cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 16 do 22 lutego 2018 r.



KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
16 lutego 13:10 The Square
15:40 Żona czy mąż?
17:30 Dzikie róże
19:10 Jeszcze nie koniec
20:50 Szron
17 lutego 11:50 Jeszcze nie koniec
13:30 Kedi – sekretne życie kotów
15:00 Podwieczorek z animacją – Baśnie i Bajki Polskie, Księga IV
16:30 Żona czy mąż?
18:20 Szron
18 lutego 12:40 Niemiłość
15:00 Podwieczorek z animacją -Baśnie i Bajki Polskie, Księga IV
16:30 Żona czy mąż?
18:20 Jeszcze nie koniec
20:00 Akademia Złych Filmów
19 lutego 11:50 Żona czy mąż?
13:40 Jeszcze nie koniec
15:20 Szron
17:40 Niemiłość
20:00 The SHARks of Russian Animation
21:30 Nazywam się Cukinia
20 lutego 12:20 Szron
14:40 Niemiłość
17:00 The Square
19:30 Żona czy mąż?
21:20 Jeszcze nie koniec
22 lutego 12:30 Niemiłość
14:50 Szron
17:10 The Square
20:00 Jurek – pokaz specjalny

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
16 17 18 19 20 21 22
Cudowny chłopak
16:30 12 16:30
Czas mroku 11:45, 18:45 13:45, 18:45 15:30, 16:40, 18:45 20:45 21:15 11, 21 19:45
Czwarta władza 14:40, 19 19 12:30, 19 19:45 14:40, 19 16:45 16:45, 21
Disaster Artist 21:35 21:35 21:35 21:45 21:15 21:30 22
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 15 11:30
Ignacy Loyola 13, 14 15 12:30, 14:50 12:30, 14:50 12:30, 14:50 12:30, 14:50 12:30, 14:50
Jeszcze nie koniec
19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Kształt wody 15:40, 19:25 11:30, 19:25 13:15, 19:25 13:10, 18:30 15:15, 19 15:30, 19:15 17:30
Niemiłość 11:15, 15:15 12:20, 14:30, 16:15, 17:20 13:10, 17:20, 21 13:10, 17:20 13:10, 17:20, 21 13:10, 17:20 13:10, 17:20
Party 13:35, 21:40 13:15, 21:30 15:30, 21:30 15:30, 21:30 15:30, 21:30 15:30, 21:30 15:30, 21:30
Plan B 21 21
Podatek od miłości 12 10:30, 14:30, 21 13:15 12:30 12:40
Pomiędzy słowami 14, 17:50 14:30, 17:50 12:50, 17:50 15:20, 17 13:20, 17:25 13:20, 17:40 14:20, 16
Szron 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 16:50, 21:15 14:40, 16:50, 21:15 14:40, 21:15 15:20 16:50 14:30 14:40
Twój Vincent 12:50 16 11:30 12:45 12:30
Żona czy mąż? 11, 17:35, 21 12:30, 19:40, 21 19:40 19:40, 21 19:40 19:40, 21 19:40, 21
Pokazy specjalne
18 lutego

10:30 Niedziela Seniora

21 lutego 11:00 Środa seniora
19:00 Pokaz przedpremierowy z DKF Wysokie Obcasy: W ułamku sekundy

