cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 kwietnia 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Kamienie na szaniec 11:30 11:30 12 11:30 11:30
Kochanie, chyba Cię zabiłem 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Niebo istnieje… naprawdę 14, 16:15, 18:30 10, 14, 16:15, 18:30 14:15, 16:15, 18:30 10, 14, 16:15, 18:30 10, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 10, 11:45, 14, 16:15, 18:30
Noe: wybrany przez Boga (dubbing) 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Noe: wybrany przez Boga (napisy) 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Pan Peabody i Sherman 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 9, 15:15 15:15
Pan Peabody i Sherman 3D
10
Wilk z Wall Street 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
24 kwietnia
19:00 O!PLA – Off&Workshop + Animowane fraszki

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
18 19 20 21 22 23 24
Amazonia. Przygody małpki Sai 3D 16
Anioł Śmierci 18 21:30 18:15, 21:30 21:30 21:30 21:30 14:15, 21:30
Droga do zapomnienia 14:15, 18:10, 21:45 15:40, 21:45 16 15:40, 21:15 18:10 13:15, 18 13:15, 19:35
Gabriel 14 14 14:10 14 14 15:50 18:10
Grand Budapest Hotel 16:20, 18:10, 20 14:30, 16:20, 18:10, 20 14:10, 15:50, 18, 19:50, 21:35 14:15, 17:35, 19:25 14:45, 16:15, 18, 19:50, 21:35 15:20, 17:10, 21 15:20, 17:10, 22
Ida 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 12:45
Locke
15:50, 16:35, 20:10, 21:40 14, 17:25, 20:10, 21:40 14:15, 17:2,5 20, 21:35 14, 17:25, 20:10, 21:40 13:15, 16:35, 17:25, 20:10, 21:40 16:20, 17:25, 20, 21:30 12:20, 16:30, 17:25, 20:35, 21:40
Namiętność 19:40 21:40 19:50 19:50 19:50 13:45, 19:50 19:50
Ojciec Szpiler 21:30 18:15 18:10 18:10 18:10 13:50
Pierwszy wschód słońca 17:25, 21:30 15:50, 20 15:50, 21:40 15:50, 21:40 15:50, 21:40 21:40 15:50, 21:40
Wielkie piękno 14, 15:30, 19 15:40, 17:40, 19 15:45, 17:40, 19 15:35, 17:40, 19 13:45, 15:35, 19 13:30, 15:35, 19 14, 15:35, 19
Pokazy specjalne
20 kwietnia

14:10 Niedziela Seniora

23 kwietnia

13:15 Środa Seniora

23-24 kwietnia

Art of Breaking – Screening


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
300: Początek imperium 3D 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 20, 22:30 22:30
Droga do zapomnienia 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Gabriel    10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14
Grand Budapest Hotel 17:15, 19:15, 21:30 17:15, 19:15, 21:30 17:15, 19:15, 21:30 17:15, 19:15, 21:30 17:15, 19:15, 21:30 17:15, 19:15, 21:30
Hardkor Disko 13:15, 20, 22:15 13:15 20, 22:15 13:15, 20, 22:15 13:15, 20, 22:15 13:15, 20, 22:15 13:15, 20, 22:15
Kamienie na szaniec 10:45, 17:30 10:45 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing) 12:30, 18 12:30 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Karol, który został świętym 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Kochanie, chyba Cię zabiłem 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30
Kraina lodu 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Lego Przygoda 10 10 10 10 10 10
Lego Przygoda 3D 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Locke 11:30, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 11:30 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 11:30, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 11:30, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 11:30, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 11:30, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Need for speed 16:15, 19:30, 22:15 16:15, 19:30, 22:15 16:15, 19:30, 22:15 16:15, 19:30, 22:15 16:15, 19:30, 22:15 16:15, 19:30, 22:15
Niebo istnieje… naprawdę 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15
Niezgodna 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
Noe: Wybrany przez Boga (dubbing) 12:50, 15:40 12:50, 15:40 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40
Noe: Wybrany przez Boga (napisy) 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20
Noe: Wybrany przez Boga 3D (napisy) 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:10 11:10, 14 16:50, 19:40, 22:10 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:10 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:10 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:10 11:10, 14, 16:50, 19:40
Obietnica 15:15, 20:30 15:15 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30
Pan Peabody i Sherman 11, 15:30, 17:40 11, 15:30 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30
Pan Peabody i Sherman 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Sarila 13, 17 13 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17
Sarila 3D 11, 15 11, 15 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Snowpiercer: Arka przyszłości 13:30, 19, 21:45 13:30 19, 21:45 13:30, 19, 21:45 13:30, 19, 21:45 13:30, 19, 21:45 13:30, 19, 21:45
Syn Boży (dubbing) 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Syn Boży (napisy)
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Pokazy specjalne
24 kwietnia 19:30 Ladies Night (Inna kobieta)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
22 kwietnia 18:00 Co jest grane, Davis?
23 kwietnia 17:00 Spotkanie z Michałem Fajbusiewiczem + pokaz filmu Misja
19:00 Tylko kochankowie przeżyją
24 kwietnia 17:00 Prezentacja sylwetki Jana Karskiego – Adam Sitarek
+ Daremna misja  i Człowiek, który chciał zatrzymać Holocaust
19:00 Co jest grane, Davis?

