17, 20:45 11:30, 17, 20:45 17 17 17 17
Młyn i Krzyż 16:30 12:30, 16:30 12:30, 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Passione 15:15, 19 15:15, 19 15:15, 19 15:15 15:15 15:15 15:15
Rękopis znaleziony w Saragossie 19 19 19 19
Sala Samobójców 17:15 11, 17:15 11, 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Uwikłanie 14:15, 18:15 14:15, 18:15 14:15, 18:15 14:15, 18:15 14:15, 18:15 14:15, 18:15 14:15, 18:15

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
2 3 4 5 6 7 8
Agnozja
19:40 18:30, 21:10 18:30, 21:10 18:30, 21:10 18:30 18:30, 21:10 18:30, 21:10
Auta 2 3D 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10
Colombiana 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10:10, 12:30, 15, 17:30, 21:10 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20
Conan Barbarzyńca 3D 21:20, 23:50 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Druhny 13:40 13:40 13:40
Harry Potter i Insygnia Śmierci 2 3D (dubbing)
10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Kocha, lubi, szanuje 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21, 23:40 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:10, 13:30, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21
Kowboje i obcy 10:10, 15:20, 18, 20:45 12:45, 15:20, 18, 20:45 12:45, 15:20, 18, 20:45 10:10, 12:45, 15:20, 18, 20:45 10:10, 12:45, 15:20, 18, 20:45 10:10, 12:45, 15:20, 18, 20:45 10:10, 12:45, 15:20, 18, 20:45
Król Lew 10:30, 12:40, 14:50, 17:15 10:30, 12:40, 14:50, 17:15 10:30, 12:40, 14:50, 17:15 10:30, 12:40, 14:50, 17:15 10:30, 12:40, 14:50, 17:15 10:30, 12:40, 14:50, 17:15 10:30, 12:40, 14:50, 17:15
Kubuś i przyjaciele 11 11 11 11 11 11 11
Nie bój się ciemności 14:40, 17:10, 19:30, 21:50 14:40, 17:10, 19:30, 21:50 14:40, 17:10, 19:30, 21:50 14:40, 17:10, 19:30, 21:50 14:40, 17:10, 19:30, 21:50 14:40, 17:10, 19:30, 21:50 14:40, 17:10, 19:30, 21:50
O północy w Paryżu 13:30, 15:50, 18:10, 20:30, 22:50 10:10, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30 10:20, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30 11:10, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30 11:10, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30 11:10, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30 11:10, 13:30, 15:50, 18:10, 20:30
Oszukać przeznaczenie 5 3D 10, 17:50, 22:40 10, 16:20, 20:20 10, 20:20 10, 16:20, 20:20 10, 20:20 16:20, 20:20 10, 20:20
Postrach nocy 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22:45 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15 12:45, 15:15, 17:45, 20:15
Smerfy 3D 10:50, 13:20, 16:10, 18:45 10:50, 13:20, 16:10, 18:45 10:50, 11:30, 13:20, 16:10, 18:45 10:50, 13:20, 16:10, 18:45 10:50, 13:20, 16:10, 18:45 10:50, 13:20, 16:10, 18:45 10:50, 13:20, 16:10, 18:45
Smerfy 10:15, 12:50, 15:30 10:15, 12:50, 15:30, 17:50 10:15, 12:50, 15:30, 17:50 10:15, 12:50, 15:30, 17:50 10:15, 12:50, 15:30, 17:50 10:15, 12:50, 15:30, 17:50 10:15, 12:50, 15:30, 17:50
Szefowie Wrogowie 12:45, 20:20, 23:30 19:40, 22 16:10, 19:40, 22 19:40, 22 16, 19:40, 22 19:40, 22 16, 19:40, 22
Zła Kobieta 13:50 13:50
Pokazy specjalne
2 września 22:00 Maraton Woody’ego Allena
3 września 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
4 września 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
6 września 20:00 Kino na Obcasach: Kocha, lubi, szanuje
7 września 12:00 Multibabykino: Szefowie Wrogowie

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
3 września 16:15 Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
18:00 Jak zostać królem
20:00 Erratum
4 września 16:00 Poznasz przystojnego bruneta
17:45 Erratum
19:15 Jak zostać królem
6 września 18:00 Erratum
19:30 Jak zostać królem
7 września 18:00 Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
19:45 Poznasz przystojnego bruneta
8 września 18:00 Jak zostać królem
19:45 Erratum

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 4-10 lipca 2014
cinema111
Repertuar kin – 19-25 czerwca
Repertuar kin – 23-29 sierpnia 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*