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Coco 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Cudowny chłopak (dubbing) 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10, 12:20, 14:40, 17 10:50, 13:10, 17
Czarna Pantera (dubbing) 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30 10, 15:30
Czarna Pantera (napisy) 12:45, 18:15, 21 12:45, 18:15, 21 12:45, 18:15, 21 12:45, 18:15, 21 12:45, 18:15, 21 12:45, 18:15, 21 12:45, 18:15, 21
Czas mroku 21:30 21:30 21:30 21:30 22 21:30 21:40
Czwarta władza 12:10, 17, 19:30, 22 12:10, 17, 19:30, 22 12:10, 17, 19:30, 22 12:10, 17, 19:30, 22 12:10, 17, 19:30, 22 12:10, 17, 19:30, 22 12:10, 17, 19:30, 22
Disaster Artist 15:10, 20:50 15:10, 20:50 15:10, 20:50 15:10, 20:50 15:10, 20:30 15:10, 20:50 14:50, 22:10
Fernando
11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 10:10, 12:30, 15
Gnomy rozrabiaja 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Gotowi na wszystko. Exterminator 22:20 22:20 22:20 22:20 22:30 22:20
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (dubbing) 12 12 12 12 12 12 12
Jeszcze nie koniec 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Jumanji: Przygoda w dżungli 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 14:40 10, 14:40 10, 14:40
Kobiety mafii 16:40, 19:30, 22:20
Kształt wody 13:40, 17:20, 19:50, 22:20 13:40, 17:20, 19:50, 22:20 13:40, 17:20, 19:50, 22:20 13:40, 17:20, 19:50, 22:20 13:40, 17:20, 19:50, 22:20 13:40, 17:20, 19:50, 22:20 13:40, 17:20, 19:50, 22:20
Mąż czy nie mąż? 10, 14:10, 18:20, 22:30 10, 14:10, 18:20, 22:30 10, 14:10, 18:20, 22:30 10, 14:10, 18:20, 22:30 10, 14:10, 18:20, 22:30 10, 14:10, 18:20, 22:30 10, 14:10, 18:20, 22:30
Narzeczony na niby
16:10, 18:30 16:10, 18:30 16:10, 18:30 16:10, 18:30 18:30 16:10, 18:30 16:10, 20:30
Nowe oblicze Greya
10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21, 21:40 10:40, 11:40, 13, 14, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 19:20, 20, 21
Paddington 2 11 11 11 11 11 11 11
Plan B
13:10, 18 13:10, 18 13:10, 18 13:10, 18 13:10, 20:40 13:10, 18 13:10, 18
Podatek od miłości 12:15, 14:30, 16:45, 19, 20:15, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 20:15, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 20:15, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 20:15, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 20:15, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 20:15, 21:15 12:15, 14:30, 18:30, 20:15, 20:45
Pomiędzu słowami 12:10, 16:20, 20:30 12:10, 16:20, 20:30 12:10, 16:20, 20:30 12:10, 16:20, 20:30 12:10, 16:20, 20:30 12:10, 16:20, 20:30 12:10, 16:20, 20:30
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 10:10, 13, 15, 17 10:10, 13, 15, 17 10:10, 13, 15, 17 10:10, 13, 15, 17 10:10, 13, 15, 16:30 10:10, 13, 15, 17 10:10, 13, 15, 17
Tamte dni, tamte noce 11 11 11 11 11 11 11
Tedi i mapa skarbow 10 10 10 10 10 10 10
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 19 19 19 19 18 19 18
Wiezień labiryntu: Lek na śmierć (dubbing)
15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Wiezień labiryntu: Lek na śmierć (napisy)
18 18 18 18 17:50 18
Winchester. Dom duchow 20:10, 22:30 20:10, 22:30 20:10, 22:30 20:10, 22:30 17:20, 22:30 20:10, 22:30 20, 22:30
Wszystkie pieniądze świata 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 15:30
Pokazy pecjalne
20 lutego 19:30 Pokaz Unlimited – Jestem najlepsza, Ja Tonya
22 lutego 19:30 Ladies Night – Jestem najlepsza, Ja Tonya

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Czarna Panter 4DX (dubbing) 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15
Czarna Panter 4DX (napisy) 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20 14:30, 20


KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
15 lutego 20:30 Wspaniała
16 lutego 20:30 Wspaniała
17 lutego 20:30 Wspaniała
18 lutego 20:30 Wspaniała
20 lutego 18:00 Rzeczpospolita Babska

