cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 grudnia 2015 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
18 grudnia 15:40 Czarodziejska Góra
17:20 Imigranci – Nowość w Bodo
19 grudnia 12:00 Południe z bajką dla przedszkolaka
13:10 Czarodziejska Góra
14:50 Imigranci
19:00 Wigilia Folk’n’Roll 2015 & występ Lucyana & Łódzka Grupa Gospel (Wstęp 10 zł)
20 grudnia 13:00 Nadejdą lepsze czasy
14:40 Moja matka
16:40 Kim jest Michael
18:30 Imigranci
20:40 Sól Ziemi
21 grudnia 15:20 Kim jest Michael
17:10 Moja matka
19:10 Imigranci
21:20 Czarodziejska Góra
22 grudnia 15:20 Czarodziejska Góra
17:00 Imigranci
19:10 Moja matka
21:10 Nadejdą lepsze czasy

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
18 19 20 21 22 23 24
Aktorka 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Czarodziejska góra 19:35 19:35 19:35 13:30, 19:35 13:45, 19:35 19:35
Franciszek 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy 13:30, 21 13:30, 21 13:30, 21 13:30, 18:30, 21 13:30 13:30, 21
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy 3D 16, 18:30 16, 18:30 16, 18:30 16 16, 18:30, 21 16, 18:30
Kim jest Michael 14:30, 16 14:30, 16 14:30, 16 14:30, 16 14:30 14:30, 16
Kochajmy się od święta 15:30 15:30 15:30 17:20 15:30, 17:20 15:30
Listy do M. 2 17:20, 21:25 17:20, 21:25 17:20, 21:25 19:20, 21:25 19:20 17:20, 21:25
Mama 19:20 19:20 19:20 15:15 21:15 13:20, 19:20
Noc Walpurgi 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Pionierzy marzyciele 14, 21 14, 21:20 14, 21:20 14, 21:20 13 14, 21:20
Poznajcie Harolda 19:15 19:45 19:45 19:45 16:15 19:45
Tajemnice Bridgend 17:50 17:50 17:50 18 17:50
Święty Mikołaj dla wszystkich 14:10 14:10 14:10 15
Pokazy specjalne
20 grudnia 15:30 Niedziela Seniora 
23 grudnia 13:20 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Czerwony pająk 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Dobry Dinozaur 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18
Dobry Dinozaur 3D 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy (dubbing) 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy (napisy) 0:01, 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 21:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 21:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 21:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 21:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 21:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 21:30, 22:30
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy 3D (dubbing) 11, 14, 17, 20, 20:15 11, 14, 17, 17:15, 20, 20:15 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy 3D (napisy) 0:01, 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21
Hotel Transylwania 2 11:20, 13:20, 15:20 11:20, 13:20, 15:20 11:20, 13:20, 15:20 11:20, 13:20, 15:20 11:20, 13:20, 15:20 11:20, 13:20, 15:20
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 10, 12:50, 14:20, 15:40, 18:30, 21:20 10, 12:50, 14:20, 15:40, 18:30, 21:20 10, 12:50, 14:20, 15:40, 18:30, 21:20 10, 12:50, 14:20, 15:40, 18:30, 20, 21:20 10, 12:50, 14:20, 15:40, 18:30, 20, 21:20 10, 12:50, 14:20, 15:40, 18:30, 20, 21:20
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 3D 11:30, 17:10 11:30 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10
Kochajmy się od święta 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40
Krampus. Duch świąt 17:30, 20:20, 22:30, 23:30 17:30, 20:20, 22:30, 23:30 17:30, 20:20, 22:30, 23:30 17:30, 20:20, 22:30, 23:30 17:30, 20:20, 22:30, 23:30 17:30, 20:20, 22:30, 23:30
Listy do M. 2 10:50, 12:10, 13:10, 14:30, 15:30, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, 23:30 10:50, 12:10, 13:10, 14:30, 15:30, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, 23:30 10:50, 12:10, 13:10, 14:30, 15:30, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, 23:30 10:50, 12:10, 13:10, 14:30, 15:30, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, 23:30 10:50, 12:10, 13:10, 14:30, 15:30, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, 23:30 10:50, 12:10, 13:10, 14:30, 15:30, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, 23:30
Makbet 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
Mama 19 19 19 19 19 19
Most szpiegów 13:10, 16, 18:50, 21:40 13:10, 16, 18:50, 21:40 13:10, 16, 18:50, 21:40 13:10, 16, 18:50, 21:40 13:10, 16, 18:50, 21:40 13:10, 16, 18:50, 21:40
Rabusie fistaszków 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Rock the Kasbah 11, 21:30 11, 21:30 11, 21:30 11, 21:30 11, 21:30 11, 21:30
Sawa. Mały wielki bohater 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Spectre 11:30, 14:40, 17:40, 20:50, 22, 23 11:30, 14:40, 17:40, 20:50, 22, 23 11:30, 14:40, 17:40, 20:50, 22, 23 11:30, 14:40, 17:40, 20:50, 22, 23 11:30, 14:40, 17:40, 20:50, 22, 23 11:30, 14:40, 17:40, 20:50, 22, 23

