repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 19 do 25 listopada 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 0:01, 9:30, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30 9:30, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30 9:30, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 9:30, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30 9:30, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30 9:30, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30
Śluby Panieńskie 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Śniadanie do łóżka 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
19 20 21 22 23 24 25
Chrzest 14:30 16:40 15:50 15:40 21:35 14:35 17:20
Essential Killing 17:20 15:15 16:35 15:50 15:20 14:40 18:50
Hej, skarbie 16, 20 12:35, 18:20 13:55, 16:10, 19:40 19:30, 21:50 18, 21:40 16:10, 19:40 14, 19:45, 21:50
Kobiety bez mężczyzn 18:20 13:20, 19:50 17:25, 21:20 14:10, 20:10 13:45, 16:20 17:45, 21:40 16:30, 20:15
Podaj mi dłoń 21:50 12:25, 20:15 13:40, 21:30 14, 16:50, 21:40 17:30, 20:30 14:30, 18:30 16, 19, 21:45
Prosta historia o miłości 15:55, 20:25 13:50, 21:40 12:15, 20:05 15:25, 20:15 14:15, 21:50 16, 20 17:30, 20:25
Sekret jej oczu 14:30 16:05, 21:30 12:20, 19:05 17:20 14:10 19:30 14:15
The Doors – historia nieopowiedziana 18:50 16:45 15:05 17:10 18:30 16:10 15:50
W drodze do domu 20:15 20
Wyjście przez sklep z pamiątkami 16:45, 21:55 11:50, 14:30, 18:15, 21:50 12:25, 14:35, 18:05, 21:35 18:40, 21:30 16:50, 20:05 18:10, 21:35 18:10, 21:40
Wyśnione miłości 14:10 18:20 18:10 18:20 15:40 21:30 14:10
Pokazy specjalne
19 listopada 18:00 I Festiwal Kultury Buddyjskiej “Przestrzeń Umysłu”
19 listopada 19:00 Premiery filmowe “Eudezet Snow Weekend”
20 listopada 15:00 Premierowy pokaz filmu “Lotnicy Konsmonauci”

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Amerykanin 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Aż po grób 12:15, 16:40, 21:15 12:15, 16:40, 21:15 12:15, 16:40, 21:15 12:15, 16:40, 21:15 12:15, 16:40, 21:15 12:15, 16:40, 21:15 12:15, 16:40, 21:15
Biała i Strzała podbijają kosmos 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Dla Niej wszystko 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22
Essential Killing 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – napisy
15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30
Jedz, módl się, kochaj 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Karate Kid 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Mysi Agenci 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Niepowstrzymany 13:30, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15 13:30, 18, 20:15
Ostatni egzorcyzm 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45
Paranoramal Activity 2 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Piła VII 3D 16:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Policja Zastępcza 10, 14:20, 19, 22:30 10, 14:20, 19, 22:30 10, 14:20, 19, 22:30 10, 14:20, 19, 22:30 10, 14:20, 19, 22:30 10, 14:20, 19, 22:30 10, 14:20, 19, 22:30
RED 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Skrzydlate Świnie 13, 15:10, 17:20, 19:30, 22:30 13, 15:10, 17:20, 20:30, 22:30 13, 15:10, 17:20, 20:30, 22:30 13, 15:10, 17:20, 20:30, 22:30 13, 15:10, 17:20, 20:30, 22:30 13, 15:10, 17:20, 20:30, 22:30 13, 15:10, 17:20, 20:30, 22:30
Social Network 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Śluby panieńskie 11 11 11 11 11 11 11
Śniadanie do łóżka 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Zakochany Wilczek 3D 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:40
Zanim odejdą wody 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11:30, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Zemsta futrzaków 11:15, 13:15, 15:15 11:15, 13:15, 15:15 11:15, 13:15, 15:15 11:15, 13:15, 15:15 11:15, 13:15, 15:15 11:15, 13:15, 15:15 11:15, 13:15, 15:15
Żółwik Sammy 3D 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30
Pokazy specjalne
19 listopada 19:00 Traviata (Cinemaestro)

