repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 czerwca 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Książę Persji: Piaski czasu 12 12 12 12 12 12 12
Plan B 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15
Toy Story 33D 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
18 19 20 21 22 23 24
Bracia 15:50, 19:45, 21:40 16, 19:45, 21:40 16, 19:30, 21:20 14:10, 17:40, 19:30 16, 19:30 16, 19:30, 21:40 14:20, 16:10, 21:40
Jaśniejesza od gwiazd 14:10, 17:50 14, 17:45 12:50, 13:50, 17:45 14 14:10, 17:50 14, 17:45 13:50, 17:45
Metropia 16:15, 21:40 16:10, 19:50 12:20, 21:30 16:10, 19:40 16:15, 21:40 16:10, 19:50 12:20, 21:30
Piksele 13:40, 20 12:10, 21:30 16, 19:50 17:45, 21:15 20 14:15, 21:30 12:15, 16, 19:50
Poważny Człowiek 14, 17:40, 19:30 14:10, 17:50, 19:40, 21:30 14:10, 17:50, 19:40, 21:30 14:20, 16:10, 18, 19:50 14:20, 16:10, 18, 19:50, 21:40 16:10, 18, 19:50 12:30, 16:10, 18, 19:50
Prorok 15:20 12:45, 15:20 15, 17:40 21:20 21:20 21:20 19
Samotny Mężczyzna 18, 21:20 12:20, 18 12:20 16, 21:40 14:15, 17:45 14:20, 17:45 14, 21:30
Pokazy specjalne
24 czerwca 18:00 Pokaz filmu “Zasługujesz, by wiedzieć”

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Bracia 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18
Co nas kreci, co nas podnieca 12:45 12:45
Czarodziejka Lilly,smok, magiczna księga 11:45 11:45
Disco Robaczki 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Drużyna A 12:45, 17:30, 20, 22:30 10:15, 15, 17:30, 20, 22:30    10:15, 15, 17:30, 20, 22:30    12:45, 17:30, 20, 22:30    12:45, 17:30, 20, 22:30    12:45, 17:30, 20, 22:30    12:45, 17:30, 20, 22:30   
Dziewczyna z Ekstraklasy 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Istota 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30 16, 18:10, 20:20, 22:30
Jak wytresować smoka 3D 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45 11:15, 13:30, 15:45
Jutro będzie futro 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Książe Persji: Piaski Czasu 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Listy do Julii 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15
Niania i wielkie bum 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15
Pani i Pan Kiler 10, 15:15, 20:15, 22:30 10, 15:15, 18, 20:15, 22:30 10, 15:15, 18, 20:15, 22:30 10, 15:15, 18, 20:15, 22:30 10, 15:15, 18, 20:15, 22:30 10, 15:15, 18, 20:15, 22:30 10, 15:15, 18, 22:30
Plan B 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30 10:15, 14:45, 17, 19:15, 21:30
Poważny Człowiek 12:15, 16:45, 20:15, 22:30 12:15, 16:45, 20:15, 22:30 12:15, 16:45, 20:15, 22:30 12:15, 16:45, 20:15, 22:30 12:15, 16:45, 20:15, 22:30 12:15, 16:45, 20:15, 22:30 12:15, 16:45, 20:15, 22:30
Robin Hood 17:45, 20:45 12:15, 17:45, 20:45 12:15, 17:45, 20:45 17:45, 20:45 17:45, 20:45 17:45, 20:45 15:30, 20:45
Seks w wielkim mieście 2 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30
Toy Story 3 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21 10, 11:40, 12:20, 14, 14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21:40, 21
Pokazy specjalne
24 czerwca 20:00 Pokaz etiud studenckich

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
18 19 20 21 22 23 24
Co nas kręci, co nas podnieca 19:40 16:40, 20 15:30, 21:30 19:40 19:50 19:50 16:40, 21:30
Prorok 18 21:40 18:50 21:20 21:30 21:30
Samotny Mężczyzna 21:20 18:20 17:10 18 18:10 18:10 18:20
Pokazy specjalne
24 czerwca 20:00 Future Shorts Extra

