cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 16  do 22 stycznia 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 11:45, 18:15 10, 11:45, 18:15 10 18:15 10, 11:45, 18:15 10, 11:45, 18:15 10, 11:45, 18:15 10, 11:45, 18:15
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 3D 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Exodus. Bogowie i królowie (dubbing) 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Exodus. Bogowie i królowie 3D (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Paddington 12:15 14:30 10, 12:15 14:30 12:15 14:30 10, 12:15 14:30 10, 12:15 14:30 10, 12:15 14:30 10, 12:15 14:30
Wkręceni 16:30, 18:45 20:45 16:30, 18:45 20:45 16:30, 18:45 20:45 16:30, 18:45 20:45 16:30, 18:45 20:45 16:30, 21 16:30, 18:45 20:45
Pokazy specjalne
18 stycznia 10:30 Filmowe Poranki Scooby-Doo
21 stycznia 18:30 Kino Kobiet (Wielkie oczy)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
16 stycznia 15:00 Ida
16:30 Alfabet
18:30 20 000 dni na Ziemi
17 stycznia 12:00 Ida
13:30 Lewiatan
19:00 Transmisja koncertu Chiara i przyjaciele z klubu MANDALA – Wstęp 10 złotych
18 stycznia 14:00 Ida
15:30 Lewiatan
17:30 3 serca
19:30 TOTART czyli odzyskiwanie rozumu
21:00 20 000 dni na Ziemi
19 stycznia 16:00 Alfabet
18:00 Jurek
19:30 TOTART czyli odzyskiwanie rozumu
21:00 20 000 dni na Ziemi
20 stycznia 15:00 Dziewczynka z kotem
17:00 Lewiatan
19:30 20 000 dni na Ziemi
21:30 Jurek
21 stycznia 16:30 Ida
22 stycznia 15:00 TOTART czyli odzyskiwanie rozumu
16:30 Dziewczynka z kotem
18:30 20 000 dni na Ziemi
20:30 9 mil

