repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 lutego 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Burleska 10:15, 15, 17:30, 20 10:15, 15, 17:30, 20 10:15, 15, 17:30, 20 10:15, 15, 17:30, 20 10:15, 15, 17:30, 20 10:15, 15, 17:30, 20 10:15, 15, 17:30, 20
Jak się pozbyć cellulitu
12:15, 14:30, 16:45, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 22:30 12:15, 14:30, 16:45, 22:30
Och Karol 2
10, 12:45, 19, 21:15 10, 12:45, 19, 21:15 10, 12:45, 19, 21:15 10, 12:45, 19, 21:15 10, 12:45, 19, 21:15 10, 12:45, 19, 21:15 10, 12:45, 19, 21:15

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
18 19 20 21 22 23 24
Jak zostać królem 15:45, 17:50, 21:20 11:30, 13:35, 17:45, 19:50, 21:55 11:35, 13:45, 17, 19:10, 21:20 15:05, 17:10, 19:15, 21:20 17:20, 19:30, 21:35 15:05, 19:25, 21:30 17:30, 19:35, 21:40
Kolejny Rok 17:30, 21:30 11:45, 17:50, 21:45 11:30, 17:35, 21:30 17:30, 21:25 17:10, 19:25 16, 17:10, 21:40 15:15, 17:05, 19:15
Ludzie Boga 13:45, 16:50, 19 12:10, 14, 14:25, 15:40, 16:35, 18:45, 21 12, 14, 15:10, 17:20, 19:30 13, 14:30, 16:40, 18:50 13:30, 15:05, 16:50, 19 13, 14:40, 16:45 13:10 15, 16:50, 19
Para na życie 15:50, 19:45 16:05, 20:05 15:50, 19:50 15:45, 19:45 13:20, 15:35, 21:40 14:15, 18:15, 20 13:15, 21:35
Wujek Boonmee 21:10 14:20, 18:50 14:10, 18:40 21 14:40 18:50 14:40
Pokazy specjalne
18 lutego 20:00 Premiera I polskiego filmu snowboardowego produkcji R5
20 lutego 14:00 Pokaz specjalny filmu “Ludzie Boga” z udziałem zakonnika z Opactwa Benedyktynów w Tyńcu wraz z degustacją produktów benedyktyńskich

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
127 godzin 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14:15, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30
Burleska 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Czarny Łabędź 10:45, 15:15, 18:45, 21 10:45, 15:15, 18:45, 21 10:45, 15:15, 18:45, 21 10:45, 15:15, 18:45, 21 10:45, 15:15, 18:45, 21 10:45, 15:15, 18:45, 21 10:45, 15:15, 18:45, 21
Cudowne lato 12 12 12 12 12 12 12
Jak się pozbyc cellulitu 11:40, 14, 16:20, 18:40, 19:40, 20:15, 21, 22 11:40, 14, 16:20, 18:40, 19:40, 20:15, 21, 22 11:40, 14, 16:20, 18:40, 19:40, 20:15, 21, 22 11:40, 14, 16:20, 18:40, 19:40, 20:15, 21, 22 11:40, 14, 16:20, 18:40, 20:15, 21, 22 11:40, 14, 16:20, 18:40, 19:40, 20:15, 21, 22 11:40, 14, 16:20, 18:40, 19:40, 20:15, 21, 22
Jak zostać królem 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10 10, 12:20, 15, 17:20, 19:50, 22:10
Jestem numer cztery 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Megamocny 3D 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Miłość i inne używki 13, 17:40, 20 13, 17:40, 20 13, 17:40, 20 13, 17:40, 20 13, 17:40, 20 13, 17:40, 20 13, 17:40, 20
Miś Yogi 3D 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Och Karol 2 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 20:30, 21:45, 22:45 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45 11:30, 13:45, 16, 17:15, 18:15, 19:30, 20:30, 21:45, 22:45
Opowieści z Narnii 3 3D 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13
Opowieści z Narnii 3 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Para na życie 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Podróże Guliwera 10 10 10 10 10 10 10
Podróże Guliwera 3D 11, 13, 15, 16:30 11, 13, 15, 16:30 11, 13, 15, 16:30 11, 13, 15, 16:30 11, 13, 15, 16:30 11, 13, 15, 16:30 11, 13, 15, 16:30
Polowanie na czarownice 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Prawdziwe męstwo 14:15, 17, 19:20, 21:40 14:15, 17, 19:20, 21:40 14:15, 17, 19:20, 21:40 14:15, 17, 19:20, 21:40 14:15, 17, 19:20, 21:40 14:15, 17, 19:20, 21:40 14:15, 17, 19:20, 21:40
Safari 3D 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Sanctum 3D 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15
Skyline 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Turysta 14 14 14 14 14 14 14
Weekend 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Wszystko w porządku 19:45
Zaplątani 10 10 10 10 10 10 10
Zbaw mnie ode złego 3D 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40 12:30, 15, 17:30, 20:20, 22:40

