cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 17 do 23 kwietnia 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
17 18 19 20 21 22 23
Disco Polo 12:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Dom 10:15, 18:30 11:15, 18:30 11:15, 18:30 19 11:15, 18:30 11:15 11:15, 18:30
Dom 3D 14:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Hobbit: Bitwa pięciu armi 15:30 15:30 15:30 16 15:30 15:30 15:30
Nocny pościg 20:30 20:30 20:30 21 20:30 21:30 20:30
Paddington 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Szybcy i wściekli 7 12:30, 17, 20 12:30, 18, 21 12:30, 18, 21 18, 21 12:30, 18, 21 12:30, 18, 21 12:30, 18, 21
Pokazy specjalne
17 kwietnia 23:00 Maraton Horrorów
22 kwietnia 18:30 Kino Kobiet (Dumni i wściekli)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
17 kwietnia 16:00 Był sobie las (wstęp 12 złotych)
17:30 Za jakie grzechy dobry Boże
19:20 Jak całkowicie zniknąć (pokaz premierowy)
21:10 Z jednej krwi
18 kwietnia 11:00 O!PLA 2015 – Przedszkolaki Mają Głos! (wstęp 5 zł)
19 kwietnia 13:00 Ida
14:30 Był sobie las (wstęp 12 zł)
16:00 Za jakie grzechy dobry Boże
17:50 Jak całkowicie zniknąć
19:40 Z jednej krwi
21:30 Co robimy w ukryciu
20 kwietnia 15:30 Był sobie las (Wstęp 12 zł)
17:00 Za jakie grzechy dobry Boże
18:50 Z jednej krwi
20:40 Jak całkowicie zniknąć
21 kwietnia 16:00 Z jednej krwi
18:00 Jak całkowicie zniknąć
20:15 O!PLA 2015 – Formanimy Animowane Fraszki (wstęp 5 zł)
23 kwietnia 15:00 Za jakie grzechy dobry Boże
17:00 Jak całkowicie zniknąć
19:30 Polo Disco Hit Festiwal (wstęp 5 zł)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
17 18 19 20 21 22 23
Body/ciało 15:40, 16:10 15:35 21:20 21:20 15:40, 16 16:10, 21:20 14:30, 22
Co robimy w ukryciu 15:50, 21:15 15:50, 21:15 15:50, 21:15 15:50, 21:15 15:50, 21:15 21:15 21:15
Doonby. Każdy jest kimś 14, 15:40 14, 15:40 15:40 15:40, 19:15 15:40, 19:15 15:40, 19:20 15:40, 19:20
Druga strona muru 21:10 21:10 21:10 14 14 21:10 21:10
Dzikie historie 11:50, 21 21:30 17:15, 21:10 21:30 19:15 21:30 15:15
Gloria 13:40, 17:30 13:40, 17:30 13:40, 19:20 13:40, 19:20 13:40, 19:20 13:40, 19:20 13:40, 19:20
Heavy Mental 17:25 17:25 17:30 17:25 17:25 15:50 15:50
Jak całkowicie zniknąć 19:20 19:20 14, 19:20 21:10 21:10 14, 17:40 14, 17:40
Motyl Sill Alice
16:40 12, 17:25 13:30, 17:25 17:25 17:25 13:30, 17:25 13:25, 17:25
Nocny pościg 14:35, 20:45 19:15, 21:20 15:20, 19:15 15:20, 19:15 19:15, 21:20 15:20, 19:15 19:15, 21:20
Onirica 19:30 19:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Selma 12:20 13:50 13:20 15:35 13:50 13:50 16:10
Spongebob: na suchym lądzie 18:30 13:45 11:45 13:45 13:45 12 12:45
Ze wszystkich sił 14 17:50 19:30 17:50 17:40 17:50 18:25
Źródło nadziei 18:30 11:50, 19:30 11:30 19:30 21:30 11:30, 19:30 20
Pokazy specjalne
19 kwietnia 11:30 Niedziela Seniora
22 kwietnia 11:30 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
17 18 19 20 21 22 23
50 Twarzy Greya 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Baranek Shaun 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Barbie: Super księżniczku 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Body/Ciało 17:50 17:50 17:50 17:50 17:50 17:50 17:50
Chappie    14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22 14:30, 19:30, 22
Chłopak z sąsiedztwa 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10 10, 12, 14, 16, 18:10, 20:10, 22:10
Disco Polo 16:10, 18:30, 20:50 16:10, 18:30, 20:50 16:10, 18:30, 20:50 16:10, 18:30, 20:50 16:10, 18:30, 20:50 16:10, 18:30, 20:50 16:10, 18:30, 20:50
Dom 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Dom 3D 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Ex Machina 15:30, 20, 22:20 15:30, 20, 22:20 15:30, 20, 22:20 15:30, 20, 22:20 15:30, 20, 22:20 15:30, 20, 22:20 15:30, 20, 22:20
Focus 16:45, 21:15 16:45, 21:15 16:45, 21:15 16:45, 21:15 16:45, 21:15 16:45, 21:15 16:45, 21:15
Fru! 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40
Gunman. Odkupienie 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Kopciuszek (dubbing)
11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Nocny pościg 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Oculus 21 21 21 21 21 21 21
Pingwiny z Madagaskaru 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40 10:40, 12:40, 14:40
Piramida 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20
Seks, miłość, terapia 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Selma 13:30, 19:40 13:30, 19:40 13:30, 19:40 13:30, 19:40 13:30, 19:40 13:30, 19:40 13:30, 19:40
Snajper 11:30, 19 11:30, 19 11:30, 19 11:30, 19 11:30, 19 11:30, 19 11:30, 19
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10
System 20:20 20:20
Szybcy i wściekli 7 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30
The DUFF 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Zbuntowana 12, 17, 20:20 12, 17 12, 17 12, 17, 20:20 12, 17, 20:20 12, 17, 20:20 12, 17, 20:20
Ze wszystkich sił 13:30, 17:15, 19:15 13:30, 17:15, 19:15 13:30, 17:15, 19:15 13:30, 17:15, 19:15 13:30, 17:15, 19:15 13:30, 17:15, 19:15 13:30, 17:15, 19:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
17 kwietnia 18:00 Heavy Mental
19:40 DKF Radców Prawnych „Tylna 14”: O koniach i ludziach
18 kwietnia 16:00 Disco Polo
17:50 Sils Maria
20:00 Etiudy studentów Szkoły Filmowej w Łodzi nagrodzone na 13: Festiwalu „Łodzią po Wiśle”
19 kwietnia 12:00 Mały Kinematograf: O marzeniach i snach
15:00 Seans 60: Disco Polo
16:50 Sils Maria
19:00 Heavy Mental
20 kwietnia Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Justyny Jaworskiej
Wodzirej + Amator
21 kwietnia 18:00 Dumni i wściekli
20:00 O koniach i ludziach
22 kwietnia 18:00 Disco Polo
19:50 Sils Maria
23 kwietnia 18:00 Filmowe klany: Bławutowie: Spotkanie z Jackiem, Anną, Weroniką i Jackiem Piotrem Bławutami
wstęp na zaproszenia
20:00 Heavy Mental

