cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 17 do 23 stycznia 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
17 18 19 20 21 22 23
Monster High: Upiorki Rządzą
12 12
Pod mocnym aniołem 16, 18:15, 21:15 16, 18:15, 21:15 16, 18:15, 21:15 16, 18:15, 21:15 16, 18:15, 21:15 16, 18:15, 21:15 16, 18:15, 21:15
Robaczki z zaginionej doliny 13:15 13 13 13 13 13 13
Robaczki z zaginionej doliny 3D 17 11, 17 11, 17 11, 17 12, 17 11, 17 11
Skubani 11:45, 15 15 15 11:45, 15 10:45, 15 11:45, 15 11:45, 15
Skubani 3D 10
Wkręceni 13:45, 19, 20:30 13:45, 19, 20:30 13:45, 19, 20:30 13:45, 19, 20:30 13:45, 19, 20:30 13:45, 19, 20:30 13:45, 17, 20:30
Pokazy specjalne
23 stycznia 19:00 Kino Konesera (Hannah Arendt)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
w tym okresie
brak pokazów filmowych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
17 18 19 20 21 22 23
Babcia Gandzia 14:20, 16:40, 19:45 12:45, 16:45, 20:15, 21:40 12:45, 16:45, 20:15, 21:40 16:45, 20:15, 21:40 19:15, 20 14, 19:50 16:45, 20, 21
Długie i szczęśliwe życie 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Ida 13:45, 18:20, 21:40 14:30, 18:30, 20, 21:50 14:30, 18:30, 20, 21:50 14:30, 18:30, 21:50 13:45, 14:30, 18:30 13:45, 18:30, 20, 21:30 12:15, 18:30, 21:40
Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków 19:45 18:15 18:15 18:15 16:40, 21 16:40 13:45, 19
Nimfomanka – Część I 16:30, 21:30 13:45, 16:30, 21:30 11:30, 16:30, 21:30 13:30, 16:30, 21:30 13:30, 16:30, 21:30 11:15, 13:20, 21:30 13:45, 16:30, 22
Papusza 13:30 11, 15:15
Pod Mocnym Aniołem 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 11:30, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 11:30, 15:45, 17:45, 19:45, 21:45 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 13:15, 15:20, 17:30, 19:30 11:30, 15:45, 17:45, 19:45, 21:30
Płynące wieżowce 21:30 13:35 13:35 20 21:40 21:40 13:35
Wilk z Wall Street 13:30, 18:30 10:40, 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30 13:30, 18:30 17:30, 20:30 13:30, 18:30
Pokazy specjalne
10-17 stycznia

T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee

18-20 stycznia

Replika 7. edycji festiwalu Grand OFF

21-23 stycznia

7 Festiwal Filmów Rosyjskich Sputnik nad Polską

22 stycznia

11:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
17 18 19 20 21 22 23
47 Roninów 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15
47 Roninów 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Biegnij chłopcze, biegnij 10:15, 14, 19:40, 21:50 10:15, 14, 19:40 10:15, 14, 19:40 10:15, 14, 19:40, 21:50 10:15, 14, 19:40, 21:50 10:15, 14, 19:40, 21:50 10:15, 14, 19:40, 21:50
Hobbit: Pustkowie Smauga (dubbing) 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45
Hobbit: Pustkowie Smauga (napisy) 19:15, 22:30 19:15, 22:30 19:15, 22:30 19:15, 22:30 19:15, 22:30 19:15, 22:30 19:15, 22:30
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Kamerdyner 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22
Kraina lodu 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45
Kraina lodu 3D 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15 13, 17:15
Królowa Śniegu 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Last Vegas 20:30 21:45 21:45 20:30 20:30 20:30 20:30
Nimfomanka część 1 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Pod Mocnym Aniołem 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:15, 22:20 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:15, 22:20 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:15, 22:20 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:15, 22:20 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:15, 22:20 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:15, 22:20 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20
Robaczki z Zaginionej Doliny 12:45, 17 12:45, 17 12:45, 17 12:45, 17 12:45, 17 12:45, 17 12:45, 17
Robaczki z Zaginionej Doliny 3D 10:45, 14:45 10:45, 14:45 10:45, 14:45 10:45, 14:45 10:45, 14:45 10:45, 14:45 10:45, 14:45
Sekretne życie Waltera Mitty 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Skubani 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15
Skubani 3D 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15
Wędrówki z dinozaurami 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Wędrówki z dinozaurami 3D 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15 11, 15:15
Wilk z Wall Street 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22
Wkręceni 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Zniewolony. 12 Years a Slave 20:30 20:30
Pokazy specjalne
23 stycznia 19:30 Ladies Night (Sierpień w hrabstwie Osage)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
17 stycznia 18:00 Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
18 stycznia 17:00 Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
20:00 Młoda i piękna
19 stycznia 12:00 Mały Kinematograf: Hu-hu-ha, nasza zima zła!
15:00 Przeszłość
17:15 Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
20 stycznia Akademia Polskiego Filmu – IV semestr
17:00 Wykład prof: Piotra Sitarskiego
Historie miłosne + Dług
21 stycznia 18:00 Życie Adeli – Rozdział 1 i 2
22 stycznia 11:00 Mały Kinematograf: Najsłynniejsze polskie gwiazdy
18:00 Młoda i piękna
23 stycznia 18:00 Przeszłość

