cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 16 do 22 listopada 2018 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
16 listopada 17:30 Ostatni górale
18:30 Touch Me Not
21:00 PL Music Video Awards
17 listopada Duża sala
13:00 Trzy twarze
15:00 Kapitan Morten i Królowa Pająków
16:30 Touch Me Not
18:40 Listopad
20:40 Bergman – Rok z życia
Sala eksperymentalna kina BODO (Wstęp 15 zł)
17:00 Ostatni górale
18:30 Ostatni górale
18 listopada 12:50 Listopad
15:00 Podwieczorek z animacją: Basia
16:10 Touch Me Not
18:20 Trzy twarze
20:10 Bergman – Rok z życia
Sala eksperymentalna kina BODO (Wstęp 15 zł)
17:00 Ostatni górale
18:30 Ostatni górale
19 listopada 13:10 Bergman – Rok z życia
15:20 Listopad
17:20 Kapitan Morten i Królowa Pająków
18:50 Touch Me Not
21:00 Trzy twarze
Sala eksperymentalna kina BODO (Wstęp 15 zł)
17:00 Ostatni górale
18:30 Ostatni górale
20 listopada 13:20 Trzy twarze
15:10 Podwieczorek z animacją: Basia
16:20 Touch Me Not
18:30 Listopad
20:30 Kocham dziwne kino
Sala eksperymentalna kina BODO (Wstęp 15 zł)
17:00 Ostatni górale
18:30 Ostatni górale
22 listopada 13:00 Kapitan Morten i Królowa Pająków
14:30 Bergman – Rok z życia
16:40 Listopad
18:40 Trzy twarze
20:30 Touch Me Not
Sala eksperymentalna kina BODO (Wstęp 15 zł)
17:00 Ostatni górale
18:30 Ostatni górale

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
16 17 18 19 20 21 22
7 uczuć
17:30 12 13:30 11:40 12 15:45
Bohemian Rhapsody 14, 21:15 14:40, 21:20 15, 18:40 15:15 15:15 15:25 18:50
Donbas 12:15 14:45, 16:30 12:15, 16:45, 21 14:45, 16:30 14:45, 16:50 14:45, 16:50 14:45, 16:50
Dziedziczki 14:30 17 14:30 17 15, 17 15, 17 15, 17
Gentleman z rewolwerem 17:15, 19:35 12:10, 17:15, 19:30 11:35, 17:30, 21:15 17:50, 21:45 17:50, 21:45 12:45, 18, 19:40 18
Hashima 16:25 14 20:45 14 20:45 20:45 20:45
Jak pies z kotem 15:30 14:15 16
Kamerdyner 14 13:30 14 14:15 14:25 13:45
Kler
16:50, 20 16:50, 18 16:50, 18:15 16:50 17 17:10 16:20
Nina
18:35 21 14:25, 18:35 21 12:35, 21 12:35, 21 12:35, 21
Planeta singli 2
15, 19 19, 21:15 12:45, 19:20 19:35, 21:15 19:35, 21:15 13:15, 19:45, 21:25 13:30, 19:45, 21:25
Touch Me Not 16:15. 21 18:45 16:15. 21:30 18:45 18:45 18:45 18:45
Świąteczne przeboje 14:25, 18:45 12:25, 18:45 12:45, 18:45 12:45 12:45 12:45
Utoya, 22 lipca 12:45, 20:45 20:45 12:45, 19 20:45 19 19 19
Winni 21:15 20:30 11:30, 20:45 19:30 19:40 21:50 22
Zimna wojna 13:15 12:50, 16:15 11 13:20 13:30 11:35
Pokazy specjalne
18 listopada 11:00 Niedziela Seniora
21 listopada 11:30 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
7 uczuć
17, 19:30 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22
Alfa
10:30, 12:40, 14:50, 17:40 10:30, 12:40, 14:50, 17:40 10:30, 12:40, 14:50, 17:40 10:30, 12:40, 14:50, 17:40 10:30, 12:40, 14:50, 17:40 10:30, 12:40, 14:50, 17:40 10:30, 12:40, 14:50, 17:40
Bohemian Rhapsody 10:30, 13:15, 16, 17:15, 18:45, 20, 21:30 10:30, 13:15, 16, 17:15, 18:45, 20, 21:30 10:30, 13:15, 16, 17:15, 18:45, 20, 21:30 10:30, 13:15, 17:15, 19, 20, 21:45 10:30, 13:15, 16, 17:15, 18:45, 20, 21:30 10:30, 13:15, 16, 17:15, 18:45, 20, 21:30 10:30, 13:15, 16, 17:15, 18:45, 20, 21:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18
Dziewczyna w sieci pająka 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (dubbing)
14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (napisy) 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15 12, 17:30, 20:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D (napisy) 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22
Gentelman z rewolwerem 10:30, 15:40, 19:50, 22 10:30, 15:40, 19:50, 22:10 10:30, 15:40, 19:50, 22:10 10:30, 15:40, 19:50, 22:10 10:30, 15:40, 19:50, 22:10 10:30, 15:40, 19:50, 22:10 10:30, 15:40, 19:50, 22:10
Hotel Transylwania 3
11:50, 14, 16:10, 18:20 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40
Kler
11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45 11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45 11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45 11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45 11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45 11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45 11:15, 12:30, 14, 15:15, 16:45, 18, 19:30, 20:45
Kopciuszek. Historia prawdziwa 10 10 10 10 10 10 10
Mała stopa
10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20 10:10, 12:20
Planeta singli 2
10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30 10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30 10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30 10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30 10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30 10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30 10, 11, 11:45, 12:30, 13:30, 14:15, 15, 16, 16:45, 17:30, 18:30, 19:15, 20, 21, 21:45, 22:30
Serce nie sługa
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Suspiria
22 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
Venom (dubbing)
13 13 13 13 13 13 13
Venom (napisy)
20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Wdowy
10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 10:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30
Winni
11, 15:15 11, 15:20, 20:10 11, 15:20, 20:10 11, 15:20, 20:10 11, 15:20, 20:10 11, 15:20, 20:10 11, 15:20, 20:10

