Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 o 24 października 2019 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
19 października 12:10 Jacek i Placek
13:30 Powracająca fala
14:20 20000 dni na Ziemi
16:10 Kawa i papierosy
Sala Kieszonkowa
12:00 Ostania góra
14:00 Heavy Trip
16:00 Climax
20 października 13:30 Jacek i Placek
14:50 Heavy Trip
16:30 20000 dni na Ziemi
18:20 Climax
20:00 Kawa i papierosy
Sala Kieszonkowa
15:00 Powracająca fala
16:00 Powracajaca fala
17:00 Ostania góra
21 października 14:00 20000 dni na Ziemi
15:50 Powracająca fala
16:40 Kawa i papierosy
18:30 Jacek i Placek
20:10 Climax
Sala Kieszonkowa
16:00 Ostania góra
18:00 Heavy Trip
20:00 Ostania góra
22 października 15:00 Heavy Trip
16:40 Jacek i Placek
18:00 Climax
19:40 Kawa i papierosy
21:20 Powracająca fala
Sala Kieszonkowa
18:00 20 000 dni na Ziemi
20:20 Ostania góra
24 października 15:30 Jacek i Placek
19:30 Kawa i papierosy
21:20 Powracająca fala
Sala Kieszonkowa
18:00 Heavy Trip
20:00 20000 dni na Ziemi

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  18 19 20 21 22 23 24
(Nie)znajomi
14:35 14:35 12:10 12:40
Boże Ciało
14:30, 16:45, 19:15 14:15, 16:30, 21:10 14:15, 16:30, 21:10 12:30, 16:30, 21:10 15:30, 21 14:30, 16:45, 19 14:15, 16:30, 21:10
Gordon i Paddy 12:15 11:45 11:45 11:45 17:45 16 17:45
Ikar. Legenda Mietka Kosza 12, 17, 19 11:50, 16:40, 18:50 11:50, 16:40, 18:50 18:50, 21 15:30, 20 12, 16:30, 21:10 12, 17, 18:50
Joker
14:40 12:15, 21:15 12:15, 21:15 14:10 13 11:45 21:30
Krewetki w cekinach
13:30, 19:10 17:10, 19:10 17:10, 19:10 17:10, 19:10 12, 21:15 11:40, 19:10 12, 21:20
Mowa ptaków
20:50 13, 21:15 13, 21:15 13, 21:15 13:50, 19:10 13:30, 19 13:50, 21:15
Niezbędna konieczność 12:50, 17:15 12:50, 17:15 12:50, 17:15 12:50, 17:15 12:50, 17:15 12:50, 17:15 12:50, 17:15
Portret kobiety w ogniu 21:15 19 19 14:45 13 14:10, 21 14:45
Synonimy 21:10 21:10 21:10 21:10 21:30 21:10 19:10
Tajemnica ojca Pio 15:20 15:35 15:35 15:35 16:15 17:20 16:15
Wysoka dziewczyna 14:50, 18:30 14:50, 19 14:50, 19 14:50, 19 14:50, 19 14:50, 21:25 14:50, 19
Pokazy specjalne
20 października

