cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 stycznia 2019 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
18 stycznia 14:30 Sergio i Siergiej
16:10 Ramen. Smak wspomnień
17:50 Dowłatow
20:10 Sny wędrownych ptaków
19 stycznia 12:50 Sny wędrownych ptaków
15:10 Ramen. Smak wspomnień
17:00 Seans psychologiczny – Złe wychowanie Cameron Post
20 stycznia 13:00 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
14:30 Dowłatow
16:50 Sny wędrownych ptaków
19:10 Ramen. Smak wspomnień
20:50 Sergio i Siergiej
21 stycznia 14:30 Dowłatow
16:50 Sny wędrownych ptaków
19:10 Ramen. Smak wspomnień
20:50 Sergio i Siergiej
22 stycznia 12:30 Sergio i Siergiej
14:10 Sny wędrownych ptaków
16:30 Ramen. Smak wspomnień
18:10 Dowłatow
20:30 PL90 vs USA50 – ANIMOWANE REKLAMY
24 stycznia 13:00 Sny wędrownych ptaków
15:20 Sergio i Siergiej
17:00 Ramen. Smak wspomnień
18:40 Dowłatow
MIKRO SALA EKSPERYMENTALNA
SZPIEG
Piątek 18.01 / 18:00
Niedziela 20.01 / 18:00
Wtorek 22.01 / 18:00
CZŁOWIEK, KTÓRY ZABIŁ DON KICHOTA
Sobota 19.01 / 14:00
Poniedziałek 21.01 / 18:00
Czwartek 24.01 / 18:00
DLACZEGO JESTEŚMY KREATYWNI?
Wtorek 22.01 / 16:00

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
18 19 20 21 22 23 24
Ayka
14 12, 17:15 12, 17:15 12, 17:15 12, 17:15 12, 17:15 12:25, 17:15
Bohemian Rhapsody
14:40 12:15 10:20 15:15 14:40 14:40 15
Chłopiec z burzy
16:45 16:45 16:45 16:30 16:30 16:45 16:30
Dom, który zbudował Jack 20:45 10, 18:45 11:50, 20:45 18:#0 20:45 20:45 18:30
Faworyta
19
Fuga
17:30
Mój piękny syn
14:30 14:30 14:30 13 18:30 14:30 14:15
Monument 18
Over The Limit 21 11:50, 21 11:50, 21 21 21 21 21:20
Powrót Bena
18:45 21:15 10, 18:45 14:30 14:30 18:45 21:15
Płomienie
15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 16:10
Ramen. Smak wspomnień
12:15, 14:10, 18:15 13:15, 14:10, 19:15 10:20, 13:15, 14:10, 19:15 13:15, 14:10, 19:15 13:15, 14:10, 21:30 11:30, 13:15, 14:10, 21:30 14:25, 15, 19:15
Sny wędrownych ptaków 16 15, 21 15, 21 15, 21 15, 19:15 15, 19:15 15, 21
Szpieg 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:50
Vice
12:10, 19 16:30 13, 19 21 19 12:10, 19 19:30
Zabawa Zabawa
17:15, 21:30 10:30, 14:45, 21:30 17:15, 21:30 11:20, 21:15 12:45, 17:15, 21:30 10:30, 17:15, 21:30 13:15, 22
Zimna wojna 12:45 12:45 15:30 12:45 12:45 12:45 12:30
Pokazy specjalne
20 stycznia 10:00 Niedziela Seniora
23 stycznia 10:30 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Aquaman (dubbing)
