repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 marca 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 9:45, 12 9:45, 12 9:45, 12 12 12
Inwazja: bitwa o Los Angeles 12:45, 15, 17:30, 20, 22:30 12:45, 15, 17:30, 20, 22:30 12:45, 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 15, 17:30, 20, 22:30 12:45, 15, 17:30, 20, 22:30
Jan Paweł II. Szukałem Was… 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Jeż Jerzy 16:15, 20:30, 22:15 16:15, 20:30, 22:15 16:15, 20:30, 22:15 16:15, 20:30, 22:15 16:15, 20:30, 22:15 16:15, 20:30, 22:15 16:15, 20:30, 22:15
Matki w mackach Marsa 9 9
Miś Yogi 3D 11 11 11 11 11
Sala Samobójców 18 18 18 18 18 18 18

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
18 19 20 21 22 23 24
Czarny Czwartek – Janek Wiśniewski padł 21:50 15:30, 21:20 14:35, 19:10, 21:25 14, 16:10 15:45, 18:35 14:35 16:25
Czarny łabędź 14:30, 18:15 16:05, 19:50 17:50, 21:30 15:50, 19:25 17:35, 21:20 14:20, 19:40 16, 19:40
Dom Chłopców 12:30, 17:50, 20:05 15, 18:25, 21:45 12, 16:25, 21 21:10 16:40, 21:25 13:50, 19:35 19:15, 21:10
Italiani 16:40 17:20, 20:20 15:50, 18:20 18 15:35, 20:20 13:30, 18:30 14:30, 18:10
Jak zostać królem 14:35, 19:45 16:15, 19:10, 21:25 13:40, 15:45, 19:25, 21:35 13:45, 19:05 13:40 15:45, 21:30 17:30
Ludzie Boga 12:25 13:20, 14:10, 17 12:30, 14:10, 17 14:05 13:30, 15:35 16:25 14:20
Poznasz przystojnego bruneta 12:35, 14:30, 16:15, 18, 19:45, 22 12:25, 14:20, 18:20, 20:05, 21:50 12:25, 16:20, 18:05, 19:50 15:50, 17:35, 19:25, 21:10 13:50, 17:40, 19:25, 21:10 16:20, 18:05, 19:50, 21:35 14:15, 18, 19:45, 21:30
Wszystko w porządku 16:25 12:30, 18 13:55, 19:40 17:40, 21:20 19:30 17:50, 21:40 15:40, 21:35
Pokazy specjalne
18 marca 21:30 Unlike U – trainwriting in Berlin

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
10, 12:10, 16:40 10, 12:10, 16:40 10, 12:10, 16:40 9, 11, 16:40 10, 12:10, 16:40 10, 12:10, 16:40 10, 12:10, 16:40
Czarny Łabędź
21:15 21:15 21:15 11, 21:15 21:15 21:15 21:15
Fighter
21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Inwazja : Bitwa o Los Angeles
10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Jak zostać królem
12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
Jan Paweł II.Szukałem Was…
11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15
Jestem numerem cztery
12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Jeż Jerzy
11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 15:15, 18:30, 20:30, 22:30
Matki w mackach Marsa 3D
10:30 10:30 10:30 12:30 10:30 10:30 10:30
Miś Yogi 3D
12:30, 14:30, 16:30 12:30, 14:30, 16:30 12:30, 14:30, 16:30 10, 14:30, 16:30 12:30, 14:30, 16:30 12:30, 14:30, 16:30 12:30, 14:30, 16:30
Och Karol 2
14, 18:10, 20:20 14, 18:10, 20:20 14, 18:10, 20:20 14, 18:10, 20:20 14, 18:10, 20:20 14, 18:10, 20:20 14, 18:10, 20:20
Opowieści z Narnii 3 3D (dubbing)
13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Piekielna zemsta 3D
18, 22:40 18, 22:40 18, 22:40 18, 22:40 18, 22:40 18, 22:40 18, 22:40
Podróże Guliwera 3D
11 11 11 10 11 11 11
Poznasz przystojnego bruneta
11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Rango (dubbing) 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30
Sala Samobójców
10, 11, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:1 10, 11, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:1 10, 11, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:1 9, 10, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:15 10, 11, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:1 10, 11, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:1 10, 11, 13:30, 14:45, 16, 17:15, 18:30, 19:45, 21, 22:1
Sanctum 3D
15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Sex Story
11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 10:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Skąd wiesz?
14:15, 18:45, 21:45 14:15, 18:45, 21:45 14:15, 18:45, 21:45 14:15, 18:45, 21:45 14:15, 18:45, 21:45 14:15, 18:45, 21:45 14:15, 18:45, 21:45
Wojna żeńsko-męska
13, 17, 19:20, 20:20, 22:30 13, 17, 19:20, 20:20, 22:30 13, 17, 19:20, 20:20, 22:30 13, 17, 19:20, 20:20, 22:30 13, 17, 19:20, 20:20, 22:30 13, 17, 19:20, 20:20, 22:30 13, 17, 19:20, 20:20, 22:30
Wygrany
10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15
Zaplątani
10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
18 19 20 21 22 23 24
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 14:50, 18:40 17:30, 21:30 17:30, 21:30 9, 14, 17:20 19 17:40
Dom Chłopców 16:40 19:40 19:40 19:10 19:20 19:30
Dwa Rembrandty w Ogrodzie + Millhaven 16 16 17:20
Jak zostać królem 14:30, 18:50, 20:50 17:20, 19:20 17:20, 19:20 11:30, 17, 21:10 17:10, 21:20 19:20, 21:20
Ludzie Boga 12:40 15:10 15:10 9:30, 11:50, 19 17:10
Wszystko w porządku 17, 20:30 21:20 21:20 14, 21 20:40 21:30
Pokazy specjalne
24 marca 17:30 Festiwal Kamera Akcja 2011

