cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 16 do 22 listopada 2012 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Hotel Transylwania 11:45 11:45, 18 11:45, 18 11:45, 18 11:45, 18 11:45, 18 11:45, 18
Hotel Transylwania 3D 13:45 9, 13:45 9, 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Pokłosie 15:45, 22:15 9:30, 15:45, 20, 22:15 9:30, 15:45, 20 15:45, 20 15:45, 20 15:45, 20 15:45, 20
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2 0:01, 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Pokazy specjalne
16 listopada 19:00 Cinergia: Mój rower
22:00 Maraton Zmierzchu

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
16 17 18 19 20 21 22
Barbara 13:15, 17:40 12:45, 17:50 12:45, 17:50 13:15, 17:50, 19:45 13:15, 18:10 13:15, 18:10 13:15, 18:10
Delikatność 15:40, 19:35 15:50, 19:45 15:50, 19:45 15:50, 19:45 15:50, 20 13, 15:50, 20 15:50, 20
Mistrz 17:15, 21:30 17:15, 21:30 17:15, 21:30 19:15, 21:45 17:15, 21:30 17:15, 19:20 19, 21:40
Miłość 13:10, 21:35 13:15, 19:30 13:15, 21:35 13:15 13:15, 21:50 15, 21:30 12:45
Mój rower 14, 15:30, 17:45, 19:45 14, 15:30, 17:45, 19:45 14, 15:30, 17:45, 19:45 15:30, 16:15, 18, 21:50 14:15, 15:30, 18, 19:45 12, 15:40, 19:45, 21:55 13:30, 15:15, 20, 22
Na zawsze Laurence 17:10, 21:35 18:30, 21:20 18:30, 21:20 17:10, 21:45 17:10, 21:55 17:10, 21:55 17:10, 21:55
Niech żyją Antypody 15:10 14:40 11:45, 14:40 15:10 15:10 20 15:10
Pokłosie 15:45, 19:30 12, 15:45, 21:50 12, 15:45, 19:30 14:15, 17:15 16, 19:45 13:40, 17:20 15, 17
Raj: miłość 13:30 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Samsara 21:50 11:20, 21:45 11:20, 21:45 21:50 21:50 21:50
Sztuka rapu 20 11:45, 16:30 16:30 20 21:45 15:10 20
Pokazy specjalne
9-16 listopada 17. FKE Cinergia – PROGRAM TUTAJ
21 listopada 12:00 Środa Seniora: Trójpak Filmowy
22 listopada 17:00 Obława – pokaz specjalny i dyskusja

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Alex Cross 14:45, 21:45 14:45, 21:45 14:45, 21:45 14:45, 21:45 14:45, 21:45 14:45, 21:45 14:45, 21:45
Anna Karenina 19:30 19:30 19:30
Atlas Chmur 20:30 20:30
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 3D 11:45, 14:15, 16:45, 19:15 11:45, 14:15, 16:45, 19:15 11:45, 14:15, 16:45, 19:15 11:45, 14:15, 16:45, 19:15 11:45, 14:15, 16:45, 19:15 11:45, 14:15, 16:45, 19:15 11:45, 14:15, 16:45, 19:15
Bitwa pod Wiedniem (lektor) 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Dwoje do poprawki 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Dzwoneczek i Sekret Magicznych Skrzydeł 11 11 11 11 11 11 11
Epoka Lodowcowa 4 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Gdzie jest Nemo 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16
Gdzie jest Nemo 3D 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15
Hotel Transylwania 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40
Hotel Transylwania 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:30
Looper. Pętla czasu 17, 22:15 17, 22:15 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45 19:15, 21:45
Madagaskar 3 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Merida Waleczna 10 10 10 10 10 10 10
Mistrz 10:45, 15, 18, 21 10:45, 15, 18, 21 10:45, 15, 18, 21 10:45, 15, 18, 21 10:45, 15, 18, 21 10:45, 15, 18, 21 10:45, 15, 18, 21
Mój rower 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Obława 21:45 21:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Pokłosie 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40
Saga Zmierzch: Przed świtem 2 10, 12:30, 15, 17:30, 18, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Sillent Hill: Apokalipsa 3D 12:15, 20:30, 22:30 12:15, 20:30, 22:30 12:15, 20:30, 22:30 12:15, 17, 20:30, 22:30 12:15, 17, 20:30, 22:30 12:15, 17, 20:30, 22:30 12:15, 17, 20:30, 22:30
Skyfall 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Uprowadzona 2 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30 20:30, 22:30
Żółwik Sammy 2 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13
KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
Kino zostało zamknięte

