cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 2 do 8 listopada 2012 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Bitwa pod Wiedniem (lektor) 11:30, 16:15 11:30, 16:15 11:30, 16:15 11:30, 16:15 11:30, 16:15 11:30, 16:15 11:30, 16:15
Obława 19, 21 19, 21 19, 21 19, 21 19, 21 19, 21 19, 21
Skyfall 11, 14, 17, 20 9, 12, 15, 18, 21 9, 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21
Żółwik Sammy 2 14:15 9:30, 14:15 9:30, 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Pokazy specjalne
2 listopada 23:00 Maraton Grozy i Horrorów

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
2 3 4 5 6 7 8
Bestie z południowych krain 16:15 14:15 16:15 16:15 16:30 14:30
Café de flore 16:30 21:15 21:55 16:30 16:30 12:20 16:20
Chińczyk na wynos 20 19:50 20:15 20 14:30 20 14:30
Headshot. Mroczna karma 14:10, 20 18 14:35, 18:15 20 20 21:20 20
Jak to jest 18:10 16:10 16:30 18:10 18:10 19:30 18:10
Marina Abramović: artystka obecna 17:30 18:25 13:30 21:40
Miłość 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:15, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 15, 17:20, 19:40, 21:45
Obława 18, 21:45 18, 19:45, 21:30 18, 21:45 18, 21:45 18:35, 20:15 18:15, 20 16:15, 20
Samsara 19:45 12:15, 19:20 12, 12:10, 19:45 14:20, 19:45 22 21:45 22
Sanctuary 21:55 14:30 20:10 21:55 21:55 17 21:55
Take This Waltz 16:10 12:30, 21:30 12:30 16:10 16:10 15:35 16:10
Trzy siostry T 21:40 14:35 13:50 21:40 21:45 15:25 14:45
W sypialni 18:40 16:10 14:05 18:40 18:40 14:15, 18:40 18:30
Whisky dla aniołów 14:15 16 14:15 14:15 14:50 14:30 18
Zostań ze mną 14:45 12:45 15:20 14:45 14:45 17:40 19:50
Pokazy specjalne
7 listopada 12:20 Środa Seniora: Trójpak filmowy

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 3D 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 12:30, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Bitwa pod Wiedniem (lektor) 10:30, 16 10:30, 16 10:30, 16 10:30, 16 10:30, 16 10:30, 16 10:30
Bitwa pod Wiedniem (napisy) 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Dwoje do poprawki 16:45, 19 16:45, 19 16:45, 19 16:45, 19 16:45, 19 16:45, 19 16:45, 19
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 3D 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Epoka Lodowcowa 4 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Internat 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Jesteś Bogiem 11:40, 16:40, 19:20, 22 11:40, 16:40, 19:20, 22 11:40, 16:40, 19:20, 22 11:40, 16:40, 19:20, 22 11:40, 16:40, 19:20, 22 11:40, 16:40, 19:20, 22 11:40, 16:40, 19:20, 22
Kronika opętania 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Kryptonim: Shadow Dancer 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Looper: Pętla czasu 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Madagaskar 3 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Madagaskar 3 3D 13 13 13 13 13 13 13
Merida Waleczna 10, 14:30 10, 14:30 10, 14:30 10, 14:30 10, 14:30 10, 14:30 10, 14:30
Merida Waleczna 3D 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Na tropie Marsupilami 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10 11, 13:10
Niewierni 16, 18:20, 20:40 16, 18:20, 20:40 16, 18:20, 20:40 16, 18:20, 20:40 16, 18:20, 20:40 16, 18:20, 20:40 16, 18:20, 20:40
Obława 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Paranormal Activity 4 13:20, 18:40, 20:50 13:20, 18:40, 20:50 13:20, 18:40, 20:50 13:20, 18:40, 20:50 13:20, 18:40, 20:50 13:20, 18:40, 20:50 13:20, 20:15, 22:15
Sillent Hill: Apokalipsa 3D 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:30
Skyfall 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30
Ted 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Uprowadzona 2 17, 19, 22:15 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21 17, 19, 21
Whisky dla Aniołów 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Żółwik Sammy 2 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
Żółwik Sammy 2 3D 12 12 12 12 12 12 12
Pokazy specjalne
2 listopada 21:00 Maraton Halloween (Udręczeni, Zejscie 2, Silet Hill: Apokalipsa 3D)
KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
Kino zostało zamknięte

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
3 listopada 17:00 Wszystko na sprzedaż + Buffo
19:00 Przepraszam, czy tu biją?
4 listopada 12:00 Malujemy filmowy świat
15:00 Pałace ziemi obiecanej + Nekropolis – łódzkie trójprzymierze cieni…
16:30 I skrzypce przestały grać
18:30 Jak daleko stąd, jak blisko
5 listopada 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Świadectwo urodzenia + Pasażerka)
6 listopada Retrospektywa Andrzeja Papuzińskiego
18:00 Filmy o sztuce:
Spojrzenie na plakat
Bykowi chwała
Brzuch
Na drugi brzeg
Siedem misteriów według Stasysa
7 listopada Retrospektywa Andrzeja Papuzińskiego
18:00 Filmy o Panoramie Racławickiej i Zamku Królewskim w Warszawie:
Pole bitewne
Wezwanie
Wielkie oczekiwanie
Z ognia, piasku i popiołu
Podziemia, skóry, laury i buńczuki
Powrót z chaosu
8 listopada Retrospektywa Andrzeja Papuzińskiego
18:00 Filmy o twórcach:
Stradivari ’66
Cztery temperamenty
Stanisław Zagajewski – Ars Mea, Lux Mea
Dzwon
Powrót Andrzeja Panufnika

