repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 2 do 8 lipca 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Listy do Lilli 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30
Saga Zmierzch: Zaćmienie 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Toy Story 3 3D 9:15, 11:30, 13:45 9:15, 11:30, 13:45 9:15, 11:30, 13:45 9:15, 11:30, 13:45 9:15, 11:30, 13:45 9:15, 11:30, 13:45 9:15, 11:30, 13:45

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
2 3 4 5 6 7 8
Amalia – Królowa Fado 15:30, 19:40 13:30, 15:50, 19:30 15:30, 19:30 15:30, 19:30, 21:10 14, 15:30, 19:30 16:45, 20:45 13:30, 15:50, 19:30
Beats of Freedom – Zew Wolności 21:50 21:40 21:45 21:40 14:10 21:10 21:45
Benek 16:10, 20 16, 19:50 16, 19:50 17:45, 21:15 16:20, 20:10 14, 19:15 16, 19:50
Bracia 14:10, 19:30 14, 17:40 17:40, 20 13:50, 17:30 16:20, 21:40 15:40, 19:20 14, 21:40
Jaśniejsza od gwiazd 14, 17:50 17:45 16, 17:45 14 14:10, 18 15:45, 21 13:50, 17:45
Metropia 21:40 14:20, 21:30 14:20, 21:30 16:10, 19:40 21:50 17:45 21:30
Poważny człowiek 16, 17:50 15:45, 21:45 13:40, 21:50 15:40, 19:20 18, 19:50 13:50, 17:30 15:45, 17:40
Samotny mężczyzna 13:45, 17:45, 21:20 18:10, 20 14:15, 18:10 13:45, 17:45 17:45, 21:40 13:20, 15 18:10, 20
Pokazy specjalne
7 lipca Filmobranie – 19:00 Chłopaki nie płaczą (kino Charlie), 21:00 Ciacho  (Fabryka Sztuki)

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Bracia 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Co nas kreci, co nas podnieca 11 11 11 11 11 11 11
Czarodziejka Lilly,smok, magiczna księga 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Czwarty stopień 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 12, 14, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
Disco Robaczki 10, 12, 14:15, 16 10, 12, 14:15, 16 10, 12, 14:15, 16 10, 12, 14:15, 16 10, 12, 14:15, 16 10, 12, 14:15, 16 10, 12, 14:15, 16
Drużyna A 15:15, 20, 22:30 15:15, 20, 22:30 15:15, 20, 22:30 15:15, 20, 22:30 15:15, 20, 22:30 15:15, 20, 22:30 15:15, 20, 22:30
Dziewczyna z ekstraklasy 13, 17:45 13, 17:45 13, 17:45 13, 17:45 13, 17:45 13, 17:45 13, 17:45
Istota 13:30, 18:10, 20:20, 22:30 13:30, 18:10, 20:20, 22:30 13:30, 18:10, 20:20, 22:30 13:30, 18:10, 20:20, 22:30 13:30, 18:10, 20:20, 22:30 13:30, 18:10, 20:20, 22:30 13:30, 18:10, 20:20, 22:30
Jak wytresować smoka 3D 11:10, 13:20, 15:30 11:10, 13:20, 15:30 11:10, 13:20, 15:30 11:10, 13:20, 15:30 11:10, 13:20, 15:30 11:10, 13:20, 15:30 11:10, 13:20, 15:30
Jutro będzie futro 12:45, 17:20, 19:40, 22 12:45, 17:20, 19:40, 22 12:45, 17:20, 19:40, 22 12:45, 17:20, 19:40, 22 12:45, 17:20, 19:40, 22 12:45, 17:20, 19:40, 22 12:45, 17:20, 19:40, 22
Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:30
Książe Persji: Piaski Czasu 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Listy do Julii 15, 19:20 15, 19:20 15, 19:20 15, 19:20 15, 19:20 15, 19:20 15, 19:20
Niania i wielkie bum 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Pani i Pan Kiler 17:40, 19:50, 22 17:40, 19:50, 22 17:40, 19:50, 22 17:40, 19:50, 22 17:40, 19:50, 22 17:40, 19:50, 22 17:40, 19:50, 22
Plan B 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19
Poważny człowiek 11, 15:45 11, 15:45 11, 15:45 11, 15:45 11, 15:45 11, 15:45 11, 15:45
Robin Hood 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21
Saga zmierzch – Zaćmienie 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30
Seks w wielkim mieście 2 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15
Toy Story 3 3D 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 21

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
2 3 4 5 6 7 8
Co nas kręci co nas podnieca 18 16:20, 19:50 19 18:40 18
Metropia 16:40 15:40 17:10 16:30
Poważny człowiek 19:40 18, 21:30 17:10, 20:40 20:20 19:40
Prorok 21:30 21:30
Pokazy specjalne
2 lipca 21:00 Ludożerca (Polówka na Rynku Starego Miasta)
6 lipca 21:00 Lektor (Polówka w Parku na Zdrowiu)
7 lipca 21:00 Jeszcze dalej niż Północ (Polówka w Parku Poniatowskiego)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
2 lipca 21:00 Ludożerca (Rynek Starego Miasta)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
2 lipca 16:00 Turystyczny Klub Filmowy: Niemcy – wyspy Morza Bałtyckiego
18:00 Muzyka i Film: Przygoda z piosenką
7 lipca 17:00 Turystyczny Klub Filmowy: Niemcy – wyspy Morza Bałtyckiego

