Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 2 do 8 sierpnia 2019 r.

TME POLÓWKA
facebook, wstęp wolny
2 sierpnia 21:00 W stronę słońca (EC-1)
3 sierpnia 21:00 Bohemian Rhapsody (Centralne Muzeum Włókiennictwa)
4 sierpnia 21:00 Miłość Astrid (Nowa Fabryczna)
5 sierpnia 21:00 Wilkołak (Stary Rynek)
6 sierpnia 21:00 Green Book (Park na Zdrowiu)
7 sierpnia 21:00 Dogman (Park Julianowski)
8 sierpnia 21:00 Gentleman z rewolwerem (Stawy Jana)
 


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
przerwa wakacyjna

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  2 3 4 5 6 7 8
Cienie imperium
13 13 20:45 13 13 13
Free Solo
16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże
15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Midsommar. W biały dzień
21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Pamiątki Claire Darling 15, 19, 21 15, 19, 21 12:50, 15, 19, 21 15, 19, 21 15, 19, 21 12:50, 15, 19, 21 15, 19, 21
Pavarotti 17, 19:15 15, 19:15 15, 17:15 15, 17:15 15, 19:15 15, 19:15 15, 19:15
Truposze nie umierają 13:10, 17:15, 21:15 13:10, 17:15, 21:15 13:10, 19:30, 21:15 13:10, 19:30, 21:15 13:10, 17:15, 21:15 13:10, 17:15, 21:15 13:10, 17:15, 19:30
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
13, 15, 19:30 13, 17:30, 19:30 13, 17:30, 19:30 13, 17:30, 19:30 13, 17:30, 19:30 13, 17:30, 19:30 13, 17:30, 22
Wielka podróż Cyrkielki 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Yuli
14:40, 18:45, 20:45 14:40, 18:45, 20:45 14:40, 18:45 14:40, 18:45, 20:45 14:40, 18:45, 20:45 14:40, 18:45, 20:45 14:40, 18:45, 20:45
Złodziejaszki 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45
Pokazy specjalne
2 sierpnia

20:00 Kino Plenerowe – Vicky Cristina Barcelona (Ogrody Geyera)

3 sierpnia

19:00 Kino Plenerowe – Czarny kobt, biały kot + Need for speed (Ogrody Geyera)
21:30 Galimatias, czyli Kogel-Mogel II (Boisko Elty Łódź)

4 sierpnia

12:50 Niedziela Seniora
13:00 Bajkowe Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – Jaskiniowiec 15:00 Nic Śmiesznego

7 sierpnia 12:50 Środa Seniora
21:30 Magic Mike XXL (Stawy Stefańskiego)

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  2 3 4 5 6 7 8
Agent Kot
10:40, 11:10 10:40, 11:10 10:40, 11:10 10:40, 11:10 10:40, 11:10 10:40, 11:10 10:40, 11:10
Aladyn (dubbing)
13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Anna
22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Annabelle wraca do domu
19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30
Diego
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Fighter
15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10 15:50, 20:10
I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Król Lew (dubbing)
10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19 10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19 10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19 10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19 10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19 10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19 10, 10:30, 11:30, 12:30, 13, 14, 15, 15:30, 16:30, 17:30, 18, 19
Król Lew (napisy)
16, 18:30, 20, 21:30 16, 18:30, 20, 21:30 16, 18:30, 20, 21:30 16, 18:30, 20, 21:30 16, 18:30, 20, 21:30 16, 18:30, 20, 21:30 16, 18:30, 20, 21:30
Król Lew 3D (dubbing)
10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15
Midsommar. W biały dzień 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Oszustki
18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21
Pavarotti 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
11:10, 13:10, 15:10, 17:10 11:10, 13:10, 15:10, 17:10 11:10, 13:10, 15:10, 17:10 11:10, 13:10, 15:10, 17:10 11:10, 13:10, 15:10, 17:10 11:10, 13:10, 15:10, 17:10 11:10, 13:10, 15:10, 17:10
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing) 13:10, 15:50 13:10, 15:50 13:10, 15:50 13:10, 15:50 13:10, 15:50 13:10, 15:50 13:10, 15:50
Spider-Man: Daleko od domu (napisy)
18:40, 20:30 18:40, 20:30 18:40, 20:30 18:40, 20:30 18:40, 20:30 18:40, 20:30 18:40, 20:30
Stuber
22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Szybcy i wsciekli: Hobbs i Shaw
12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45 12:30, 15:15, 18, 20:45
Truposze nie umierają
17:30, 19:50, 22:10 17:30, 19:50, 22:10 17:30, 19:50, 22:10 17:30, 19:50, 22:10 17:30, 19:50, 22:10 17:30, 19:50, 22:10 17:30, 19:50, 22:10
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:10
Wilk w owczej skórze 2
10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18 10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18 10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18 10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18 10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18 10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18 10:30, 12:20, 14:10, 16:10, 18
Yesterday
13:30, 19:50 13:30, 19:50 13:30, 19:50 13:30, 19:50 13:30, 19:50 13:30, 19:50 13:30, 19:50