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D 4DX (dubbing) 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 2D 4DX (napisy) 21 21 21 21 21 21 21

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D IMAX (dubbing) 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
17 listopada 14:00 15:00 PL Music Video Awards

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
16 17 18 19 20 21 22
7 uczuć
20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 21 20:50
Alfa
12, 16:30, 18:45 12, 16:30, 18:45 12, 16:30, 18:45 12, 16:30, 18:45 12, 16:30, 18:45 10:30, 16:30, 18:45 12, 16:30, 18:45
Biały kieł
9
Bohemian Rhapsody 11:15, 14:10, 17:10 11:15, 14:10, 17:10 11:15, 14:10, 17:10 11:15, 14:10, 17:10 11:15, 14:10, 17:10 11:15, 14:10, 17:10 11:15, 14:10, 17:10
Bohemian Rhapsody ATMOS
21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Dywizjon 303. Historia prawdziwa 13
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing)
10, 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 9:30, 11:30, 13:45, 16, 18:15 9:40, 11:30, 13:45, 16, 18:15 11:15, 14:30, 16 9, 11:30, 13:45, 16, 18:15
Dziadek do orzechów i cztery królestwa 3D (dubbing)
9:30
Fantastychni zviri: Zlochyny Grindelʹvalʹda (dubbing) 11
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – Atmos (dubbing) 10:15, 15:45, 18:30 10:15, 15:45, 18:30 10:15, 15:45, 18:30 10:15, 15:45, 18:30 10:15, 15:45, 18:30 10:15, 15:45, 18:30 10:15, 15:45, 18:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – Atmos (napisy) 13 13 13 13 13 13 13
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (dubbing) 11, 14 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda –  (napisy) 17 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 20
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3D (dubbing) 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 14
Hotel Transylwania 3 9
Kamerdyner
9:30
Klakson i spółka 10, 14:20, 17:20 10, 14:20, 17:20 10, 14:20, 17:20 10, 14:20, 17:20 10, 14:20, 17:20 10, 13:50, 17:20 10, 14:20, 17:20
Kler
14:30 14:30, 20:10 14:30, 20:10 14:30, 20:10 14:30, 20:10 13, 20:10 14:30, 20:10
Kopciuszek. Historia prawdziwa 9:30
Planeta Singli 2
10, 10:45, 12:10, 12:40, 13:30, 14:45, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21, 21:45 10, 10:45, 12:10, 12:40, 13:30, 14:45, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21, 21:45 10, 10:45, 12:10, 12:40, 13:30, 14:45, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21, 21:45 10, 10:45, 12:10, 12:40, 13:30, 14:45, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21, 21:45 10, 10:20, 12:10, 12:40, 14:45, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21, 21:45 10, 10:45, 12:10, 12:40, 13:30, 14:45, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21, 21:45 10, 12:40, 13:30, 15:15, 16:15, 18, 19, 20:40, 21:45
Wdowy
11:45, 17:40, 20:30 11:45, 17:40, 20:30 11:45, 17:40, 20:30 11:45, 17:40, 20:30 11:45, 17:40, 20:30 11:45, 17:40, 20:30 11:45, 17:40, 20:30
Zimna wojna
11
Pokazy specjalne
16 listopada 20:00 Mini Maraton Fantastycznych zwierząt
21 listopada 18:30 Kino Konesera – Nina
22 listopada 9:30 Kino na Temat – Dziadek do orzechów i cztery królestwa
13:00 18:00 Kultura Dostępna – Zimna wojna

