cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 2 do 8 maja 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
25 26 27 28 29 30 1
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Jan Paweł II – Santo Subito. Świadectwa świętości
10:15, 12:15, 16:30 10:15, 12:15, 16:30 10:15, 12:15, 16:30 10:15, 12:15, 16:30 10:15, 12:15, 16:30 10:15, 12:15, 16:30 10:15, 12:15, 16:30
Niebo istnieje… Naprawdę 14:15 14:15 14:15 14:15, 18:30 14:15, 18:30 14:15, 18:30 14:15, 18:30
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Niesamowity Spider-Man 2 (napisy) 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (napisy) 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Rio 2 12:15 12:15 12:15
Rio 2 3D 10, 18:30 10, 18:30 10, 18:30

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
2 maja 18:00 Locke
19:40 Ida
21:10 Wielkie piękno
3 maja 12:00 O!PLA dzieciom CZ.1
16:30 Ida
18:00 Wielkie piękno
20:30 Locke
22:10 Rybacy
4 maja 16:00 Wielkie piękno
18:30 Ida
20:00 Rybacy
21:30 Locke
6 maja 18:00 Ida
19:30 Wielkie piękno
22:00 Locke
7 maja 18:00 Ida
19:30 Rybacy
21:00 Wielkie piękno
8 maja 18:00 Wielkie piękno
20:30 Locke
22:10 Ida

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
2 3 4 5 6 7 8
Amazonia. Przygody małpki Sai 14:35 13 12:45 16:15 12:40
Amazonia. Przygody małpki Sai 3D 16:25 16:25 16:25 16:15 16:15 16:15
Camille Claudel, 1915 13:30 14:45 13:40 13:40, 18:15 13:40, 18:15 14:30 16:15
Casanova po przejściach 18 18
Grand Budapest Hotel 16:10, 18, 19:50, 21:40 14:35, 19:50, 21:40 18, 19:50, 21:40 14:30, 17:50, 19:40, 21:30 14:30, 17:50, 19:40, 21:30 15:10, 17:50, 19:40, 21:30 17:50, 19:40
Lekcje Harmonii 15:30, 17:50 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Locke
14, 21:40 13:15, 14:10, 18:10, 21:45 13:40, 16:40, 21:35 13:40, 21:30 13:40, 21:30 13:40, 21:45 13:40, 21:45
Namiętność 21:30 16:20 15:20 15:20 15:20 15:20
Oh Boy! 14:50, 17:40, 20 15:15, 20:10, 21:35 12:35, 15:15, 18:15, 21:35 12:50, 15:15, 20, 21:35 15:15, 20, 21:35 13:20, 15:15, 20:15, 21:35 14:20, 15:15, 18, 20:10, 21:30
Pierwszy wschód słońca 21:40 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 12:45, 21:30
Powstanie Warszawskie 13, 14:30 13, 14:30 12:45 13, 14:30
Salvo. Ocalony 19:45 13:25, 18:15, 19:45 14:30, 17:10, 19:45 16:20, 17:10 16:20, 17:10 17:10 14:20, 15:45, 19:35, 21:30
Wielkie piękno 15:15, 19:10 15:45, 16:50 14:10, 16:50, 19 16:50, 19 16:50, 19 12:45, 16:50, 19 16:50, 17:35
Pokazy specjalne
4 maja