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
17 18 19 20 21 22 23
Kurczak ze śliwkami 18 18 16:30 20 20 13:15, 20 15:30
Metro 20 20 18:30 15:15 15:15 15:15 20
Operetka na Ekranie: Wiedeńska krew 15:30 15:30 17:30
Tajemnice Leonarda da vinci 18 18 13:15
Turystyczny Klub  Filmowy 13:15 (Nowa Zelandia 2) 13:15 (Nowa Zelandia 2) 13:15 (Wyspy Kanaryjskie) 13:15 (Wyspy Kanaryjskie) 18 (Nowa Zelandia 2)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
17 18 19 20 21 22 23
Bilet na Księżyc 14:30 14:30 19:15 17 17 19 19
Mój biegun 17 17 17:15 19:15 19:15 14:30 14:30
Papusza
19 19 11 14:30 14:30 16:30 16:30
Rysiek Lwie Serce 12:30 12:30 12:30 12:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
17 18 19 20 21 22 23
Arktyka 3D 10:15
Dzikie z natury 3D 10:15
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy)  18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
17 stycznia 19:00 Łowca androidów

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
17 18 19 20 21 22 23
47 Roninów 11:10, 17:30 11:10, 17:30 11:10, 17:30 11:10, 17:30 11:10, 17:30 11:10, 17:30 11:10, 17:30
47 Roninów 3D 14:50, 20:10, 22:50 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10 14:50, 20:10
Biegnij, chłopcze, biegnij 16:40, 19:10 12, 19:10, 21:40 12, 19:10, 21:40 11:20, 22:10 12, 19:10, 21:40 12, 19:10, 21:40 12, 16:40, 19:10
Hobbit: pustowie Smauga (dubbing) 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Hobbit: pustowie Smauga (napisy) 16 16 16 16 14:40
Hobbit: pustowie Smauga 3D (dubbing) 10, 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 11:20
Hobbit: pustowie Smauga 3D (napisy) 20:15, 23:40 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Kraina Lodu 14 14, 16:40 14, 16:40 14, 16 14, 16:40 14, 16:40 14
Królowa Śniegu 10:40, 18 10:40 10:40 10:40, 18 10:40 10:40
Nimfomanka część 1 20, 21:40 19:20, 21:50 19:20, 21:50 20, 22:30 19:20, 21:50 19:20, 21:50 20:15, 21:40
Pod mocnym aniołem 10, 12:30, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 22 10:30, 13, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30 10:30, 13, 15:30, 16:30, 18, 19, 20:30, 21:30
Robaczki z zaginionej doliny 10, 11:50, 14, 18:15 10, 14, 18:15 10, 14, 18:15 10, 14, 18:15 10, 14, 18:15 10, 14, 18:15 10, 14, 18:15
Robaczki z zaginionej doliny 3D 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10
Sekretne życie Waltera Mitty 12:10, 14:45, 17:20, 20, 22:40 12:10, 14:45, 17:20, 20    12:10, 14:45, 17:20, 20    12:10, 14:45, 17:20, 20    12:10, 14:45, 17:20, 20    12:10, 14:45, 17:20, 20    12:10, 14:45, 17:20, 20   
Skubani 13:30, 18 13:30, 15:45 13:30, 15:45 13:30, 18 13:30, 15:45 13:30, 15:45 13:30, 15:45
Skubani 3D 11:15, 15:45 11:15, 18 11:15, 18 11:15, 15:45 10, 18 11:15, 18 11:15, 18
Wędrówki z dinozaurami 11:50, 14:30 10, 14:30 10, 14:30 10, 13:50 10, 14:30 10, 14:30 10, 14:30
Wędrówki z dinozaurami 3D 10 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Wilk z Wall Street 12:10, 15:50, 19:30, 20:20, 23:10 12:10, 15:50, 19:30, 20:20 12:10, 15:50, 19:30, 20:20 12:10, 15:50, 18:30, 19:30, 20:20 12:10, 15:50, 19:30, 20:20 12:10, 15:50, 19:30, 20:20 12:10, 15:50, 19:30, 20:20
Wkręceni 14:50, 17:15, 19:40, 22:30 14:50, 17:15, 19:40, 22 14:50, 17:15, 19:40, 22 14:50, 17:15, 19:40, 22 14:50, 17:15, 19:40, 22 14:50, 17:15, 19:40, 22 14:50, 17:15, 19:40, 22
Pokazy specjalne
17 stycznia 22:00 ENEMEF: Noc Smarzowskiego
18 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
19 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
23 stycznia 18:00 Śpiąca Królewna Matthew Bourne

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
17 18 19 20 21 22 23
Hobbit: Pustkowie Smauga (napisy) 17:10 13 17:10
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 16, 21:30 21:50 17:10 20:30 20:30
Wilk z Wall Street 19:50 13, 18:50 15:50, 18:50 19:50 17:30 19:50 17:30

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 4-10 marca
Repertuar kin – 1-7 marca 2019
cinema111
Repertuar kin – 30 września – 6 października

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*