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
18 marca 18:00 Fort 13
19 marca 17:00 Vabank
19:00 Vabank 2 czyli riposta
20 marca 12:00 Filmowy poranek: Największe gwiazdy polskiej animacji
17:00 Kobieta z prowincji
19:00 Nad rzeką, której nie ma
22 marca 17:00 Spotkanie z Andrzejem Wajdą
19:00 Andrzej Wajda: Róbmy zdjęcie!
23 marca 15:30 Marcowe migdały + Indeks
24 marca 17:00 CK Dezerterzy
19:40 Zaklęte rewiry

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
20 marca 11:00 Seans Biograficzny: Zakochany Molier
16:30 Seans Operowy: W.A. Mozart – “Uprowadzenie z Seraju”
22 marca 16:00 Sean Biograficzny: Sissi – zbuntowana cesarzowa
23 marca 17:15 Turystyczny Klub Filmowy: Maroko
24 marca 17:00 Seans Teatralny: Molier “Mieszczanin Szlachcicem”

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
18 marca 13:00 Cudowne Lato
15:00 Mamut
17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku
19 marca 16:00 Cudowne Lato
18:00 Mamut
20 marca 17:30 Mamut
20:00 Cudowne Lato
21 marca 15:00 Cudowne Lato
17:00 Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady
19:30 Mamut
22 marca 14:30 Mamut
17:00 Cudowne Lato
19:00 Klub Filmowy Ferment: Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady
23 marca 15:00 Mamut
19:30 Cudowne Lato
24 marca 15:00 Cudowne Lato
19:00 Mamut

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
18 marca
19 marca 18:00 Spotkania na krańcach świata + Caracas
20:00 Hanami – kwiat wiśni
20 marca 18:00 Odgłosy robaków – zapiski mumii + Underlife
20:00 Hanami – kwiat wiśni
21 marca 18:00 Hanami – kwiat wiśni
20:30 Erna Nowe Horyzonty: Tlen
22 marca 18:00 Spotkania na krańcach świata + Caracas
20:00 Hanami – kwiat wiśni
23 marca 18:00 Odgłosy robaków – zapiski mumii + Underlife
20:00 Hanami – kwiat wiśni
24 marca 18:00 Spotkania na krańcach świata + Caracas
20:00 Hanami – kwiat wiśni