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
16 listopada Retrospektywa Tadeusza Jaworskiego
18:00 Filmy o sztuce
Warszawskie Łazienki
Grunwald – 1410
W krainie smutnej bajki
Okudżawa
19:00 Spektakl Teatru Telewizji: Nokturn
17 listopada Animacja w służbie propagandy
17:00 Amerykańska animacja propagandowa
19:00 Radziecka animacja propagandowa
18 listopada 12:00 Pierwsze urodziny Czytanek przed ekranem
16:00 Bolesław Matuszewski – nieznany pionier kinematografii
17:00 Filmy jurorów 22. Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – Zygmunt Skonieczny
Świat od świtu do zmierzchu
18:30 Mińsk
19 listopada Akademia Polskiego Filmu
17.00 Wykład dr Nataszy Korczarowskiej
– Rysopis
– Salto
20 listopada 18:00 19:45 Filmy jurorów 22. Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – Grażyna Kędzielawska
21 listopada 22. Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
10:00 I POKAZ KONKURSOWY
12:00 II POKAZ KONKURSOWY
15:30 III POKAZ KONKURSOWY
18:00 OTWARCIE FESTIWALU
20:00 Prezentacja książki prof. Grażyny Kędzielawskiej „Przewodnik dokumentalisty”
21:00 Pokaz towarzyszący przedpremierowy: Fuck For Forest
22 listopada 22. Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
9:30 IV POKAZ KONKURSOWY
11:00 Animacja w służbie propagandy – spotkanie połączone z pokazem animowanych
12:20 V POKAZ KONKURSOWY
15:10 VI POKAZ KONKURSOWY
19:00 VII POKAZ KONKURSOWY

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
16 listopada 14:30 Operetki Johanna Straussa: Wiedeńska krew
17:00 Festiwal Filmów Antydepresyjnych: Jak zarządzać swoimi emocjami, aby lepiej żyć
19 listopada 14:30 Turystyczny Klub Filmowy: Norwegia
20 listopada 17:00 Turystyczny Klub Filmowy: Norwegia
21 listopada 14:30 Operetki Johanna Straussa: Zemsta nietoperza
17:45 Turystyczny Klub Filmowy: Węgry
22 listopada 14:30 Turystyczny Klub Filmowy: Szwecja
17:00 Zamki i Pałace Europy: Wawel, Alcazar i Odescalchi

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
16 listopada 15:30 Misiaczek
19:00 Hasta La Vista
17 listopada 15:00 Turystyczny Klub Filmowy: Norwegia – Rejs Hurtigruten
17:00 Hasta La VIsta
19:30 Misiaczek
18 listopada 15:00 Turystyczny Klub Filmowy: Norwegia – Rejs Hurtigruten
17:00 Hasta La VIsta
19:30 Misiaczek
19 listopada 15:30 Misiaczek
17:30 Hasta La Vista
20:00 Misiaczek
20 listopada 15:00 Hasta La Vista
18:00 Plac Vendome
20:15 Misiaczek
21 listopada 16:00 Nietykalni
18:15 Misiaczek
20:00 Hasta La Vista
22 listopada 13:00 Misiaczek
15:45 Wielcy Malarze XX Wieku: Jackson Pollock
19:00 Hasta La Vista

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
16 listopada 18:00 Mistrzowski miesiąc: Michael Haneke: Biała wstążka
18 listopada 11:00 Mały Semafor prezentuje: Muminki w pogoni za kometą
22 listopada 18:00 Kino dla seniora: Rzecz o mych smutnych dziwkach

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
16 17 18 19 20 21 22
Arktyka 3D 10 10
Dzikie z natury 3D 10
Pod taflą oceanu 3D 10
Saga Zmierzch: Przed Świtem 2 3D 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30, 22:20