11:50 Niedziela Seniora

21-25 października Kadry Wyzwolone: Kino i Cenzura w okresie PRL
23 października 11:40 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  18 19 20 21 22 23 24
(Nie)znajomi
14:45, 16:30, 19:15, 20:40, 21:30 14:45, 16:30, 19:15, 20:40, 21:30 14:45, 16:30, 19:15, 20:40, 21:30 14:45, 16:30, 19:15, 20:40, 21:30 14:45, 16:30, 19:15, 20:40, 21:30 14:45, 16:30, 19:15, 20:40, 21:30 14:45, 16:30, 19:15, 21:30
Angry Birds 2 . Film
10, 11:10, 12:10, 13:20 10, 11:10, 12:10, 13:20 10, 11:10, 12:10, 13:20 10, 11:10, 12:10, 13:20 10, 11:10, 12:10, 13:20 10, 11:10, 12:10, 13:20 10, 11:10, 12:10, 13:20
Boże Ciało
14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22
Był sobie pies 2
10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10 10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10 10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10 10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10 10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10 10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10 10, 12:20, 13:40, 14:40, 17:10
Czarny Mercedes
19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 20:40
Czarownica 2 (dubbing)
11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30 11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30 11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30 11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30 11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30 11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30 11, 12, 14:30, 17, 18:30, 19:30
Czarownica 2 (napisy)
16, 21 16, 21 16, 21 16, 21 16, 21 16, 21 16, 21
Czarownica 2 3D (dubbing)
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Dora i Złote Miasto
10 10 10 10 10 10 10
Ikar. Legenda Mietka Kosza 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Joker
10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22 10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22 10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22 10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22 10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22 10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22 10, 11:20, 12:30, 14, 15, 16:40, 17:40, 18:40, 19:20, 20:20, 21:20, 22
Legiony
11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
O Yeti! 10, 12:10, 14:20, 17:10 10, 12:10, 14:20, 17:10 10, 12:10, 14:20, 17:10 10, 12:10, 14:20, 17:10 10, 12:10, 14:20, 17:10 10, 12:10, 14:20, 17:10 10, 12:10, 14:20, 17:10
Ślicznotki
14:20, 16:50, 19:40, 22 14:20, 16:50, 19:40, 22 14:20, 16:50, 19:40, 22 14:20, 16:50, 19:40, 22 14:20, 16:50, 19:40, 22 14:20, 16:50, 19:40, 22 14:20, 16:40, 19:40, 22
To: Rozdział 2
21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Toy Story 4
10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30 10:20, 12:30
Wojna o prąd
11:20, 18:20 11:20, 18:20 11:20, 18:20 11:20, 18:20 11:20, 18:20 11:20, 18:20 11:20, 18:20
Zabawa w pochowanego 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:20
Zombieland: kulki w łeb 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Pokazy specjalne
24 października
19:00 Przyjaciele. Ten na 25. Rocznicę. Wieczór Pierwszy

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  18 19 20 21 22 23 24
Czarownica 2 4DX (dubbing) 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19 11:30, 14, 16:30, 19
Czarownica 2 4DX (napisy) 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  18 19 20 21 22 23 24
Czarownica 2 3D (dubbing) 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15 10, 12:30, 15
Czarownica 2 3D (napisy)
17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
22 października 19:00 Dziewczyna z tatuażem
23 października 19:00 Tańcząc w ciemnościach

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
18 października 16:00 Kadarnaum
18:00 Wszyscy wiedzą
19 października 16:00 Wszyscy wiedzą
20 października 16:00 Kadarnaum
18:00 Maiden
21 października 19:00 Wielki Szu
24 października 16:00 Kadarnaum
22:00 Oni
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  18 19 20 21 22 23 24
(Nie)znajomi 11 (gr), 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Boże Ciało 13:30, 16:10, 19, 21:30 13:30, 16:10, 19, 21:30 13:30, 16:10, 19, 21:30 13:30, 16:10, 19, 21:30 13:30, 16:10, 19, 21:30 13:30, 16:10, 19, 21:30 16:10, 20:45
Był sobie pies 2 10:30, 16:30 10:20, 13, 16:30 10:20, 13, 16:30 10:20, 16:30 10:30, 13, 16:30 10:20, 16:30 10, 13:30, 16:30
Chaklunka: Povelytelka temryavy (dubbing ukraiński) 11:45
Czarownica 2 (dubbing)
14:30 11, 14:30 11, 14:30 11, 14:30 11, 14:30 11, 14:45 11, 14:15
Czarownica 2 (napisy)
11:45, 19:30 11:45, 19:30 19:30 11:45, 19:30 11:45, 19:30 12:10, 19:30 11:30, 19:30
Czarownica 2 3D (dubbing)
13:10 12:40 12:40 12:40 12:40 13:10 12:40
Czarownica 2 ATMOS (dubbing)
10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18 10, 15:20, 18
Ikar. Legenda Mietka Kosza 13:45, 18:15, 21 13:45, 18:15, 21 13:45, 18:15, 21 13:45, 18:15, 21 14:45, 18:15, 21 13:45, 18:15, 21 13:45, 18:15
Joker
14:45, 17:30, 20:40 10:30, 14:45, 17:30, 20:40 10:30, 14:45, 17:30, 20:40 10:30, 14:45, 17:30, 20:40 10:30, 17:30, 20:40 10:30, 14:30, 17:30, 20:40 10:30, 14:45, 21
Legiony 11 (gr), 13 (gr) 14:10 (gr)
O Yeti! 10:10, 12:30, 15:30, 17:15 10:10, 12:30, 15:30, 17:15 10:10, 12:30, 15:30, 17:15 10:10, 12:30, 15:30, 17:15 10:10, 12:30, 15:30, 17:15 10, 15:30, 17:15 10:10, 12:30, 15, 17
Parasite 13 (gr)
Piłsudski  9 (gr) 12 (gr), 12:30 (gr)
Ślicznotki
15:40, 18:45 15:40, 18:45 15:40, 18:45 15:40, 18:45 15:40, 18:45 15:40, 18:45 15:40, 18:45
Tajemnica Ojca Pio 19:15 (gr)
Zabawa w pochowanego 11:15, 21:20 11:15, 21:20 11:15, 21:20 11:15, 21:20 11:15, 21:20 11:15, 21:20 11:15, 21:20
Zombieland: kulki w łeb 13:15, 17:45, 20 13:15, 17:45, 20 13:15, 17:45, 20 13:15, 17:45, 20 13:15, 17:45, 20 13:15, 17:45, 20 13:15, 17:30, 20:15
Pokazy specjalne
24 października 13:00 18:00 Kultura Dostępna -Fuga
20:00 20:30 Przyjaciele. Ten na 25. rocznicę – Wieczór 1