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
18 19 20 21 22 23 24
Cristiada 18 13
Dziewczynka z prowincji 18
Konspiratorki 13:45
Pierwszy wschód słońca 14 16 15:45
Turystyczny Klub Filmowy 16 (Norwegia) 18 (Norwegia)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
18 19 20 21 22 23 24
Noe: wybrany przez Boga 17:15 17:15 17:15
Zabić bobra 20 20 20

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak informacji o pokazach filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Afrykańska przygoda 3D 13
Dzikie z natury 3D 13
Hubble 3D 10:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 11:15 10:15, 11:15 10:15, 11:15 11:15 11:15 11:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 14, 16:45, 19:30, 22:15 14 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
18 kwietnia 19:00 Bez końca
22 kwietnia 19:00 Czarny Piotruś
23 kwietnia 19:00 Rzym
24 kwietnia 19:00 Shirley – wizje rzeczywistości

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
18 19 20 21 22 23 24
Akademia wampirów 12:40 12:40 14:30 12:40 12 12:40 12:40
Droga do zapomnienia
15:10, 17:45, 20:20 15:10, 17:45, 20:20 17:45, 20:20 15:10, 17:45, 20:20 14:30, 17:10 15:10, 17:45, 20:20 15:10, 17:45, 20:20
Grand Budapest Hotel 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 17, 19:20, 21:40 15:30, 17:50 17, 19:20, 20 15:40, 19:50
Hardkor disko
13:10, 22 13:10, 22 22 13:10, 22 13:10, 22 13:10, 22 13:10, 22
Jack Strong 14:10, 19:15 14:10, 19:15 19:15 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15
Kamienie na szaniec 11:40 11:40 14:30 11:40 11:40 11:40
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing)
12 12 12 12 11:20 12
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubing)
14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:10 14:50
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy)
17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 19:50 17:40, 20:30
Karol, który został świętym 15 15 15 12:30, 15 13:30 15 13:40
Kochanie, chyba Cię zabiłem 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15 17:15, 19:30, 21:45
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10, 11:50, 14:40 10, 11:50, 14:40 14:40 12, 14:40 11:50, 14:40 10, 11:50, 14:40 10, 11:50, 14:40
Niebo istnieje… naprawdę 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15 12:50, 15:20, 17:50, 20:15
Niezgodna 10:45, 13:45, 16:45, 19:45 13:45, 16:45, 19:45 14:30, 17:30, 20:30 13:45, 16:45, 19:45 11:20, 14:20, 17:20, 19:30 10, 11:20, 14:20, 17:20, 18:15 10:45, 13:45, 16:45, 19:45
Noe: wybrany przez Boga (dubbing) 11:15 11:15 14:45 14:15 11:15 11:15 11:15
Noe: wybrany przez Boga (napisy)
14:15, 18:15, 20:15 14:15, 18:15, 20:15 18:15, 20:45 18:15, 20:15 17:15, 20:15 14:15, 18:15, 20:15 14:15, 18:15, 20:15
Noe: wybrany przez Boga 3D (napisy) 17:15 17:15 17:45 17:15 17:15 14:15 17:15
Pan Peabody i Sherman 12:40 12:40 15:10 12:40 11:10 12:40 11:20
Pan Peabody i Sherman 3D
10:20 10:20 10:20
Sarila 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 14:50, 17 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17
Sarila 3D 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Snowpiercer – Arka przyszłości 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15 17, 21:15
Syn Boży (dubbing) 10:10 10:10 10:10 10:10
Syn Boży (napisy) 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Witaj w klubie 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 21:40 21:15
Pokazy specjalne
19 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Perłowa księżniczka
20 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Perłowa księżniczka
22 kwietnia 20:00 Kino Na Obcasach (Inna kobieta)              
20:30 Atletico Madryt vs. Chelsea Londyn
20:30 Opera HD – Otello na żywo z Teatru San Carlo w Neapolu
23 kwietnia 20:30 Real Madryt vs. Bayern Monachium
24 kwietnia 18:00 National Theatre Live – The Audience

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
brak pokazów w tym tygodniu

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
18 19 20 21 22 23 24
Droga do zapomnienia 22:10 20:45 13:50, 20:30 17:30 22:10
Grand Budapest Hotel 20:30 14, 17:30 15:50 21 17:30 19
Hardkor Disko 17:30 16 19 19:10 17:30
Locke 19 12:30, 19:15 17:30 19:30 20:40
Pokazy specjalne
24 kwietnia 20:45 INWESTOR MOVIE NIGHT: Chciwość
22:45 INWESTOR MOVIE NIGHT: Ryzyko

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 16-22 czerwca
repertuar
Repertuar kin – 2-9 sierpnia 2012
repertuar
Repertuar kin 9-15 lipca 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*