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
5 listopada 14:00 Bez wstydu
6 listopada 16:00 Turystyczny Klub Filmowy: Werona i Jezioro Garda
7 listopada 15:00 Zabawna buzia
17:15 Szalona miłość Yves Saint Laurent
19:30 Pret-a-Porter
8 listopada 14:30 Pret-a-Porter
17:15 Zabawna buzia
19:30 Szalona miłość Yves Saint Laurent

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
2 listopada 15:30 Bez wstydu
17:30 Turystyczny Klub Filmowy: Werona i Jezioro Garda
19:30 Wstyd
3 listopada 15:30 Turystyczny Klub Filmowy: Wenecja
17:45 Wstyd
20:00 Bez wstydu
4 listopada 15:30 Turystyczny Klub Filmowy: Wenecja
17:45 Wstyd
20:00 Bez wstydu
5 listopada 15:45 Klasztor
18:00 Wenecja
20:00 Wstyd
6 listopada 12:00 Bez wstydu
14:00 Wstyd
18:00 Klasztor
7 listopada 16:00 Bez wstydu
18:00 Wielcy Malarze XX Wieku: Francis Bacon
20:15 Wstyd
8 listopada 15:45 Wielcy Malarze XX Wieku: Francis Bacon
18:00 Wstyd
20:15 Bez wstydu

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
2 listopada 18:00 Wielcy nieobecni polskiej animacji. Animowane zaduszki

8 listopada 18:00 Mistrzowski miesiąc: Michael Haneke: Miłość

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Arktyka 3D 10 10
Skyfall 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 11, 13:50, 16:40, 19:30, 22:20

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
Kino zostało zamknięte

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
5 listopada 19:00 Zezowate szczęście
6 listopada 19:00 Słodkie życie
7 listopada 19:00 Boccaccio ‘70
8 listopada 19:00 Osiem i pół

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
2 3 4 5 6 7 8
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:45, 17:45 12:30, 17:30 12:45, 17:45
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 3D
10:15, 15:15, 20:15 10:15, 15:15, 20:15 10:15, 15:15, 20:15 10:15, 15:15, 20:15 10:15, 15:15, 20:30 10, 15 10:15, 15:15, 20:15
Bitwa pod Wiedniem (lektor) 10:40 10:40 10:40 10:40 10:20 10:40 10:40
Bitwa pod Wiedniem (napisy) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Internat 13:15, 15:20, 19:45, 21:50 13:15, 15:20, 19:45, 21:50 13:15, 15:20, 19:45, 21:50 10, 15:20, 19:45, 21:50 13:15, 15:20, 17:30, 21:20 10, 15:20, 19:45, 21:50 10, 15:20, 19:45, 21:50
Jesteś Bogiem 10:30, 16:20 16:20 16:20 16:20 10:30, 16:20 16:20 16:20
Kryptonim: Shadow Dancer 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:45
Looper – Pętla czasu 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45 10:10, 12:50, 15:30, 18:10, 20:45
Na tropie Marsupilami 9:30, 11:50, 14:20 9:30, 11:50, 14:20 9:30, 11:50, 14:20 9:30, 11:50, 14:20 9:30, 11:50, 14:20 9:30, 14:20 10:30, 14:20
Obława 10, 18:15, 20:30 10, 18:15, 20:30 10, 18:15, 20:30 18:15, 20:30 10, 17 17:50, 18:50 18:50, 21:15
Paranormal Activity 4 17:30, 21:15 17:30, 21:15 17:30, 21:15 17:30, 21:15 17:30, 21:15 17:30
Pokłosie 20:30
Silent Hill: Apokalipsa 3D 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:30
Skyfall 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 9, 11, 12, 13:20, 15, 17:15, 18, 19, 20, 20:15, 21, 22 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Tylko nie miłość 19:10
Uprowadzona 2 16:40, 18:50 16:40, 18:50 16:40, 18:50 16:40, 18:50 16:40 16:40, 18:15
Whisky dla aniołów 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 9:50, 14:50 15:30 11:30, 16
Żółwik Sammy 2 9:15, 13:50 9:15, 13:50 9:15, 13:50 9:15, 13:50 10:20 10:45, 13:20 9:15, 13:50
Żółwik Sammy 2 3D 10:20 10:20 10:20 10:20 12:30 10:20 10:20
Pokazy specjalne
3 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
4 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
6 listopada 20:00 Kino na Obcasach: Tylko nie miłość
7 listopada 12:00 Multibabykino: Obława
20:00 Led Zeppelin Live from London

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
2 listopada 17:30 Nietykalni
19:30 Wstyd
3 listopada 17:00 Nietykalni
19:00 Wstyd
4 listopada 16:15 Zapiski z Toskanii
18:00 Nietykalni

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 11-17 lutego 2011
repertuar
Repertuar kin – 2-8 kwietnia 2010
cinema111
Repertuar kin – 14-20 listopada 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*