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
16 listopada 16:00 Winni
17:30 Kler
20:00 Winni
17 listopada 12:00 Tu stacja ANIMACJA!
Seans dla rodziców z dziećmi
14:00 7 uczuć
16:15 53 wojny
17:45 7 uczuć
20:00 Winni
18 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Dzień Pluszowego Misia
15:00 Winni
16:30 Jeszcze dzień życia
19 listopada 17:00 Akademia Polskiego Filmu
Wykład prof. Darii Mazur
Judeł gra na skrzypcach i Dybuk
20-24 listopada 28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
16 17 18 19 20 21 22
Filmy Alfreda Hitchcocka
18 (Wyznaję) 16 (Wyznaję)
Genesis
15:15 14:15
Kino radzieckie i rosyjskie
18:30 (Gagarin) 16 (Gagarin)
Seans Biograficzny
14:45 (Markiza Pompadour – część 1 i 2) 17:30 (Markiza Pompadour – część 1 i 2) 18 (Pan Turner) 14 (Pan Turner)
Seans Turystyczny
17 (Karaiby – Aruba, Bonaire i Curacao) 16:30 (Petersburg) 14:30 (Petersburg) 17 (Karaiby – Aruba, Bonaire i Curacao)
W imię prawdy
18:30 18:30 15:30
Wokalne brylanty i diamenty
13

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
Kino nieczynne z powodu remontu

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
16 listopada 19:00 PL Music Video Awards
17 listopada 19:00 PL Music Video Awards
19 listopada 19:00 Cinema Paradiso
20 listopada 19:00 Barwy ochronne
21 listopada 19:00 Gra o wszystko
22 listopada 19:00 Jubileusz Sławomira Grünberga. Etiuda Niedziela