12:35 Niedziela Seniora

7 maja

12:45 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 18:15, 20:15, 22:15
Casanova po przejściach 19 19 19
Diabelskie nasienie 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:30, 22:30
Droga do zapomnienia 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30
Grand Budapest Hotel 12:30, 16:45, 19:30, 21:45 12:30, 16:45, 19:30, 21:45 12:30, 16:45, 19:30, 21:45 12:30, 16:45, 19:30, 21:45 12:30, 16:45, 19:30, 21:45 12:30, 16:45, 19:30, 21:45 12:30, 16:45, 19:30, 21:45
Hardkor Disko 14:45 14:45 14:45 14:45
Imigrantka 21:15 21:15 21:15 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15
Inna kobieta 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20
Jan Paweł II – Santo Subito. Świadectwa świętosci 10:15, 12:15, 16:15 10:15, 12:15, 16:15 10:15, 12:15, 16:15 10:15, 12:15, 16:15 10:15, 12:15, 16:15 10:15, 12:15, 16:15 10:15, 12:15, 16:15
Kamienie na szaniec 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing) 10, 15:45 10, 15:45 10, 15:45 10, 15:45 10, 15:45 10, 15:45 10, 15:45
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 12:45 12:45 12:45 12:45
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Karol, który został świętym 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Kochanie, chyba Cię zabiłem 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30
Lego Przygoda 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10 10, 12:10
Locke 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45
Medicus 11:50, 15, 18:10, 21:20 11:50, 15, 18:10, 21:20 11:50, 15, 18:10, 21:20 11:50, 15, 18:10, 21:20 11:50, 15, 18:10, 21:20 11:50, 15, 18:10, 21:20 11:50, 15, 18:10, 21:20
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Need for speed 21 21 21 19 19 19
Niebo istnieje… naprawdę 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Niesamowity Spider-Man 2 (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30 11:30, 17:30
Niezgodna 14:15, 17:15, 20:15 14:15, 17:15, 20:15 14:15, 17:15, 20:15 14:15, 17:15, 20:15 14:15, 17:15, 20:15 14:15, 17:15, 20:15 14:15, 17:15, 20:15
Noe: Wybrany przez Boga (dubbing) 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Noe: Wybrany przez Boga (napisy) 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Noe: Wybrany przez Boga 3D (napisy) 13:40, 19:20, 22:10 13:40, 19:20, 22:10 13:40, 19:20, 22:10 13:40, 19:20, 22:10 13:40, 19:20, 22:10 13:40, 19:20, 22:10 13:40, 19:20, 22:10
Pan Peabody i Sherman 11:10, 15:20, 17:30 11:10, 15:20, 17:30 11:10, 15:20, 17:30 11:10, 15:20, 17:30 11:10, 15:20, 17:30 11:10, 15:20, 17:30 11:10, 15:20, 17:30
Pan Peabody i Sherman 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Powstanie Warszawskie 14:45 14:45 14:45 19
Rio 2 13:30 13:30 13:30
Rio 2 3D 17 17 17
Sarila 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Sarila 3D 13 13 13 13 13 13 13
Snowpiercer: Arka przyszłości 22 22 22 22
Syn Boży (dubbing) 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
4 maja 17:00 Seans 60: Camille Claudel, 1915
18:45 Grand Budapest Hotel
5 maja Akademia Polskiego Filmu – I semestr
17:00 Wykład prof: Sławomira Bobowskiego
Zimowy zmierzch + Zagubione uczucia
6 maja 18:00 Grand Budapest Hotel
7 maja 18:00 Camille Claudel, 1915
8 maja 6. Festiwal Sztuka i Dokumentacja
18:00 Breaking The Frame

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
2 3 4 5 6 7 8
Ida 16:30 16:30 18:15 18:15
Pierwszy wschód słońca 18:15 18:15 20 20
Turystyczny Klub Filmowy 16 (Japonia) 16 (Japonia)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
2 3 4 5 6 7 8
Droga do zapomnienia 19:15 19:15 19:15
Locke 17:30 17:30 17:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak informacji o pokazach filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Niesamowity Spider-Man 2 3D (napisy) 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
5 maja 19:00 Dreszcze
6 maja 19:00 Niedokończony film
7 maja 19:00 Tulipan