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  2 3 4 5 6 7 8
Szybcy i wsciekli: Hobbs i Shaw 4DX 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30 10:30, 13:15, 16, 18:45, 21:30
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  2 3 4 5 6 7 8
Szybcy i wsciekli: Hobbs i Shaw IMAX
11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
6 sierpnia 19:00 Poważny Człowiek
7 sierpnia 19:00 Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
2 sierpnia 16:00 Barany. Islandzka opowieśc
18:00 Zagubieni
3 sierpnia 16:00 Persona
18:00 Barany. Islandzka opowieść
22:00 Egzamin
4 sierpnia 16:00 Zagubieni
18:00 Persona
8 sierpnia 16:00 Barany. Islandzka opowieść
18:00 Zagubieni
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  2 3 4 5 6 7 8
Annabelle wraca do domu 19:15, 21:10 19:15, 21:10 19:15, 21:10 19:15, 21:10 19:15, 21:10 19:15, 21:10 19:15, 21:10
Fighter
21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! 16:30, 19:50 16:30, 19:50 16:30, 19:50 16:30, 19:50 16:30, 19:50 16:30, 19:50 16:30, 19:50
Król Lew (dubbing)
12:10, 14:50, 17:30 12:10, 14:50, 17:30 12:10, 14:50, 17:30 12:10, 14:50, 17:30 10:15, 12:10, 14:50, 17:30 12:10, 14:50, 17:30 12:10, 14:50
Król Lew 3D (dubbing)
10:10, 12:50 10:10, 12:50 10:10, 12:50 10:10, 12:50 10:10, 12:50 10:10, 12:50 10:10, 12:50
Król Lew ATMOS (dubbing)
10:40, 15:50, 18:30 10:40, 15:50, 18:30 10:40, 15:50, 18:30 10:40, 15:50, 18:30 10:40, 15:50, 18:30 10:40, 15:50, 18:30 10:40, 15:50, 18:30
Krol Lew ATMOS (napisy)
13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Pavarotti 13:45, 18:45, 21:20 13:45, 18:45, 21:20 13:45, 18:45, 21:20 13:45, 18:45, 21:20 13:45, 18:45, 21:20 13:45, 18:45, 21:20 13:45, 18:45, 21:20
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
11:15, 15:30, 17:45 11:15, 15:30, 17:45 11:15, 15:30, 17:45 11:15, 15:30, 17:45 11:15, 15:30, 17:45 11:15, 15:30, 17:45 11:15, 15:30, 17:45
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing)
12:30, 15:20 12:30, 15:20 12:30, 15:20 12:30, 15:20 12:30, 15:20 12:30, 15:20 15:20
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 10, 11, 12:15, 13, 14, 15:10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Truposze nie umierają 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
W deszczowy dzień w Nowym Jorku 11:30, 18:15, 20:30 11:30, 18:15, 20:30 11:30, 18:15, 20:30 11:30, 18:15, 20:30 11:30, 18:15, 20:30 11:30, 20:30 11:30, 18:15, 20:30
Wilk w owczej skórze 2 10:20, 13:20, 15:10, 17:15 10:20, 13:20, 15:10, 17:15 10:20, 13:20, 15:10, 17:15 10:20, 13:20, 15:10, 17:15 10:20, 13:20, 15:10, 17:15 10:20, 13:20, 15:10, 17:15 10:20, 13:20, 15:10, 17:15
Pokazy specjalne
7 sierpnia 18:30 Kino Konesera – Kobieta idzie na wojnę
8 sierpnia 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Planeta Singli 3


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
2 sierpnia 12:00 Festiwal Filmowy W chmurach – Głupie, młode serce
17:00 Truposze nie umierają
19:00 Truposze nie umierają
3 sierpnia 15:00 Festiwal Filmowy W chmurach – Kickbokserka
17:00 Truposze nie umierają
19:00 Truposze nie umierają
4 sierpnia 12:00 Czego boi się Florka?
15:00 Truposze nie umierają
17:00 Truposze nie umierają
7 sierpnia 12:00 Czego boi się Florka?
17:00 Truposze nie umierają
19:00 Yesterday
8 sierpnia 19:00 Yesterday

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  2 3 4 5 6 7 8
Filmowe portrety kobiet
18 (Bagdad Cafe) 14:15 (Bagdad Cafe) 14:15 (Bagdad Cafe)
Filmy z Gregory Peckiem 18 (Zabić drozda) 13:15 (Zabić drozda)
Filmy z Monicą Belluci 18 (Malena) 14 (Malena)
Niezwykła Afryka 16 (Dżungle)
Niezwykła Ameryka Południowa
16:30 (Dżungla amazońska)
Opera za 5 złotych
17:30 (Orfeusz)
Panowie śpiewają solo 14 18
Seans Biograficzny 14:30 (Sissi – zbuntowana cesarzowa) 18 (Sissi – zbuntowana cesarzowa)
Seans Turystyczny 16:30 (Normandia)
Starożytny Rzym
16:30 (Tyberiusz Grakchus)
W 80 skarbów dookoła świata
16:30 (Od Indii do Sri Lanki)
Wielcy Malarze – Henri De Toulouse-Lautrec i El Greco 16:15