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
16 17 18 19 20 21 22
Birdman 19:30
Bogowie 12:35, 17, 21:10 10:45, 15, 21:25 12:40, 17, 21:30 12:35, 17, 21:10 12:35, 17 13:35, 16:50, 21:10
Carte Blanche 19:30
Coś musi się stać 16, 21:30 16, 21:30 16, 21:30 16, 21:30 15:45, 19:50 16, 20 16 20
Cuda 19:30
Dwa dni, jedna noc 19:30
Dzikie historie 14:45, 16:50, 19:10, 21:20 12:50, 17:15, 19:15, 21:40 14:50, 19:15, 21:25 14:45, 16:50, 19:10, 21:20 14:45, 17:20, 19:15 21:25 15:45, 19, 21:40 15:10, 17:20, 18:50, 21:25
Fotograf 13, 19 13:25, 17:10 17:25 13, 19 13:30, 21:10 13, 18 13, 16:45
Lewiatan 18:50 11, 21 13:10, 18:50 18:50 18:50 18:50 12:30, 21
Między nami dobrze jest 20:10 14:45 20:10 20:10 20:10 21:20 21:30 22
Misja Gwiazda 13:35 11:50 13:35 13:35 13:35 13:35 13:35
Pani z przedszkola 15:10 15:30 15:40 15:10 15:40 15:10 20 15
Saint Laurent 17:30 17:30 17:30 17:30 17:15 17:25 17:25
Sen o Warszawie 12:20, 15:20 12:50, 15:30 12:20, 15:20 12:20, 15:20 12, 15:20 12:20, 15:20 12:20, 15:30, 21:30
Tosty po meksykańsku 17:15 11:10, 17:25 17:15 17:15 17:15 17:15 17:25
Who Am I. Możesz być kim chcesz 14:10, 21:20 13:35, 19 14:10, 21:20 14:10, 21:20 13:50, 21:20 14:10, 21:20 14:10, 19
Pokazy specjalne
18 stycznia 12:40 Niedziela Seniora
21 stycznia 13:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Annie 10:40, 13:10, 15:40 10:40, 13:10, 15:40 10:40, 13:10, 15:40 10:40, 13:10, 15:40 10:40, 13:10, 15:40 10:40, 13:10, 15:40 10:40, 13:10, 15:40
Bogowie 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Dzikie Historie 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 3D 11, 14:30, 18 11, 14:30, 18 11, 14:30, 18 11, 14:30, 18 11, 14:30, 18 11, 14:30, 18 11, 14:30, 18
Exodus: Bogowie i Królowie (dubbing)
11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30
Exodus: Bogowie i Królowie (napisy)
17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (dubbing)
10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (napisy)
16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22
Fotograf 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Foxcatcher 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40
Gra tajemnic 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 14:45, 17:15, 19:45, 22:15 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Haker 12:15, 15:15, 18:15, 21:15 12:15, 15:15, 18:15, 21:15 12:15, 15:15, 18:15, 21:15 12:15, 15:15, 18:15, 21:15 12:15, 15:15, 18:15, 21:15 12:15, 15:15, 18:15, 21:15 12:15, 15:15, 18:15, 21:15
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (dubbing) 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (napisy) 18 18 18 18 18 18 18
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (dubbing) 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (napisy) 21 21 21 21 21 21 21
Interstellar 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Królowa Śniegu 2 11:10, 13, 14:50 11:10, 13, 14:50 11:10, 13, 14:50 11:10, 13, 14:50 11:10, 13, 14:50 11:10, 13, 14:50 11:10, 13, 14:50
Niezłomny 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10 10:40, 12:50, 15, 17:10
Paddington 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 19:20
Pani z przedszkola 16:40, 20:30 16:40, 20:30 16:40, 20:30 16:40, 20:30 16:40, 20:30 16:40, 20:30 16:40
Piorun i magiczny dom 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Uprowadzona 3 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20
Whiplash 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 20:30
Wielka Szóstka 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40
Wielka Szóstka 3D 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Wielkie Oczy 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Wkręceni 2 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10, 20:20, 21:20, 22:30
Za jakie grzechy, dobry Boże? 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Pokazy specjalne
22 stycznia 19:30 ladies Night (Warsaw by night)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
16 stycznia 18:00 Obce ciało
20:00 Za jakie grzechy, dobry Boże?
17 stycznia 17:00 Lewiatan
19:30 Za jakie grzechy, dobry Boże?
18 stycznia 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: „Ale patent!”
15:00 Seans 60: Obce ciało
17:00 Strzelajcie do pianisty!
18:30 Zimowy sen
20 stycznia 20:00 Obce ciało
21 stycznia 18:00 Saint Laurent
20:15 Kapitał ludzki
22 stycznia 18:00 Obce ciało
20:00 Jules i Jim

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
16 17 18 19 20 21 22
80 dni
17 17 19 19:15 16
10000 km
19:15 19:15 19 19 16 14
Pielgrzymki po Europie
15:30 (Fatima i Góra św. Patryka) 15:30 (Fatima i Góra św. Patryka)
Podziemna Łódź 17:30 14 14
Seans Turystyczny 13:30 (Portugalia) 13:30 (Portugalia) 16 (Stambuł) 12:30 (Costa del Sol) 12:30 (Costa del Sol) 12 (Jordania) 14 (Hiszpania)
Siła spokoju 18
Wielcy malarze XX wieku 18 (Marc Chagall) 12:30 (Marc Chagall)
Wyrok na życie 17:30 17:30

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
16 17 18 19 20 21 22
3 serca
17:15 17:30 14:30 14 19 19 14
Scenariusz na miłość
15 20 19 16:30 14 16:30 19
Sen o Warszawie
19:30 15 16:30 19 16:30 14 16:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (dubbing) 12, 15 10, 13 10, 13 10, 13 12, 15 10, 13 10, 13
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D (napisy) 16, 18, 19, 21, 22 16, 18, 19, 21, 22
Lemury 3D 10 11
Pod taflą oceanu 3D 10

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
16 17 18 19 20 21 22
Bogowie 13:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
Boyhood 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50
Fotograf 14:10, 21 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Foxcatcher 11:50 18:50, 21 18:50, 21 18:50, 21 18:50, 21 18:50, 21 18:50, 21
Gabriel 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Haker 18:40, 20 18:40 21:15 18:40, 21:15 18:40, 21:15 18:40, 21:15 18:40, 21:15 18:40, 21:15
Ida 14, 15:40, 21:30 14 15:40, 21:30 14, 15:40, 21:30 14, 15:40, 21:30 14, 15:40, 21:30 14, 15:40, 21:30 14, 15:40, 21:30
Lewiatan 19 19 19 19 19 19 19
Paddington 12, 16:15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15 12, 15
Pani z przedszkola 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Sen o Warszawie 17:10 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Pokazy specjalne
17 stycznia 18:00 Retrospektywa Jerzego Bezkowskiego