11:45, 16 11:45, 16 11:45, 16 11:45, 16 11:30, 16 11:45, 16 12:15
Aquaman (napisy)
19 19 19 19 19 19 20:15
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
10:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 14:30, 16:30, 18:30
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru 3D
12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Bohemian Rhapsody 18:20, 21:10 18:20, 21:10 18:20, 21:10 21 20:45 18:20, 21:10 18:20, 21:10
Bumblebee (dubbing) 10:10, 12:40, 15:10, 17:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40 10:10, 12:40, 15:10, 17:40
Diabeł: inkarnacja
22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Diablo. Wyścig o wszystko
11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10 11:20, 13:40, 16, 18:20, 20:40, 22:10
Dom, który zbudował Jack 10, 14, 19:10, 21:40 10:20, 14, 19:10, 21:40 10:20, 14, 19:10, 21:40 10, 14, 19:10, 21:40 10, 14, 19:10, 21:40 10:20, 14, 19:10, 21:40 10, 14, 19:10, 21:40
Glass
10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21
Królowa Śniegu: po drugiej stroni, lustra 10 10 10 10 10 10
Mary Poppins powraca (dubbing)
10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Mój piękny syn
13:30, 19:40 19:40 19:40 13:30, 19:40 13:30, 18:20 19:40 13:30, 19:40
Narodziny gwiazdy
15:30, 20:10 15:30, 20:10 15:30, 20:10 15:30, 20:10 15:30, 20:10 15:30, 20:10 15:30, 20:10
O psie, który wrócił do domu
13:30 13:30
Pech to nie grzech
12, 17:15, 22 12, 17:15, 22 12, 17:15, 22 12, 17:15, 22 12, 17:15, 22 17:15, 22 12, 17:15
Powrót Bena 13:15, 20:30 13:30, 20:30 13:30, 20:30 13:15, 20:30 13:15, 20:30 13:30, 20:30 13:15, 20:30
Ralph Demolka w Internecie 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15 10:30, 11:45, 14:15, 15:30, 16:45, 18, 19:15
Ralph Demolka w Internecie 3D
13 13 13 13 13 13 13
Spider-Man Uniwersum  (dubbing)
14:40, 17:10 14:40, 17:10 14:40, 17:10 14:40, 17:10 14:30, 17 14:40, 17:10 17:10
Underdog 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:30, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30 10, 11:15, 12:30, 13:45, 15, 16:15, 17:30, 18:45, 20, 21:15, 22:30
Vice
12:15, 20:30 12:15, 20:30 12:15, 20:30 12:15, 20:30 12:15, 20:30 12:15, 20:30 11:15, 20:30
Zabawa zabawa
10:15, 15, 17, 19, 21 10:15, 15, 17, 19, 21 10:15, 15, 17, 19, 21 10:15, 15, 17, 19, 21:45 10:15, 15, 17, 19, 21 10:15, 15, 17, 19, 21 10:15, 15:10, 19, 21
Zero
18:30
Pokazy specjalne
22 stycznia
19:30 Pokaz Unlimited – Anioł
24 stycznia
19:30 Ladies Night – Miszmasz, czyli kogel mogel 3