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.heliosnet.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
18 19 20 21 22 23 24
Dobry Dinozaur 10:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 13:45, 16:15, 18:45 16:15, 18:45 10:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 13:45, 16:15, 18:45
Dobry Dinozaur 3D
11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy (dubbing) 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30 12:30, 15:30, 18:30
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy (napisy) 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30 11, 14, 17, 20, 21:30
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy 3D (dubbing) 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy 3D (napisy) 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy 3D (napisy) – ATMOS
12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Kochajmy się od święta 13:30, 18:15 13:30, 18:15 13:30, 18:15 13:30, 18:15 13:30, 18:15 13:30, 18:15
Krampus. Duch świąt 16 16 16 16 16 16
Listy do M. 2
10, 11:15, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:15, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:15, 14:15, 16:30, 18:45, 21 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:15, 14:15, 16:30, 18:45, 21 11:15, 14:15, 16:30, 18:45, 21
Most szpiegów 14:30, 20:45 14:30, 20:45 14:30, 20:45 14:30, 20:45 14:30, 20:45 14:30, 20:45
Rock the Kashab 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Spectre 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
W samym sercu morza 11:45, 17:30 11:45, 17:30 11:45, 17:30 17:30 11:45, 17:30 11:45, 17:30
Pokazy specjalne
20 grudnia 18:00 Filmowe poranki ze Scooby-do

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
18 grudnia 17:00 Czerwony pająk
19:00 Czerwony pająk
19 grudnia 16:00 Moja matka
18:00 Poznajcie Harolda
19:30 Czerwony pająk
20 grudnia 12:00 Mały Kinematograf: Co to jest film animowany?
15:00 Seans 60+: Poznajcie Harolda
16:30 Czerwony pająk
18:15 Pionierzy marzyciele
21 grudnia Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład red. Jerzego Armaty
Historie miłosne + Dzień świra
22 grudnia 17:00 Poznajcie Harolda
19:00 Imigranci
23 grudnia 17:00 Pionierzy marzyciele
19:00 Czarodziejska góra

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
w tym terminie brak pokazów

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
w tym terminie brak pokazów filmowych

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy 3D (dubbing) 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy 3D (napisy) 0:01, 16, 19, 22 1, 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
18 grudnia 19:00 Ścieżki

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
18 19 20 21 22 23 24
Amy 12
Dobry Dinozaur 9:30, 13:10, 15, 17:20 10:30, 13:10, 15, 17:20 10:30, 13:10, 15, 17:20 10, 13:10, 15, 17:20 13:10, 15, 17:20 10:30, 13:10, 15, 17:20
Dobry Dinozaur 3D 10
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy  (dubbing) 10, 11, 12, 14, 16, 18 10, 11, 12, 14, 16, 18 10, 11, 12, 14, 16, 18 10, 11, 12, 14, 16, 18 10, 11, 12, 14, 16, 18 10, 11, 12, 14, 16, 18 10, 11, 12
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy (napisy) 00:01, 13, 15, 17, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 13, 15, 17, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 13, 15, 17, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 13, 15, 17, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 13, 15, 17, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 13, 15, 17, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30 13
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy 3D (dubbing) 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 19 10:30, 12:30
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy 3D (napisy) 00:01, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 18, 20, 21, 22, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 20, 21, 22, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 20, 21, 22, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 20, 21, 22, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 20, 21, 22, 22:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 20, 21, 22, 22:30 11:30, 13:30
Hotel Transylwania 2 11 11 11 11 11 11
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 19:45 12, 19:45 12, 19:45 12, 19:45 12, 19:45 12, 19:45
Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 3D
10:30
Kochajmy się od święta 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Listy do M. 2 9:45, 13, 15:30, 18, 21 13, 15:30, 18, 20:15 13, 15:30, 18, 20:15 13, 15:30, 18, 20:15 13, 15:30, 18, 20:15 13, 15:30, 18, 20:15
Makbet 10 10 10 10
Mama
Most szpiegów 20:45 20:45 14, 20:45 20:45 14, 20:45 14, 20:45
Rabusie fistaszków 10 10 10 10 10 10 10
Rock The Kashab 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40
Spectre 14, 20:40 17, 20:40 17, 20:40 17, 20:40 17, 20:40 17, 20:40
W samym sercu morza 12:20 10:15
W samym sercu morza 3D 14 11:15
Pokazy specjalne
19 grudnia 10:30 Tomek i Przyjaciel. Legenda o zaginionym skarbie
12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms
20 grudnia 10:30 Tomek i Przyjaciel. Legenda o zaginionym skarbie
12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
18 19 20 21 22 23 24
Hotel Transylwania 2 10:30 10:30
Listy do M 2 12:15 14:30, 18:45 19:45
Spectre 22:45
Steve Jobs 14:15 12:15, 16:30, 20:45 17:30, 21:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 29 października – 4 listopada 2010
cinema111
Repertuar kin – 26 października – 1 listopada 2012
cinema111
Repertuar kin 3-9 kwietnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*