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
18 października Festiwal Sztuki Krytyków Filmowych Kamera Akcja! – program tutaj
19 października Festiwal Sztuki Krytyków Filmowych Kamera Akcja!
20 października Festiwal Sztuki Krytyków Filmowych Kamera Akcja!
21 października Akademia Polskiego Filmu
17:00 KINO MŁODEJ KULTURY – GROTESKA I KREACJA, wykład prof. Marka Hendrykowskiego
Trzeba zabić tę miłość + Na wylot
22 października 15:00 Synonimy
17:10 Boże Ciało
19:20 Ikar. Legenda Mietka Kosza
23 października 15:00 Czarny Mercedes
17:10 Boże Ciało
19:20 Czarny Mercedes
24 października 15:00 Mentorzy i Millenialsi – zestaw filmów krótkometrażowych z okazji 30-lecia Katedry Animacji PWSFTViT w Łodzi
19:30 Ikar. Legenda Mietka Kosza

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  18 19 20 21 22 23 24
Alfred Hitchcock przedstawia – zestaw 3
18     14
Dom zbrodni
15:30 15:30 15:30
Filmowe Portrety Kobiet
14 (Alicja już tu nie mieszka) 15 (Jedwabna opowieść) 18 (Alicja już tu nie mieszka) 16 (Jedwabna opowieść)
Filmy z Gregory Peckiem   18 (Z jasnego nieba) 12:45 (Z jasnego nieba)
Filmy z Monicą Belluci 18 (Mężczyzna, który kocha) 13:30 (Mężczyzna, który kocha)
Psychologiczna Akademia Filmowa
18 (Jabłko Adama)
Seans Biograficzny
13:15 (Klimt) 18 (Klimt)
Seans Turystyczny
16:30 (Riwiera bułgarska) 13:30 (Prowansja)
Słynne Musicale
17 (Miss Saigon)
Zwrotnik Raka
16:30 (Od Meksyku po Bahamy)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  18 19 20 21 22 23 24
(Nie)znajomi 19 20 19 17 19:30 17 19:30
Yuli 16:30 16:30 19:30 17 19:30 17
 
19 października 16:00 Arcydzieła Światowych Oper – Życie za cara

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
24 października 18:00 Jurek