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
17 18 19 20 21 22 23
Keru – miłość jest ślepa
16 16 14 14
Seans Turystyczny 14 (Anglia i Walia) 16 (Irlandia) 14 (Wyspy Zielonego Przylądka) 16 (Wyspy Kanaryjskie) 16 (Tybet) 14:15 (Szkocja) 14 (Anglia i Walia) 16 (Egipt) 16 (irlandia)
Pokazy specjalne
17 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18 BOYS LIKE US
20 MY GUYS
18 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18 THE SUMMER HOUS
20 PIER PAOLO PASOLINI – EPILOG
19 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18 PIER PAOLO PASOLINI
20 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18 ZOE. MISPLACED
20.15 BOYS LIKE US
21 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18 MY GUYS
19 PAPILIO BUDDHA
22 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18  FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE – ZESTAW 1
19.45 CHILDREN 404
23 kwietnia 6. LGBT FILM FESTIVAL 2015
18 FILMY KRÓTKOMETRAŻOWE – ZESTAW 2
19.45 FIRE IN THE BLOOD

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
17 18 19 20 21 22 23
Biała jak mleko, czerwona jak krew 15 15 19:30 13:30 14 18:30 13
Gunman: odkupienie 19 17:30 13:30 19 16:30 14 15
Heavy mental 13 13 17:30 17 12 16:30 19
Piąte: nie odchodź 17:15 20 16 15:30 19 12:30 17:15