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
2 3 4 5 6 7 8
Amazonia. Przygody małpki Sai 11:40, 15:50 11:40, 15:50 11:40, 15:50 11:40, 15:50 11:40, 15:50 15:50 11:40, 15:50
Amazonia. Przygody małpki Sai 3D 13:45, 18 13:45, 18 13:45, 18 13:45, 18 13:45, 18 11:40, 13:45, 18 13:45, 18
Brick Mansion. Najlepszy z najlepszych 14:50, 17, 19:15, 22 14:50, 17, 19:15, 22 14:50, 17, 19:15, 22 14:50, 17, 19:15, 22 14:50, 17, 19:15, 22 14:50, 17, 19:15, 22 13:40, 15:50, 17, 19:45, 22
Casanova po przejściach 19:10 19:10 19:10 20 19:10
Diabelskie nasienie 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Grand Budapest Hotel 19:10 19:10 19:10
Inna kobieta
13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30 13, 15:30, 18, 20:30
Imigrantka 21:20 21:20 21:20 21:30 21:30 21:30 21:20
Jan Paweł II – Santo Subito. Świadectwa świętości 10:45, 16:45 10:45, 16:45 10:45, 16:45 10:45, 16:45 10:45, 16:45 10:45, 16:45 10:45, 16:45
Kraina lodu 14:15 14:15 14:15
Lego: Przygoda 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Medicus 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10:20, 14:45 10:20, 14:45 10:20, 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Niebo istnieje… naprawdę 16:50, 19:30, 21:50 16:50, 19:30, 21:50 16:50, 19:30, 21:50 16:50, 19:30, 21:50 16:50, 19:30, 21:50 16:50, 19:30, 21:50 16:50, 19:30, 21:50
Niesamowity Spider-Man 2 (dubbing) 10, 13, 16 10, 13, 16 10, 13, 16 10, 13, 16 10, 13, 16 10, 13, 16 10, 13, 16
Niesamowity Spider-Man 2 (napisy) 19 19 19 19 19 19 19
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14
Niesamowity Spider-Man 2 3D (napisy) 17, 20, 21:30 17, 20, 21:30 17, 20, 21:30 17, 20, 21:30 17, 20, 21:30 17, 20, 21:30 17, 20, 22
Niezgodna 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Noe: wybrany przez Boga (napisy)
20:15 20:15 20:15 16:10, 20:15 16:10, 20:15 16:10, 20:15 20:15
Pan Peabody i Sherman 10, 12:10, 17:20 10, 12:10, 17:20 10, 12:10, 17:20 10, 12:10, 17:20 10, 12:10, 17:20 10, 12:10, 17:20 11:20, 12:10, 17:20
Piłkarzyki rozrabiają 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Powstanie warszawskie 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14
Rio 2 16:45 16:45 16:45
Rio 2 3D 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Robaczki z zaginionej doliny 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20
Sarila 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30
Skubani 12:50 12:50 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50 10:40, 12:50
Pokazy specjalne
3 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Upiorki rządzą
4 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Upiorki rządzą
6 maja 20:00 Kino Na Obcasach (Casanova po przejściach)
8 maja 18:00 Coriolanus – National theatre Live

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
2 maja 18:15 Kwartet
20:00 Sugar Man
3 maja 16:00 Melancholia
18:15 Kwartet
20:00 Sugar Man
4 maja 16:00 Kwartet
17:45 Rozstanie
19:45 Sugar Man

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
2 3 4 5 6 7 8
Grand Budapest Hotel 15:30 13:50 17:10 21
Grawitacja 3D 21:10 15:30 15:30 21 19
Imigrantka 13:30, 19:10 17:10 13:30, 19 17:10 19 20:40 20:30
Locke 21:10 12
Namiętność 17:15 12, 19:15 21 19:10 17:10 17:10
Pokazy specjalne
8 maja 17:00 32. Festiwal Szkół Teatralnych: Płynące wieżowce + spotkanie z Martą Nieradkiewicz

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 11-17 lipca 2014
cinema111
Repertuar kin – 14-20 lutego 2014
cinema111
Repertuar kin – 21-27 listopada 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*