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
18 października Festiwal Sztuki Krytyków Filmowych Kamera Akcja! – program tutaj
19 października Festiwal Sztuki Krytyków Filmowych Kamera Akcja!
20 października Festiwal Sztuki Krytyków Filmowych Kamera Akcja!
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  18 19 20 21 22 23 24
(Nie)znajomi
16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10
Angry Birds 2. Film
10, 11:45, 14 10, 11:45, 14 10, 11:45, 14 10, 11:45, 14 10 11:45, 14 10, 11:45, 14
Boże Ciało
10:30, 13, 15:30, 18:10, 19:10, 20:40 10:30, 13, 15:30, 18:10, 19:10, 20:40, 21:40 10:30, 13, 15:30, 18:10, 19:10, 20:40 13, 15:30, 18:10, 20:40 13:10, 15:30, 18:10, 20:40 10:30, 13, 15:30, 18:10, 19:10, 20:40, 21:40 13, 15:30, 18:10, 20:40, 21:55
Był sobie pies 2
11:40, 14:05, 17:30 11:40, 14:05, 17:30 11:40, 14:05, 17:30 11:40, 14:05, 17:30 11:40, 14:05, 17:30 11:40, 14:05, 17:30 11:40, 14:05, 17:30
Czarownica 2 (dubbing)
10, 11:15, 16:25, 17:45 10, 11:15, 16:25, 17:45 10, 11:15, 16:25, 17:45 10, 11:15, 16:25, 17:45 10, 11:15, 16:25, 17:45 10:20, 11:15, 12, 16:25, 17:45 10, 11:15, 16:25, 17:45
Czarnownica 2 (napisy)
13:50, 15:10, 20:20 13:50, 15:10, 20:20 13:50, 15:10, 20:20 13:50, 15:10, 20:20 13:50, 15:10, 20:20 13:50, 15:10, 20:20 13:50, 15:10, 20:20
Czarnowncia 2 3D (dubbing)
12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35
Ikar. Legenda Mietka Kosza
11:50, 14:30, 17:10, 19:50 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 12:10, 14:30, 17:10, 19:50 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 11:50, 14:30, 17:10, 19:50
Joker
10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 12, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21
Legiony 12:10, 19:55 12:10, 19:55 12:10, 19:55 11, 19:55 12:10 12:10, 19:55 12:10
Multikino VR – Ghost In The Shell VR 19, 20:30 13:30, 16:15, 19, 20:30 13:30, 16:15, 19, 20:30 19, 20:30 19, 20:30
Multikino VR – Kobieta na krańcach świata
17:30, 18:20, 20:15 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 17:30, 18:20, 20:15 17:30, 18:20, 20:15
Multikino VR – Moja Afryka
19:25 13:05, 15:50, 17:45 13:05, 15:50, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – Niesamowite doświadczenia 20:40 15, 18:35 15, 18:35 20:40 20:40
Multikino VR – The Great C 18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
O Yeti!
10, 15:45, 18 10:40, 15:45, 18 10:40, 15:45, 18 10:40, 15:45, 18 10:40, 15:45, 18 10:40, 15:45, 18 10:40, 15:45, 18
Polityka
12:55 12:55 12:55 12:55 12:55, 19:55 12:55 12:55, 19:55
Ślicznotki
15:05, 20:15 15:05, 20:15 15:05, 20:15 15:05, 20:15 15:05, 20:15 15:05, 20:15 15:05, 20:15
Wyprawa Magellana
11 10
Zabawa w pochowanego
21:40 21:40 21:45
Zombieland: kulki w łeb
16:15, 18:30, 20:50 16:15, 18:30, 20:50 16:15, 18:30, 20:50 16:15, 18:30, 20:50 16:30, 18:30, 20:50 16:15, 18:30, 20:50 16:15, 18:30, 20:50
Pokazy specjalne
19 października

10:30 12:00 Poranki – Psi Patrol

20 października

10:30 12:00 Poranki – Psi Patrol

21 października

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – I młodzi pozostaną

22 października 19:00 National Theatre Live – Audiencja
24 października 19:00 National Theatre Live – Frankenstein II

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
repertuar wkrótce
   


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 29 kwietnia – 5 maja 2011
cinema111
Repertuar kin – 23-29 października
repertuar
Repertuar kin – 26 lutego – 4 marca 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*