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
16 17 18 19 20 21 22
Cudowny chłopak (dubbing) 11 11:15 15 10 11:15 11:15 10:45
Cudowny chłopak (napisy) 15 15 11:15 15 15 15
Czarna Pantera (dubbing) 10:15, 16:15 10:15, 16:15 10:15, 16:15 10:15, 16:15 10:15, 16:15 10:15, 16:15 10:15, 16:15
Czarna Pantera (napisy) 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15
Czarna Pantera 3D (dubbing) 11:15, 14:15 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:30, 14:30 11:45, 14:30
Czarna Pantera 3D (napisy) 17:15, 20:15 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
Czwarta władza 13, 18:15, 20:45 12:45, 18:15, 20:45 12:45, 18:15, 20:45 12:45, 18:15, 20:45 13, 18:15, 20:45 12:45, 18:15, 20:45 13, 18:15, 20:45
Disaster Artist 16:15, 21 20 15:45, 20 14:45, 20 15:45, 20 15:45, 20 15:45, 20
Gnomy rozrabiają 10, 14:15 10, 14 10, 13:45 10, 12:45 11, 13:45 10, 13:45 10
Kobiety mafii 14:45, 17:45, 20:45
Kształt wody 15:30, 18:45, 21:30 15:30, 18:45, 21:30 15:30, 18:45, 21:30 15:30, 18:45, 21:30 15:30, 18:45, 21:30 15:30, 18:45, 21:30 15:30, 18:45, 21:30
Mąż czy nie mąż? 14:15, 19 14:15, 19 14:15, 19 14:15, 19 14:15, 19 14:15, 19 14:15, 19
Nowe oblicze Greya 10:30, 13, 14:30, 15:30, 17, 18, 19:30, 20:30, 22 11, 12, 13:30, 14:30, 16, 17, 18:30, 19:30, 21, 22 11, 12, 13:30, 14:30, 16, 17, 18:30, 19:30, 21, 22 11, 12, 13:30, 14:30, 16, 17, 18:30, 19:30, 21, 22 11, 12, 13:30, 14:30, 16, 17, 18:30, 19:30, 21, 22 11, 12, 13:30, 14:30, 16, 17, 19:30, 21, 22 11, 12, 14:30, 16, 17, 18:30, 19:30, 21, 22
Plan B 16:45, 18:30 10:30, 16:45, 18 10:30, 16:45, 18 10:30, 16:45 10:30, 16:45, 18 16:45, 18 16:45
Podatek od miłości 12:30, 17:45 12:30, 17:45 12:30, 17:45 12:30, 17:45 12:30, 17:45 12:30, 17:45 10
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 9:45, 12:45, 14:45
Ted i mapa skarbów 10:30 10:30 10:30 10 10:30 10:45
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 20 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 12:15
Winchester: Dom duchów 11:45, 16:30, 21:15 11:45, 16:45, 21:15 11:45, 16:30, 21:15 11:45, 16:30, 21:15 11:45, 16:30, 21:15 11:45, 16:30, 21:15 12, 16:30, 21:15
Pokazy specjalne
16 lutego 9:30 Kino Na Temat – Cudowny chłopak
23:00 Nieromantyczny Maraton Filmowy
17 lutego 16:00 Film For Foods – Film o kawie
21 lutego 18:30 Kino Kobiet – Plan B
22 lutego 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Zgoda

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
16 lutego 16:00 Pomiędzy słowami
20:30 Plan B
17 lutego 16:15 Plan B
18:00 Pomiędzy słowami
19:45 Blask
18 lutego 12:00 Mały Kinematograf: Małych ludzi pogadanki o Pani Zimie i zimowym śnie przyrody
15:00 Pomiędzy słowami
16:45 Ja, Godard
18:40 Plan B
20 lutego 18:00 Plan B
19:40 Ja, Godard
21 lutego 18:00 Blask
20:00 Plan B
22 lutego 18:00 Łąki Bieżyńskie
Wykład prof. Tadeusza Szczepańskiego
19:30 Plan B

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
16 17 18 19 20 21 22
Bal 14:15 18:30
Dzika droga
18:30 14 14 16
Filmy z Paulem Newmanem 14:15 (Zdradliwa toń) 18 (Werdykt) 18:30 (Zdradliwa toń) 16 (Werdykt)
Seans Biograficzny 16:30 (Capote) 18:30 (Capote)
Seans Turystyczny 16 (Paryż)
Zanim się rozstaniemy
16:30 14 16:30 14
WFO Przedstawia
19 (Tabu w PRL-u zestaw 2) 16:30 (Tabu w PRL-u zestaw 2) 18:30 (Tabu w PRL-u zestaw 2)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
16 17 18 19 20 21 22
Jeszcze nie koniec
18:30 14 17:45 19:30 15 17:30
Kobiety mojego życia 16 12 15:30 17 19:30 15
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
20:30 19:30 19:45 14:30 17 19:30
Pokazy specjalne
18 lutego 16:00 Bolszoj Ballet Live – Dama kameliowa

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach

KINO MuBa
www.se-ma-for.com Sienkiewicza 100
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Czarna Pantera 3D (dubbing) 11, 13:45 11, 13:45 11, 13:45 11, 13:45 11, 13:45 11, 13:45 11, 13:45
Czarna Pantera 3D (napisy) 16:30, 19:15, 22 16:30, 19:15, 22 16:30, 19:15, 22 16:30, 19:15, 22 16:30, 19:15, 22 16:30, 19:15, 22 16:30, 19:15, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
16 lutego 19:00 Kobieta, która odeszła
19 lutego 19:00 bez tytułu

20 lutego

19:00 Giuseppe w Warszawie
21 lutego 19:00 Lekcja tanga
22 lutego 19:00 Na pokuszenie