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Aquaman 4DX (dubbing)
17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
Glass 4DX 15, 20:30 15, 20:30 15, 20:30 15, 20:30 15, 20:30 15, 20:30 15, 20:30
Ralph Demolka w Internecie 3D 4DX 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30 10, 12:30

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Aquaman 3D IMAX (napisy) 11 11 11 11 11 11 11
Glass IMAX 14, 16:40, 19:20, 22 14, 16:40, 19:20, 22 14, 16:40, 19:20, 22 14, 16:40, 19:20, 22 14, 16:40, 19:20, 22 14, 16:40, 19:20, 22 14, 16:40, 19:20, 22

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
24 stycznia 16:00 Nigdy cię tu nie było
18:00 Przelotni kochankowie
22:00 Happy End

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
18 19 20 21 22 23 24
Aquaman 3D (dubbing)
9
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:50 10:10, 12:20, 13:30, 15:40, 17:10
Bumblebee (dubbing) 12, 19:20 12, 19:20 12, 19:20 12, 19:20 12, 19:20 12, 19:20 12:10, 19:20
Bumblebee (napisy) 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Chłopiec z burzy (dubbing)
9, 10, 10:45, 16:20 10:50, 16:20 10:50, 16:20 10:50, 16:20 10:50, 16:20 10:50, 16:20 10:40, 16:20
Chłopiec z burzy (napisy) 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Diablo. Wyścig o wszystko 11:40, 14, 16:30, 19, 20:40, 21:50 11:20, 13:50, 16:30, 19, 20:40, 21:50 11:20, 13:50, 16:30, 19, 20:40, 21:50 11:20, 13:50, 16:30, 19, 20:40, 21:50 11:20, 13:50, 16:30, 19, 20:40, 21:50 11:20, 13:50, 16:30, 19, 20:40, 21:50 12, 14:20, 16:40, 19, 20:40, 21:50
Dom, który zbudował Jack
19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
 Glass 10:40, 13:30, 17:30, 20 10:40, 13:30, 17:30, 20 10:40, 13:30, 17:30, 20 10:40, 13:30, 17:30, 20 10:40, 13:30, 17:30, 20 10:40, 13:30, 17:30, 20 10:40, 13:30, 17:30, 20
Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra (dubbing) 10
Mój piękny syn 10
Pech to nie grzech 15:20, 21:30 15:20, 21:30 15:20, 21:30 15:20, 21:30 15:20, 21:30 15:20, 21:30 15:20, 21:30
Ralph Demolka w internecie 10:20, 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18 10:20, 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18 10:20, 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18 10:20, 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18 10:20, 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18 10:20, 11, 13, 14:30, 15:30, 17, 18
Ralph Demolka w internecie 3D
9:30
Sekretny świat kotów 10, 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 10, 13:20 10
Underdog 10:30, 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10 10:30, 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10 10:30, 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10 10:30, 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10 10:30, 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10 10:30, 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 19:30, 20:30, 22:10 11:30, 13:10, 14:10, 15:50, 16:50, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10
Vice
21 21 21 21 21 21 21
Zabawa zabawa
17:15, 20:20 17:15, 20:20 17:15, 20:20 17:15, 20:20 17:15, 20:20 17:15, 20:20 20:20
Pokazy specjalne
2stycznia 18:30 Kino Konesera – Dlaczego jesteśmy kreatywni
24 stycznia 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Zimna wojna

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
18 stycznia 15:00 Oni
17:45 Sny wędrownych ptaków
20:00 Mój piękny syn
19 stycznia 15:00 Powrót Bena
17:00 Psychoanaliza i film: Król Roger
20:00 Mój piękny syn
20 stycznia 12:00 Mały Kinematograf: Dni babci i dziadka
15:00 Powrót Bena
17:00 Oni
19:45 Sny wędrownych ptaków
22 stycznia 18:00 Mój piękny syn
23 stycznia 18:00 Sny wędrownych ptaków
24 stycznia 18:00 Roma

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
18 19 20 21 22 23 24
Filmy Alfreda Hitchocka
18 (Człowiek, który wiedział za dużo)
Niezwykła Indonezja 16:30 (Podwodna kraina czarów)
Pani Dollaway
14:15 16:15
Piękne głosy – znane i nieznane
14:30 (zestaw 2) 18:30 (zestaw 2)
Prowokacje i skandale
19 (Siostry Magdalenki) 16:30 (Siostry Magdalenki)
Seans Biograficzny
14:45 (Szaleństwo króla Jerzego) 18:30 (Szaleństwo króla Jerzego)
Seans Turystyczny 17 (Norwegia) 16:30 (Nepal)
Sergio i Siergiej 15 17 19 19 16:30 14:15
WFO przedstawia: Artyści z miasta Łodzi
19 14:30

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
18 19 20 21 22 23 24
Mój piękny syn 14 19:15 17 19:15 17
Oni 19 16:30 19 16:30 19
Pokazy specjalne
19 stycznia 12:00 Arcydzieła Światowych Oper – Samson i Dalida
20 stycznia 16:00 Retransmisja przedstawień Teatru Bolszoj w Moskwie – Dziadek do orzechów

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
18 stycznia 19:00 DKF Restart: Kinosztuka Laury Paweli
21 stycznia 19:00 Tulipan
22 stycznia 19:00 Piraci
23 stycznia 19:00 Gość w KSF: Kler
24 stycznia 19:00 Lato