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
18 czerwca 18:00 Perecowicze
19 czerwca 17:00 Tartakover
18:00 Opuszczając gniazdo, Wycieczka z przewodnikiem, Czarodziejka
19:30 SIedem minut w niebie
20 czerwca 12:00 Przygody Bolka i Lolka
16:00 Einsatzgruppen – Brygada Śmierci (2 części), Wyklęci. Żydowcy partyzanci z Białorusi
22 czerwca 17:00 Hobby Daniel Szczechura. Kilka filmów animowanych jednego autora
23 czerwca 18:00 Podróże Daniela Szczechury, Nie śpij, bo cię okradną, STS, świat nas czeka, Konflikty, Śmierć i dziewczyna, Plakat z drewna, Ułan i dziewczyna, Wizyta
24 czerwca 18:00 Maszyna, Pierwszy drugi trzeci, Karol, Problem, Skarpetka, XYZ, Dobranocka, Henryk Tomaszewski, teresa Pągowska (rozmowa o malarstwie)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
18 czerwca 16:45 Kwiat Pustyni
19 czerwca 19:00 Indyjska Noc Filmowa   
21 czerwca 13:30 Turystyczny Klub Filmowy: Trasa Transsyberyjska
23 czerwca 13:15 Turystyczny Klub Filmowy: Szwajcarski Ekspres Lodowcowy

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
18 19 20 21 22 23 24
Hel 14:45 15:45 20:15 15:30 17 20 13
Klub Filmowy Ferment 19 (Dziennik panny służącej) 19 (Tristana)
Klub Filmowy Trzeciego Wieku 17:30 (Płonący wieżowiec)
Kwiat Pustyni 20 17:45 17:30 12:15 17:30 20:15
Wciąż ją kocham 12:30 17:45 15:30 20 14:45 15:15 15:15

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Toy Story 3 3D 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
18 19 20 21 22 23 24
Benek 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45
Bracia 10:15, 15, 19:30 10:15, 15, 19:30 10:15, 15, 19:30 10, 14:30, 19 10:15, 15, 19:30 10:15, 15, 19:30 10:15, 15, 19:30
Co nas kręci, co nas podnieca 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18
Robin Hood 12, 14:45, 17:30, 20:15    12, 14:45, 17:30, 20:15    12, 14:45, 17:30, 20:15    12, 14:45, 17:30, 20:15    12, 14:45, 17:30, 20:15    12, 14:45, 17:30, 20:15    12, 14:45, 17:30, 20:15   
Wenecja 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:10, 14:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
18 19 20 21 22 23 24
Czrodziejka Lili: smok i magiczna księga 9:40 10:30 10:30 10:30 10:30
Disco Robaczki 9:30, 11:30, 13:40 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 9, 10:50, 12:50, 14:50
Dziewczyna z Ekstraklasy 10:40, 13:15, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15
Drużyna A 14:20, 17:10, 19:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40
Green Zone 17:40 22 22 22 22 22 22
Istota 13:10, 15:40, 18, 20:20 14:10, 16:40, 19, 21:20 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20
Jak wytresować smoka 3D 10:30 10 10 10 9:45 10
Jutro będzie futro 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18, 21:20 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30
Książę Persji: Piaski czasu 11:50, 20:20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20 12:50, 20:20 12:50, 20
Listy do Julii 15:20, 17:40, 20 16:50, 19:15, 21:30 16:50, 19:15, 21:30 16:50, 19:15, 21:30 16:50, 19:15, 21:30 16:50, 19:15, 21:30 16:50, 19:15, 21:30
Niania i wielkie bum 10:50 10:30 10:30 9:20 9:20 9:20 9:20
Ocean Przygód 3D 9 9 9 9 9 9 9
Pan i Pani Kiler 12:40, 20:40 12:10, 20:50 12:10, 20:50 12:10, 20:50 20:50 20:50 12:10, 20:50
Plan B 10:30, 13, 15:20, 17:45, 20:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10
Poważny Człowiek 15:10, 20:15 17:30, 19:45 17:30, 19:45 17:30, 19:45 17:30, 19:45 17:30, 19:45 17:30, 19:45
Robin Hood 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Seks w wielkim mieście 2 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Toy Story 3 3D 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:45, 18:20, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:30, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 18:30, 19:30
Pokazy specjalne
18 czerwca 23:00 Noc Kina Bez Endu
19 czerwca 10:30 Poranki dla Maluchów
20 czerwca 10:30 Poranki dla Maluchów
23 czerwca 12:00 Multibabykino – Listy do Julii

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
18 czerwca 19:00 Lourdes
20:30 Była sobie dziewczyna
19 czerwca 16:50 Rewers
18:30 Wszystko co kocham
20:00 Lourdes
20 czerwca 15:45 Była sobie dziewczyna
17:20 Lourdes   
18:50 Rewers

Zapraszamy do kin.

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 18-24 grudnia
Repertuar kin – 22-28 marca 2019
cinema111
Repertuar kin – 9-15 października

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*