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
16 17 18 19 20 21 22
7 uczuć
12:25, 17:35 18:40, 20:30 12:10, 18:40, 20:30 13:50, 18:40, 20:30 13:50, 18:40, 20:30 13:50, 18:40, 20:30 14:10, 20:30
Alfa
10:20, 14:45 10:20, 14:45 10, 14:45 11:20, 15:45 10:20, 14:45 10:20, 14:45 10:20, 14:45
Bohemian Rhapsody
11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 23:10 11:50, 14:40, 17:30, 19:20, 20:20, 21:20 11:50, 14:40, 17:30, 19:20, 20:20 11:50, 14:40, 17:30, 19:45, 20:20, 21:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21 11:50, 14:40, 17:30, 19:20, 20:20, 21:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21:45
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (dubbing)
10, 11:30, 17:10, 17:35, 18:30 10, 17:10, 18:30 10, 17, 18:40 10, 17:10, 18:30 10, 17:10, 18:30 10, 11:30, 17:10, 18:30 10, 17:10, 18:30
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (napisy) 12:50, 15:40, 20:10 12:50, 15:40, 20 13, 15:50, 20 12:50, 15:40, 20 12:50, 15:40, 20 12:50, 15:40, 20 12:50, 15:40, 20
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda 3D (dubbing) 14:20 11:30, 14:20 11, 14 11:30, 14:20 11:30, 14:20 14:20 11:30, 14:20
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 10:50, 13:05, 15:20 10:35, 14:10, 16:25, 18:15 10:55, 13:10, 18:15 10, 10:30, 11, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15 10, 10:30, 13:45, 16, 18:15 11:30, 13:45, 16, 18:15
Hotel Transylwania 3
9:30, 15 10:40 10:10, 12:55, 16:2 12:55, 16:25 13:05, 16:25 12:55, 16:25 10:20, 12:35, 16:45
Klakson i spółka
12:40, 15 12:40, 15:10 14:20, 15:10 13:40, 15:10 12:40, 15:20 12:40, 15:10 12:40, 14:50
Kler
14:25, 16:10, 19:20 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 11:40, 14:30, 17:20, 20:10
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
19 15:10, 19:10 15:10, 19:10 19 19 19 19
Multikino VR – Miasta świata
18, 19:40 13:20, 16:30, 18:40 13:20, 16:30, 18:40 18, 19:40 18, 19:40 18, 19:40 18, 19:40
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
18:30, 20:10 12, 14:30, 17, 18:10, 19:40 12, 14:30, 17, 18:10, 19:40 18:30, 20:10 18:30, 20:10 18:30, 20:10 18:30, 20:10
Multikino VR – The best of VR
17:20, 20:40 12:40, 13:50, 15:50, 17:40, 20:20 12:40, 13:50, 15:50, 17:40, 20:20 17:20, 20:40 17:20, 20:40 17:20, 20:40 17:20, 20:40
Multikino VR – Thrillery
21:20 21, 21:30 21, 21:30 21:20 21:20 21:20 21:20
Pierwszy człowiek
21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:50
Planeta singli 2
10:15, 11, 12:50, 13:35, 15:25, 17:15, 18, 19, 20:40, 22:10, 23:15 10:15, 11:15, 12:50, 13:50, 15:25, 16:25, 18, 19, 20:40, 21:35, 22:30 10:15, 11:15, 12:25, 13:50, 15:25, 16:25, 18, 19, 20:40, 21:35 11:15, 12:50, 13:50, 15:25, 16:25, 18, 19, 20:40, 21:35 10:15, 11:15, 12:50, 13:50, 15:25, 16:25, 18, 19, 20:40, 21:35 11:15, 12:50, 13:50, 15:25, 16:25, 18, 19, 20:40, 21:35 10:15, 11:15, 12:50, 13:50, 15:25, 16:25, 18, 19, 20:40, 21:35
Suspiria
23 22:10 21:40 21:20 21:20
Venom (napisy)
11:40 11:50 11:20 11:20 11:20 11:40
Wdowy
17, 19:45, 22:30 17, 19:45 17, 19:45 17:15, 20:05 17, 19:45 17, 19:45 17, 19:45
Zimna wojna
17:15 17:15 17:15 11 11, 17:15 16:55
Pokazy specjalne
16 listopada 20:00 ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych zwierząt
17 listopada 10:30 Poranki: Bing!
13:00, 15:00 Brun the Stage: The Movie
18 listopada 10:30 Poranki: Bing!
15:00 Brun the Stage: The Movie
19 listopada 18:00 Wystawa na Ekranie – Degas. Umiłowanie perfekcji
22 listopada 19:00 National Theatre Live: Juliusz Cezar
19:00 Cannes Lions 2018 – pokaz reklam

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
17 listopada 18:30 Cicha noc
20:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
18 listopada 17:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
18:30 Niemiłość

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 23 lutego – 1 marca 2018
repertuar
Repertuar kin – 29 października – 4 listopada 2010
repertuar
Repertuar kin – 4-10 lutego 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*