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
16 17 18 19 20 21 22
Cudowny chłopak (dubbing) 9:30, 11, 13:55, 18:40 11:25, 13:55, 18:40 11:40, 14:10, 18:40 11:25, 13:55, 18:40 10, 12:30, 18 10, 14:10, 18:40 10, 10:45, 12:35, 16:30
Czarna Pantera (dubbing) 10:30, 12, 17:40 11, 12, 17:40 11, 12, 17:40 11, 12, 17:40 11, 12, 17:40 11, 12, 17:40 10:30, 12, 17:40
Czarna Pantera (napisy) 14:50, 19, 20:30, 22:50 14:50, 19:30, 20:30, 22:20 14:50, 19:30, 20:30 14:50, 19:30, 20:30 14:50, 19:30, 20:30 14:50, 19:30, 20:30 14:50, 19, 20:30
Czarna Pantera 3D (dubbing) 13:20 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:20
Czarna Pantera 3D (napisy) 16:10 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:10
Czas mroku 12:40 12:40 12:40 12:40
Czwarta władza 14:55, 17:30, 20:15, 23 14:55, 17:30, 20:15 14:55, 17:30, 20:15 14:55, 17:30, 20:15 14:55, 17:30, 20:15 14:55, 17:30, 20:15 14:55, 17:30, 20:15
Disaster Artist 12:40 22:05 22:05 22:05 22:05 22:05 22:05
Fernando 10:15, 12:30, 16:55 10:55, 12:30, 16:55 10:15, 12:30, 16:55 10:15, 12:30, 16:55 10:15, 12:30, 16:55 11:10, 12:30, 16:55 10, 12:05, 15:05
Gnomy rozrabiają 10:40, 14:55 10, 10:40, 14:55 10, 10:40, 14:55 10, 10:40, 14:55 10, 10:40, 14:55 10, 14:55 10, 10:05, 10:40, 14:30
Kobiety mafii 13, 15:55, 17:30, 18:50, 20:30, 21:45
Kształt wody 15:20, 18, 20:50 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:10, 17:50, 20:50 15:25, 18:05, 20:45
Narzeczony na niby 18:25, 23:30 18:25, 20:50 18:25, 20:50 20:50 15:55, 20:25 18:25 17:20
Nowe oblicze Greya 10:30, 11:50, 12:50, 14:10, 15:10, 16:30, 17:30, 19:50, 20:40, 23:20 10:35, 12:55, 14:15, 15:15, 16:35, 17:35, 19, 20, 21:25, 22:20 10:35, 11:55, 12:55, 14:15, 15:15, 16:35, 17:35, 19, 20, 21:25 10:35, 11:55, 12:55, 14:15, 15:15, 16:35, 18:25, 19, 20, 21:25 10:35, 11:55, 12:55, 14:15, 15:15, 16:35, 17:35, 19, 20, 21:25 10:50, 11:55, 12:55, 14:15, 15:15, 16:35, 17:35, 19, 20, 21:25 10:35, 12:55, 14:15, 15:15, 16:35, 17:35, 19:10, 20
Paddington 2 10:10, 11:15, 13:35 10:10, 11:50, 13:35 10:10, 13:35 10:10, 11:15, 13:35 10:10, 11:15, 13:35 10:10, 13:35 10:15, 12:35
Plan B. 19 13:20 16:40 18 18:25 16:40
Podatek od miłości 15, 17:20, 19:40 12:40, 15, 17:20, 19:45 12:40, 15, 17:20, 19:45 12:40, 15, 17:20, 19:45 12:40, 15, 17:20, 19:45 12:40, 15, 17:20, 19:45 12:40, 15, 19:45
Pszczólka Maja: Miodowe igrzyska 10:55, 12:55 10:55, 12:55 10:55, 12:55 10:55, 12:55 10:55, 12:55 10:55, 12:55
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
15:55, 19:20 15:55, 19:20 15:55, 19:20 15:55, 19:20 19:20 15:55, 19:20 21:30
Wiezień labiryntu: Lek na śmierć (napisy)
21:10 21:10 21:10 21:10 15 21:10 12:25
Winchester. Dom duchów
16:25, 21:50 16:25, 21:50 21:50 16:25, 21:50 21:50 21:50 21:50
Pokazy specjalne
16 lutego 22:00 ENEMEF: Antywalentynki
10 lutego 10:30 12:00 Poranki – Strażak Sam
11 lutego 10:30 12:00 Poranki – Strażak Sam
20 lutego 20:30 Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – FC Barcelona
21 lutego 20:30 Liga Mistrzów – Sevilla – Man. Utd
22 lutego 19:00 National Theatre Live – Kotka na gorącym blaszanym dachu

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych


Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 18-24 września
cinema111
Repertuar kin – 7-13 czerwca 2013
repertuar
Repertuar kin – 14-20 października 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*