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
Kino zostało zamknięte

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
9-16 listopada 17. FKE Cinergia – PROGRAM TUTAJ
19 listopada 19:00 Matka Joanna od Aniołów
20 listopada 19:00 Giulietta i Duchy
21 listopada 19:00 Selling Out, Źródło, Byłem kapo
22 listopada 19:00 Wieczny tułacz + spotkanie z reżyserem i Tadeuszem Jaworskim

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
16 17 18 19 20 21 22
Alex Cross 13, 19:30, 22:20 13, 19:30, 22:20 13, 19:30, 21:45 13, 20:45, 22:10 13, 19:30, 22:10 13, 19:30, 22:20 13, 19:30, 22:10
Anna Karenina 20 20 20, 21:45
Atlas Chmur 21:15
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 11:50 9:10, 14:20 9:10, 14:20 12:50 9:10, 14:20 9:10 11:50
Asterix i Obelix. W Służbie jej Królewskiej Mości 3D
9:20, 14:20 11:50, 17 11:50, 17 10:10, 15:20 11:50 14:30 9:10, 14:20
Gdzie jest Nemo 9:15, 13:45, 16 9:15, 13:45, 16 9:15, 13:45, 16 9:15, 13:45, 16, 17:45 9:15, 13:45, 16 9:15, 13:45, 16 9:15, 13:45, 16
Gdzie jest Nemo 3D 11:30, 18:30 11:30, 18:30 11:30, 18:30 11:30, 18:30 11:30, 18:30 11:30, 18:30 11:30, 17:15
Hotel Transylwania
10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:40, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 18:40
Hotel Transylwania 3D 11, 13:15, 15:30, 17:40, 19:50 11, 13:15, 15:30, 17:40 11, 13:15, 15:30, 17:40 11, 13:15, 15:30, 17:40, 20 11, 13:15, 15:30, 17:40, 20 11, 13:15, 15:30, 17:40, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:40, 20
Looper. Pętla czasu 16:50, 23:30 21:45 21:45 16:50 12
Mistrz 15:20, 18:15, 21:20 15:20, 18:15, 21:20 15:20, 18:15, 21:20 15:20, 18:15, 21:20 15:20, 18:15, 21:20 15:20, 18:15, 21:20 15:20, 18:15, 21:20
Mój rower 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:15 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:15 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:15 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:15 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:15 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:45 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:15
Na tropie Marsupilami 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Pokłosie 10:40, 13:10, 15:45, 18:20, 21 13:20, 15:45, 18:20, 21 13:20, 15:45, 18:20, 21 10:40, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:40, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:40, 13:10, 15:45, 18:20, 21 10:40, 13:10, 15:45, 18:20, 21
Saga Zmierzch: Przed świtem 2 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16, 17:45, 18:45, 20:45, 21:30 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16:10, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16:10, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16:10, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16:10, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16:10, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30 9:50, 10:50, 12:30, 13:30, 15:10, 16:10, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30
Silent Hill: Apokalipsa 3D 21:15 22:20 22:20 22:20 17:20 21:45
Skyfall 10:20, 13:20, 16:30, 19:45, 22:45, 23:20 10:20, 13:20, 16:30, 19:45, 20:45 10:20, 13:20, 16:30, 19:45, 20:45 10:20, 13:20, 16:30, 19:45, 21:45 10:20, 13:20, 16:30, 20:45, 21:15 10:20, 13:20, 16:30, 19:45, 21:45 10:20, 13:20, 16:30, 19:45, 20:45
Żółwik Sammy 2 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20
Pokazy specjalne
16 listopada 22:00 ENEMEF: Saga Zmierzchu
17 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
18 listopada 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
19 listopada 20:00 Fuck the forest – przedpremierowy pokaz filmu
20 listopada 20:00 Kino na Obcasach: Anna Karenina
21 listopada 20:00 21:45 Koncert Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest ’86
22 listopada 12:00 Multibabykino: Looper. Pętla czasu
19:00 Urlop 2 – pokaz filmu
21:45 Atlas Chmur – pokaz przedpremierowy

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
17 listopada 16:00 Żelazna dama
18:00 Nietykalni
20:00 Wstyd
18 listopada 16:00 O północy w Paryżu
17:45 Nietykalni

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 12-18 sierpnia
Repertuar kin – 26 kwietnia – 2 maja 2019
cinema111
Repertuar kin – 14-20 grudnia 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*