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
18 19 20 21 22 23 24
Jak zostałem królem 15, 17:10, 19:20, 21:30 17, 19:10, 21:20 13:20, 15:30, 17:40, 19:50 16:50, 19, 21:10 16:50, 19, 21:10 16:50, 19, 21:10 17, 19:10, 21:10
Ludzie Boga 10:30, 15:40, 17:50 17:40 13:30, 15:40, 17:50 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 17:50
Wojna Restrepo + Talibowie – Prawdziwe oblicze 20 20 20
Zabiłem Moją matkę 22:10 20:50 20:50 20:50 21:20
Pokazy specjalne
24 lutego 20:00 Future Shorts – luty

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
18 lutego 18:00 Brzeziny
19 lutego 17:00 Krajobraz po bitwie
19:00 Wesele
20 lutego 12:00 Czerabuszek, Krokodyl Gienek, Wilk i Zając
17:00 Ziemia Obiecana
19:30 Smuga Cienia
22 lutego 18:00 Człowiek z Marmuru
23 lutego 15:30 Pasażerka
18:00 Bez znieczulenia
24 lutego 17:00 NieZapomniany Świat Łodzi Filmowej: Filmowe klany

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
20 lutego 17:15 Zwyciężca
21 lutego 14:15 Zwyciężca
22 lutego 15:00 Słynne dokumenty: Makrokosmos
24 lutego 15:30 Zwyciężca

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
18 lutego 14:45 Soul Kitchen
17:30 Klub Filmowy Trzeciego Wieku
19:45 Zwyciężca
19 lutego 17:15 Soul Kitchen
19:30 Zwyciężca
20 lutego 20:00 Soul Kitchen
21 lutego 17:30 Wspomnienie o Krzysztofie Kolbergerze: Kontrakt
19:45 Soul Kitchen
22 lutego 16:45 Soul Kitchen
19:00 Klub Filmowy Ferment: Zwyciężca
23 lutego 15:15 Soul Kitchen
17:30 Wspomnienie o Krzysztofie Kolbergerze: Jeśli się odnajdziemy
19:30 Zwyciężca
24 lutego 18:00 Słynne Dokumenty: Życie po życiu
19:30 Soul Kitchen

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
18 lutego 18:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
20:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
19 lutego 11:00 Gwiazda Kopernika
14:00 Gwiazda Kopernika
18:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
20:00 Era Nowe Horyzonty: Głód + Underlife
20 lutego 11:00 Gwiazda Kopernika
14:00 Gwiazda Kopernika
18:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
20:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
21 lutego 18:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
20:00 Oscary 2011: Wojna Restrepo + Danny Boy
22 lutego 18:00 Oscary 2011: Wojna Restrepo + Danny Boy
20:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
23 lutego 18:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy
20:00 Oscary 2011: Wojna Restrepo + Danny Boy
24 lutego 18:00 Oscary 2011: Wojna Restrepo + Danny Boy
20:00 Oscary 2011: Iluzjonista + Danny Boy

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
11 12 13 14 15 16 17
Jestem numer cztery 2D
15, 17, 19, 21 13:30, 17, 19:15, 21:30 13:30, 17, 19:15, 21:30 15, 17, 19, 21 15, 17, 19, 21 15, 17, 19, 21 15, 17, 19, 21
Sea Rex 3D
11:15, 12:30, 13:45 10, 11, 12:15, 15:45 10, 11, 12:15, 15:45 11:15, 12:30, 13:45 11:15, 12:30, 13:45 11:15, 12:30, 13:45 11:15, 12:30, 13:45