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  2 3 4 5 6 7 8
Pamiątki Claire Darling 16:30 17 19 17
Pavarotti 19 19 16:30 19

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  2 3 4 5 6 7 8
Annabelle wraca do domu 13:20, 21:25 13:20, 21:25 13:20, 21:25 13:20, 21:25 13:20, 21:25 13:20 13:20, 21:25
Fighter
21:55 21:55 21:55 21:55 21:55 21:55 21:55
I znów zgrzeszyliśmy dobry Boże!
15:55, 20 15:55, 20 15:55, 20 15:55, 20 15:55, 20 20 15:55, 20
Król Lew (dubbing)
10:10, 10:30, 11, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 16:45, 18, 18:50, 19:20 10:10, 11:05, 11:35, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 16:45, 18, 18:50, 19:20 10:10, 11:05, 11:35, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 16:45, 18, 18:50, 19:20 10, 11:05, 11:35, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 16:45, 18, 18:50, 19:20 10:10, 11:05, 11:35, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 16:45, 18, 19:20 9:45, 11:05, 11:35, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 18, 18:50, 19:20, 20:40 10:10, 11:05, 11:35, 12:45, 13:40, 14:10, 15:20, 16:15, 18, 18:50, 19:20
Król Lew (napisy)
20:40 20:40 20:40 20:40
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
20:15 15:50 15:50 20:15 20:15
Multikino VR – Ghost in the shell
17:55, 19:50 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
17:30 15, 18:35 15, 18:35 17:30 17:30
Multikino VR – The best of VR
19:25 13:05, 17:45 13:05, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – The Great C
18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Multikino VR – VR na krańcach świata
18:20, 20:40 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 18:20, 20:40 18:20, 20:40
Pavarotti
16:40, 19:10 16:40, 19:10 16:40, 19:10 16:40, 19:10 16:40, 19:10 15:40, 19:10 16:40, 19:10
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
11 11 11 11 11 11 11
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10:05, 12:05, 15:40, 17:40 10:05, 12:05, 15:40, 17:40 10:05, 12:05, 15:40, 17:40 10:05, 12:05, 15:40, 17:40 10:05, 12:05, 15:40, 17:40 11:50, 15:40, 17:40 10:05, 12:05, 15:40, 17:40
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing)
13:55 13:55 13:55 13:55 13:55 13:55 13:55
Spider-Man: Daleko od domu (napisy) 11, 19:40 11, 19:40 11, 19:40 11 11, 19:40 11, 19:40 11, 19:40
Szybcy w Wściekli: Hobbs i Saw
10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:40, 20:30, 21:30 10:10, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 16:40, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
13:50, 18:10, 20:20 13:50, 18:10, 20:20 13:50, 18:10, 20:20 13:50, 18:10, 20:20 13:50, 18:10, 20:20 13:50, 18:10, 20:20 13:50, 18:10, 20:20
Wilk w owczej skórze 2
10:40, 14:05, 16, 17:50 10:40, 14:05, 16, 17:50 10:40, 14:05, 16, 17:50 10, 11, 14:05, 16, 17:50 10:40, 14:05, 16, 17:50 10:40, 13:50, 16, 17:50 10:40, 14:05, 16, 17:50
Yesterday 11:20, 21:40 11:20, 21:40 11:20, 21:40 21:40 11:20, 21:40 11:20, 21:40 11:20, 21:40
Pokazy specjalne
3 sierpnia

10:30 Poranki – Agi Bagi

4 sierpnia

10:30 Poranki – Agi Bagi

5 sierpnia

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Maiden

6 sierpnia

19:00 Opera Met. Letnie powtórki 2019: Cyrulik sewilski

7 sierpnia

17:00 Bring The Soul: The Movie

8 sierpnia

17:00 Bring The Soul: The Movie


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
3 sierpnia 15:45 Kafarnaum
17:45 Wszyscy wiedzą
20:00 Green Book
4 sierpnia 15:45 Kafarnaum
17:45 Świadkowie Putina
19:30 Wszyscy wiedzą
5 sierpnia 17:30 Wszyscy wiedzą
19:45 Kafarnaum
6 sierpnia 17:30 Świadkowie Putina
19:15 Green Book
7 sierpnia 17:30 Green Book
19:30 Wszyscy wiedzą
8 sierpnia 17:30 Kafarnaum
19:30 Świadkowie Putina

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl teren OFF Piotrkowskiej, wstęp wolny
2 sierpnia 21:00 W cieniu drzewa
3 sierpnia 21:00 Over The Limit
4 sierpnia 21:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
7 sierpnia 21:00 Columbiana
8 sierpnia 21:00 Mary i Max

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 5-11 sierpnia 2011
cinema111
Repertuar kin 29 maja – 4 czerwca
cinema111
Repertuar kin 24-30 kwietnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*