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Matki w Mackach Marsa 3D 11, 15:15, 17, 18:45 11, 14, 17, 18:45 11, 14, 17, 18:45 11, 15:15, 17, 18:45 11, 12:45, 17, 18:45 11, 15:15, 17, 18:45 11, 12:45, 17, 18:45
Sea Rex 3D 12:45, 14, 20:30 12:45, 15:45, 20:30 12:45, 15:45, 20:30 12:45, 14, 20:30 14:30, 15:30, 20:30 12:45, 14, 20:30 14:30, 15:30, 20:30
Tron Dziedzictwo 3D 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
18 19 20 21 22 23 24
Czarny Czwartek – Janek Wiśniewski padł 15, 17, 20:50 11, 13, 17:10, 19:10 11, 13, 17:10, 21:20 13:15, 21:20 15, 17, 20:50 15, 17, 19 15:10, 17:10, 19:15
Fighter 18:20, 20:30 12:15, 18:50, 21 12:20, 18:50, 21 12:30, 16:50, 21 16:10, 18:20 18:20, 20:30 16:40, 21
Jak zostać królem 13, 18:50 15:10, 21:10 15, 19:10 15:10 13, 18:50 13, 21 13, 21:15
Prawdziwe męstwo 14:10, 16:15 14:30, 16:45 14:30, 16:45 14:45, 19 14, 20:30 14:10, 16:15 14:30, 18:50
Wygrany 14:40, 16:45, 19, 21:10 11:50, 14, 16:15, 18:30, 20:30 11:50, 14, 16:15, 18:30, 20:30 17:10, 19:15 14:40, 16:45, 19, 21:10 14:30, 16:40, 18:45, 20:45 14:15, 16:20, 18:30, 20:40
Pokazy specjalne
21 marca 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Ziemia Obiecana + Zaklęte rewiry)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
18 19 20 21 22 23 24
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 10:50, 13:20, 21:30 10:50, 13:20, 21:30 10:50, 13:20, 21:30 10, 13:20, 17, 21:30 10:50, 13:20, 17, 21:30 10:50, 13:20, 21:30 10:50, 13:20, 21:30
Fighter 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Inwazja Bitwa o Los Angeles 9:45, 12:20, 15, 17:40, 20:15, 23 9:45, 12:20, 15, 17:40, 20:15 9:45, 12:20, 15, 17:40, 20:15 9:10, 12:20, 15, 17:40, 20:15 9:45, 12:20, 15, 17:40, 20:15 9:45, 12:20, 15, 17:40, 20:15 9:45, 12:20, 15, 17:40, 20:15
Jak zostać królem 15:45, 20:40 15:45, 20:40 15:45, 20:40 15:45, 20:40 15:45, 20:40 15:45, 20:40 15:45, 20:40
Jan Paweł II. Szukałem Was… 9, 18:20 9, 18:20 9, 18:20 14:30, 18:20 10:10, 12:20, 18:20 9, 18:20 9, 13:20, 18:20
Jeż Jerzy 15:45, 17:45, 19:45, 21:45, 23:45 15:45, 17:45, 19:45 21:45 15:45, 17:45, 19:45 21:45 15:45, 17:45, 19:45 21:45 15:45, 17:45, 19:45 21:45 15:45, 17:45, 19:45 21:45 15:45, 17:45, 19:45 21:45
Matki w mackach Marsa 3D 11 11 11 9:30 11 11 11
Miś Yogi 3D 9:10, 10:15, 12:40, 16:10 10:15, 12:40, 16:10 10:15, 12:40, 16:10 9:15, 10:15, 12:40, 16:10 9:10, 10:15, 12:40, 16:10 9:10, 10:15, 12:40, 17 9:10, 10:15, 12:40, 16:10
Młyn i krzyż 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20 17:10, 19:20
Och Karol 2 13:20, 23:50 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20
Piekielna Zemsta 3D 14:40, 23:59 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Poznasz przystojnego bruneta 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30, 22:40 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30 11:30, 13:45, 16, 18:15, 20:30
Rango (dubbing) 9:20, 11:40, 14, 16:30 9:20, 11:40, 14, 16:30 9:20, 11:40, 14, 16:30 9, 11:40, 14, 16:30 9:20, 11:40, 14, 16:30 9:20, 11:40, 14, 16:30 9:20, 11:40, 14, 16:30
Rango (napisy) 19 19 19 19 19 19 19
Sala Samobójców 11, 13:30, 16:20, 19:10, 22:40 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 10, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Sex Story 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 9:50, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20
Skąd Wiesz? 13, 15:40, 18:40, 21:20 13, 15:40, 18:40, 21:20 13, 15:40, 18:40, 21:20 13, 15:40, 18:40, 21:20 13, 15:40, 18:40, 21:20 13, 15:40, 18:40, 21:20 13, 15:40, 18:40, 21:20
Władcy Umysłów 18:30, 21, 23:30 18:30, 21:10 18:30, 21:10 18:30, 21:10 18:30, 21:10 12, 19:30, 21:50 18:30, 21:10
Wojna Żeńsko-Męska 11:10, 13:40, 21:40, 23:10 13:40, 21:40 13:40, 21:40 11:20, 13:40, 21:40 11:10, 13:40, 21:40 14:20, 21:40 11:10, 13:40, 21:40
Zbaw mnie ode złego 3D 9:15, 23:50 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15
Pokazy specjalne
18 marca 22:00 Maraton Jeż Jerzy vs Włatcy Móch
19 marca 10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
20 marca 10:30 12:00 Poranki dla Maluchów
23 marca 12:00 Multibabykino – Władcy Umysłów

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino nieczynne

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 3-9 lutego
repertuar
Repertuar kin – 2-8 grudnia 2011
repertuar
Repertuar kin – 24-30 grudnia 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*