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
19 20 21 22 23 24 25
Chloe 17:30, 20:50 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30 17:10, 19:30
Chrzest 17, 19:10 18, 21:20 18, 21:20 21:20 21:20
Essential Killing 16, 19, 21 17:30 17:30 17:30 17:30, 21:30
Pokazy specjalne
19-20 listopada 17:00 „Na Swoim” – Festiwal Filmowy o Własności Prywatnej i Prywatyzacji
22-25 listopada Przegląd Filmów LGBT
24 listopada 18:00 Yessmani naprawiają świat (pokaz stowarzyszenia Obywatel)
25 listopada 20:00 Future Shorts One

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
19 listopada 10:00 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – IX przegląd konkursowy
12:15 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – X przegląd konkursowy
15:30 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – XI przegląd konkursowy
20 listopada 12:00 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – pokaz specjalny – Kultura Remixu
18:00 Uroczyste zamknięcie festiwalu, wręczenie nagród
21 listopada 12:00 Baśnie i bajki polskie
17:00 Pokaz filmów nagrodzonych na XX Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
23 listopada 18:00 Pokaz filmów nagrodzonych na XX Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” 
24 listopada 111:30 Fala
18:00 Pokaz filmów nagrodzonych na XX Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
25 listopada 17:00 Finisaż XX Festiwalu Mediów „Człowiek w Zagrożeniu”: Jerzy Bossak – setna rocznica urodzin

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
24 listopada 17:15 Turystyczny Klub Filmowy: Meksyk
25 listopada 17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
19 listopada 15:15 Niezwykłe biografie: Pollock
17:45 Jestem twój
20:00 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
20 listopada 17:30 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
19:30 Jestem Twój
21 listopada 17:30 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
19:30 Jestem Twój
22 listopada 13:30 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
15:30 Jestem Twój
18:00 Prawnicza Akademia Filmowa: Krytyczna terapia
23 listopada 14:30 Droga
17:00 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
19:00 Klub Filmowy Ferment: Jestem Twój
24 listopada 14:00 Jestem Twój
20:00 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
25 listopada 15:30 Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
19:30 Jestem Twój