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
2 3 4 5 6 7 8
Dom zły 20 15:45 15:45, 20 19 15:15, 20
Filmowe Portrety Kobiet 18 (W obronie własnej)
Klasyka Kina Włoskiego 18 (Złodzieje rowerów)
Turystyczny Klub Filmowy 19:30 Niemcy – wyspy Morza Bałtyckiego
Wielcy Malarze 18 (Tycjan i Leonardo Da Vinci)

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
2 3 4 5 6 7 8
Toy Story 3 3D 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
2 3 4 5 6 7 8
Boso, ale na rowerze 17:15, 19:25, 21:30 17:15, 19:25, 21:30 17:15, 19:25, 21:30 17:15, 19:25, 21:30 17:15, 19:25, 21:30 17:15, 19:25, 21:30 17:15, 19:25, 21:30
Bracia 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Co nas kręci, co nas podnieca 15:45, 19:55 15:45, 19:55 15:45, 19:55 15:45, 19:55 15:45, 19:55 15:45, 19:55 15:45, 19:55
Disco Robaczki 11:15, 12:35, 14:15, 15:45 11:15, 12:35, 14:15, 15:45 11:15, 12:35, 14:15, 15:45 11:15, 12:35, 14:15, 15:45 11:15, 12:35, 14:15, 15:45 11:15, 12:35, 14:15, 15:45 11:15, 12:35, 14:15, 15:45
Robin Hood 14:15, 17, 20 14:15, 17, 20 14:15, 17, 20 14:15, 17, 20 14:15, 17, 20 14:15, 17, 20 14:15, 17, 20
Wenecja 11:30, 17:35, 21:45 11:30, 17:35, 21:45 11:30, 17:35, 21:45 11:30, 17:35, 21:45 11:30, 17:35, 21:45 11:30, 17:35, 21:45 11:30, 17:35, 21:45

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
2 3 4 5 6 7 8
Czwarty stopień 12, 14:15, 16:40, 19:20, 22 13:10, 15:50, 18:15, 20:30, 22:50 13:10, 15:50, 18:15, 20:30 13:10, 15:50, 18:15, 20:30 12:10, 14:50, 17:15, 19:40, 22 13:10, 15:50, 18:15, 20:30 13:10, 15:50, 18:15, 20:30, 22:50
Disco Robaczki 10 9:15, 11:10 9:15, 11:10 9:15, 11:10 10:10 9:15, 11:10 9:15, 11:10
Drużyna A 9:20 9:20 9:20 9:20
Dziewczyna z ekstraklasy 11 12 12 12 12 12
Istota 15:40, 20:40 19:10, 21:30 16:45, 19:10, 21:30 11:15, 16:45, 19:10, 21:30 11:15, 16:45, 21:20 11:15, 21:20 11:15, 16:45, 19:10, 21:30
Jak wytresować smoka 3D 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Jutro będzie futro 23 21:20 16:10, 21:20 12:10, 16:10, 21:20 12:10, 16:10 12:10, 16:10 12:10, 16:10, 21:20
Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus 13:20, 15:45, 18, 20:15 13:40, 15:50, 18, 20:15, 22:30 13:40, 15:50, 18, 20:15, 22:30 13:20, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:20, 15:45, 18, 20:15, 22:30 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:20, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Książę Persji: piaski czasu 22 18:45, 22 13:40, 18:45 13:40 13:40, 18:45 13:40, 18:45
Niania i wielkie bum 10:50 9:20 10:50 10:50 9:30 10:50
Ocean przygód 3D 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30
Pan i Pani Kiler 13:20 14:20 14:20 22 14:20 22
Plan B 13:45, 18:10 16:45 21 9:40, 21 9:40 9:40, 21 9:40, 21, 23:30
Poważny człowiek 16:10 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Saga Zmierzch: Zaćmienie 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30. 16:15, 17, 19, 19:30, 21:45, 22:30 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45, 22:45 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45, 22:45
Toy Story 3 3D 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16, 16:50, 18:30, 19:30 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16:10, 16:50, 18:45, 19:30 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16, 16:50, 18:30, 19:30 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16, 16:50, 18:30, 19:30 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16, 16:50, 18:45 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16, 16:50, 18:30 9:10, 10:30, 11:40, 13:15, 14:15, 16, 16:50, 18:30, 19:30
Wybuchowa Para 20:30
Pokazy specjalne
3 lipca 10:30, 12 Poranki dla Maluchów
4 lipca 10:30, 12 Poranki dla Maluchów
6 lipca 20:00 Kino na Obcasach – Wybuchowa para
7 lipca 12:00 Multibabykino – Kobieta na Marskie, mężczyzna na Wenus
do 11 lipca Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 3D – program tutaj

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
2 lipca 19:00 Rewers/ Wszystko, co kocham
3 lipca 16:40 Rewers
18:15 Jeszcze dalej niż północ/ Lourdes
4 lipca 15:45 Tatarak
17:10 Lourdes
18:50 Wszystko, co kocham

Zapraszamy do kin.

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin 10-16 lutego
cinema111
Repertuar kin – 23-29 października
cinema111
Repertuar kin – 16-22 maja 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*