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
16 stycznia 19:00 Kumare: guru dla każdego
19 stycznia 19:00 Potop Redivivivus
20 stycznia 19:00 Między słowami
21 stycznia 19:00 Powrót
22 stycznia 19:00 Ostrożnie, pożądanie

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
16 17 18 19 20 21 22
Annie 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Dzikie historie 20:15, 23 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 10, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10:15, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15 10, 14:15, 18:15
Dzwoneczek i potwór z Nibylandii 3D 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15 12:15, 16:15
Exodus: Bogowie i Królowie (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
Exodus: Bogowie i Królowie (napisy) 13:10, 16:20, 19:30 13:10, 16:20, 19:30 13:10, 16:20, 19:30 12:40, 15:50, 19:45 12:40, 15:50, 19:45 12:40, 15:50, 19:45 12:40, 15:50, 19:45
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (dubbing) 11 11 11 11 11 11 11
Exodus: Bogowie i Królowie 3D (napisy) 14:10, 17:20, 20:30, 23:40 14:10, 17:20, 20:30 14:10, 17:20, 20:30 14:10, 17:20, 20:30 14:10, 17:20, 20:30 14:10, 17:20, 20:30 14:10, 17:20, 20:30
Fotograf 14 14 14 14 14 14 14
Gra tajemnic 16:40, 19:15, 21:50 16:40, 19:15, 21:50 16:40, 19:15, 21:50 16:40, 19:15, 21:50 16:40, 19:15, 21:50 16:40, 19:15, 21:50 16:40, 19:15, 21:50
Haker 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20
Hobbit: bitwa pięciu armii (napisy) 17:40, 19:45, 22:50 17:40, 19:45 17:40, 19:45 16:40, 20:45 16:40, 20:45 16:40, 20:45 16:40, 20:45
Hobbit: bitwa pięciu armii 3D (dubbing) 11:20, 14:30 11:20, 14:30 11:20, 14:30 11:20, 14:30 11:20, 14:30 11:20, 14:30 11:20, 14:30
Hobbit: bitwa pięciu armii 3D (napisy) 16:40, 20:45, 23:50 16:40, 20:45 16:40, 20:45 17:40 17:40 17:40 17:40
Królowa śniegu 2 12:30 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10:40 10, 12
Królowa śniegu 2 3D 10
Noc w muzeum: tajemnica grobowca 10, 12, 14:20 10:45, 14:20 10:45, 14:20 10, 12, 14:20 10, 12, 14:20 10, 12, 14:20 10, 12, 14:20
Paddington 11, 13:15, 15:30, 17:50 11, 13:15, 15:30, 17:50 11, 13:15, 15:30, 17:50 11, 13:15, 15:30, 17:50 11, 13:15, 15:30, 17:50 11, 13:15, 15:30, 17:50 11, 13:15, 15:30, 17:50
Pani z przedszkola 22 22:15 22:15
Uprowadzona 3 14:30, 17, 19:30, 22:40 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30
Whiplash 20:10, 22:40 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Wielka szóstka 10:10 10:10 10:10
Wkręceni 2 10:45, 13, 15:15, 17:30, 19:45 13, 15:20, 17:40, 20, 22:15 13, 15:20, 17:40, 20, 22:15 13:10, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:10, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:10, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:10, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Pokazy specjalne
16 stycznia 22:00 ENEMF: Noc Najlepszych Filmów 2014
17 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
18 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
19 stycznia 20:00 Zawrotne wieczory: Pół żartem, pół serio
20 stycznia 20:00 Zawrotne wieczory: Wielkie oczy
21 stycznia 20:00 Zawrotne wieczory: Niespodzianka
22 stycznia 20:00 Zawrotne wieczory: Samba

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
16 17 18 19 20 21 22
Dzikie historie 20:15 12:30, 17:45, 20 14, 17:45
Ida 18:45 14:45 16:15
Między nami dobrze jest 17:15 16:15 12:30, 20

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 21-27 października
Repertuar kin – 3-9 sierpnia 2018
repertuar
Repertuar kin – 7-13 września 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*