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I 0:01, 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
19 20 21 22 23 24 25
Aż po grób 14:30, 16:30 10, 16:45, 20:15 10, 12, 17:10, 21 13:05, 15 14:20, 17:45, 21:15 12:50, 16:15, 19:45 13:20, 17:45, 21:15
Bazyl, człowiek z kulą w głowie 12:30 12:30 11:40, 19:35 11:40, 19:35 11:40, 17:30 11:40, 19:35 11:40, 17:30
Chloe 12:30, 21:35 13:15, 20:35 12:40, 19:15 11:40, 15:05, 18:30, 21:55 10:10, 13:35, 17, 20:30 11:40, 15:05, 18:30, 21:55 10:10, 13:35, 17, 20:30
Dorian Gray 21:15 22:10 13:40, 17:30, 21:40 13:40, 17:30, 21:40 13:40, 19:35, 21:40 13:40, 17:30, 21:40 13:40, 19:35, 21:40
Pianomania 14:45 14:45 10, 15:40 10, 15:40 10, 15:40 10, 15:40 10, 15:40
Śniadanie do łóżka 11, 14:15, 16 15:10, 22:25 14:30, 16, 21:10 10:10, 13:30, 16:55, 20:20 11:55, 15:20, 18:50 10:10, 13:30, 16:55, 20:20 11:55, 15:20, 18:50
Święty Mikołaj 10, 11:30 13:35 14 10 10, 11:15 10, 11:15 10, 11:15
W drodze do domu 13, 21:50 15:10, 22:10 15:30, 19:15 11:30 16:10, 19:40 14:40, 18:10, 21:30 12:50, 16:10, 19:40
Pokazy specjalne
12-21 listopada Sputnik nad Polską 2010 – replika
19 listopada 19:00 Lady Polonia (Kot, jaki jest każdy widzi)
22 listopada Akademia Polskiego Filmu (17:00 Nóż w wodzie, 19:00 Świadectwo urodzenia)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
19 20 21 22 23 24 25
Amerykanin 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Aż po grób 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20
Dla Niej wszystko 10:20, 13:20, 16, 18:40, 21:20 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 13:30, 16:10, 18:50, 21:30 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing 0:01, 9:30, 11:40, 12:40, 15:50, 19 9:30, 10:30, 11:40, 13:40, 14:50, 15:50, 19 9:30, 10:30, 11:40, 13:40, 14:50, 15:50, 19 9:30, 11:40, 12:40, 15:50, 19 9:30, 11:40, 12:40, 15:50, 19 9:30, 11:40, 12:40, 15:50, 19 9:30, 11:40, 12:40, 15:50, 19
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – napisy
18, 21:10 18, 21:10 18, 21:10 18, 21:10 18, 21:10 18, 21:10 18, 21:10
Legendy Sowiego Królestwa 3D 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40
Mysi Agenci 9, 11:10, 13:15 9, 11:10, 13:15 9, 11:10, 13:15 9, 11:10, 13:15 9, 11:10, 13:15 9, 11:10, 13:15 9, 11:10, 13:15
Niepowstrzymany 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 15:20, 17:40, 20:10, 22:30
Ostatni Egzorcyzm 14:50, 17:10, 19:15, 21:30 14:45, 17:10, 19:20, 21:40 14:45, 17:10, 19:20, 21:40 14:45, 17:10, 19:15, 21:30 14:45, 17:10, 19:15, 21:30 14:45, 17:10, 19:15, 21:30 14:45, 17:10, 19:15, 21:30
Paranormal Activity 2 12 12 12 12 12 12 12
Piła VII 3D 20:50 20:40 20:40 20:50 18:20 18:20 20:50
Policja Zastępcza 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22
Skrzydlate Świnie 13:10, 15:40, 18:15, 20:40 12:30, 16:45, 19:10, 21:30 12:30, 16:45, 19:10, 21:30 13:10, 15:40, 18:15, 20:40 13:10, 15:40, 18:15, 20:40 13:10, 15:40, 18:15, 20:40 13:10, 15:40, 18:15, 20:40
Śluby Panieńskie 10:30 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Śniadanie do łóżka 9:15,     11:20, 13:30, 15:45, 17:50, 20, 22:15 9:15,     11:20, 13:30, 15:45, 17:50, 20, 22:15 9:15,     11:20, 13:30, 15:45, 17:50, 20, 22:15 15:45, 17:50, 20, 22:15 12:30, 15:45, 17:50, 20, 22:15 15:45, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 15:45, 17:50, 20, 22:15
Zakochany Wilczek 3D 9:10, 10, 11:15, 13:50, 16:15, 18:30 9:10, 11:15, 13:50, 16:15, 18:30 9:10, 11:15, 13:50, 16:15, 18:30 9:10, 11:15, 13:50, 16:15, 18:30 9:10, 11:15, 13:50, 16:10 9:10, 11:15, 13:50, 16:10 9:10, 11:15, 13:50, 16:15, 18:30
Zanim odejdą wody 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21
Zemsta Futrzaków 9:45, 12:45 10:15 10:15 9:40 10:15 9:40 10:15
Zółwik Sammy 3D 10:50 10:50 10:50 10:50
Pokazy specjalne
20 listopada 9:00, 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
21 listopada 9:00, 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
22 listopada 12:00 Multibabykino – Śniadanie do łóżka
24 listopada 12:00 Multibabykino – Śniadanie do łóżka
25 listopada 22:00 Noc z Rodriguez’em

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
20 listopada repertuar wkrótce
21 listopada

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 10-16 sierpnia 2012
Repertuar kin – 24-30 sierpnia 2018
cinema111
Repertuar kin – 12-18 grudnia 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*