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
18 19 20 21 22 23 24
Cudowne lato 14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15    12:30, 14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15 12:30, 14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15 14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15    12:30, 14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15 14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15    14:15, 16, 17:45, 19:30, 21:15   
Jak zostać królem 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 11:50, 14, 16:15, 18:30, 20:45 13, 15:10, 19 11, 13:10, 17, 19 13, 17, 19 15, 19, 21
Londyński bulwar 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 11, 15, 19, 21 21 12:45, 16:45, 18:45 16:45, 18:45 18:45, 20:45
Pewien dżentelmen 13, 17 13, 17 13, 17 14:30 14:45, 20:45 14:45, 20:45 14:45, 16:45
Wojna Restrepo 17:15 15:15, 21 15:15, 21 13, 17:15
Pokazy specjalne
21 lutego 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Trzecia część nocy + Iluminacja)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
18 19 20 21 22 23 24
127 godzin 15:40, 18:10, 20:15, 22:20 15:40, 18:10, 20:15 15:40, 18:10, 20:15 15:40, 18:10, 20:15 15:40, 18:10, 20:15 15:40, 18:10, 20:15 15:40, 18:10, 20:15
Burleska 11:20, 13:45, 16:20, 19, 21:40 11:20, 13:45, 16:20, 19, 21:40 11:20, 13:45, 16:20, 19, 21:40 11:20, 13:45, 16:20, 19, 21:40 11:20, 13:45, 16:20, 19, 21:40 10:15, 12:50, 15:30, 18, 20:40 11:20, 13:45, 16:20, 19, 21:40
Cudowne Lato 10:15, 16:40 9:40, 12 12 9:40, 12 9:40, 12 9:40, 12 9:40, 12
Czarny Łabędź 18, 20:30 16:15, 21:20 16:15, 21:20 16:15, 21:20 15:45 15:45 16:15, 21:20
Jak zostać królem 10:30, 17:50, 21:20, 23:50 10:30, 13:40, 18, 20:30 10:30, 18, 20:30 10:30, 18, 20:30 10:30, 14:20, 18, 20:30 10:30, 14:20, 18:10, 20:20 10:30, 18, 20:30
Jak się pozbyć cellulitu 13, 15:30, 20:45, 23:20 13, 15:30, 20:45 13, 15:30, 20:45 13, 15:30, 20:45 13, 15:30, 20:45 13, 15:30, 20:45 13, 15:30, 20:45
Jestem numerem cztery 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:30 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:30 10:20, 12:40, 15, 18:20, 20:30 10:20, 12:40, 15, 17:20, 19:40
Megamocny 3D 9:15 9:15 9:15 9:15 9:15
Miłość i inne używki 11:30, 13:50, 18:50 11:30, 13:50, 18:50 11:30, 13:50, 18:50 11:30, 13:50, 18:50 10:10, 12:50, 18:10 9:20, 18:10 11:30, 13:50, 18:50
Miś Yogi 3D 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15 9:45, 11:50, 14, 16:10, 18:15
Och Karol 2 14:20, 16:50, 19:15, 21:45, 00 16:30, 18:50, 21:10 13:40, 16:30, 18:50, 21:10 14:20, 16:50, 19:40, 22 16:50, 19:40, 22 16:50, 19:15, 21:45 13:10, 15:40, 19:30, 22
Podróże Guliwera 3D 10, 13:20 9, 11:10, 13:20 9, 11:10, 13:20 9, 11:10, 13:20 9, 11:10, 13:20 9, 11:10, 13:20 9, 11:10, 13:20
Prawdziwe Męstwo 12:20, 14:50, 17:30, 20, 22:30 12:20, 14:50, 17:30, 20 12:20, 14:50, 17:30, 20 12:20, 14:50, 17:30, 20 12:20, 14:50, 17:30, 20 12:20, 14:50, 17:30, 20 12:20, 14:50, 17:30, 20
Safari 3D 10 9:15 10 10 10 10 11
Sanctum 3D 9:30, 12, 14:30, 17, 21:50 9:30, 14:10, 16:50, 19:30, 21:50 9:30, 14:10, 16:50, 19:30, 21:50 9:30, 14:10, 16:40, 19:20, 21:50 9:30, 14:10, 16:40, 19:20, 21:50 9:30, 14:10, 16:40, 19:30, 21:50 9:30, 14:10, 16:50, 19:20, 21:50
Skyline 12:10, 23 22 22 12:10, 21:45 12:10, 21:45 12:10 21:45
Zaplątani 9:10 9:10 9:10 9:10 9:10 9:10
Zbaw mnie ode złego 3D 10:40, 13:10, 15:30, 19:30, 20:20, 22:50 11:15, 13:30, 16, 18:30, 21 11:15, 13:30, 16, 18:30, 21 11:15, 13:30, 16, 18:30, 21 11:15, 13:30, 16, 18:30, 21 11:15, 13:30, 16, 18:30, 21 11:15, 13:30, 16, 18:30, 21
Pokazy specjalne
18 lutego 22:00 Maraton Horrorów
19 lutego 10:30, 12 Poranki dla maluchów
20 lutego 10:30, 12 Poranki dla maluchów
22 lutego 20:30 Liga Mistrzów
23 lutego 12:00 Multibabykino – Miłość i inne używki
20:30 Liga Mistrzów

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino nieczynne

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 11-17 czerwca 2010
Repertuar kin – 12-18 kwietnia 2019
cinema111
Repertuar kin – 17-23 listopada

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*