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
18 19 20 21 22 23 24
Aquaman (dubbing)
 12:05  11:30 11:30 11:30  11:30  10  11:30
Aquaman (napisy)
 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
10:30, 11:25, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 11:25, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Bohemian Rhapsody
13:35, 16:25, 20:20  14:30, 17:20, 20:20 14:30, 17:20, 20:20 14:30, 17:20, 20:20 14:30, 17:20, 20:20 14:30, 17:20, 20:20  10:30, 14:30, 17:20, 20:20
Bumblebbe (dubbing)
 14:15  11:45, 14:15 12, 14:30 12, 14:30 14:30 14:30 12, 14:30
Chłopiec z burzy (dubbing)
10:55, 15:30, 17:45 10:55, 15:30, 17:45 10:55, 15:30, 17:45 10:55, 15:30, 17:45 10:55, 15:30, 17:45 10:55, 15:30, 17:45 10, 15:30, 17:45
Diablo. Wyścig o wszystko
10:50, 13:15, 15:40, 17:55, 19:15, 20:30, 22:10 10:50, 13:15, 15:40, 18:05, 19:15, 20:30, 22:10 10:50, 13:15, 15:40, 18:05, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 18:05, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 18:05, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 18:05, 19:15, 20:30, 21:40 10:50, 13:15, 15:40, 18:05, 19:15, 20:30, 21:40
Dom, który zbudował Jack
21:40 21:40 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Glass
15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 13:25, 18:15, 21 13:25, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
Kler
16:45 16:45 17 17 17 17 17
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
19 14, 17:30 14, 17:30 19 19
Multikino VR – Filmy Festiwalowe
19:30, 21 13, 14:30, 16:30, 19 13, 14:30, 16:30, 19 19:30, 21 19:30, 21
Multikino VR – Miasta świata
18 15, 18, 19:30 15, 18, 19:30 18 18
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
18:30, 20 12, 13:30, 15:30, 17, 20 12, 13:30, 15:30, 17, 20 18:30, 20 18:30, 20
Multikino VR – The best of VR
17:30, 20:30 12:30, 16, 18:30, 20:30 12:30, 16, 18:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
Narodziny gwiazdy
15:05, 20 13:35, 16:25, 20 13:35, 16:25, 20 13:35, 16:25, 20 13:35, 16:25, 20 13:35, 16:25, 20 13:35, 16:25, 20
Ralph Demolka w Internecie
9:45, 11:10, 12:15, 13:40, 14:45, 16:10, 17:15, 18:40 10, 11:10, 12:30, 13:40, 15, 16:10, 18:40 10, 11:10, 12:30, 13:40, 16:10, 18:40 10, 11:10, 12:30, 13:40, 15, 16:10, 17:30, 18:40 10, 11:10, 12:30, 13:40, 15, 16:10, 18:40 10, 11:10, 12:30, 13:40, 15, 16:10, 18:40 10, 12:30, 13:40, 15, 16:10, 18:40
Sekretne życie kotów
11:30 11:30 11:30 11:30 10:10, 12:20
Spider-Man Uniwersum (dubbing)
11:40 11 11:50 11:50
Teraz albo nigdy
13:10, 20:40 13:10, 20:40 13:10, 20:40 13:10, 20:40 13:10, 20:40 13:10, 20:40 13:10, 20:40
Underdog
10:25, 13, 15:35, 19:35, 20:45, 21:50 13, 15:35, 18:10, 19:35, 20:45, 21:40 13, 15:35, 18:10, 19:50, 20:45, 21:45 10:25, 13, 15:35, 18:10, 19:50, 20:45 10:25, 13, 15:35, 18:10, 19:50, 20:45, 21:40 10:25, 13, 15:35, 18:10, 19:50, 20:45, 21:40 10:25, 13, 15:35, 18:10, 19:50, 20:45, 21:40
Zabawa zabawa
13:25, 18:05, 18:30, 19:45 13:25, 17:30, 19:35 16:10, 19:40 16:10, 20 13:25, 17:30, 19:35 13:25, 17:30, 19:35 13:25, 17:30, 19:35
Pokazy specjalne
19 stycznia 10:30 12:00 Poranki – Psi Patrol – Kosmopieski
20 stycznia 10:30 Poranki – Psi Patrol – Kosmopieski
11:00 Poranki – Kinomagica – Urodziny Rybki Minimini

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 6-12 stycznia
cinema111
Repertuar kin – 30 grudnia – 5 stycznia
cinema111
Repertuar kin – 13-19 stycznia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*