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
17 18 19 20 21 22 23
Arktyka 3D
9:45
Szybcy i wściekli 7 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
17 kwietnia 19:00 Dobry, zły i brzydki
20 kwietnia 19:00 Wodzirej
21 kwietnia 19:00 Kocham cię od tak dawna
22 kwietnia 19:00 Przed zimą
23 kwietnia 19:00 Dystans

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
17 18 19 20 21 22 23
Asteriks i Obeliks: osiedle bogów 10
Baranek Shaun 10
Body/ciało 18:45 18:45
Bogowie 21:10 20:10 21:30 15:15 20:10 20:10 21:30
Chłopak z sąsiedztwa 15, 17:10, 19:20, 21:30, 23:40 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30 15, 17:10, 19:20, 21:30
Disco Polo
10
Dom 10, 11, 13:15, 15:30, 17:50 10, 11, 13:15, 15:30, 17:50 10, 11, 13:15, 15:30, 17:50 10, 11, 13:15, 15:30, 17:50 10, 11, 13:15, 15:30, 17:50 10, 11, 13:15, 15:30, 17:50 10, 11, 13:15, 15:30, 17:45
Dom 3D 12, 14:15, 16:30, 18:50 12, 14:15, 16:30, 18:50 12, 14:15, 16:30, 18:50 12, 14:15, 16:30, 18:50 12, 14:15, 16:30, 18:50 12, 14:15, 16:30, 18:50 12, 14:15, 16:30, 18:50
Ex Machina 12:20 21:50 21:50 21:50 21:50 21:20 21:50
Fru! 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45 10:30, 12:45
Interstellar 14:30 14:30 18 21:10 14:30 14:10 18
Kopciuszek (dubbing)
10, 10:45, 16:10 10:10, 12, 14:40, 17:15 10:20, 12, 14:40, 17:15 10:10, 10:45, 16:10 10:10, 15:40 10:30, 12:20 10:20, 15:10, 17:45
Nocny pościg 12:10, 14:45, 17:20, 20:10, 22:40 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20:20
Oculus 22:45, 23:50 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Paddington 10 10
Parauszek 7-12 10 10
Piramida 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 14:20, 16, 19:30, 21:40 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Selma 13:20 22 22 13:20 12:50 13:10 12:20
SpongeBob: Na suchym lądzie 12:15 12:15 13 13 12:15 12 13
Szybcy i wściekli 7 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 21:50, 23:30 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22
THE DUFF [#TA BRZYDKA I GRUBA] 14:50, 17:10, 19:30 14:50, 17:10, 19:30 14:50, 17:10, 19:30 12:20, 14:50, 17:10, 19:30 12:20, 14:50, 17:10, 19:30 11, 17:40, 19 12:20, 14:50, 17:10, 19:30
Wielka szóstka 16:30
Wkręceni 2 21:10 21:10 15:40 21 21:10 20 15:40
Zbuntowana 12:40, 23:30 12:40 13 12:40 12:40 11:40 13
Zaginiona dziewczyna 18 18 20:10 18 18 13:20
Ze wszystkich sił 10, 21 10, 19:50 10, 19:50 10, 20:10 10, 18:15 10, 18:15 10, 21:10
Pokazy specjalne
17 kwietnia 20:00 Smak Kina z Wedlem: Wielkie piękno
22:00 ENEMEF: Noc Igrzysk Smierci 2015
18 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
19 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
21 kwietnia 20:30 FC Barcelona – PSG
22 kwietnia 20:30 Real Madryt – Atletico Madryt
23 kwietnia 20:00 Cobain: Montage of heck

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
18 kwietnia 16.15 Ida
17.30 Lewiatan
20.00 Za jakie grzechy, dobry Boże?
19 kwietnia 15.30 Ida
17.00 Za jakie grzechy, dobry Boże?
18.45 Lewiatan

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
17 18 19 20 21 22 23
Body/Ciało 18
Get In Up 19:45
Jupiter: Intronizacja 22:15
Kopciuszek 12, 16
Ziarno prawdy 14

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 18-24 marca
cinema111
Repertuar kin – 21-27 lutego 2014
Repertuar kin – 13-19 lipca 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*